Complete Results

06-30 AAU Region 04 Qualifier at Lima OH
updated: 2016-07-03 14:37:36
Results are not shown for athletes who were disqualified.
F 8 & Under 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	TAMRA HOUSTON	15.03
2	Maple Heights Stallions Youth	DEREON DUNCAN	15.81
3	Ginas thunderbirds track team	ALIVIA ROBINSON	15.86
4	Dayton Wolverine Track Club	LAUREN WILLIAMS	15.92
5	lincoln heights track club	JAYLA HUGHES	15.57
6	Feet On Fire	A-YANA HODGE	16.41
9	Maple Heights Stallions Youth	ELISE BECKLES-LYKES	16.49
10	Bedford Sprint Masters	AMIYAH HARDIMON	16.50
11	N.E.O. All Star Track Club	MARIAH RICHARDS	16.52
12	Feet On Fire	MILAN TEAGUE	16.59
13	Cleveland Heights Tigers Youth	RAYNA STARKS	17.02
14	Lima Striders	NAKAEJA LUSTER	17.04
15	Maple Heights Stallions Youth	TAYLOR ROBERTSON	17.18
16	Bedford Sprint Masters	LEAH GRIMES	17.21
17	lincoln heights track club	JAYLIYAH FANNON	17.28
18	Dayton gems elite	MAKHAYLA BASS	17.30
19	513 Elite Track Club	SANAA STOKER	17.31
20	Ohio Rockets TC	TATE DUDLEY	17.33
21	West Akron Track	JERA SALTERS	17.50
22	lincoln heights track club	ARIANE WILLIAMS	17.54
23	Btwc Lake Effect	TAMARIA KNIGHT	17.61
24	Toledo Elite Track	MANIYA DANIEL	17.77
25	Columbus Panthers	PEYTON FREEMAN	17.89
26	Maple Heights Stallions Youth	LAYLA HARDEN	17.98
27	513 Elite Track Club	SAVANNAH BOOLTON	18.01
28	Ohio Rockets TC	MAKAYLA PACE	18.13
29	Dayton Wolverine Track Club	KIMORA KNIGHT	18.15
30	Maple Heights Stallions Youth	KAIDYN BROWN	18.18
31	Feet On Fire	CARIANA LEWIS	18.21
32	Lima Striders	BROOKLYN ROMICK	18.31
33	West Akron Track	MIKAYLAH DAVIS	19.41
34	Blessed To Run	AZARIA HUGUELY	21.65

M 8 & UNDER 100m dash
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	JUEL ROBINSON	15.43
2	Dayton gems elite	JAMIER BROWN	15.50
3	Unattached	JETT JERWERS	15.67
4	Moe-Hills	MATTHEW WRIGHT	15.83
5	Ginas thunderbirds track team	BRAYLON DORN	16.09
6	Ohio Heat	TONY CORNETTE III	15.80
7	Columbus Panthers	CAMERON BATCHLER	16.50
8	Bedford Sprint Masters	KINGSTON BOYD	16.44
10	513 Elite Track Club	JOSHUA JOHNSON	16.54
11	Ohio Rockets TC	MARQUIS RAY	16.58
12	Cleveland Heights Tigers Youth	SIMON WILLIAMS	16.59
13	lincoln heights track club	KEVIS JOINER	16.61
14	Btwc Lake Effect	TONIO DAVIS	16.68
15	Bedford Sprint Masters	XAVIER STEELE	16.82
16	Feet On Fire	DACIAN WILLIAMS	16.84
17	West Akron Track	JAEDEN DANCY	16.91
18	Columbus Panthers	MAHKI SPRIGGS	17.00
19	Redbaron track club	CARMELO CHRISTIAN	17.74
20	Redbaron track club	CARLITO CHRISTIAN	17.80
21	Dayton Wolverine Track Club	MYLES JONES	17.81
22	Unattached	SHARARD VAUGHN3	17.89
23	Feet On Fire	TRISTAN JACKSON	17.97
24	Ginas thunderbirds track team	CADEN LOPEZ	17.99
25	Lima Striders	JEFFREY WILLIAMS III	18.23
26	Ohio Rockets TC	BRYLAND ALEXANDER	18.34
27	Blessed To Run	TRE'ZHON FOWLER	18.56
28	Cleveland Heights Tigers Youth	ELIJAH LEWIS-DAVIS	18.72
29	Blessed To Run	LA'FARRIN BROWN	20.65
30	Lake Erie Speed	JAVON WELLS	20.93
31	Capital City Striders, Inc	LA DAVION HANKINS	21.89


F 9 100m dash
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	MCKENZIE NEAL	15.41
2	lincoln heights track club	LENA JAMES	15.72
3	Moe-Hills	JUSTUS FITZGERALD	15.96
4	Columbus Panthers	JANYIA LOCKE	16.04
5	Bedford Sprint Masters	TRINITY POLLARD	16.03
6	Unattached	TE'AIRA BRANHAM-PATRICK	15.92
7	Maple Heights Stallions Youth	A'NIYA TUGARD	16.81
8	Capitol City Comets	RHYANN MATTOX	16.90
9	Lima Striders	SKYLA JOHNSON	16.94
10	Dayton Wolverine Track Club	FARAH ROGERS	17.02
11	Lima Striders	JORDAN GLADEN	17.42
12	Dayton Wolverine Track Club	AMIAH WELCH	17.44
13	Blessed To Run	SANEYAH SAAVEDRA	17.61
14	Capitol City Comets	CELESTE HUTCHINSON	17.88
15	Blessed To Run	JUSTICE HABEEB-ULLAH	18.25
16	Columbus Panthers	AIREANNA HOPKINS	18.55
17	Atp Elite	ANIYA HALL	18.94
18	Blessed To Run	AILEENA YOUNG	19.81

M 9 100m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	JAEDEN RICKETTS	13.84
2	Ginas thunderbirds track team	MAXIMILLIAN JOHNSON	14.43
3	Ginas thunderbirds track team	ELIJAH HARRIS	14.61
4	lincoln heights track club	GREGORY JAMES	14.62
5	Atp Elite	JAMEIR GAMBLE	14.91
6	Ginas thunderbirds track team	BRYCE LOPEZ	15.29
7	lincoln heights track club	KE'MAURY TYE	15.31
8	Toledo Elite Track	JAYSE DANIELS	15.63
9	West Akron Track	EMMANUEL CAIN	15.75
10	N.E.O. All Star Track Club	ISAIAH MATHEWS	15.99
11	Capital City Striders, Inc	ISIAH HIGGINBOTHEM	16.05
12	Blessed To Run	JAYDEN GOINGS	16.09
13	lincoln heights track club	DEVIN VASSER	16.22
14	Feet On Fire	DAYLEN ROBINSON	16.35
15	Ohio Heat	JEREMIAH MILLER	16.39
16	Dayton Wolverine Track Club	MATTHEW HARRISON IV	16.42
17	Dayton Wolverine Track Club	JAYDEN HUGHES	16.57
18	Redbaron track club	RICARDO RUFFIN	16.68
19	Dayton Wolverine Track Club	JEREMIAH BAKER	16.73
20	Btwc Lake Effect	ZAHIR KNIGHT	16.87
21	Cleveland Mustangs Track & Fie	DARREYON WILLIAMS	16.91
22	Feet On Fire	DAVON RAMPASARD	17.13


F 10 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	JORDYN BRAND	14.73
2	Detroit Pal Elite	LINDSAY JOHNSON	14.51
3	lincoln heights track club	IVY SMITH	15.00
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	IVORY MILLER	15.29
5	Dayton Wolverine Track Club	KAITLYNN JONES	15.49
6	lincoln heights track club	SANAI THOMAS	15.38
9	Unattached	SABRIA JONES	15.67
10	Ohio Rockets TC	ALEXIANA WILLOUGHBY	15.88
11	Unattached	BROOKLYN VAUGHN	15.88
12	Lake Erie Speed	RHANYA FULLERTON	16.01
13	Atp Elite	ALEXYS STERLING	16.17
14	Warren Striders Track Club	AMONI LATHAN	16.19
15	Capitol City Comets	DANIELLE CARTER	16.21
16	Blessed To Run	ABBY HOSTETTLER	16.22
17	Sparrow Track Club	MALAYA WINFIELD	16.49
18	Bedford Sprint Masters	LIA STEWART	16.91
19	Redbaron track club	CAMARA CHRISTIAN	17.19
20	Lake Erie Speed	A'NYA STREETER	17.28
21	Bedford Sprint Masters	BRIANNA ROBINSON	17.41
22	Ohio Rockets TC	TYLAIYA WARNOCK	19.60

M 10 100m dash
place	team	name	mark
1	Ginas thunderbirds track team	MIKELL DORN	14.03
2	lincoln heights track club	JULIAN ROBINSON	14.04
3	N.E.O. All Star Track Club	CALIL MCCRAY	14.44
4	Blessed To Run	JAIDEN GROSE	14.46
5	Capitol City Comets	CHARLES HICKERSON	14.50
6	Ohio Heat	KASE DICKSON	14.63
7	Ohio Heat	PELE' CAMERON	14.68
9	Ohio Rockets TC	TERRIS DUDLEY	14.96
10	Bedford Sprint Masters	BRAYDEN GREEN	15.16
11	Cleveland Express Track Club (	TANELLE ROSE	15.21
12	Cleveland Mustangs Track & Fie	JAYSON WILLIAMS	15.51
13	Capitol City Comets	JAELYN PANNELL HAMLER	15.79
14	Bedford Sprint Masters	SEAN WASHINGTON	15.80
15	Cleveland Mustangs Track & Fie	AMAUR LOPER	16.06
16	Capital City Striders, Inc	ROMAN KELLUM	16.13
17	Blessed To Run	SANTANA SAAVEDRA	16.40
18	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'MARI EVANS	16.50
19	Ohio Rockets TC	SHAYNE DALTON	16.75
20	Maple Heights Stallions Youth	EVAN GRIER	16.80
21	Lima Striders	JALEN GLADEN	17.07
22	N.E.O. All Star Track Club	NEHEMIAH BROWN	17.74
23	Lake Erie Speed	DEVON ANDERSON	19.41


F 11 100m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	ALANI HODGE	13.50
2	Capital City Striders, Inc	CANDACE MORRIS	13.80
3	Ginas thunderbirds track team	DAVIERA RICHARDSON	14.05
4	West Akron Track	DEASIA WASHINGTON	14.18
5	Feet On Fire	CLAIRE DUNN	14.39
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	JANIAH SIMS	14.56
7	Bedford Sprint Masters	MARIYAH MOORE	14.34
8	Capitol City Comets	KAIDYN LUCAS	14.59
9	Bond Hill Flyers Track Club	COURTNEY BONNER	15.18
10	lincoln heights track club	CHERISH GALVEZ	15.26
11	Dayton Wolverine Track Club	KAMARIA HUGHES	15.31
12	Columbus Panthers	SAMIRA DUDLEY	15.66
13	West Akron Track	ALEIYA HULLUM	16.41
14	Feet On Fire	ADRIANNA STEINER	16.55
15	Columbus Panthers	MADDISON TYREE	17.87
16	Mansfield Urban Youth Athletic	DAVANNA PARKS	16.73
17	Dayton Wolverine Track Club	KYNDALL COKER	17.97
18	Blessed To Run	DAGEANA YOUNG	18.38
19	Bedford Sprint Masters	KAMRYN BOYD	17.54
20	Dayton Wolverine Track Club	ZION WALKER	20.77
21	Lima Striders	ANAIJA GRANT	18.44

M 11 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	CHRISTIAN ANDERSON	14.08
2	Bedford Sprint Masters	JAIVEON BAKER	14.17
3	Moe-Hills	EMANUEL HARRIS	14.06
4	Blessed To Run	KEONTEZ BRADLEY	14.61
5	Lake Erie Speed	CAMREN DREWERY	14.32
6	Lima Striders	AVION MILES	14.65
7	Ohio Rockets TC	WILLIE JOHNS	14.53
8	Capitol City Comets	MARCUS GORDON JR	14.56
9	Lake Erie Speed	DERONTE FULLERTON	14.74
10	Dayton Wolverine Track Club	DAJAUN LAMB II	14.76
11	Dayton Wolverine Track Club	TYWAUN TWITTY	15.30
12	N.E.O. All Star Track Club	CHRISTOPHER FORD	15.31
13	Blessed To Run	ANDERSON ROLL	15.38
14	Blessed To Run	MAURICE JONES	15.49
15	West Akron Track	ELIJAH CAIN	15.70
16	513 Elite Track Club	RAYMOND RICHARD	15.71
17	Toledo Elite Track	DONOVAN HOOKER	16.75
18	Lake Erie Speed	KRISTIAN WALKER	17.04
19	Blessed To Run	JUELWEL BROWN	18.00


