Mens Results
X 100 Meters - Varsity - Finals
1. 11 Jacob Long 11.41a Hamilton Township
2. 11 Kevon Jones 11.51a Columbus Independence
3. 12 Thomas Wilson 11.57a Hamilton Township
4. 11 Seth Dawkins 11.67a Franklin Heights
5. 11 Robert Williamson 11.83a Beechcroft
6. 12 Mitch Kittinger 12.00a Franklin Heights
7. 12 Brad Kanney 12.01a Bishop Watterson
8. 10 CamRon Culver 12.08a Bishop Hartley
9. 10 Jeffrey Trey Johnson Jr. 12.10a Hamilton Township
10. 10 Siraj Muhammad 12.12a Whitehall-Yearling
11. 11 Jordan Kinchen 12.15a Northland
12. 9 Devin Dukes 12.22a Bishop Ready
13. 10 Marquette Dixon 12.27a Bishop Hartley
14. 10 LeAunti Jefferson 12.30a Harding (Marion)
15. 9 Zavieus Toran 12.36a Africentric Early Co...
16. 12 Stephen Landy 12.40a Bishop Ready
17. 11 Jayvon Brown 12.52a Columbus Independence
18. 10 Michael Freeman 12.53a Harding (Marion)
19. 11 Terrence Sealey 12.65a Marion Franklin
19. 10 DuWayne Rutland 12.65a Whitehall-Yearling
21. 9 Nick DePalma 12.77a Bishop Watterson
22. 10 Suliman Conten 12.97a Beechcroft
23. 12 Maleek St. Vall 13.02a Northland
24. 11 Jarrod Martin 13.61a Africentric Early Co...
X 200 Meters - Varsity - Finals
1. 11 Seth Dawkins 23.67a Franklin Heights
2. 11 Khari Berger 23.73a Hamilton Township
3. 11 Decarlo Blackwell 23.89a Franklin Heights
4. 12 Sam Maglicic 24.11a Bishop Watterson
5. 11 Derrion Sanders 24.39a Whitehall-Yearling
6. 9 Bryson Pegram 24.83a Northland
7. 10 Nick Middlesworth 24.86a Harding (Marion)
8. 9 Michael Williams 25.17a Northland
9. 10 Siraj Muhammad 25.25a Whitehall-Yearling
10. 9 Shelrick McElroy 25.36a Bishop Ready
11. 11 Terrence Sealey 25.60a Marion Franklin
12. 9 Micheal Ray 25.65a Beechcroft
13. 10 Trequel Parks 25.80a Beechcroft
14. 11 Trextyn Harbolt 26.62a Harding (Marion)
15. 10 Rondale Terry 26.79a Africentric Early Co...
16. 10 Anthony Ladd 27.32a Bishop Hartley
17. 10 Reggie Mitchell 27.56a Bishop Ready
18. 12 Diontae Saunders 28.04a Africentric Early Co...
19. 10 Nick Warrick 28.47a Bishop Hartley
X 400 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Brandon Fort 51.78a Marion Franklin
2. 11 Sheldon Henderson 53.27a Bishop Hartley
3. 12 Diontae Saunders 54.00a Africentric Early Co...
