Mentor Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.40 | Emilia DiBiasio | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
14.21 | Emily DiLiberto | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:05.49 | SB | Elaina Chicone | 4th | Finals H1 | Complete Results |
1:05.86 | SB | Addison Baird | 5th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:48.16 | SB | Rosie Magro | 7th | Finals H1 | Complete Results |
5:50.57 | SB | Elise Hanson | 9th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
12:26.07 | SB | Maddie Mulhall | 5th | Finals H1 | Complete Results |
13:16.17 | SB | Elizabeth Gilreath | 10th | Finals H1 | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
14.53 | Aysha Muhammad | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
17.10 | SB | Sydney Nedlik | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
52.43 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:43.89 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Sprint Medley Relay | |||||
1:49.81 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
4x400 Meter Relay | |||||
4:03.02 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
10:21.38 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Distance Medley Relay | |||||
13:04.21 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
High Jump | |||||
5-0 | Nikki Linn | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
4-10 | SB | Rachel Wenzel | 12th | Finals H1 | Complete Results |
Long Jump | |||||
16-0 | Melissa Brozier | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
14-0 | SB | Alyss Stromberg | 16th | Finals H1 | Complete Results |
Pole Vault | |||||
10-0 | Maddy Marshall | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
9-6 | Jordan Beebe | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
103-5 | Meghan Sullens | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
78-8 | Haleigh Oeser | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
36-8 | Meghan Sullens | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
30-8 | Scarlet Chesbrough | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.20 | Marc Walton | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
49.15 | SB | Marc Walton | 1st | Finals H1 | Complete Results |
50.20 | SB | Kyle Tankovich | 4th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:33.40 | Wade Elmore | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4:36.40 | SB | Brandon Stoldt | 6th | Finals H1 | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
9:49.60 | Joe Polakowski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
10:07.90 | Chris Canala | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
110 Meter Hurdles | |||||
17.70 | Calvin Catania | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
47.31 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:32.27 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Sprint Medley Relay | |||||
1:40.53 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:32.34 | Relay Team | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:16.61 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Distance Medley Relay | |||||
11:06.79 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
6-5 | SB | Eddie Daugherty | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
6-3 | Joe Lampert | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
19-2 | Joe Lampert | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
19-0 | Dominic Oddo | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
11-0 | Brad Bresky | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
11-0 | Adam Dallariva | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
137-6 | Ricky Hyman-llyod | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
131-5 | Brandon Armao | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
54-5.5 | Reggie Browley | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
41-3.5 | Kevin Birchall | 7th | Finals H1 | Complete Results |