F 12 100m dash
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	ZARIA ROBINSON	13.90
2	Dayton Wolverine Track Club	ERIN STARKS	14.15
3	West Akron Track	DAMYA BARKER	14.02
4	Bedford Sprint Masters	MAHAISIA DUCKWORTH	14.34
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'NIYAH EVANS	14.36
6	Cleveland Heights Tigers Youth	ARNAE ROGERS	14.41
7	N.E.O. All Star Track Club	CIERRA BANKS	14.64
8	Ohio Heat	LAUREN STRINGER	14.47
9	Ohio Rockets TC	KENDALL WASHINGTON	14.69
10	Blessed To Run	TE'LEINAH GROSE	14.71
11	West Akron Track	ZANIYAH MILLER	15.47
12	Feet On Fire	NINA JAJCANIN	15.50
13	Lima Striders	LEIAHNNI SMITH	15.63
14	Unattached	BELLE BURGETT	15.83
15	Dayton Wolverine Track Club	CASSIDY SMITHSON	15.86
16	Dayton Wolverine Track Club	SASHA HILL	16.06
17	West Akron Track	JAELAH RIGBY	16.91
18	Mansfield Urban Youth Athletic	DOMINCK HAIRSTON	17.29
19	Toledo Elite Track	ANDRENAI THOMAS	17.79

M 12 100m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	CARLTON LANDINGHAM	12.78
2	lincoln heights track club	CAMERON SMITH	12.69
3	Feet On Fire	JAYLON CLARK	12.95
4	Dayton Wolverine Track Club	QUALEK SHELTON	13.11
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	BYRON DAVIS	13.42
6	Lake Erie Speed	SIDNEY LITTLE	13.49
7	Feet On Fire	QUINCY HAYNES	13.63
8	lincoln heights track club	AARON FOSTER	13.57
9	Maple Heights Stallions Youth	TYLER BECKLES	13.84
10	Bedford Sprint Masters	RODNEY WASHINGTON JR	13.90
11	Ohio Heat	DEMETRIUS HARMON	14.05
12	Feet On Fire	DIONE WILLIAMS	14.12
13	Lake Erie Speed	ALIZHIA PAYNE	14.35
14	Ohio Rockets TC	COLEMAN PACE	14.42
15	Capitol City Comets	DESEAN DOBSON	14.43
16	Capitol City Comets	DWAYNE CARTER	14.54
17	Lima Striders	ELIJAH MAY	14.60
18	Bedford Sprint Masters	KYLE OWENS	14.78
19	Bedford Sprint Masters	ISAIAH MCAPINE	14.87
20	Bedford Sprint Masters	AYDEN BANKSTON	14.97


F 13 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	KAIRA GRANGER	13.31
2	Ohio Heat	JOI BRADLEY	13.53
3	Maple Heights Stallions Youth	LA'NYA MOORE-FOSTER	13.74
4	lincoln heights track club	SHAVAZ BROWN	13.71
5	West Akron Track	NEVEAH LEWIS	13.85
6	Cleveland Heights Tigers Youth	JORDAN MORMAN	13.80
7	Cleveland Heights Tigers Youth	ASIA FAIR	13.90
8	lincoln heights track club	SHAZIA BROWN	13.99
9	lincoln heights track club	JADE STINSON	13.88
10	Maple Heights Stallions Youth	TA'NIYA WILBURN	14.08
11	Dayton Wolverine Track Club	LAKIA KNIGHT	14.10
12	Feet On Fire	LAILA WHITE	14.22
13	Bedford Sprint Masters	KARAH HENDERSON	14.26
14	Cleveland Express Track Club (	J'KHAI JANES	14.37
15	Atp Elite	KHALI PETRIK	14.46
16	Toledo Elite Track	ANIA JACKSON	14.63
17	Lima Striders	LIANA RODRIGUEZ	14.84
18	Feet On Fire	ADRIANA GILL	14.92
19	Unattached	ISABELLA LASECKI	15.03
20	Columbus Panthers	KYNDAL LADD	15.15
21	Dayton Wolverine Track Club	DANEASIA PARKS	15.31
22	Cleveland Heights Tigers Youth	DELESIA HALL	15.53
23	Dayton Wolverine Track Club	CHAVONNE BAKER	15.56
24	Unattached	SHARIYA VAUGHN	15.67
25	Bond Hill Flyers Track Club	DOMINICA METZ	15.79
26	Dayton Wolverine Track Club	JALYNN STINSON	16.47
27	Mansfield Urban Youth Athletic	JANESSA HAIRSTON	18.70

M 13 100m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	MARQUISE SCOTT	12.24
2	Dayton Wolverine Track Club	RODERICK MOORE	12.59
3	Steel Valley Nitro Track Club	TYRESE BANDY	12.63
4	Lake Erie Speed	ANDRE RODGERS	12.64
5	513 Elite Track Club	AARON WALLACE	12.91
6	Ohio Rockets TC	ISAIAH PRESSLEY	12.81
7	lincoln heights track club	THOMAS BOYD	12.84
8	Unattached	BRENTEN JONES	13.41
9	Feet On Fire	CHRISTOPHER PERRYMAN	13.63
10	Steel Valley Nitro Track Club	DESMAN JONES	13.81
11	Capitol City Comets	MAURICE LEMONS	13.88
12	Bedford Sprint Masters	DAMON WALLACE	13.94
13	Lima Striders	DONGAL CALHOUN JR.	14.05
14	Lake Erie Speed	CAMERON SMITH	14.24
15	Moe-Hills	MICHAEL FITZGERALD	14.33
16	Lake Erie Speed	DESMOND ANDERSON	15.21
17	N.E.O. All Star Track Club	NOAH BROWN	15.71
18	West Akron Track	WILLIAM COATES	17.39


F 14 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	CYNCERE CUNNINGHAM	13.06
2	Cleveland Express Track Club (	ASHAUNTI GRIFFIN	13.16
3	Dayton Wolverine Track Club	MYLA BROOM	13.10
4	Steel Valley Nitro Track Club	ALENA WILLIAMS	13.33
5	Blessed To Run	JAKARI BROWN	13.40
6	Dayton Wolverine Track Club	TYZHANAE TWITTY	13.51
7	Columbus Panthers	MADISON MURRY	13.38
8	lincoln heights track club	CAMIYAH JAMES	13.60
9	Ohio Rockets TC	ENGLAND LADD	13.71
10	Cleveland Express Track Club (	JOSEPHINE CONTI	13.87
11	Ohio Rockets TC	SKY HARRIS	13.97
12	lincoln heights track club	KAYLA WOMACK	14.22
13	West Akron Track	KAMRYN SHADIE	14.31
14	Mansfield Urban Youth Athletic	ZAHRA GRAHAM	14.34
15	Feet On Fire	NATEYAH THOMPSON	14.40
16	Bedford Sprint Masters	MICHAL MCFALL	14.45
17	Cleveland Mustangs Track & Fie	RIANE ROBINSON	14.79
18	Dayton Wolverine Track Club	TYLA BROOM	14.79
19	Columbus Panthers	DAMYA SPRIGGS	14.83
20	West Akron Track	DEJAH SHELTON	14.84
21	Unattached	JADEN THOMAS	14.85
22	Mansfield Urban Youth Athletic	DESTINY YOCUM	14.85
23	513 Elite Track Club	NIKKIYA HOLLOMAN	14.87
24	Dayton Wolverine Track Club	TOYA HARRIS	14.92
25	Lake Erie Speed	DEAVAN TRUMBLE	15.06
26	Bedford Sprint Masters	MICHA'L MCALPINE	15.39
27	Dayton Wolverine Track Club	MEKAELA JOHNSON	15.43
28	Dayton Wolverine Track Club	MORELIA SANCHEZ	17.50

M 14 100m dash
place	team	name	mark
1	Maple Heights Stallions Youth	KAMERON HAWKINS	12.13
2	Cleveland Express Track Club (	BLAIR DAUGHTERY	11.98
3	Blessed To Run	ANGELO GROSE	12.14
4	Dayton Wolverine Track Club	CAMERON STEVENS	12.46
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'SEAN EVANS	12.94
6	Lake Erie Speed	TRE'VON MATHEWS	12.94
7	Dayton Wolverine Track Club	JA-VAN POOLE	12.93
8	Dayton Wolverine Track Club	DEANDREA JOLLY	12.98
9	West Akron Track	KYLER RICE	13.23
10	Ohio Rockets TC	MARCUS RAY II	13.87


F 15-16 100m dash
place	team	name	mark
1	Moe-Hills	SERENA CLARK	12.36
2	Mansfield Urban Youth Athletic	ALYSSE WADE	12.56
3	Blessed To Run	TKAYLA KELLEY	12.80
4	West Akron Track	DYAMOND MYERS	13.01
5	Dayton Wolverine Track Club	PAIGE NOOK-FLEE	13.01
6	513 Elite Track Club	NINA WARD	13.13
7	513 Elite Track Club	ALAIJAH BUIE	13.03
8	Dayton Wolverine Track Club	JOCELYN HUFFMAN	12.97
9	lincoln heights track club	ARIEYONNA ELMER	13.35
10	Blessed To Run	NAYASHA FRANKLIN	13.36
11	Dayton Wolverine Track Club	IMANI WORTHAM	13.41
12	Ohio Heat	AIJA CASON	13.43
13	Warren Striders Track Club	KEASIA JENKINS	13.50
14	lincoln heights track club	KEEYORI EVANS	13.53
15	Capitol City Comets	RAEVYN MATTOX	13.56
16	lincoln heights track club	ONAGITE ABISINA	13.64
17	Capital City Striders, Inc	RAEGAN HEFNER	13.72
18	West Akron Track	MADELYN MARQUESS	13.81
19	Sparrow Track Club	FAITH WALKER	14.13
20	513 Elite Track Club	IMANI NEAL	14.25
21	Unattached	TAYAH CHRISTIAN	14.30
22	Lake Erie Speed	COURTNEY RICE	14.36
23	West Akron Track	ENGLAND KNIGHT	14.39
24	Redbaron track club	JAELYNN BAILEY	14.50
25	Cleveland Express Track Club (	ARINN MIMS	14.86
26	Sparrow Track Club	ASIA HOWARD	18.08

M 15-16 100m dash
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	MALCOLM FLETCHER	11.34
2	Cleveland Express Track Club (	DELMARIO HAIRSTON	11.48
3	lincoln heights track club	ENOCH BROOKINS	11.60
4	Lake Erie Speed	TRERON FULLERTON	11.89
5	Ohio Heat	ZAC ROBINSON	11.63
6	Capitol City Comets	SHELRICK MCELROY	11.85
7	Columbus Panthers	EMMANUEL CODJOE	11.94
8	Toledo Elite Track	DORIAN HOOKER II	11.69
9	Lake Erie Speed	DAMION BAILEY	11.99
10	Capital City Striders, Inc	ALIGAH FLEMING	12.03
11	Unattached	JORIAN JONES	12.21
12	Dayton Wolverine Track Club	BRYSON SCHULTZ	12.23
13	Lake Erie Speed	STEPHEN SINGLETARY-BAGLEY	12.33
14	Btwc Lake Effect	JAELEN CARSON	12.37
15	Atp Elite	BLAKE CRAIGO	12.46
16	Lima Striders	JOVON ROBINSON	12.54
17	Feet On Fire	WILLIAM DUNN	12.61
18	lincoln heights track club	PEYTON DAUGHTY	12.63
19	Mansfield Urban Youth Athletic	THOMAS ISOM	12.66
20	Ohio Rockets TC	REGINALD PACE	12.75
21	lincoln heights track club	CAMERON HUGHES	13.05
22	Lake Erie Speed	DALVIN HAYES	13.66
23	Lake Erie Speed	KACEY WALKER	14.30


F 17-18 100m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	RACQUEL JONES	12.59
2	Lima Striders	SUERETHIA HENDERSON	12.46
3	513 Elite Track Club	BRIANNA RICHARD	12.77
4	Dayton Wolverine Track Club	DENISE MUNDAY	13.53
9	Dayton Wolverine Track Club	SYDNEY JOHNSON	13.60
10	Cleveland Express Track Club (	ALAIAS BERTRAND	13.85
11	Lima Striders	OLIVIA KENTNER	14.05
12	Mansfield Urban Youth Athletic	NAEEHAM GRAHAM	14.17