4. 12 Kendall Harris 54.18a Whitehall-Yearling
5. 11 Kaa'von Parker 54.87a Columbus Independence
6. 12 Martin Prude 56.06a Harding (Marion)
7. 12 Stephen Landy 57.06a Bishop Ready
8. 11 Wesley Payne 57.25a Hamilton Township
9. 9 Michael Williams 57.42a Northland
10. 10 Donovan Lewis 57.47a Northland
11. 10 Asaan Dukes 57.87a Columbus Independence
12. 9 Nic Humes 58.23a Franklin Heights
13. 9 Emmanual Hunt 58.34a Franklin Heights
14. 9 Benjamin Ingraham Dwyer 58.44a Bishop Hartley
15. 9 Calvin Godsey 59.15a Hamilton Township
16. 9 Shane Merklin 59.48a Bishop Watterson
17. 9 Shelrick McElroy 59.78a Bishop Ready
18. 9 Colby Carter 1:00.34a Harding (Marion)
19. 9 Valdez Sullens 1:01.04a Marion Franklin
20. 9 Christian Davidson 1:02.30a Hamilton Township
21. 10 Jacob Bauful 1:04.89a Beechcroft
22. 11 Tyelor Lipscomb 1:07.11a Whitehall-Yearling
23. 9 Devin Johnson 1:07.57a Hamilton Township
24. 11 Keilan Beachum 1:11.26a Beechcroft
X 800 Meters - Varsity - Finals
1. 11 Jimelle Lumpkin 2:11.02a Columbus Independence
2. 10 Laithe Abu-Obied 2:12.94a Franklin Heights
3. 10 Tamagne Shiferaw 2:13.20a Whitehall-Yearling
4. 10 Ben Dankow 2:13.69a Bishop Hartley
5. 10 Zach Stepp 2:14.03a Franklin Heights
6. 12 Brandon Fort 2:14.90a Marion Franklin
7. 10 Phillip Nicol 2:15.65a Harding (Marion)
8. 10 Mike Grunenwald 2:16.14a Bishop Watterson
9. 12 Codi Platter 2:17.30a Bishop Ready
10. 10 Donavon Moore 2:18.86a Columbus Independence
11. 12 David Woods 2:19.92a Bishop Ready
12. 10 Kevin Diaz 2:19.97a Whitehall-Yearling
13. 12 Andrew Gold 2:21.66a Bishop Hartley
14. 11 Justin Adams 2:22.45a Harding (Marion)
15. 10 Najjeed De' young 2:28.99a Beechcroft
16. 10 Davarius Walker 2:30.96a Marion Franklin
17. 12 Gabe Jackson 2:36.48a Africentric Early Co...
18. 11 Ish Lindsay 2:47.44a Africentric Early Co...
19. 12 Benjamen Sipe 2:48.03a Hamilton Township
20. 11 Josh Vega 2:51.30a Hamilton Township
21. 9 Zeauite Hardin 2:53.69a Beechcroft
22. 9 Greg Hogle 3:14.51a Hamilton Township
X 1600 Meters - Varsity - Finals
1. 10 Zach Stepp 5:01.69a Franklin Heights
2. 10 Laithe Abu-Obied 5:03.36a Franklin Heights
3. 12 Codi Platter 5:04.62a Bishop Ready
4. 10 Ross Kuhn 5:06.24a Bishop Watterson
5. 10 Gabriel Levert 5:26.02a Bishop Hartley
6. 9 Nick Kuraly 5:27.73a Bishop Watterson
7. 10 Joseph Tinnerello 5:28.36a Harding (Marion)
8. 10 Romell Curry 5:29.67a Northland
9. 10 Isaiah Long 5:34.84a Hamilton Township
10. 12 Brandt Groene 5:38.29a Bishop Hartley
11. 12 Gabe Jackson 5:40.39a Africentric Early Co...
12. 11 Henry Tokar 5:46.33a Bishop Ready
13. 11 Dazion Huot 5:46.74a Whitehall-Yearling
14. 9 Andre Davis 6:24.74a Northland
X 3200 Meters - Varsity - Finals
1. 11 Max McClelland 10:23.00a Bishop Watterson
2. 10 Roberto Oswald 11:06.41a Harding (Marion)
3. 11 Abdi Abdirashid 11:15.47a Franklin Heights
4. 9 Evan Vautour 11:17.48a Bishop Hartley
5. 10 Jacob Rollins 11:40.18a Hamilton Township
6. 11 Michael Thompson 11:53.12a Whitehall-Yearling
7. 11 Bakar Berete 12:17.93a Franklin Heights
8. 10 Romell Curry 12:33.99a Northland
9. 9 Devin Peters 12:46.71a Harding (Marion)
X 110m Hurdles - 39" - Varsity - Finals
1. 12 John Bair 16.20a Bishop Watterson
2. 12 Michael Hartway 16.31a Africentric Early Co...
