Complete Results

Girls High Jump
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Julia Miller	9	Milford	4-08.00
2	Hope Nelson	9	Reading	4-06.00
3	Mia Masterson	10	Cin. Co. Day	4-04.00
4	Hannah Nelson	11	Reading	4-04.00
5	Carly Jones	11	Seven Hills	4-02.00
6	Shelly Robbins	9	Norwood B	4-02.00
Boys High Jump
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Evan Schramm	12	Deer Park	5-10.00
2	Stephen Boston	12	Norwood	5-10.00
3	Hank Berling	12	Norwood	5-08.00
4	Justin Dreyling	11	Reading	5-06.00
5	Clyde Bennett	12	Cin. Co. Day	5-06.00
6	TJ Moorman	9	Cin. Co. Day	5-00.00
Girls Long Jump
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Gabby Smith	11	Norwood	14-10.25
2	Megan Kussman	11	Milford	14-08.00
3	Caitlin Streaker	10	Norwood B	14-00.25
4	Maliyah Mabry	9	Norwood	13-07.00
5	Maddee Ponder	11	Milford	13-06.00
6	Vanessa Morrow	12	Reading	13-05.50
7	Tamia Perkins	11	Hughes	13-04.75
8	Clarissa Conner	11	Cin. Co. Day	13-02.00
9	Katie Ashwell	9	Cin. Co. Day	13-00.50
10	Celiya Andrews	9	Clark Montessori B	12-08.50
11	Julia Pham	10	Milford	11-01.00
12	Kristen Porter	9	Seven Hills	10-11.00
13	Celena Fondenburger	9	Norwood B	10-10.50
14	Stacy-Onna Hunter	9	Reading	10-03.00
Boys Long Jump
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Justin Dreyling	11	Reading	22-10.50
2	Stephen Boston	12	Norwood	22-07.00
3	Pape Gomis	11	Norwood	21-01.00
4	Gideon Thomas	11	Clark Montessori	20-04.00
5	Evan Schramm	12	Deer Park	18-09.25
6	Ricardo Godoy	11	Seven Hills	17-09.00
7	David Bilbery	10	Deer Park	16-04.50
8	Aydrian Simmons	11	Reading	15-01.75
9	Jonah Beach	9	Clark Montessori	14-02.50
10	Eli Cowan	9	Norwood B	14-00.50
11	Joshua Smith	11	Hughes	12-08.00
Girls Discus Throw
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	MiKayla Jordan	12	Clark Montessori	106-02.00
2	Alexis Tucker	11	Seven Hills	93-06.50
3	Desi Rogers	11	Reading	74-09.00
4	Sophie Hudson	12	Cin. Co. Day	74-00.50
5	Annie Varatharajah	12	Seven Hills	67-11.00
6	Megan Raleigh	11	Reading	66-06.00
7	Brionna Johnson	12	Clark Montessori	56-06.50
8	Maria Acuff	9	Milford	54-10.00
9	Elena Hamall	9	Cin. Co. Day	47-01.50
10	Kylie Bray	12	Reading	46-01.00
11	Katherine Lane	9	Milford	42-11.00
12	Diamond Williams	11	Hughes	28-08.00
Boys Discus Throw
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Nate Stidham	12	Reading	149-03.00
2	Stevie Robbins	11	Norwood	117-10.00
3	Corey Lancaster	11	Cin. Co. Day	116-09.00
4	DeShannon McBride	12	Hughes	101-09.00
5	Devin Smith	11	Norwood	96-08.00
6	Austin Blankenship	11	Norwood	94-00.00
7	Josh Payne	10	Cin. Co. Day	86-09.00
8	Sam Stevens	12	Seven Hills	80-03.50
9	Kevin Cao	9	Deer Park	78-07.00
10	Quincey Davis	9	Norwood B	77-02.00
11	Mancini Jackson	11	Reading	76-10.00
12	Alex Halonen	12	Seven Hills	67-09.50