M 17-18 100m dash
place	team	name	mark
1	Lima Striders	JADEN WALKER	11.08
2	Mansfield Urban Youth Athletic	JOSEPH ELLIS	11.47
3	Bedford Sprint Masters	DYLAN HENRY	11.49
4	Ohio Heat	ZAVIEN PARKER	11.23
5	West Akron Track	KEIRAN STOKES	11.52
6	West Akron Track	STERLING FOX	12.02
7	lincoln heights track club	SAVION BROWN	11.82
8	Cleveland Express Track Club (	CHARLES CALHOUN	11.97
9	Dayton Wolverine Track Club	HEZEKIAH REID	12.08
10	Unattached	GASTON DOWDLEY JR.	12.09
11	Warren Striders Track Club	JORDAN BEYAH	12.15


F 8 & UNDER 200m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	TAMRA HOUSTON	31.39
2	Ginas thunderbirds track team	ALIVIA ROBINSON	32.75
3	N.E.O. All Star Track Club	MARIAH RICHARDS	33.26
4	Feet On Fire	MILAN TEAGUE	33.30
5	lincoln heights track club	JAYLA HUGHES	33.43
6	Maple Heights Stallions Youth	ELISE BECKLES-LYKES	34.15
7	Dayton Wolverine Track Club	LAUREN WILLIAMS	34.22
8	Maple Heights Stallions Youth	DEREON DUNCAN	33.88
9	Feet On Fire	A-YANA HODGE	34.76
10	Cleveland Mustangs Track & Fie	ARREAH LOPER	35.24
11	Dayton Wolverine Track Club	RIC'KEYA WHITE	35.60
12	Lima Striders	NAKAEJA LUSTER	36.24
13	Bedford Sprint Masters	LEAH GRIMES	36.51
14	Bedford Sprint Masters	AMIYAH HARDIMON	36.51
15	Ohio Rockets TC	TATE DUDLEY	36.58
16	Btwc Lake Effect	TAMARIA KNIGHT	36.59
17	513 Elite Track Club	SANAA STOKER	37.05
18	Feet On Fire	CARIANA LEWIS	37.10
19	lincoln heights track club	ARIANE WILLIAMS	37.12
20	Dayton gems elite	MAKHAYLA BASS	37.21
21	Maple Heights Stallions Youth	KAIDYN BROWN	37.31
22	Lima Striders	G'ANNA GILCREASE	37.43
23	Columbus Panthers	PEYTON FREEMAN	37.81
24	Toledo Elite Track	MANIYA DANIEL	37.99
25	Cleveland Mustangs Track & Fie	JAZLIN BELL	38.06
26	Cleveland Mustangs Track & Fie	K'DYN HARRIS-TATE	38.62
27	Lima Striders	ARIONNA PARRISH	38.72
28	Ohio Rockets TC	MAKAYLA PACE	40.48
29	Lima Striders	BROOKLYN ROMICK	40.88

M 8 & UNDER 200m dash
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	JUEL ROBINSON	31.17
2	Unattached	JETT JERWERS	31.20
3	Dayton gems elite	JAMIER BROWN	31.74
4	Moe-Hills	MATTHEW WRIGHT	31.86
5	Ohio Heat	GEORDAN MCKNIGHT	32.48
6	Ohio Heat	TONY CORNETTE III	33.44
7	Ohio Rockets TC	MARQUIS RAY	33.95
9	Feet On Fire	TRISTAN JACKSON	34.50
10	513 Elite Track Club	JOSHUA JOHNSON	34.75
11	Maple Heights Stallions Youth	EARNEST DOWDEL III	34.90
12	Columbus Panthers	CAMERON BATCHLER	34.93
13	lincoln heights track club	KEVIS JOINER	35.04
14	Columbus Panthers	MAHKI SPRIGGS	35.14
15	Feet On Fire	DACIAN WILLIAMS	35.20
16	Ginas thunderbirds track team	BRAYLON DORN	35.53
17	Ohio Rockets TC	BRYLAND ALEXANDER	36.31
18	Btwc Lake Effect	TONIO DAVIS	36.51
19	Dayton Wolverine Track Club	MYLES JONES	36.68
20	Bedford Sprint Masters	KINGSTON BOYD	37.17
21	Capital City Striders, Inc	TAKYE PORTER	37.83
22	Ginas thunderbirds track team	CADEN LOPEZ	38.34
23	Maple Heights Stallions Youth	DARRIUS CRUMP	38.54
24	Cleveland Heights Tigers Youth	ELIJAH LEWIS-DAVIS	39.22
25	Cleveland Heights Tigers Youth	SIMON WILLIAMS	39.43
26	Bedford Sprint Masters	JOSHUA COATS	39.47
27	Unattached	SHARARD VAUGHN3	39.68
28	Feet On Fire	SAMUEL SHAHID	39.78
29	Blessed To Run	TRE'ZHON FOWLER	40.33
30	Lima Striders	ERIC FISHER JR.	41.49
31	Lake Erie Speed	JAVON WELLS	42.46
32	Feet On Fire	SEAN TAYLOR	47.40
33	Capital City Striders, Inc	LA DAVION HANKINS	51.00


F 9 200m dash
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	MYA RIGGINS	30.82
2	Moe-Hills	JUSTUS FITZGERALD	31.52
3	lincoln heights track club	LENA JAMES	32.13
4	Columbus Panthers	JANYIA LOCKE	32.41
5	Unattached	TE'AIRA BRANHAM-PATRICK	32.64
6	Dayton Wolverine Track Club	JANIYA WARD	32.78
7	Btwc Lake Effect	SANAYA THURSTON	33.64
8	Capitol City Comets	RHYANN MATTOX	34.66
9	Moe-Hills	ALEDRIANA DUETT	34.78
10	Unattached	LAILA REED	35.80
11	Cleveland Mustangs Track & Fie	AMIRA KILPATRICK	35.83
12	Dayton Wolverine Track Club	FARAH ROGERS	36.10
13	Lima Striders	SKYLA JOHNSON	36.39
14	lincoln heights track club	NAJA TAYLOR	36.65
15	Lima Striders	JORDAN GLADEN	36.79
16	Dayton Wolverine Track Club	AMIAH WELCH	37.22
17	Cleveland Mustangs Track & Fie	JAMARI JONES	38.42
18	Columbus Panthers	AIREANNA HOPKINS	40.34
19	Capitol City Comets	CELESTE HUTCHINSON	41.19
20	Cleveland Express Track Club (	LYDIA MANUEL	44.29

M 9 200m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	JAEDEN RICKETTS	28.67
2	lincoln heights track club	DONIVAN STINSON	29.13
3	Ginas thunderbirds track team	ELIJAH HARRIS	29.45
4	lincoln heights track club	GREGORY JAMES	29.73
5	Ginas thunderbirds track team	MAXIMILLIAN JOHNSON	29.77
6	lincoln heights track club	KE'MAURY TYE	30.80
7	Capitol City Comets	KELAN WINCHESTER	31.07
9	Ginas thunderbirds track team	BRYCE LOPEZ	33.03
10	West Akron Track	EMMANUEL CAIN	33.11
11	Bedford Sprint Masters	MEKHI MADISON	33.17
12	Atp Elite	JAMEIR GAMBLE	33.26
13	lincoln heights track club	DEVIN VASSER	33.29
14	Detroit Pal Elite	RONDRE AUSTION	33.31
15	Capitol City Comets	JAI TUCKER	33.44
16	Capital City Striders, Inc	ISIAH HIGGINBOTHEM	33.47
17	Feet On Fire	DAYLEN ROBINSON	33.67
18	Dayton Wolverine Track Club	MATTHEW HARRISON IV	34.38
19	Ohio Heat	JEREMIAH MILLER	34.46
20	Maple Heights Stallions Youth	ERIQUE ROBERTSON JR	34.53
21	Btwc Lake Effect	ZAHIR KNIGHT	34.58
22	Cleveland Heights Tigers Youth	EMMANUAEL LEWIS-DAVIS	35.03
23	Maple Heights Stallions Youth	JULIAN WILLIAMS	35.15
24	N.E.O. All Star Track Club	ISAIAH MATHEWS	35.19
25	Toledo Elite Track	JAYSE DANIELS	35.49
26	Capital City Striders, Inc	XZAVION HANKINS	35.63
27	Unattached	DAESHON TUTTLE	36.01
28	Dayton Wolverine Track Club	JAYDEN HUGHES	40.33
29	Blessed To Run	CHRISTOPHER JONES JR	41.59


F 10 200m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NIA BOOKER	28.79
2	N.E.O. All Star Track Club	AALIYAH BANKS	29.63
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	JORDYN BRAND	29.82
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	IVORY MILLER	30.50
5	Detroit Pal Elite	LINDSAY JOHNSON	29.97
6	lincoln heights track club	IVY SMITH	30.64
7	Ohio Rockets TC	LILLIAN HURD	31.34
9	Unattached	SABRIA JONES	31.93
10	Dayton Wolverine Track Club	KAITLYNN JONES	32.01
11	Toledo Elite Track	MIANGEL DANIEL	32.89
12	Capitol City Comets	DANIELLE CARTER	33.59
13	Atp Elite	ALEXYS STERLING	34.29
14	Warren Striders Track Club	AMONI LATHAN	34.63
15	Lima Striders	LAURYN AUCHMUTY	34.82
16	West Akron Track	MALAYA YOUNG	34.85
17	Sparrow Track Club	MALAYA WINFIELD	34.96
18	Redbaron track club	CAMARA CHRISTIAN	34.97
19	Lake Erie Speed	RHANYA FULLERTON	35.02
20	Unattached	MYANA GREEN	35.80
21	Cleveland Mustangs Track & Fie	ALIYHIA MILLER	36.25
22	Lima Striders	MAKIAH MOSLEY	36.39
23	Bedford Sprint Masters	LIA STEWART	36.45
24	Blessed To Run	ABBY HOSTETTLER	36.82
25	Ohio Rockets TC	AMARA HAYLES	41.40

M 10 200m dash
place	team	name	mark
1	Ginas thunderbirds track team	MIKELL DORN	28.54
2	Capitol City Comets	CHARLES HICKERSON	29.21
3	Ohio Heat	PELE' CAMERON	29.41
4	N.E.O. All Star Track Club	CALIL MCCRAY	29.44
5	lincoln heights track club	JULIAN ROBINSON	29.66
6	Ohio Heat	KASE DICKSON	30.23
7	Ohio Rockets TC	TERRIS DUDLEY	30.31
8	Feet On Fire	TYRONE JACKSON	30.47
9	Bedford Sprint Masters	ANDREW FOUCHE	31.22
10	Cleveland Mustangs Track & Fie	JAYSON WILLIAMS	31.66
11	Capitol City Comets	JAELYN PANNELL HAMLER	31.74
12	Bedford Sprint Masters	BRAYDEN GREEN	32.01
13	Atp Elite	COURTREZ ZANDERS	32.67
14	West Akron Track	JORDON GACHETT	33.03
15	Capital City Striders, Inc	ROMAN KELLUM	33.12
16	Atp Elite	BRAYLON CHESTER	34.03
17	Cleveland Mustangs Track & Fie	AMAUR LOPER	34.08
18	Unattached	JOHN WRIGHT	38.64
19	Lima Striders	JALEN GLADEN	39.94


F 11 200m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	ALANI HODGE	27.89
2	West Akron Track	DEASIA WASHINGTON	28.31
3	Ginas thunderbirds track team	DAVIERA RICHARDSON	28.91
4	Capital City Striders, Inc	CANDACE MORRIS	27.90
5	Ohio Rockets TC	TERESA CHRISTIAN	28.29
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	JANIAH SIMS	29.50
7	Feet On Fire	CLAIRE DUNN	28.83
8	Feet On Fire	MEILANI WALKER	29.66
9	West Akron Track	KRISTIAN STRONG	30.22
10	Bedford Sprint Masters	MARIYAH MOORE	30.23
11	Cleveland Express Track Club (	BREANA POLLARD	30.80
12	Capitol City Comets	KAIDYN LUCAS	31.27
13	lincoln heights track club	CHERISH GALVEZ	31.82
14	Bond Hill Flyers Track Club	COURTNEY BONNER	31.91
15	Columbus Panthers	SAMIRA DUDLEY	33.02
16	Unattached	CIARA SMITH	33.81
17	Feet On Fire	ADRIANNA STEINER	34.83
18	Lima Striders	ANAIJA GRANT	38.99