3. 12 Dassan Jefferson 16.48a Whitehall-Yearling
4. 11 Taylor Peterson 16.76a Harding (Marion)
5. 12 Xavier Harris 17.19a Hamilton Township
6. 11 Brandon Copley 17.32a Whitehall-Yearling
7. 12 Ghentry Payne 17.56a Northland
8. 12 Franklin Smith 17.66a Marion Franklin
9. 11 Garrin Bachinski 18.06a Bishop Watterson
10. 12 Elijah Dowdy 18.37a Bishop Hartley
11. 10 Johnny Childs 18.66a Northland
12. 10 Derrick O'Neal 19.48a Hamilton Township
13. 11 Darrick Cole 20.45a Marion Franklin
14. 11 Kasaad Tyree 23.80a Beechcroft
X 300m Hurdles - 36" - Varsity - Finals
1. 12 John Bair 42.10a Bishop Watterson
2. 11 Roden Rahmaan 42.36a Beechcroft
3. 12 Dassan Jefferson 42.62a Whitehall-Yearling
4. 12 Michael Hartway 42.89a Africentric Early Co...
5. 11 Brandon Copley 44.24a Whitehall-Yearling
6. 11 Caleb Woods 44.39a Northland
7. 12 Elijah Dowdy 46.40a Bishop Hartley
8. 11 Garrin Bachinski 47.41a Bishop Watterson
9. 12 Ghentry Payne 47.47a Northland
10. 11 Taylor Peterson 47.79a Harding (Marion)
11. 11 Stevan Billingsley 48.23a Franklin Heights
12. 11 Darrick Cole 51.27a Marion Franklin
13. 9 Chris Green 51.66a Hamilton Township
14. 9 Benny King 52.45a Hamilton Township
15. 9 David Carter 52.68a Columbus Independence
16. 10 Aaron Hartley 54.23a Harding (Marion)
17. 10 Tavion Bryant 1:00.53a Beechcroft
18. 9 Clemie Bester 1:09.87a Marion Franklin
X 4x100 Relay - Varsity - Finals
1. - 45.81a Northland
2. - 46.11a Hamilton Township
3. - 46.60a Bishop Watterson
4. - 47.09a Franklin Heights
5. - 47.11a Columbus Independence
6. - 47.40a Beechcroft
7. - 48.26a Bishop Hartley
8. - 48.34a Harding (Marion)
9. - 48.76a Whitehall-Yearling
X 4x200 Relay - Varsity - Finals
1. - 1:35.56a Hamilton Township
2. - 1:35.62a Northland
3. - 1:35.83a Whitehall-Yearling
4. Sheldon Henderson
Cameron Hart
Mateo Saxton
Richard Jones, III 1:37.83a Bishop Hartley
5. - 1:38.43a Beechcroft
6. - 1:41.33a Bishop Ready
7. - 1:41.39a Marion Franklin
8. - 1:44.73a Franklin Heights
9. - 1:46.01a Bishop Watterson
10. - 1:46.22a Harding (Marion)
X 4x400 Relay - Varsity - Finals
1. - 3:40.51a Columbus Independence
2. - 3:43.75a Franklin Heights
3. - 3:44.41a Whitehall-Yearling
4. - 3:47.37a Bishop Watterson
5. - 3:50.17a Hamilton Township
6. - 3:51.43a Northland
7. Sheldon Henderson
Chase Rawlins
Benjamin Ingraham Dwyer
Richard Jones, III 3:54.73a Bishop Hartley
8. - 3:56.10a Beechcroft
9. - 4:00.47a Bishop Ready
10. - 4:07.72a Marion Franklin
X 4x800 Relay - Varsity - Finals
1. - 9:00.62a Bishop Watterson
2. - 9:22.44a Harding (Marion)
3. - 9:31.09a Whitehall-Yearling
4. - 9:38.22a Hamilton Township
5. - 9:48.60a Northland
6. - 10:55.88a Franklin Heights
X Shot Put - 12lb - Varsity - Finals
1. 12 Justin Harris 45-01.00 Franklin Heights
2. 12 Aaron Johnson 41-03.50 Hamilton Township
3. 12 Michael Kyle 40-00.00 Northland
4. 11 Hakeem Freeman 39-03.75 Whitehall-Yearling
5. 10 Zach Santee 38-06.50 Bishop Hartley
6. 11 Jordan Scott 37-10.00 Harding (Marion)
7. 12 Josh Sweet 37-08.00 Hamilton Township
8. 10 Michael Kantor 37-04.75 Whitehall-Yearling
9. 11 Jonathan Brazell 36-02.00 Harding (Marion)
9. 12 Darrick Drenan-Roan 36-02.00 Northland
11. 11 Sam Lewis 35-02.50 Bishop Watterson
12. 9 VaShawn Walker 34-04.75 Bishop Hartley
13. 11 D'yonmarte Bibins 34-03.00 Africentric Early Co...