13	Terron Minnifield	11	Hughes	65-03.00
14	Ronnie Dendler	9	Reading	64-04.50
15	Cameron Holman	11	Milford	61-01.00
16	Zach Elder	9	Milford	58-03.00
Girls Shot Put
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	MiKayla Jordan	12	Clark Montessori	32-06.50
2	Alexis Tucker	11	Seven Hills	27-05.00
3	Desi Rogers	11	Reading	25-02.00
4	Annie Varatharajah	12	Seven Hills	25-00.00
5	Megan Raleigh	11	Reading	24-09.00
6	Niyale Phillips	9	Norwood	23-00.50
7	Maria Acuff	9	Milford	20-04.50
8	Diamond Williams	11	Hughes	19-06.50
9	Elena Hamall	9	Cin. Co. Day	18-11.00
10	Katherine Lane	9	Milford	17-06.50
11	Olivia Jones	9	Norwood B	17-03.50
12	Kylie Bray	12	Reading	16-07.25
Boys Shot Put
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Nate Stidham	12	Reading	48-11.00
2	Brennan Wallace	11	Norwood	41-09.00
3	Mancini Jackson	11	Reading	40-11.50
4	Austin Blankenship	11	Norwood	35-10.00
5	Ryan Brewster	11	Clark Montessori	34-07.50
6	DeShannon McBride	12	Hughes	34-07.00
7	Corey Lancaster	11	Cin. Co. Day	34-05.00
8	Devin Smith	11	Norwood	33-03.50
9	Stevie Robbins	11	Norwood	33-01.00
10	Alex Halonen	12	Seven Hills	30-07.00
11	Wes Stingley	9	Norwood B	30-01.50
12	Kevin Cao	9	Deer Park	29-07.00
13	Kamden Grubbs	11	Clark Montessori	28-09.00
14	Josh Payne	10	Cin. Co. Day	27-10.00
15	Terron Minnifield	11	Hughes	26-00.00
16	Zach Elder	9	Milford	21-05.50
17	Cameron Holman	11	Milford	20-03.00
Girls 3200m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Cin. Co. Day 	10:51.53 	1	10
2.	Reading	13:18.28 	1	8
Boys 3200m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Clark Montessori 	8:59.81 	1	10
2.	Cin. Co. Day 	9:19.93 	1	8
3.	Norwood 	9:33.25 	1	6
4.	Milford 	10:01.58 	1	5
5.	Reading	10:34.41 	1	4
Girls 100 Hurdles
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Hope Nelson	9	Reading	18.91
2	Kat Heile	9	Norwood	19.14
3	Miliyah Mabry	9	Norwood	19.43
4	Lorea Stojanovic	11	Cin. Co. Day	19.91
5	Moya Ly	11	Cin. Co. Day	21.90
6	Grace Crone	11	Reading	23.01
7	O'Dessa Burch	9	Norwood B	27.32
Boys 110 Hurdles
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Issia Johnson-Sienou	11	Reading	16.18
2	Pape Gomis	11	Norwood	16.33
3	Jihad Key	12	Norwood	18.00
4	Jene Spencer	11	Hughes	19.97
5	TJ Moorman	9	Cin. Co. Day	22.76
6	Will Sommer	9	Cin. Co. Day	23.90
Girls 100m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Joely Vrizi	9	Cin. Co. Day	13.15
2	Tamia Perkins	11	Hughes	13.51
3	Anushka Nair	9	Cin. Co. Day	13.56
4	Sarah Edwards	11	Clark Montessori	13.60
5	Te'Asia Allen	11	Reading	13.61
6	Gabby Smith	11	Norwood	13.62
7	Macai Murray	10	Clark Montessori	13.78
8	Maddie Whitmore	10	Norwood	14.14
9	Celiya Andrews	9	Clark Montessori B	14.52
10	Zanaya Allen	9	Norwood B	14.59
11	Vanessa Morrow	12	Reading	14.66
12	Mikki Fritch	10	Milford	14.92