M 11 200m dash
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	JAYDEN DOUGLAS	27.83
2	Cleveland Mustangs Track & Fie	CHRISTIAN ANDERSON	28.15
3	Capitol City Comets	MARCUS GORDON JR	28.92
4	Moe-Hills	EMANUEL HARRIS	28.84
5	Lake Erie Speed	CAMREN DREWERY	29.19
6	Lake Erie Speed	DERONTE FULLERTON	29.58
7	Ohio Rockets TC	WILLIE JOHNS	29.21
8	Bedford Sprint Masters	JAIVEON BAKER	29.50
9	N.E.O. All Star Track Club	CHRISTOPHER FORD	30.31
10	Dayton Wolverine Track Club	TYWAUN TWITTY	30.38
11	Bedford Sprint Masters	NASIR MADISON	30.47
12	Steel Valley Nitro Track Club	RASHAWN BELL	30.70
13	Dayton Wolverine Track Club	DAJAUN LAMB II	30.75
14	Capitol City Comets	TYON HICKERSON	31.45
15	Ohio Rockets TC	KEVIN HENRY	31.47
16	Blessed To Run	MAURICE JONES	31.73
17	West Akron Track	ELIJAH CAIN	31.82
18	Cleveland Heights Tigers Youth	JOE KELLERS	32.26
19	Maple Heights Stallions Youth	DAMON TEAGUE	32.28
20	Blessed To Run	JA'ONTAY SANKEY O'BRYANT	32.30
21	Ohio Heat	CLAUDE-EMMANUAL GILBERT	32.35
22	Maple Heights Stallions Youth	AARON SCALES	32.64
23	Lima Striders	AVION MILES	32.69
24	Cleveland Mustangs Track & Fie	BRIAN SULLIVAN	32.92
25	513 Elite Track Club	RAYMOND RICHARD	33.30
26	Toledo Elite Track	DONOVAN HOOKER	34.47
27	Blessed To Run	JUELWEL BROWN	36.84
28	Ohio Rockets TC	ASHER HAYLES	37.99


F 12 200m dash
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	ERIN STARKS	27.78
2	Ohio Rockets TC	AMARI SCOTT	28.00
3	Capitol City Comets	ZARIA ROBINSON	28.23
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	ALEXIS CAIN	28.95
5	Ohio Heat	LAUREN STRINGER	29.46
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'NIYAH EVANS	29.09
7	Ohio Rockets TC	KENDALL WASHINGTON	29.66
8	Cleveland Heights Tigers Youth	ARNAE ROGERS	29.65
9	N.E.O. All Star Track Club	AMIYAH RICHARDS	29.86
10	Bedford Sprint Masters	MAHAISIA DUCKWORTH	30.12
11	Cleveland Mustangs Track & Fie	STEPHANIE MILLER	30.15
12	Cleveland Express Track Club (	SAMARRA SHARPLEY	31.80
13	Lima Striders	LAILA CALHOUN	32.00
14	Lima Striders	LEIAHNNI SMITH	32.67
15	Blessed To Run	TE'LEINAH GROSE	32.71
16	Warren Striders Track Club	SARAH JANE SCHNEIDER	32.86
17	Unattached	BELLE BURGETT	32.95
18	Dayton Wolverine Track Club	CASSIDY SMITHSON	33.48
19	Ohio Rockets TC	LYNA HURD	36.73
20	Toledo Elite Track	ANDRENAI THOMAS	40.22

M 12 200m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	CARLTON LANDINGHAM	25.11
2	lincoln heights track club	CAMERON SMITH	25.21
3	Feet On Fire	MALACHI COLLIER	26.06
4	Dayton Wolverine Track Club	QUALEK SHELTON	26.08
5	lincoln heights track club	AARON FOSTER	26.90
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	BYRON DAVIS	27.18
7	Lake Erie Speed	SIDNEY LITTLE	27.29
9	Feet On Fire	QUINCY HAYNES	27.94
10	Ohio Heat	DEMETRIUS HARMON	28.02
11	Cleveland Express Track Club (	JORDAN HARRISON	28.77
12	Cleveland Express Track Club (	GIOVAUGHNI LACY	28.89
13	Lima Striders	ELIJAH MAY	29.36
14	Capitol City Comets	DESEAN DOBSON	29.64
15	Feet On Fire	DIONE WILLIAMS	29.64
16	Capitol City Comets	DWAYNE CARTER	29.65
17	Ohio Rockets TC	COLEMAN PACE	29.88
18	Moe-Hills	GUIDO JACKSON	30.10
19	Maple Heights Stallions Youth	DAMON WALKER	30.27
20	Bedford Sprint Masters	ISAIAH MCAPINE	30.98
21	Ohio Rockets TC	MALIK RAY	33.09


F 13 200m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	JOI BRADLEY	26.75
2	Maple Heights Stallions Youth	LA'NYA MOORE-FOSTER	27.11
3	Cleveland Express Track Club (	TAYLOR IVORY	27.51
4	Cleveland Express Track Club (	KAIRA GRANGER	27.53
5	lincoln heights track club	SHAVAZ BROWN	27.66
6	West Akron Track	NEVEAH LEWIS	27.68
7	Cleveland Heights Tigers Youth	JORDAN MORMAN	27.46
8	Cleveland Heights Tigers Youth	ASIA FAIR	27.91
9	lincoln heights track club	SHAZIA BROWN	28.89
10	West Akron Track	TAMISHA TWITTY	29.23
11	Cleveland Express Track Club (	J'KHAI JANES	29.44
12	Capitol City Comets	JAEDYN TUCKER	29.56
13	Atp Elite	KHALI PETRIK	29.80
14	Dayton Wolverine Track Club	LAKIA KNIGHT	29.87
15	Toledo Elite Track	ANIA JACKSON	30.08
16	Lima Striders	LIANA RODRIGUEZ	30.43
17	Feet On Fire	ADRIANA GILL	30.74
18	Dayton Wolverine Track Club	DANEASIA PARKS	31.35
19	Cleveland Heights Tigers Youth	TAYLOR GIBBONS	31.48
20	Unattached	ISABELLA LASECKI	31.49
21	Toledo Elite Track	GLAYA LEGGONS	32.14
22	Dayton Wolverine Track Club	CHAVONNE BAKER	32.27
23	Feet On Fire	TANIA POWELL	32.29
24	West Akron Track	OLIVIA MATHIS	32.35
25	Dayton Wolverine Track Club	JALYNN STINSON	34.57

M 13 200m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	MARQUISE SCOTT	24.20
2	Steel Valley Nitro Track Club	TYRESE BANDY	24.63
3	Dayton Wolverine Track Club	RODERICK MOORE	25.03
4	Ohio Rockets TC	ISAIAH PRESSLEY	25.50
5	Unattached	BRENTEN JONES	26.34
6	lincoln heights track club	THOMAS BOYD	26.43
7	513 Elite Track Club	AARON WALLACE	26.68
8	Cleveland Express Track Club (	KENNY GRAYS	27.27
9	Cleveland Express Track Club (	JONATHAN FIELDS	27.79
10	Feet On Fire	CHRISTOPHER PERRYMAN	27.94
11	Capitol City Comets	MAURICE LEMONS	28.12
12	Atp Elite	J'VEON GAMBLE	28.27
13	Steel Valley Nitro Track Club	DESMAN JONES	28.44
14	Bedford Sprint Masters	DAMON WALLACE	28.65
15	Lake Erie Speed	CAMERON SMITH	28.85
16	Lima Striders	DONGAL CALHOUN JR.	28.94
17	Unattached	TERENCE HILL	29.25
18	Cleveland Express Track Club (	RALPH HERKLEY	29.26
19	Moe-Hills	MICHAEL FITZGERALD	30.55
20	Lake Erie Speed	DESMOND ANDERSON	30.69
21	West Akron Track	WILLIAM COATES	33.67


F 14 200m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ASHAUNTI GRIFFIN	26.02
2	Steel Valley Nitro Track Club	ALENA WILLIAMS	26.58
3	Toledo Elite Track	MARIAH OBERHAUS	26.75
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	CYNCERE CUNNINGHAM	26.90
5	Dayton Wolverine Track Club	TYZHANAE TWITTY	26.98
6	Ohio Rockets TC	ENGLAND LADD	27.22
7	lincoln heights track club	CAMIYAH JAMES	27.23
8	Columbus Panthers	MADISON MURRY	27.24
9	Steel Valley Nitro Track Club	ADRIA INGRAM	28.26
10	Cleveland Mustangs Track & Fie	TIFFANY MILLER	28.92
11	Blessed To Run	JAKARI BROWN	28.95
12	Cleveland Express Track Club (	RILEY FREED	28.98
13	lincoln heights track club	KAYLA WOMACK	29.20
14	Dayton Wolverine Track Club	MYLA BROOM	29.42
15	West Akron Track	KAMRYN SHADIE	29.94
16	West Akron Track	DEJAH SHELTON	30.37
17	Dayton Wolverine Track Club	TOYA HARRIS	30.43
18	Feet On Fire	NATEYAH THOMPSON	30.44
19	Cleveland Mustangs Track & Fie	RIANE ROBINSON	30.82
20	Atp Elite	ANIAH CORNER	30.85
21	Columbus Panthers	DAMYA SPRIGGS	31.31
22	Atp Elite	ZOE BROWN	31.44
23	Dayton Wolverine Track Club	TYLA BROOM	31.63
24	Lake Erie Speed	DEAVAN TRUMBLE	31.68
25	Dayton Wolverine Track Club	MEKAELA JOHNSON	32.99
26	Dayton Wolverine Track Club	MORELIA SANCHEZ	35.41

M 14 200m dash
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ANGELO GROSE	24.17
2	Maple Heights Stallions Youth	KAMERON HAWKINS	24.36
3	Dayton Wolverine Track Club	CAMERON STEVENS	24.67
4	Bedford Sprint Masters	JOSHUA FOUCHE	25.04
5	Cleveland Express Track Club (	BLAIR DAUGHTERY	25.11
6	Lima Striders	G'ANGELO DAVIS	25.04
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'SEAN EVANS	25.77
9	Dayton Wolverine Track Club	DEANDREA JOLLY	26.82
10	Moe-Hills	JOHN MUNSON,III	27.14
11	West Akron Track	KYLER RICE	27.28
12	Moe-Hills	KENNETH SADDLER,III	27.73
13	Toledo Elite Track	MICHAEL DICKERSON	28.37


F 15-16 200m dash
place	team	name	mark
1	Moe-Hills	SERENA CLARK	24.99
2	West Akron Track	DYAMOND MYERS	25.81
3	Dayton Wolverine Track Club	PAIGE NOOK-FLEE	25.93
4	Dayton Wolverine Track Club	JOCELYN HUFFMAN	26.10
5	Blessed To Run	TKAYLA KELLEY	26.15
6	Mansfield Urban Youth Athletic	ALYSSE WADE	26.21
7	513 Elite Track Club	ALAIJAH BUIE	26.06
8	Unattached	TIMMIA CRAYTON-PRIOLEAU	27.13
9	lincoln heights track club	KEEYORI EVANS	27.49
10	Blessed To Run	TOR'REIAN BROWN	27.57
11	lincoln heights track club	ARIEYONNA ELMER	27.81
12	lincoln heights track club	ONAGITE ABISINA	27.83
13	Cleveland Express Track Club (	DEAIJAH EVANS	27.87
14	West Akron Track	DREW OLIVER	27.91
15	Ohio Heat	AIJA CASON	27.98
16	Capitol City Comets	RAEVYN MATTOX	28.02
17	Capital City Striders, Inc	RAEGAN HEFNER	28.12
18	Dayton Wolverine Track Club	IMANI WORTHAM	28.25
19	West Akron Track	MADELYN MARQUESS	28.42
20	Unattached	TAYAH CHRISTIAN	28.48
21	Blessed To Run	NAYASHA FRANKLIN	28.56
22	Bedford Sprint Masters	JAYLA CURRIE	28.58
23	Maple Heights Stallions Youth	SYDNEY ANGEL	28.69
24	513 Elite Track Club	IMANI NEAL	28.83
25	Sparrow Track Club	FAITH WALKER	28.89
26	Warren Striders Track Club	KEASIA JENKINS	29.05
27	Toledo Elite Track	NIA JOHNSON	29.39
28	Redbaron track club	JAELYNN BAILEY	29.46
29	Cleveland Express Track Club (	SARAH WALTON	30.39
30	West Akron Track	ENGLAND KNIGHT	31.07
31	lincoln heights track club	ISIS CLACK	40.86