14. 12 Jerry Hammond 33-03.50 Franklin Heights
15. 12 Andrew Hunter 31-11.00 Bishop Ready
16. 12 Rickey Ford 30-03.00 Hamilton Township
17. 12 Jacob Ralston 27-10.50 Hamilton Township
18. 12 James Martin Jr. 27-05.00 Africentric Early Co...
19. 12 Andrew Rowe 24-09.50 Bishop Ready
-- 11 JaQuel Clardy ND Columbus Independence
-- 11 Dylan Murphy ND Bishop Watterson
X Discus - 1.6kg - Varsity - Finals
1. 12 Aaron Johnson 123-05 Hamilton Township
2. 12 Darrick Drenan-Roan 121-07 Northland
3. 12 Justin Harris 118-01 Franklin Heights
4. 12 Michael Kyle 112-07 Northland
5. 10 Michael Kantor 106-08 Whitehall-Yearling
6. 12 Tayron Washington 105-09 Bishop Hartley
7. 11 Michael Davis 98-11 Harding (Marion)
8. 12 Josh Sweet 91-04 Hamilton Township
9. 11 Talon Fawbush 87-10 Harding (Marion)
10. 9 Erik Placke 83-06 Bishop Watterson
11. 11 Ben Reedus 83-02 Bishop Hartley
12. 11 Hakeem Freeman 81-07 Whitehall-Yearling
13. 9 David Butz 81-05 Bishop Watterson
14. 9 Courtland James 76-10 Marion Franklin
15. 12 James Martin Jr. 76-06 Africentric Early Co...
16. 11 Aaron Godsey 75-07 Hamilton Township
17. 12 Jerry Hammond 73-11 Franklin Heights
18. 9 Wyatt Wade 66-07 Marion Franklin
19. 12 Jacob Ralston 54-11 Hamilton Township
X High Jump - Varsity - Finals
1. 12 Cameron Hart 6-06.00 Bishop Hartley
2. 12 Shea Mercer 5-08.00 Hamilton Township
3. 11 Roden Rahmaan 5-06.00 Beechcroft
4. 11 Stafford Lipscomb 5-04.00 Whitehall-Yearling
5. 11 Justin Florexil 5-02.00 Northland
5. 11 Kahlil Freeman 5-02.00 Whitehall-Yearling
6. 12 Diontae Saunders 5-02.00 Africentric Early Co...
8. 10 Quentin Jones 5-00.00 Northland
9. 11 Aaron Godsey 4-10.00 Hamilton Township
-- 11 Kasaad Tyree NH Beechcroft
X Pole Vault - Varsity - Finals
1. 12 Kyle Goings 11-06.00 Harding (Marion)
2. 10 Jacob Maynard 11-00.00 Hamilton Township
3. 9 Austin Burgett 6-00.00 Hamilton Township
-- 11 Spencer Jones NH Harding (Marion)
X Long Jump - Varsity - Finals
1. 12 Cameron Hart 21-00.75 Bishop Hartley
2. 11 Seth Dawkins 19-08.00 Franklin Heights
3. 11 Robert Williamson 19-00.00 Beechcroft
4. 12 Sam Maglicic 18-11.50 Bishop Watterson
5. 9 Raeqwaun Alexander 18-09.50 Beechcroft
6. 11 Eurell Turnage 18-06.50 Columbus Independence
7. 11 Caleb Woods 18-06.25 Northland
8. 12 Diontae Saunders 18-06.00 Africentric Early Co...