13	Emily Caton	11	Milford B	15.01
14	Kat Williams	11	Milford	15.06
15	Deeleshiana Roach	9	Hughes	15.22
16	Alison Speicher	9	Seven Hills	15.57
17	Carly Jones	11	Seven Hills	15.63
18	Julia Pham	10	Milford B	15.86
19	Lashaye Richardson	8	Clark Montessori	17.09
20	Celena Fondenburger	9	Norwood B	17.64
21	Olivia Lovell	11	Deer Park	17.97
22	Jacey Creatura	10	Deer Park	18.05
23	Samantha Founderberger		Norwood B	18.17 	1	-0.7	
Boys 100m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Ollohjuwen Wellington	12	Norwood	11.18
2	Myles Jackson	12	Cin. Co. Day	11.36
3	Lonzo Clark	12	Norwood	11.55
4	Brazeil Moore	10	Clark Montessori	11.65
5	David Comarata	11	Deer Park	11.84
6	Keont'e Sanders	10	Reading	11.89
7	Evan Schramm	12	Deer Park	11.93
8	Aydrian Simmons	11	Reading	12.35
9	Sanjai Carter	9	Hughes	12.53
10	Amari Rogers	11	Hughes	12.73
11	Trey Roark	10	Milford	12.77
12	Lemuel James	10	Norwood B	13.37
13	Evan Willis	9	Milford	13.64
14	Jonathan Arthur	10	Norwood B	14.06
15	George Eng	10	Seven Hills	14.29
Girls 800m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Hughes 	1:50.92 	2	10
2.	Clark Montessori 	1:52.53 	2	8
3.	Norwood	1:56.12 	2	6
4.	Seven Hills	1:56.57 	2	5
5.	Milford 	1:59.32 	1	4
6.	Reading	2:02.05 	2	3
7.	Cin. Co. Day 	2:02.39 	2	2
8.	Norwood B	2:06.56 	1	1
9.	Milford B 	2:06.68 	1
Boys 800m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Norwood	1:32.96 	2	10
2.	Clark Montessori 	1:36.03 	2	8
3.	Seven Hills	1:37.12 	1	6
4.	Hughes 	1:37.90 	2	5
5.	Reading	1:37.93 	2	4
6.	Milford 	1:47.52 	1	3
Girls 1600m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Maddie Baker	9	Norwood	5:37.06
2	Natalie De Beer	9	Cin. Co. Day	6:03.38
3	Kathryn Jeffries	10	Clark Montessori	6:45.69
4	Alysah Brodbeck	9	Deer Park	7:29.31
5	Kaylee Foster	11	Reading	7:29.71
Boys 1600m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Chase Gardner	12	Seven Hills	4:37.74
2	Alec Hamall	10	Cin. Co. Day	4:38.95
3	Jason Jarrold-Grapes	12	Clark Montessori	4:57.41
4	Matthew Maring	11	Seven Hills	4:59.34
5	Christopher Canty	11	Clark Montessori	5:15.74
6	Hayden Berling	10	Norwood	5:16.30
7	Karl Chavez	9	Milford	5:26.37
8	Jaden Kuhlman	10	Norwood	5:37.62
9	Sam Conner	10	Reading	5:52.58
10	Kody Warren	9	Milford B	6:20.88
11	Bradley Damron	9	Deer Park	6:22.28
12	Trent Welage	10	Deer Park	6:54.64
13	Elijah Cliffe	9	Milford B	6:54.80
Girls 400m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Hughes 	51.98 	2	10
2.	Cin. Co. Day 	53.08 	2	8
3.	Reading	55.66 	2	6
4.	Milford 	56.37 	2	5
5.	Norwood	57.25 	2	4
6.	Milford B 	57.83 	1	3
7.	Seven Hills	59.22 	2	2
8.	Norwood B	59.80 	1	1
Boys 400m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Norwood	44.73 	2	10
2.	Reading 	45.07 	2	8
3.	Seven Hills	46.68 	1	6
4.	Hughes 	47.44 	2	5