M 15-16 200m dash
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	MALCOLM FLETCHER	22.82
2	Cleveland Express Track Club (	DELMARIO HAIRSTON	22.78
3	Ohio Heat	ZAC ROBINSON	23.19
4	lincoln heights track club	ZAVANTE CHICHESTER	23.59
5	Capitol City Comets	SHELRICK MCELROY	23.70
6	lincoln heights track club	ENOCH BROOKINS	23.74
7	Columbus Panthers	EMMANUEL CODJOE	24.21
9	Unattached	JORIAN JONES	24.56
10	Capital City Striders, Inc	ALIGAH FLEMING	24.60
11	Ohio Heat	KELLY WILSON II	24.71
12	Moe-Hills	DEON MILLS	24.75
13	Btwc Lake Effect	JAELEN CARSON	24.91
14	Atp Elite	BLAKE CRAIGO	24.95
15	Columbus Panthers	KALUP CAMPBELL	26.38
16	Bedford Sprint Masters	ISAAC BIZZELL	26.49
17	Warren Striders Track Club	COREY-COBB DAVIS	26.53
18	Lake Erie Speed	DALVIN HAYES	26.98
19	Cleveland Express Track Club (	DARAIUS HARRISON	27.41
20	Unattached	DONAVAN O'BRIEN	28.87
21	Lake Erie Speed	KACEY WALKER	29.76
22	Mansfield Urban Youth Athletic	KYREE DAVISON	30.28


F 17-18 200m dash
place	team	name	mark
1	Lima Striders	SUERETHIA HENDERSON	25.21
2	Cleveland Express Track Club (	RACQUEL JONES	25.52
3	513 Elite Track Club	BRIANNA RICHARD	25.64
4	Dayton Wolverine Track Club	DENISE MUNDAY	26.50
5	Dayton Wolverine Track Club	SYDNEY JOHNSON	27.07
6	Dayton Wolverine Track Club	SUSAN TRAMMEL	27.08
7	Lima Striders	JELISA AUSTIN	27.34
9	Lima Striders	OLIVIA KENTNER	28.25
10	Mansfield Urban Youth Athletic	NAEEHAM GRAHAM	29.69
11	Cleveland Express Track Club (	ADRIENNE OGLESBY	32.16

M 17-18 200m dash
place	team	name	mark
1	Mansfield Urban Youth Athletic	JOSEPH ELLIS	22.10
2	Lima Striders	JADEN WALKER	22.16
3	Ohio Heat	ZAVIEN PARKER	22.37
4	Bedford Sprint Masters	DYLAN HENRY	22.68
5	Atp Elite	MICHAEL CHAVARRIA	23.19
6	Unattached	GASTON DOWDLEY JR.	23.25
7	Columbus Panthers	KEVIN BOYCE JR	23.40
9	Steel Valley Nitro Track Club	JAKARI LUMSDEN	23.94
10	Dayton Wolverine Track Club	HEZEKIAH REID	24.09
11	Cleveland Express Track Club (	CHARLES CALHOUN	24.62
12	Bedford Sprint Masters	JONTE FLORENCE	24.68
13	Warren Striders Track Club	JORDAN BEYAH	25.08


F 8 & UNDER 400m dash
place	team	name	mark
1	Ginas thunderbirds track team	ALIVIA ROBINSON	1:14.61
2	N.E.O. All Star Track Club	MARIAH RICHARDS	1:15.87
3	lincoln heights track club	JAYLA HUGHES	1:18.30
4	Feet On Fire	MILAN TEAGUE	1:19.48
5	Dayton Wolverine Track Club	LAUREN WILLIAMS	1:21.39
6	Dayton Wolverine Track Club	RIC'KEYA WHITE	1:21.54
7	513 Elite Track Club	AYBREONN DAVENPORT	1:22.07
8	Ohio Rockets TC	TATE DUDLEY	1:22.26
9	Cleveland Mustangs Track & Fie	ARREAH LOPER	1:22.28
10	513 Elite Track Club	SANAA STOKER	1:23.71
11	Feet On Fire	MADISON DAVIS	1:24.90
12	Maple Heights Stallions Youth	TAYLOR ROBERTSON	1:24.93
13	Redbaron track club	DIEANNA JOHNSON	1:26.02
14	lincoln heights track club	JAYLIYAH FANNON	1:26.11
15	lincoln heights track club	ARIANE WILLIAMS	1:27.75
16	Columbus Panthers	PEYTON FREEMAN	1:29.18
17	Lima Striders	G'ANNA GILCREASE	1:30.51
18	Feet On Fire	A-YANA HODGE	1:33.66
19	Cleveland Mustangs Track & Fie	JADA MICKENS	1:33.85
20	Feet On Fire	CARIANA LEWIS	1:34.67
21	Lima Striders	ARIONNA PARRISH	1:36.45
22	Maple Heights Stallions Youth	JAIDA TEDDER	1:36.67
23	Capital City Striders, Inc	L REIAH WINROW	1:41.15

M 8 & UNDER 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	GEORDAN MCKNIGHT	1:10.19
2	lincoln heights track club	CLAUDE MOORE	1:14.30
3	Moe-Hills	MATTHEW WRIGHT	1:14.58
4	Feet On Fire	TRISTAN JACKSON	1:16.87
5	Maple Heights Stallions Youth	KINDAL BROWN	1:16.96
6	Capital City Striders, Inc	DWAYNE RUFFIN	1:17.31
7	Bedford Sprint Masters	XAVIER STEELE	1:17.64
8	Columbus Panthers	MAHKI SPRIGGS	1:18.15
9	Ohio Heat	TONY CORNETTE III	1:18.38
10	Ohio Rockets TC	BRYLAND ALEXANDER	1:19.13
11	513 Elite Track Club	JOSHUA JOHNSON	1:19.24
12	lincoln heights track club	KEVIS JOINER	1:19.65
13	Ohio Rockets TC	MARQUIS RAY	1:20.23
14	Maple Heights Stallions Youth	EARNEST DOWDEL III	1:21.50
15	Dayton Wolverine Track Club	ISAIAH JOLLY	1:22.29
16	Capital City Striders, Inc	TAKYE PORTER	1:23.03
17	lincoln heights track club	JUEL ROBINSON	1:23.27
18	Feet On Fire	DACIAN WILLIAMS	1:23.92
19	Lima Striders	JEFFREY WILLIAMS III	1:24.16
20	Redbaron track club	CARLITO CHRISTIAN	1:24.57
21	Cleveland Heights Tigers Youth	ELIJAH LEWIS-DAVIS	1:25.38
22	Redbaron track club	CARMELO CHRISTIAN	1:25.43
23	Dayton Wolverine Track Club	MYLES JONES	1:25.59
24	Cleveland Heights Tigers Youth	SIMON WILLIAMS	1:28.20
25	Maple Heights Stallions Youth	DARRIUS CRUMP	1:28.28
26	Lima Striders	ERIC FISHER JR.	1:34.49
27	Capitol City Comets	CAMERON ANTHONY	1:35.30
28	Capitol City Comets	JACE DAWSON	1:38.12
29	Blessed To Run	LA'FARRIN BROWN	1:43.77


F 9 400m dash
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	MYA RIGGINS	1:11.34
2	Moe-Hills	JUSTUS FITZGERALD	1:12.63
3	Feet On Fire	CELENA BOYKINS	1:17.86
4	Maple Heights Stallions Youth	A'NIYA TUGARD	1:17.93
5	Ohio Heat	ANGEL WARD	1:20.04
6	lincoln heights track club	JAZIAH JONES	1:20.44
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	AMIRA KILPATRICK	1:22.64
8	Dayton Wolverine Track Club	AMIAH WELCH	1:22.70
9	Unattached	LAILA REED	1:23.84
10	Lima Striders	JORDAN GLADEN	1:25.24
11	lincoln heights track club	KAMIAH JONES	1:25.47
12	Btwc Lake Effect	SANAYA THURSTON	1:25.61
13	Capitol City Comets	RHYANN MATTOX	1:25.69
14	lincoln heights track club	NAJA TAYLOR	1:26.41
15	Unattached	ILIANA GRAVES	1:26.41
16	Lima Striders	SKYLA JOHNSON	1:26.80
17	Cleveland Heights Tigers Youth	KELSEY CRENSHAW	1:27.78
18	Capitol City Comets	CELESTE HUTCHINSON	1:29.19
19	Columbus Panthers	AIREANNA HOPKINS	1:31.81

M 9 400m dash
place	team	name	mark
1	Ginas thunderbirds track team	ELIJAH HARRIS	1:06.03
2	lincoln heights track club	DONIVAN STINSON	1:08.49
3	Capitol City Comets	RICHARD SIMPSON	1:09.33
4	Dayton Wolverine Track Club	TYLER JACKSON	1:09.98
5	Ohio Rockets TC	CAMERON COOLEY	1:12.72
6	Bedford Sprint Masters	MEKHI MADISON	1:13.07
7	Capitol City Comets	JAI TUCKER	1:13.58
8	Lima Striders	CONNOR RAINES	1:15.83
9	Feet On Fire	DAVON RAMPASARD	1:17.85
10	Detroit Pal Elite	RONDRE AUSTION	1:20.68
11	Redbaron track club	RICARDO RUFFIN	1:20.83
12	Ohio Heat	JEREMIAH MILLER	1:22.03
13	lincoln heights track club	DEVIN VASSER	1:22.19
14	Maple Heights Stallions Youth	JULIAN WILLIAMS	1:23.73
15	Maple Heights Stallions Youth	JACKSON POINTDEXTER	1:24.62
16	Feet On Fire	DAYLEN ROBINSON	1:25.28
17	Capital City Striders, Inc	XZAVION HANKINS	1:26.09
18	Toledo Elite Track	JAYSE DANIELS	1:29.67
19	Dayton Wolverine Track Club	JAYDEN HUGHES	1:32.32
20	Dayton Wolverine Track Club	DWAYNE COKER JR	1:35.71


F 10 400m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NIA BOOKER	1:03.73
2	N.E.O. All Star Track Club	AALIYAH BANKS	1:05.50
3	Detroit Pal Elite	LINDSAY JOHNSON	1:06.86
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	JORDYN BRAND	1:08.12
5	Ohio Rockets TC	LILLIAN HURD	1:11.55
6	Unattached	SABRIA JONES	1:13.06
7	Feet On Fire	MIRA MARTIN	1:14.99
8	Unattached	BROOKLYN VAUGHN	1:16.45
9	Capitol City Comets	DANIELLE CARTER	1:17.61
10	513 Elite Track Club	AALIYAH LOWE	1:17.84
11	Ohio Rockets TC	ALEXIANA WILLOUGHBY	1:18.16
12	Dayton Wolverine Track Club	KAITLYNN JONES	1:19.55
13	Lima Striders	MAKIAH MOSLEY	1:24.54
14	Redbaron track club	CAMARA CHRISTIAN	1:24.59
15	Ohio Rockets TC	AMARA HAYLES	1:35.57
16	Ohio Rockets TC	TYLAIYA WARNOCK	1:45.46

M 10 400m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	TYRONE JACKSON	1:06.80
2	Ohio Rockets TC	TERRIS DUDLEY	1:07.12
3	Capitol City Comets	CHARLES HICKERSON	1:07.15
4	Feet On Fire	SHANE WILLIAMS	1:07.27
5	Bedford Sprint Masters	ANDREW FOUCHE	1:10.40
6	Ohio Heat	PELE' CAMERON	1:10.91
7	N.E.O. All Star Track Club	CALIL MCCRAY	1:11.03
8	West Akron Track	JORDON GACHETT	1:13.15
9	Ohio Heat	KASE DICKSON	1:13.18
10	Atp Elite	BRAYLON CHESTER	1:15.26
11	C.A.R.D.S. Track Club	DYLAN JONES	1:15.40
12	Capitol City Comets	JAELYN PANNELL HAMLER	1:16.33
13	Cleveland Express Track Club (	DYLAN JOHNSON	1:20.12
14	Blessed To Run	SANTANA SAAVEDRA	1:20.66
15	lincoln heights track club	JERRELL RICHARDSON	1:22.18
16	Ohio Rockets TC	SHAYNE DALTON	1:22.33
17	Lake Erie Speed	DEVON ANDERSON	1:40.73


F 11 400m dash
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	DEYANNA CHAMPION	1:02.85
2	Ohio Rockets TC	TERESA CHRISTIAN	1:03.83
3	West Akron Track	DEASIA WASHINGTON	1:04.51
4	Ohio Heat	EMONI SAXTON	1:04.74
5	Maple Heights Stallions Youth	CANDACE JOHNSON	1:05.80
6	Capital City Striders, Inc	CANDACE MORRIS	1:06.32
7	Feet On Fire	MEILANI WALKER	1:06.83
8	Capital City Striders, Inc	JAELA SAUNDERS	1:09.16
9	Cleveland Express Track Club (	BREANA POLLARD	1:11.13
10	Unattached	CIARA SMITH	1:11.49
11	lincoln heights track club	CHERISH GALVEZ	1:12.22
12	Cleveland Express Track Club (	TYLA SULLIVAN	1:14.80
13	Dayton Wolverine Track Club	KYNDALL COKER	1:16.97
14	Columbus Panthers	SAMIRA DUDLEY	1:17.79
15	Cleveland Mustangs Track & Fie	RYANNE ABERNATHY	1:18.14
16	Capitol City Comets	KAIDYN LUCAS	1:19.02
17	Feet On Fire	ADRIANNA STEINER	1:19.18
18	Dayton Wolverine Track Club	JUSTICE SMITH	1:23.10
19	Feet On Fire	SKYLER JOHNSON	1:25.78
20	Maple Heights Stallions Youth	ADRIELLE WHITE	1:28.78
21	Lima Striders	ANAIJA GRANT	1:31.22