9. 10 Tyliq Stewart 18-05.50 Whitehall-Yearling
10. 9 Jeremiah Jackson 17-11.25 Columbus Independence
11. 9 Casey Calhoun 17-10.00 Bishop Watterson
12. 12 Xavier Harris 17-01.00 Hamilton Township
13. 9 Calvin Godsey 16-10.50 Hamilton Township
14. 11 Trextyn Harbolt 16-10.00 Harding (Marion)
15. 10 Davarius Walker 16-08.00 Marion Franklin
16. 11 Stafford Lipscomb 16-02.50 Whitehall-Yearling
17. 10 Derek Dang 16-00.50 Franklin Heights
18. 10 Logan Pirnstill 15'02.00 Harding (Marion)
19. 12 Olabode Oyawusi 14-08.00 Marion Franklin
20. 9 Christian Davidson 14-05.50 Hamilton Township
21. 11 Jordan Kinchen 13-09.25 Northland
Womens Results
X Girls 100 Meters - Varsity - Finals
1. 9 Mckenzie Long 12.90a Hamilton Township
2. 9 Jordan Saffold 13.33a Northland
3. 11 LaKaisha Wade 13.45a Harding (Marion)
4. 10 Taneyzia Robinson 13.53a Bishop Hartley
5. 9 Jazlyn Simon 13.72a Hamilton Township
6. 10 Erin Lombardi 14.08a Bishop Watterson
7. 10 Ja'Nae Edwards-Newton 14.12a Whitehall-Yearling
8. 12 Hannah Smith 14.15a Bishop Watterson
9. 12 Dougneshia Summers 14.20a Marion Franklin
10. 9 Iyana Johnson 14.51a Whitehall-Yearling
11. 9 Ariyanna Reece 14.52a Harding (Marion)
12. 9 Kaiya Minnifield 14.58a Beechcroft
13. 9 Alicia Williams 14.58a Bishop Ready
14. 9 Brtttney Neal 14.83a Northland
15. 9 Liana Burk 14.89a Bishop Hartley
16. 10 Kaitlin Kelley 15.24a Franklin Heights
17. 9 Janayzha Hardin 15.25a Columbus Independence
18. 9 Natalee Patel 15.31a Bishop Ready
19. 10 Kiara Poole 15.83a Beechcroft
20. 10 Angela Gaffney 16.07a Marion Franklin
X 200 Meters - Varsity - Finals
1. 11 Dayana Banks 26.94a Beechcroft
2. 9 Mckenzie Long 27.11a Hamilton Township
3. 9 Jordan Saffold 28.19a Northland
4. 11 Meghan Conners 28.41a Bishop Watterson
5. 12 Mariah Nevels 28.68a Northland
6. 10 Ja'Nae Edwards-Newton 29.56a Whitehall-Yearling
7. 11 Alyssa Moodley 30.19a Harding (Marion)
8. 12 Kelly Kimble 30.61a Bishop Watterson
9. 12 Annika Doneghy 30.76a Marion Franklin
10. 12 Dougneshia Summers 30.86a Marion Franklin
11. 11 Seyi Adeyemi 31.16a Franklin Heights
12. 12 Gardiana Desilmar 31.27a Columbus Independence
13. 10 Faith Saxton 31.75a Bishop Hartley
14. 9 Jewell Boggs 32.00a Whitehall-Yearling
15. 9 Quatonda Neal 32.45a Columbus Independence
16. 9 Natalee Patel 32.79a Bishop Ready
17. 9 Mi'Angel White 33.27a Beechcroft
18. 10 Brittania Powell 33.31a Franklin Heights
19. 9 Kayla Hyme 36.00a Bishop Ready
X 400 Meters - Varsity - Finals
1. 9 Iyanna Ross 1:03.89a Northland
2. 11 Caitlyn Dent 1:06.70a Northland
3. 10 Oluwaseun Isaiah 1:08.12a Columbus Independence