5.	Cin. Co. Day 	52.09 	2	4
6.	Milford 	52.59 	2	3
7.	Norwood B	53.55 	1	2
Girls 400m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Tyre'Asia Brown	11	Hughes	1:01.98
2	Renesha Griffin	11	Clark Montessori	1:03.31
3	Joely Vrizi	9	Cin. Co. Day	1:04.78
4	Maddie Baker	9	Norwood	1:05.57
5	Grace McVey	12	Seven Hills	1:07.15
6	Faith Thomas	10	Clark Montessori	1:10.10
7	Chloe Schuck	10	Clark Montessori B	1:10.38
8	Olivia Napier	10	Hughes	1:10.41
9	Julia Miller	9	Milford	1:10.66
10	Piper Spooner	12	Seven Hills	1:11.28
11	Korea Reynolds	9	Clark Montessori B	1:12.33
12	Stacy-Onna Hunter	9	Reading	1:19.62
13	My'Cha Young-Rainey	11	Norwood	1:20.03
14	Luisa Colapietro	11	Milford B	1:20.67
15	Alysia Haskins	9	Milford B	1:23.85
Boys 400m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Carson Hock	11	Clark Montessori	51.86
2	Kameron Copeland	12	Hughes	52.63
3	Gabe Van Skaik	10	Reading	52.77
4	Dakota Walters	9	Norwood	54.76
5	John Blang	11	Cin. Co. Day	55.02
6	Ricardo Godoy	11	Seven Hills	55.61
7	Jermaine Fulton	11	Reading	56.09
8	Gideon Thomas	11	Clark Montessori	57.38
9	Jared Pratt	9	Norwood	57.40
10	Jared Shapiro	10	Milford	58.16
11	Ronald Harris	11	Hughes	1:01.51
12	Greg Kalin	10	Seven Hills	1:02.10
13	Connor Berohn	10	Milford	1:02.45
14	Tom Meza	10	Deer Park	1:02.70
15	Jonathan Arthur	10	Norwood B	1:03.24
16	Tyler Weingartner	11	Cin. Co. Day	1:09.29
Girls 300 Hurdles
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Anushka Nair	9	Cin. Co. Day	49.12
2	Lorea Stojanovic	11	Cin. Co. Day	52.57
3	Hope Nelson	9	Reading	54.64
4	Miliyah Mabry	9	Norwood	55.31
5	Al-leon Morgan	12	Hughes	55.81
6	Kat Heile	9	Norwood	57.07
7	Meadow Kerlin	9	Reading	1:02.53
8	Aleshia Walker	12	Hughes	1:04.36
Lexus Wombles	9 - Norwood B
DNS	1
Boys 300 Hurdles
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Issia Johnson-Sienou	11	Reading	43.14
2	Justin Dreyling	11	Reading	43.41
3	Grant Roush	10	Clark Montessori	47.60
4	Clay Berling	10	Deer Park	48.77
5	McKenzie Jones	12	Norwood	50.28
6	Will Sommer	9	Cin. Co. Day	53.32
7	Wandrille Bonniol	9	Cin. Co. Day	53.82
8	Joshua Smith	11	Hughes	57.47
Girls 800m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Maddie Baker	9	Norwood	2:32.06
2	Grace Pettengil	12	Cin. Co. Day	2:39.95
3	Nina Fatuzzo	12	Seven Hills	2:54.50
4	Kaylee Foster	11	Reading	3:06.76
5	Alli Streaker	11	Norwood	3:13.30
6	Emily Robinson	11	Deer Park	3:26.31
7	Grace Crone	11	Reading	3:34.00
8	Megan Pierce	10	Milford	3:41.79
Boys 800m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	JD Ray	11	Clark Montessori	2:07.95
2	John Pettengill	11	Cin. Co. Day	2:15.01
3	Ewan Boswell	10	Cin. Co. Day	2:21.77
4	Frank Metzmeier	12	Clark Montessori	2:22.86
5	Hayden Berling	10	Norwood	2:24.21
6	Justen Crawford	10	Clark Montessori B	2:24.59