M 11 400m dash
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	JAYDEN DOUGLAS	1:03.53
2	Capitol City Comets	MARCUS GORDON JR	1:04.76
3	Capitol City Comets	ELLIS CLAYTON	1:06.96
4	N.E.O. All Star Track Club	CHRISTOPHER FORD	1:06.99
5	Cleveland Express Track Club (	MATTHEW HEADEN	1:08.30
6	Dayton Wolverine Track Club	TYWAUN TWITTY	1:08.44
7	Bedford Sprint Masters	NASIR MADISON	1:09.33
8	Cleveland Heights Tigers Youth	JACOB RICE	1:09.33
9	Ohio Rockets TC	WILLIE JOHNS	1:09.43
10	Ohio Rockets TC	KEVIN HENRY	1:10.48
11	Ohio Heat	TAEVION ALLEN	1:10.80
12	Ohio Heat	CLAUDE-EMMANUAL GILBERT	1:10.81
13	Cleveland Heights Tigers Youth	JOE KELLERS	1:16.05
14	Maple Heights Stallions Youth	AARON SCALES	1:16.65
15	Maple Heights Stallions Youth	DAMON TEAGUE	1:16.91
16	Dayton Wolverine Track Club	DAJAUN LAMB II	1:17.35
17	Cleveland Express Track Club (	JEREMY BATTLE	1:19.21
18	Toledo Elite Track	DONOVAN HOOKER	1:22.44
19	Cleveland Mustangs Track & Fie	BRIAN SULLIVAN	1:22.98


F 12 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	AMARI SCOTT	1:05.73
2	N.E.O. All Star Track Club	AMIYAH RICHARDS	1:06.51
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	ALEXIS CAIN	1:07.69
4	Capitol City Comets	ZARIA ROBINSON	1:07.83
5	Redbaron track club	JADE NEAL	1:08.30
6	N.E.O. All Star Track Club	CIERRA BANKS	1:09.56
7	Ohio Rockets TC	KENDALL WASHINGTON	1:09.81
8	Lima Striders	LAILA CALHOUN	1:09.95
9	Dayton Wolverine Track Club	CHATOINE JONES	1:10.45
10	Cleveland Express Track Club (	SAMARRA SHARPLEY	1:12.38
11	Ohio Heat	LAUREN STRINGER	1:12.92
12	Warren Striders Track Club	SARAH JANE SCHNEIDER	1:12.92
13	Feet On Fire	NINA JAJCANIN	1:13.13
14	Dayton Wolverine Track Club	TANIA HARRISON	1:13.48
15	Feet On Fire	KENDALL JACKSON	1:16.59
16	Cleveland Mustangs Track & Fie	KHALEA AVERY	1:18.12
17	Cleveland Heights Tigers Youth	ANA WILLIAMS	1:20.21
18	Ohio Rockets TC	LYNA HURD	1:23.78
19	Dayton Wolverine Track Club	CASSIDY SMITHSON	1:25.75

M 12 400m dash
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	CARLTON LANDINGHAM	58.01
2	Feet On Fire	JAYLON CLARK	58.22
3	Maple Heights Stallions Youth	BRANDON BOYD JR.	1:01.51
4	Feet On Fire	AMERE TALLEY	1:02.30
5	Maple Heights Stallions Youth	TERRELL GRIER	1:02.56
6	lincoln heights track club	AARON FOSTER	1:02.58
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	MALIK WALKER	1:05.57
8	Capitol City Comets	DWAYNE CARTER	1:07.60
9	Moe-Hills	GUIDO JACKSON	1:09.00
10	Lima Striders	ELIJAH MAY	1:09.28
11	Capitol City Comets	DESEAN DOBSON	1:09.54
12	Cleveland Heights Tigers Youth	JAMAR ROBERTS	1:11.47
13	Feet On Fire	DIONE WILLIAMS	1:11.71
14	Maple Heights Stallions Youth	DANIEL REYNOLDS	1:12.29
15	Blessed To Run	JOHN HARRIS	1:12.35
16	Maple Heights Stallions Youth	DAMON WALKER	1:13.91
17	Bedford Sprint Masters	OMARI SANDERS	1:14.00
18	Steel Valley Nitro Track Club	SULTAN ABDULLAH	1:14.10
19	Capital City Striders, Inc	TYRONE HAIRSTON	1:14.29
20	Feet On Fire	DARIUS COLLIER	1:23.32


F 13 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	JOI BRADLEY	59.58
2	Cleveland Express Track Club (	TAYLOR IVORY	1:02.30
3	Feet On Fire	LAILA WHITE	1:03.16
4	Maple Heights Stallions Youth	LA'NYA MOORE-FOSTER	1:04.46
5	lincoln heights track club	JADE STINSON	1:05.63
6	Capitol City Comets	JAEDYN TUCKER	1:06.04
7	Lima Striders	LIANA RODRIGUEZ	1:06.21
8	Cleveland Heights Tigers Youth	LILIAN BANKS	1:06.81
9	West Akron Track	TAMISHA TWITTY	1:08.04
10	Cleveland Heights Tigers Youth	ASIA FAIR	1:08.05
11	lincoln heights track club	SHAZIA BROWN	1:08.11
12	Bond Hill Flyers Track Club	DOMINICA METZ	1:08.84
13	Maple Heights Stallions Youth	ADIA JOHNSON	1:09.17
14	Cleveland Heights Tigers Youth	TAYLOR GIBBONS	1:11.20
15	Cleveland Mustangs Track & Fie	DEANA JOHNSON	1:12.25
16	Lima Striders	JE'NIYA ALLEN	1:13.06
17	West Akron Track	OLIVIA MATHIS	1:13.14
18	Dayton Wolverine Track Club	LAKIA KNIGHT	1:13.90
19	Toledo Elite Track	GLAYA LEGGONS	1:14.66
20	Redbaron track club	AMIRA BAILEY	1:16.44
21	Redbaron track club	LOGAN WALLACE	1:16.54
22	Lima Striders	KAYLA JOHNSON	1:16.69
23	Cleveland Heights Tigers Youth	LAUREN FRANKS	1:17.85
24	Toledo Elite Track	LAURYN MYRICK	1:17.94
25	Cleveland Heights Tigers Youth	DELESIA HALL	1:20.30
26	Dayton Wolverine Track Club	JALYNN STINSON	1:20.35
27	Feet On Fire	TANIA POWELL	1:20.46

M 13 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	MARQUISE SCOTT	54.91
2	Steel Valley Nitro Track Club	TYRESE BANDY	55.51
3	Dayton Wolverine Track Club	RODERICK MOORE	57.73
4	Unattached	BRENTEN JONES	1:00.21
5	Ohio Rockets TC	ISAIAH PRESSLEY	1:01.06
6	Bedford Sprint Masters	DAMON WALLACE	1:01.75
7	Capitol City Comets	MAURICE LEMONS	1:02.47
8	Cleveland Express Track Club (	JONATHAN FIELDS	1:03.28
9	Cleveland Mustangs Track & Fie	ERIC RICHARDS	1:03.55
10	Lake Erie Speed	CAMERON SMITH	1:04.03
11	Atp Elite	J'VEON GAMBLE	1:04.14
12	Moe-Hills	MICHAEL FITZGERALD	1:05.17
13	Unattached	TERENCE HILL	1:05.45
14	Cleveland Mustangs Track & Fie	KAVON JONES	1:06.90
15	Cleveland Mustangs Track & Fie	ISAAC WILLIAMSON	1:07.13
16	Lima Striders	DONGAL CALHOUN JR.	1:07.65
17	Capitol City Comets	KYZION FREEMAN	1:10.72
18	Cleveland Mustangs Track & Fie	JOSEPH LARKINS	1:11.33
19	N.E.O. All Star Track Club	NOAH BROWN	1:12.88
20	Capital City Striders, Inc	KEATON HEFNER	1:12.97


F 14 400m dash
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ASHAUNTI GRIFFIN	59.91
2	Steel Valley Nitro Track Club	ALENA WILLIAMS	1:01.50
3	Dayton Wolverine Track Club	KAYLAH HUSTON	1:01.68
4	Steel Valley Nitro Track Club	ADRIA INGRAM	1:03.02
5	Toledo Elite Track	MARIAH OBERHAUS	1:05.01
6	Ohio Rockets TC	ENGLAND LADD	1:05.67
7	lincoln heights track club	KENIYA DEXTER	1:06.25
8	Cleveland Mustangs Track & Fie	TIFFANY MILLER	1:06.31
9	Toledo Elite Track	KEYERRA GORSUCH	1:06.78
10	Maple Heights Stallions Youth	MAKALIA MILLER	1:07.23
11	Dayton Wolverine Track Club	MYLA BROOM	1:08.72
12	513 Elite Track Club	NIKKIYA HOLLOMAN	1:09.08
13	Cleveland Express Track Club (	RILEY FREED	1:09.09
14	Ohio Rockets TC	DAIMYA BUTLER	1:09.58
15	Dayton Wolverine Track Club	TOYA HARRIS	1:10.71
16	West Akron Track	DEJAH SHELTON	1:11.68
17	Atp Elite	ZOE BROWN	1:11.90
18	Cleveland Mustangs Track & Fie	A'NIASJA JACKSON	1:13.89
19	Bedford Sprint Masters	MICHA'L MCALPINE	1:19.90
20	Mansfield Urban Youth Athletic	DESTINY YOCUM	1:29.04
21	Feet On Fire	ALAYIA COLLIER	1:31.25

M 14 400m dash
place	team	name	mark
1	Maple Heights Stallions Youth	KAMERON HAWKINS	53.04
2	Columbus Panthers	RICKEY HYATT	53.63
3	Lima Striders	G'ANGELO DAVIS	54.76
4	Cleveland Express Track Club (	LANGSTON GAINES-SMITH	55.20
5	Bedford Sprint Masters	JOSHUA FOUCHE	55.35
6	Dayton Wolverine Track Club	CAMERON STEVENS	57.44
7	Capitol City Comets	AARON REYNOLDS	57.73
8	Cleveland Express Track Club (	DAVON MCDONALD	59.96
9	Moe-Hills	JOHN MUNSON,III	1:00.28
10	Dayton Wolverine Track Club	DEANDREA JOLLY	1:00.36
11	Columbus Panthers	MALIK TATE	1:00.61
12	Unattached	DALAN LIVINGSTON	1:03.30
13	Toledo Elite Track	MICHAEL DICKERSON	1:04.32


F 15-16 400m dash
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	PAIGE NOOK-FLEE	59.59
2	Cleveland Express Track Club (	NIA ROBINSON	59.97
3	513 Elite Track Club	ALAIJAH BUIE	1:00.52
4	Sparrow Track Club	KARRINGTON BUTLER	1:00.55
5	Cleveland Express Track Club (	TAYLOR GRANT	1:00.58
6	Dayton Wolverine Track Club	ASHLI GARNETT	1:00.88
7	Unattached	RAYNA HORNER	1:00.95
8	Maple Heights Stallions Youth	SYDNEY ANGEL	1:02.82
9	lincoln heights track club	KEEYORI EVANS	1:04.06
10	Sparrow Track Club	FAITH WALKER	1:04.28
11	Blessed To Run	TOR'REIAN BROWN	1:04.87
12	Cleveland Express Track Club (	DEAIJAH EVANS	1:05.66
13	Capitol City Comets	RAEVYN MATTOX	1:06.09
14	Bedford Sprint Masters	JAYLA CURRIE	1:06.20
15	Capital City Striders, Inc	RAEGAN HEFNER	1:06.69
16	Lima Striders	MICHAELA RUTTER	1:06.80
17	Cleveland Express Track Club (	SARAH WALTON	1:07.01
18	lincoln heights track club	ONAGITE ABISINA	1:07.27
19	Toledo Elite Track	NIA JOHNSON	1:07.85
20	West Akron Track	DREW OLIVER	1:08.10
21	lincoln heights track club	ARIEYONNA ELMER	1:10.49
22	Sparrow Track Club	ASIA HOWARD	1:40.20