4. 10 Erin Lombardi 1:09.18a Bishop Watterson
5. 12 Haley Gleason 1:10.88a Bishop Watterson
6. 10 Aaliyah Solis 1:11.86a Hamilton Township
7. 9 Nayanna Johnson 1:15.07a Beechcroft
8. 9 Londynn-Rea Caldwell 1:15.20a Bishop Hartley
9. 9 Ariyanna Reece 1:18.55a Harding (Marion)
10. 9 Tanazjia Stevenson 1:19.86a Marion Franklin
11. 10 Dominique Bevelle 1:40.87a Beechcroft
12. 9 Cavon Reid-Scott 1:42.73a Marion Franklin
X 800 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Emily Franz 2:26.80a Bishop Hartley
2. 10 Jeanette Pfieffer 2:34.20a Bishop Watterson
3. 11 Morgan Hull 2:41.52a Bishop Watterson
4. 10 Katie Perry 2:42.97a Bishop Ready
5. 11 Emily Genders 2:46.45a Bishop Ready
6. 11 Ileshia Long 2:51.36a Northland
7. 10 Oluwaseun Isaiah 2:51.81a Columbus Independence
8. 10 Maddy Castle 2:55.18a Franklin Heights
9. 12 Natalia Welton-Torres 2:55.96a Hamilton Township
10. 10 Olivia Brazell 3:10.19a Harding (Marion)
11. 10 Kia Branstetter 3:10.20a Harding (Marion)
12. 12 Ali Belcher 3:16.25a Hamilton Township
13. 9 Emily Moore 3:23.57a Franklin Heights
X 1600 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Amy Griffith 5:46.58a Bishop Watterson
2. 11 Grace Thomas 5:46.62a Bishop Watterson
3. 11 Kathleen Colvin 6:05.86a Bishop Ready
4. 12 Courtney Bair 6:06.98a Bishop Ready
5. 9 Grace Murnane 6:30.22a Bishop Hartley
6. 10 Maddy Castle 6:38.19a Franklin Heights
7. 12 Paige Montgomery 7:01.00a Harding (Marion)
8. 9 Sophie Little 7:10.93a Hamilton Township
9. 9 Emily Moore 7:11.56a Franklin Heights
10. 10 Shakira Jackson 7:44.62a Northland
X 3200 Meters - Varsity - Finals
1. 12 Jessica Passwater 12:13.07a Bishop Watterson
2. 11 Kathleen Colvin 12:55.94a Bishop Ready
3. 12 Olivia Britt 13:35.70a Bishop Watterson
4. 11 Naomi Dillon 14:41.80a Hamilton Township
5. 9 Maddie Rollins 15:34.05a Hamilton Township
6. 9 Brianna Ross 16:04.97a Northland
7. 12 Paige Montgomery 16:15.19a Harding (Marion)
8. 9 Skyler Watts 16:50.72a Whitehall-Yearling
9. 12 Kitashia Price 19:00.37a Northland
X 100m Hurdles - 33" - Varsity - Finals
1. 12 Briannya Dangerfield 16.41a Franklin Heights
2. 10 Drake Kirkland 16.99a Northland
3. 12 Zadei Edwards 17.39a Hamilton Township
4. 10 Cloie Riedlinger 17.49a Harding (Marion)
5. 12 Taylor Koehler 17.64a Bishop Watterson
6. 11 Leah Paskell 18.19a Bishop Watterson
7. 10 Maggie Farrell 18.30a Bishop Hartley
8. 9 Shanell Nutt 19.56a Northland
9. 11 Lexus Taylor 19.61a Columbus Independence
10. 9 Dashelle McBrown 22.33a Bishop Hartley
11. 9 Teal Leshia Love 22.51a Marion Franklin
12. 9 Makenzie McClain 23.97a Hamilton Township
13. 11 Hawa Abdulle 24.74a Franklin Heights