7	William Stout	11	Milford	2:27.12
8	Andrew Carpenter	9	Reading	2:35.74
9	Sam Conner	10	Reading	2:36.05
10	Jaden Kuhlman	10	Norwood	2:36.77
11	Trent Welage	10	Deer Park	2:45.66
12	Kody Warren	9	Milford B	2:53.75
13	Bradley Damron	9	Deer Park	2:55.03
14	Elijah Cliffe	9	Milford B	3:16.03
Girls 200m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Renesha Griffin	11	Clark Montessori	27.64
2	Ayanna Kemp	11	Cin. Co. Day	28.27
3	Gabby Smith	11	Norwood	28.34
4	Sarah Edwards	11	Clark Montessori	28.44
5	Jenna Bellonby	9	Milford	28.51
6	Katie Remarklus	9	Seven Hills	28.61
7	Dariah Williams	12	Hughes	28.89
8	Maddie Whitmore	10	Norwood	29.38
9	Emily Ram	10	Cin. Co. Day	29.47
10	Te'Asia Allen	11	Reading	29.54
11	Chloe Schuck	10	Clark Montessori B	30.25
12	Zoey McAninch	9	Milford	30.38
13	Zanaya Allen	9	Norwood B	30.96
14	Arianna Wingfield	11	Hughes	31.36
15	Taylor Rouse	12	Milford B	31.98
16	Marianna DiNardo	11	Deer Park	32.19
17	Casey Crawford	11	Reading	32.31
18	Korea Reynolds	9	Clark Montessori B	32.42
19	Luisa Colapietro	11	Milford B	33.99
20	Kryshonda Young	9	Deer Park	34.40
Boys 200m Dash
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Ollohjuwen Wellington	12	Norwood	22.92
2	Brazeil Moore	10	Clark Montessori	23.25
3	Gabe Van Skaik	10	Reading	23.83
4	Lonzo Clark	12	Norwood	23.95
5	Jesus Pachero	10	Norwood B	23.98
6	Payton Maiben	10	Clark Montessori	24.09
7	David Comarata	11	Deer Park	24.15
8	Myles Jackson	12	Cin. Co. Day	24.21
9	Zac Lu		Milford B	24.77 	2	-0.1	
10	Colin Curnow	9	Seven Hills	25.36
11	Trey Roark	10	Milford	25.55
12	Mahmoud Abdellah	11	Norwood B	26.01
13	Chase Byington	12	Seven Hills	26.55
14	Jermaine Fulton	11	Reading	26.85
15	Ethan Glosby	9	Cin. Co. Day	27.48
16	Payne Ackermann	9	Milford	28.78
17	Tom Meza	10	Deer Park	29.56
Kameron Copeland	12 - Hughes
DNS	3	1.1
Girls 3200m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Maddie Baker	9	Norwood	12:50.10
2	Elizabeth Nicely	12	Reading	15:22.16
3	Alli Streaker	11	Norwood	15:47.46
Boys 3200m Run
Results
Place	Name	YR	Team	Mark	
1	Chase Gardner	12	Seven Hills	10:16.88
2	Ryan Estes	11	Clark Montessori	10:19.04
3	Matthew Maring	11	Seven Hills	11:03.30
4	Jacob Miller	9	Clark Montessori	11:26.51
5	Charlie Sachs	12	Cin. Co. Day	11:42.53
6	Dustin Pigg	9	Milford	12:01.42
7	Zach Mays	12	Reading	12:53.86
8	Jaden Kuhlman	10	Norwood	12:54.64
9	Bradley Damron	9	Deer Park	14:54.60
Girls 1600m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Cin. Co. Day 	4:26.01 	1	10
2.	Clark Montessori 	4:40.46 	1	8
3.	Norwood	4:53.32 	1	6
4.	Reading	5:03.36 	1	5
Boys 1600m Relay
Results
Place	Team	Time	Heat	Pts
1.	Clark Montessori 	3:38.55 	1	10
2.	Reading	3:45.36 	1	8
3.	Deer Park 	3:46.94 	1	6
4.	Norwood	3:46.99 	1	5
5.	Hughes 	3:47.85 	1	4
6.	Cin. Co. Day 	3:48.88 	1	3