M 15-16 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	ZAC ROBINSON	49.44
2	Cleveland Express Track Club (	DELMARIO HAIRSTON	51.05
3	Unattached	JORIAN JONES	53.21
4	Columbus Panthers	EMMANUEL CODJOE	53.93
5	Capitol City Comets	SHELRICK MCELROY	55.32
6	Lima Striders	JOVON ROBINSON	56.58
7	Capital City Striders, Inc	TREVOR CARSON	56.89
8	Ohio Rockets TC	AMAN THORNTON	57.35
9	Moe-Hills	DEON MILLS	57.56
10	Lima Striders	KAMAROUS WILLIAMS	57.79
11	lincoln heights track club	ZAVANTE CHICHESTER	59.29
12	Warren Striders Track Club	COREY-COBB DAVIS	1:00.92
13	Cleveland Express Track Club (	DARAIUS HARRISON	1:04.22
14	Unattached	DONAVAN O'BRIEN	1:06.15
15	lincoln heights track club	CAMERON HUGHES	1:07.64


F 17-18 400m dash
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	BRIANNA TIDMORE	59.08
2	Columbus Panthers	MORGHAN HYATT	1:00.46
3	Cleveland Express Track Club (	CAMARI GRIFFIN	1:01.72
4	Lima Striders	JELISA AUSTIN	1:02.11
5	Columbus Panthers	MYSIA WALLACE	1:02.52
6	Lima Striders	OLIVIA KENTNER	1:03.16
7	Cleveland Express Track Club (	DAYVIONE WASSON-BRIGGS	1:03.58
8	Lima Striders	JE'NAUTICA LUSTER	1:04.88
9	Mansfield Urban Youth Athletic	NAEEHAM GRAHAM	1:09.80
10	Cleveland Express Track Club (	ADRIENNE OGLESBY	1:14.78

M 17-18 400m dash
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	ZAVIEN PARKER	49.68
2	Atp Elite	MICHAEL CHAVARRIA	50.58
3	Columbus Panthers	KEVIN BOYCE JR	51.93
4	Cleveland Express Track Club (	CHARLES CALHOUN	52.96
5	Columbus Panthers	WARRICK STANFORD	53.94
6	Dayton Wolverine Track Club	HEZEKIAH REID	54.42
7	Bedford Sprint Masters	JONTE FLORENCE	54.92
8	Columbus Panthers	DEMARIO JORDAN	57.96
9	Cleveland Express Track Club (	ARTHUR PULPHUS	58.36
10	Dayton Wolverine Track Club	QUINTON JORDAN	1:01.68


F 11 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Maple Heights Stallions Youth	MIESHA KING	17.04
2	Feet On Fire	DAVIA BRIGGS	17.14
3	Mansfield Urban Youth Athletic	DAVANNA PARKS	18.00
4	Dayton gems elite	KAYDEN PHILLIPS	18.31
5	Maple Heights Stallions Youth	JA'NYAH MORGAN	19.20

M 11 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	JAYDEN DOUGLAS	14.45
2	513 Elite Track Club	MILES BOOLTON	14.76
3	Atp Elite	JOHN HALL	14.77
4	Lima Striders	ZION JACKSON	14.91
5	Blessed To Run	AARON THORNTON	16.91
6	Clearfork Youth Track and Fiel	HAYDEN BATESON	17.23
7	West Akron Track	OBED WEST	19.38


F 12 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	ERIN STARKS	14.32
2	N.E.O. All Star Track Club	AMIYAH RICHARDS	14.83
3	Dayton Wolverine Track Club	CHATOINE JONES	17.44
4	Dayton Wolverine Track Club	SASHA HILL	19.39
5	Clearfork Youth Track and Fiel	JESSICA FARNSWORTH	20.56

M 12 80m hurdles
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	MALACHI COLLIER	12.30
2	Dayton Wolverine Track Club	QUALEK SHELTON	12.49
3	Moe-Hills	GUIDO JACKSON	14.41
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	MALIK WALKER	14.75
5	Blessed To Run	JOHN HARRIS	15.26
6	Cleveland Heights Tigers Youth	RONDALE REID	17.02
7	Steel Valley Nitro Track Club	SULTAN ABDULLAH	17.47
8	Moe-Hills	CONNOR SADLER	18.38


F 13 100m hurdles
place	team	name	mark
1	513 Elite Track Club	JASMINE KENNEDY	16.32
2	N.E.O. All Star Track Club	BREANNA BANKS	17.17
3	Cleveland Heights Tigers Youth	LILIAN BANKS	17.94
4	Bedford Sprint Masters	KARAH HENDERSON	18.71
5	Mansfield Urban Youth Athletic	KASSANDRA STINE	18.81
6	Unattached	OLIVIA CRESS	19.39
7	Dayton Wolverine Track Club	CHAVONNE BAKER	19.96
8	Detroit Pal Elite	KENNEDY JOHNSON	20.31
9	Unattached	SHARIYA VAUGHN	20.32
10	Maple Heights Stallions Youth	ADIA JOHNSON	20.62
11	Cleveland Heights Tigers Youth	DENNAISHA WILLIAMS	20.72
12	Cleveland Express Track Club (	NYJA GRAYS	20.96
13	Columbus Panthers	KYNDAL LADD	24.69

M 13 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	KYZION FREEMAN	18.26
2	West Akron Track	TERRANCE BAILEY	19.21
3	Bedford Sprint Masters	SAMIR GONZALEZ	19.37
4	Cleveland Express Track Club (	ELLIS HICKS	19.93
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	ISAAC WILLIAMSON	20.43
6	Bedford Sprint Masters	DONTE ZEBBS	23.12


F 14 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	ADA NGOZI	16.82
2	Dayton Wolverine Track Club	KAYLAH HUSTON	17.38
3	Mansfield Urban Youth Athletic	ZAHRA GRAHAM	17.60
4	Cleveland Express Track Club (	JOSEPHINE CONTI	18.21
5	Capital City Striders, Inc	BROOKLYN RENALDO	18.44
6	Springfield Track Club	CAMRYN RAKESTRAW	18.52
7	Capital City Striders, Inc	JESSICA REYNOLDS	18.62
8	Ohio Rockets TC	SKY HARRIS	19.67
9	Columbus Panthers	MADISON MURRY	19.76
10	Warren Striders Track Club	SERA BRADY	20.49
11	Cleveland Express Track Club (	ASHANTI TURNER	21.09
12	Feet On Fire	NATEYAH THOMPSON	21.10
13	Lake Erie Speed	DEAVAN TRUMBLE	21.34
14	Bedford Sprint Masters	MICHA'L MCALPINE	21.46

M 14 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	RICKEY HYATT	14.30
2	513 Elite Track Club	KELLEN NEWMAN	14.63
3	Bedford Sprint Masters	ODIS FLORENCE	15.29
4	Moe-Hills	JOHN MUNSON,III	16.44
5	Dayton Wolverine Track Club	JA-VAN POOLE	16.92
6	Moe-Hills	KENNETH SADDLER,III	18.98


F 15-16 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ALAYA GROSE	14.63
2	513 Elite Track Club	MONICA JOHNSON	14.89
3	Mansfield Urban Youth Athletic	ALYSSE WADE	15.66
4	Dayton Wolverine Track Club	KENNEDY COKER	15.93
5	513 Elite Track Club	TYRA KENNEDY	16.02
6	Bedford Sprint Masters	CHEYENNE HARDIMON	16.61
7	Capital City Striders, Inc	ERICA HEGELE	16.66
8	Cleveland Express Track Club (	ERIS THOMAS	16.95
9	West Akron Track	MADELYN MARQUESS	17.61
10	Dayton Wolverine Track Club	JOCELYN HUFFMAN	17.71
11	Lake Erie Speed	COURTNEY RICE	19.58
12	Redbaron track club	JAELYNN BAILEY	20.70


F 17-18 100m hurdles
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NINA JONES	15.44
2	513 Elite Track Club	DOMINQUE PERRY	15.58
3	Moe-Hills	MARKEITA BECKUM	16.36
4	Dayton Wolverine Track Club	JOIA ALLEN	16.40
5	Cleveland Express Track Club (	DAYVIONE WASSON-BRIGGS	16.73
6	Atp Elite	DASIA STEWART	18.83


M 15-16 110m hurdles
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	ZAVANTE CHICHESTER	15.46
2	Mansfield Urban Youth Athletic	SAMMIE BETHEA	15.79
3	Blessed To Run	ALAMAR GROSE	16.20
4	Unattached	ISSIA JOHNSON SIENOU	16.51
5	Ohio Heat	KELLY WILSON II	17.25
6	Capitol City Comets	HEZEKIAH FREEMAN	18.29
7	Bedford Sprint Masters	TRAE'VAUGHN WILSON	18.48
8	Dayton Wolverine Track Club	BRYSON SCHULTZ	20.15
9	Mansfield Urban Youth Athletic	KYREE DAVISON	20.45
10	Lake Erie Speed	DALVIN HAYES	22.89


M 17-18 110m hurdles
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	CROCKETT SCHOOLER	15.20
2	Blessed To Run	TYRESE LONG	15.47
3	Unattached	MATTHEW RIEKENS	15.98
4	Bedford Sprint Masters	JONTE FLORENCE	17.15
5	Blessed To Run	SIDNEY EVANS	18.21


F 13 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	JOI BRADLEY	30.94
2	N.E.O. All Star Track Club	BREANNA BANKS	31.29
3	Bedford Sprint Masters	KARAH HENDERSON	32.14
4	513 Elite Track Club	JASMINE KENNEDY	33.25
5	Mansfield Urban Youth Athletic	KASSANDRA STINE	33.76
6	Dayton Wolverine Track Club	CHAVONNE BAKER	34.98
7	Unattached	SHARIYA VAUGHN	35.72
8	Unattached	OLIVIA CRESS	35.79
9	Columbus Panthers	KYNDAL LADD	36.37

M 13 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Capitol City Comets	KYZION FREEMAN	32.48
2	Cleveland Express Track Club (	ELLIS HICKS	33.26
3	Feet On Fire	TOMMY DUNN	34.24


F 14 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Springfield Track Club	CAMRYN RAKESTRAW	31.11
2	Cleveland Express Track Club (	JOSEPHINE CONTI	31.90
3	Mansfield Urban Youth Athletic	ZAHRA GRAHAM	32.68
4	Dayton Wolverine Track Club	KAYLAH HUSTON	32.90
5	Capital City Striders, Inc	BROOKLYN RENALDO	33.04
6	Ohio Rockets TC	SKY HARRIS	33.59
7	Feet On Fire	NATEYAH THOMPSON	33.62
8	Bedford Sprint Masters	MICHAL MCFALL	33.64
9	Capital City Striders, Inc	JESSICA REYNOLDS	33.89
10	Columbus Panthers	MADISON MURRY	33.91
11	Cleveland Express Track Club (	ASHANTI TURNER	34.11

M 14 200m hurdles
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	RICKEY HYATT	26.55
2	513 Elite Track Club	KELLEN NEWMAN	27.75
3	Bedford Sprint Masters	ODIS FLORENCE	28.49
4	Dayton Wolverine Track Club	JA-VAN POOLE	29.28


F 15-16 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	KENNEDY COKER	1:06.08
2	Capital City Striders, Inc	ERICA HEGELE	1:09.82
3	Cleveland Express Track Club (	ERIS THOMAS	1:12.12
4	Unattached	TIMMIA CRAYTON-PRIOLEAU	1:13.58
5	Redbaron track club	JAELYNN BAILEY	1:14.02
6	Cleveland Express Track Club (	ABBY GOUGH	1:18.79

M 15-16 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	KELLY WILSON II	1:01.80
2	Capitol City Comets	HEZEKIAH FREEMAN	1:09.27


F 17-18 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NINA JONES	1:07.27
2	Dayton Wolverine Track Club	JOIA ALLEN	1:09.26

M 17-18 400m hurdles
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	CROCKETT SCHOOLER	55.98
2	Unattached	STEVEN DURICKY	58.26
3	West Akron Track	DAWSON RIVERS	1:02.52
4	Bedford Sprint Masters	JONTE FLORENCE	1:06.39
5	Cleveland Express Track Club (	KAMERON WILLIS	1:12.72


F 8 & UNDER 800m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	DE'ANGELA CAMP	3:10.57
2	lincoln heights track club	JAYLIYAH FANNON	3:13.32
3	513 Elite Track Club	JADEN BRUNER	3:26.24
4	Redbaron track club	DIEANNA JOHNSON	3:29.09
5	Maple Heights Stallions Youth	TAYLOR COOK	3:38.07
6	Dayton Wolverine Track Club	JANAE CAIN	3:40.88
7	Redbaron track club	RAMIELE RICE	3:52.59