X 300m Hurdles - 30" - Varsity - Finals
1. 12 Briannya Dangerfield 49.82a Franklin Heights
2. 10 Cloie Riedlinger 50.87a Harding (Marion)
3. 10 Drake Kirkland 51.60a Northland
4. 11 Leah Paskell 53.65a Bishop Watterson
5. 11 Caroline Sugar 53.88a Bishop Watterson
6. 12 Zadei Edwards 54.03a Hamilton Township
7. 10 Maggie Farrell 57.14a Bishop Hartley
8. 9 Dashelle McBrown 57.77a Bishop Hartley
9. 10 Shanell Hayes 1:00.11a Hamilton Township
10. 9 Natalie Steven 1:03.20a Harding (Marion)
11. 9 Shanell Nutt 1:05.08a Northland
12. 10 Veronica Johnson 1:08.97a Columbus Independence
X 4x100 Relay - Varsity - Finals
1. - 52.79a Hamilton Township
2. - 54.13a Bishop Watterson
3. - 54.29a Northland
4. - 55.87a Franklin Heights
5. - 57.00a Beechcroft
6. - 57.18a Columbus Independence
7. - 57.50a Whitehall-Yearling
8. - 59.07a Marion Franklin
-- - DQ Bishop Hartley
X 4x200 Relay - Varsity - Finals
1. - 1:48.43a Hamilton Township
2. - 1:50.59a Bishop Hartley
3. - 1:55.05a Northland
4. - 1:56.51a Beechcroft
5. - 1:56.57a Bishop Watterson
6. - 1:59.67a Harding (Marion)
7. - 2:02.78a Whitehall-Yearling
8. - 2:10.27a Franklin Heights
-- - DQ Columbus Independence
-- - DQ Marion Franklin
X 4x400 Relay - Varsity - Finals
1. - 4:23.57a Bishop Watterson
2. - 4:25.50a Bishop Hartley
3. - 4:39.62a Northland
4. - 4:40.74a Harding (Marion)
5. - 4:45.15a Franklin Heights
6. - 5:01.49a Beechcroft
7. - 5:11.48a Hamilton Township
8. - 6:39.75a Marion Franklin
X 4x800 Relay - Varsity - Finals
1. - 10:21.83a Bishop Watterson
2. - 10:48.17a Bishop Ready
3. - 11:42.06a Northland
4. - 11:47.83a Hamilton Township
5. - 12:00.51a Harding (Marion)
6. - 12:48.26a Beechcroft
7. - 14:05.24a Whitehall-Yearling
X Shot Put - 4kg - Varsity - Finals
1. 10 Lauren Ison 31-01.00 Harding (Marion)
2. 10 Arianna McPheters 28-01.00 Bishop Hartley
3. 11 Alexis Kefauver 26-06.00 Whitehall-Yearling
4. 12 Lynette Brown 26-03.00 Marion Franklin
5. 11 Heaven Bridges 26-02.00 Hamilton Township
6. 10 Aly Wiseman 25-10.50 Bishop Ready
7. 11 Emily Davis 25-10.00 Franklin Heights
8. 12 Tavia Carreker 25-08.00 Beechcroft
9. 11 Tessa Kolman 25-06.50 Harding (Marion)
10. 9 Marita Sillick 25-05.00 Bishop Watterson
11. 10 Teneeyah Hale 25-00.00 Northland
12. 12 Lloyer Jones 24-04.00 Whitehall-Yearling
13. 10 Montayah Qualls 24-03.00 Franklin Heights
14. 10 Veronica Johnson 24-01.00 Columbus Independence
15. 10 Marissa Cassel 24-00.00 Bishop Hartley
16. 10 Maggie Malone 21-09.50 Bishop Watterson
17. 10 Abigail Harmon 21-03.00 Northland
18. 9 Monique Kamara 20-03.00 Beechcroft
19. - Nakeisha Johnson 19-03.00 Columbus Independence
20. 11 Ariel Thevenin 18-02.00 Hamilton Township
21. 10 Alicia Sweet 16-06.50 Hamilton Township
X Discus - 1kg - Varsity - Finals
1. 11 Bailey Spees 87-09 Bishop Watterson
2. 10 Justina Wallin 86-09 Harding (Marion)
3. 11 Alexis Kefauver 84-08 Whitehall-Yearling
4. 10 Claire Voegele 84-03 Bishop Watterson
5. 11 Heaven Bridges 78-05 Hamilton Township
6. 10 Teneeyah Hale 75-01 Northland
7. 10 Aly Wiseman 74-10 Bishop Ready
8. 11 Emily Davis 70-08 Franklin Heights
9. 9 Monique Kamara 70-02 Beechcroft
10. 10 Abigail Harmon 66-00 Northland
11. 9 Tendai Kanyongo 65-09 Bishop Hartley
11. 11 Taylor Cannon 65-09 Whitehall-Yearling
13. 11 Allison Wolford 65-07 Franklin Heights
14. 11 Laneisha Pickens 64-06 Harding (Marion)
15. 10 Arianna McPheters 63-10 Bishop Hartley
16. 9 Xandria Harris 48-03 Hamilton Township
17. 12 Lynette Brown 45-11 Marion Franklin
18. 9 Sheila Gyamfi 43-00 Beechcroft
19. 11 Cheyenne Mcclain 40-02 Hamilton Township
20. 10 Logan Stepp 24-03 Hamilton Township
X High Jump - Varsity - Finals
1. 12 Olivia Davis 4-10.00 Harding (Marion)
2. 10 Rachel Ratliff 4-10.00 Harding (Marion)
3. 12 Abby Malone 4-08.00 Bishop Watterson
4. 12 Kaitlynn Yost 4-06.00 Hamilton Township
5. 12 Annika Doneghy 4-04.00 Marion Franklin
6. 12 Leah Peecook 4-04.00 Bishop Watterson
6. 11 Lexus Taylor 4-04.00 Columbus Independence
8. 9 Jazlyn Simon 4-04.00 Hamilton Township
9. 9 Shanell Nutt 4-02.00 Northland
9. 10 Brittania Powell 4-02.00 Franklin Heights
9. 12 Shyla Smith 4-02.00 Marion Franklin
12. 9 Jeanna Weatherspoon 4-00.00 Northland
X Pole Vault - Varsity - Finals
1. 10 Trinity Palmer 7-06.00 Hamilton Township
2. 10 Aaliyah Solis 7-00.00 Hamilton Township
3. 12 Kendra Fogle 6-06.00 Harding (Marion)
-- 9 Kendalyn Green NH Hamilton Township
-- 9 Shanna Morris NH Harding (Marion)
X Long Jump - Varsity - Finals
1. 10 Cloie Riedlinger 16-02.50 Harding (Marion)
2. 12 Mariah Nevels 15-10.75 Northland
3. 11 Leah Paskell 15-06.25 Bishop Watterson
4. 12 Annika Doneghy 15-06.00 Marion Franklin
5. 9 Jazlyn Simon 14-09.25 Hamilton Township
6. 10 Michelle Lehmann 14-03.00 Bishop Watterson
7. 9 Andrea Thompson 13-04.25 Hamilton Township
8. 9 Natalee Patel 12-10.00 Bishop Ready
9. 12 Kaitlynn Yost 12-08.50 Hamilton Township
10. 9 Makenzie McClain 11-10.75 Hamilton Township
11. 9 Shanell Nutt 11-06.00 Northland
12. 9 Kayla Hyme 11-01.25 Bishop Ready
13. 9 Faduma Ibrahim 11-00.50 Franklin Heights
14. 10 Mychal Long 10-07.00 Franklin Heights
15. 10 Lakeisha Wyley 10-00.50 Columbus Independence
16. 9 Janayzha Hardin 10-00.00 Columbus Independence