M 8 & UNDER 800m run
place	team	name	mark
1	Ohio Heat	GEORDAN MCKNIGHT	2:41.55
2	lincoln heights track club	CLAUDE MOORE	2:56.18
3	Capital City Striders, Inc	DWAYNE RUFFIN	3:08.39
4	Dayton Wolverine Track Club	ISAIAH JOLLY	3:11.13
5	Ohio Heat	JUSTUS BARRETT	3:13.01
6	Unattached	CALEB HOLMAN	3:14.50
7	Capitol City Comets	JACE DAWSON	3:20.72
8	Cleveland Heights Tigers Youth	JAIVEON GARRETT	3:46.64


F 9 800m run
place	team	name	mark
1	Lima Striders	TAYMA JMIAI	2:50.71
2	Dayton Wolverine Track Club	JANIYA WARD	2:50.96
3	Feet On Fire	MADISON SANDS	2:57.96
4	Unattached	JAZLEN SIMPSON	2:57.98
5	Feet On Fire	CELENA BOYKINS	2:59.01
6	Maple Heights Stallions Youth	A'NIYA TUGARD	3:05.50
7	Moe-Hills	ALEDRIANA DUETT	3:07.06
8	Ohio Heat	ANGEL WARD	3:08.82
9	Unattached	LAILA REED	3:09.25
10	lincoln heights track club	JAZIAH JONES	3:09.34
11	lincoln heights track club	KAMIAH JONES	3:16.24

M 9 800m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	TYLER JACKSON	2:36.34
2	Capitol City Comets	RICHARD SIMPSON	2:41.36
3	Capitol City Comets	KELAN WINCHESTER	2:44.21
4	Capitol City Comets	JAI TUCKER	2:46.90
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	BRAYLIN SULLIVAN	2:53.10
6	Lima Striders	CONNOR RAINES	2:53.12
7	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN CAIN JR	2:57.42
8	Lima Striders	ADAM JMIAI	2:58.88
9	Feet On Fire	CORWYN COLLIER, JR.	3:00.59
10	Detroit Pal Elite	RONDRE AUSTION	3:04.42
11	Maple Heights Stallions Youth	DONALD OVERBY JR	3:07.00
12	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN WARREN	3:12.44
13	Dayton Wolverine Track Club	CARTER DUNFORD	3:26.09
14	Dayton Wolverine Track Club	DWAYNE COKER JR	3:31.85


F 10 800m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MARISSA HOLMAN	2:44.95
2	Feet On Fire	MIRA MARTIN	2:47.84
3	Unattached	MYANA GREEN	2:54.31
4	Lima Striders	LAURYN AUCHMUTY	2:54.64
5	Lima Striders	AKIRA MOSLEY	3:07.88
6	Lima Striders	MAKIAH MOSLEY	3:16.79

M 10 800m run
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	ANDREW FOUCHE	2:39.81
2	Cleveland Heights Tigers Youth	XAVIER JACKSON	2:53.70
3	Dayton Wolverine Track Club	PATRICK STINSON	2:59.41
4	C.A.R.D.S. Track Club	DYLAN JONES	2:59.61
5	lincoln heights track club	JERRELL RICHARDSON	3:03.31
6	Maple Heights Stallions Youth	MYLES RUSSELL	3:05.30
7	Dayton Wolverine Track Club	CHASE DUNFORD	3:05.75
8	Ohio Rockets TC	SHAYNE DALTON	3:08.60
9	Cleveland Heights Tigers Youth	ALEX KNIGHT	3:11.86
10	Capital City Striders, Inc	DAVID HEGELE	3:29.54


F 11 800m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	DEYANNA CHAMPION	2:28.31
2	Ohio Heat	EMONI SAXTON	2:28.69
3	Maple Heights Stallions Youth	CANDACE JOHNSON	2:42.07
4	Dayton Wolverine Track Club	LAILA WELLS	2:44.31
5	Capital City Striders, Inc	JAELA SAUNDERS	2:47.87
6	Dayton Wolverine Track Club	KAMARIA HUGHES	2:53.99
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	RYANNE ABERNATHY	2:58.48
8	Maple Heights Stallions Youth	MIESHA KING	2:59.51
9	West Akron Track	NEVA FULLER	3:06.88
10	Feet On Fire	SKYLER JOHNSON	3:18.09
11	Maple Heights Stallions Youth	MEKYA JONES	3:20.03
12	Maple Heights Stallions Youth	JA'NYAH MORGAN	3:24.75
13	Maple Heights Stallions Youth	ADRIELLE WHITE	3:27.85

M 11 800m run
place	team	name	mark
1	Unattached	LEONARDO DELPRETE	2:30.93
2	Capitol City Comets	ELLIS CLAYTON	2:36.46
3	Atp Elite	JOHN HALL	2:40.08
4	Ohio Heat	TAEVION ALLEN	2:41.62
5	Capitol City Comets	TYON HICKERSON	2:51.11
6	Steel Valley Nitro Track Club	RASHAWN BELL	3:00.57


F 12 800m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	TANIA HARRISON	2:39.85
2	Redbaron track club	JADE NEAL	2:44.85
3	Dayton Wolverine Track Club	MARIAH HUSTON	2:48.74
4	Feet On Fire	JAYDA BACCHUS	2:52.09
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	KHALEA AVERY	2:56.60
6	Feet On Fire	KENDALL JACKSON	2:58.76
7	Cleveland Heights Tigers Youth	ALLANA FAIR	3:04.88
8	Clearfork Youth Track and Fiel	JESSICA FARNSWORTH	3:05.48

M 12 800m run
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	JAYLON CLARK	2:25.86
2	Feet On Fire	AMERE TALLEY	2:28.02
3	Columbus Panthers	DRAKE ALBRIGHT	2:35.99
4	Bedford Sprint Masters	OMARI SANDERS	2:40.98
5	Feet On Fire	JONAH HARPER	2:41.93
6	Feet On Fire	ANGELO PARRINO	2:44.52
7	Capital City Striders, Inc	TYRONE HAIRSTON	2:44.84
8	lincoln heights track club	TAIDGH MILES	2:45.00
9	Cleveland Heights Tigers Youth	JAMAR ROBERTS	2:45.69
10	Columbus Panthers	MATTHEW WHISNER	3:04.73
11	Feet On Fire	KAYDEN BLACK	3:34.60


F 13 800m run
place	team	name	mark
1	N.E.O. All Star Track Club	BREANNA BANKS	2:35.31
2	lincoln heights track club	BROOKE BROWN	2:41.15
3	Maple Heights Stallions Youth	ADIA JOHNSON	2:43.51
4	Detroit Pal Elite	KENNEDY JOHNSON	2:45.56
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	DEANA JOHNSON	2:54.62
6	West Akron Track	OLIVIA MATHIS	2:56.63
7	Lima Striders	JE'NIYA ALLEN	3:02.16

M 13 800m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MICHAEL DELPRETE	2:14.62
2	Dayton Wolverine Track Club	TRENT WELLS	2:15.97
3	Bedford Sprint Masters	DAMON WALLACE	2:27.38
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	ISAAC WILLIAMSON	2:36.60
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	ERIC RICHARDS	2:40.46
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	JOSEPH LARKINS	2:41.85
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	KAVON JONES	2:43.20
8	Capital City Striders, Inc	KEATON HEFNER	2:53.55


F 14 800m run
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	BAYLEE ADKINS	2:36.73
2	lincoln heights track club	KENIYA DEXTER	2:39.80
3	Ohio Rockets TC	DAIMYA BUTLER	2:43.16
4	Cleveland Mustangs Track & Fie	A'NIASJA JACKSON	3:00.89

M 14 800m run
place	team	name	mark
1	Lima Striders	G'ANGELO DAVIS	2:10.49
2	Bedford Sprint Masters	JOSHUA FOUCHE	2:12.19
3	Toledo Elite Track	CALEB CORREIA	2:16.98
4	Columbus Panthers	MALIK TATE	2:20.40
5	Cleveland Express Track Club (	DAVON MCDONALD	2:22.69
6	Feet On Fire	DEANDRE HALL	2:24.45
7	Capitol City Comets	AARON REYNOLDS	2:25.75
8	513 Elite Track Club	ORLANDO ANDERSON	2:31.05


F 15-16 800m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	ASHLI GARNETT	2:28.60
2	Unattached	SHERIDAN TASSY	2:36.82
3	Capital City Striders, Inc	ERICA HEGELE	2:38.40
4	Cleveland Express Track Club (	LORA STEWART	3:02.04

M 15-16 800m run
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	AMAN THORNTON	2:06.57
2	Capital City Striders, Inc	TREVOR CARSON	2:07.85
3	Lima Striders	KAMAROUS WILLIAMS	2:12.52
4	Capitol City Comets	BRICE LEVECK	2:20.54
5	Unattached	EDOUARD TASSY	2:21.99
6	Unattached	DONAVAN O'BRIEN	2:25.72
7	Dayton Wolverine Track Club	BROCK WALLACE	2:27.46
8	Capital City Striders, Inc	EVAN JARRETT	2:33.20


F 17-18 800m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	MORGHAN HYATT	2:24.36
2	Cleveland Express Track Club (	DAYVIONE WASSON-BRIGGS	2:30.58
3	Unattached	MELISSA HOSTETLER	2:51.28

M 17-18 800m run
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	KESHAWN JONES	2:00.79
2	West Akron Track	NICK JADACH	2:02.08
3	Unattached	HUNTER YODER	2:09.64
4	Columbus Panthers	WARRICK STANFORD	2:11.57
5	Columbus Panthers	DEMARIO JORDAN	2:13.42
6	Cleveland Express Track Club (	ARTHUR PULPHUS	2:22.50
7	Mansfield Urban Youth Athletic	REGGIE HENLEY	2:34.95


F 8 & UNDER 1500m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	DE'ANGELA CAMP	6:35.44
2	513 Elite Track Club	JADEN BRUNER	7:26.92
3	Redbaron track club	RAMIELE RICE	7:42.43

M 8 & UNDER 1500m run
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	CLAUDE MOORE	6:02.73
2	Ohio Heat	JUSTUS BARRETT	6:19.39
3	Unattached	CALEB HOLMAN	6:30.45
4	Lima Striders	HARROUN JMIAI	7:14.48


F 9 1500m run
place	team	name	mark
1	Lima Striders	TAYMA JMIAI	5:53.93
2	Dayton Wolverine Track Club	JANIYA WARD	5:59.89
3	Unattached	JAZLEN SIMPSON	6:06.69
4	Feet On Fire	MADISON SANDS	6:14.33
5	Ohio Heat	ANGEL WARD	6:21.85
6	Capital City Striders, Inc	MARISKA THOMAS	9:23.51

M 9 1500m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	TYLER JACKSON	5:21.01
2	Capitol City Comets	KELAN WINCHESTER	5:32.06
3	Lima Striders	CONNOR RAINES	5:57.87
4	Lima Striders	ADAM JMIAI	6:02.71
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	BRAYLIN SULLIVAN	6:07.72
6	Feet On Fire	CORWYN COLLIER, JR.	6:08.69
7	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN WARREN	6:28.49
8	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN CAIN JR	6:58.50
9	Dayton Wolverine Track Club	CARTER DUNFORD	7:17.26


F 10 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MARISSA HOLMAN	5:40.21
2	Lima Striders	AKIRA MOSLEY	6:48.78

M 10 1500m run
place	team	name	mark
1	C.A.R.D.S. Track Club	DYLAN JONES	5:55.27
2	Cleveland Heights Tigers Youth	XAVIER JACKSON	6:00.34
3	Dayton Wolverine Track Club	PATRICK STINSON	6:17.54
4	Dayton Wolverine Track Club	CHASE DUNFORD	6:44.59
5	Unattached	MICHAEL PICCIRILLO	7:00.84
6	Capital City Striders, Inc	DAVID HEGELE	7:08.03


F 11 1500m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	DEYANNA CHAMPION	5:06.45
2	Ohio Heat	EMONI SAXTON	5:16.77
3	Dayton Wolverine Track Club	LAILA WELLS	5:44.17
4	West Akron Track	NEVA FULLER	6:42.93

M 11 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	LEONARDO DELPRETE	5:07.39
2	Capitol City Comets	ELLIS CLAYTON	5:26.45
3	Capitol City Comets	TYON HICKERSON	5:52.34


F 12 1500m run
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	MARIAH HUSTON	5:35.96
2	Redbaron track club	JADE NEAL	6:05.00
3	Feet On Fire	JAYDA BACCHUS	6:12.76
4	Cleveland Heights Tigers Youth	ALLANA FAIR	6:27.47

M 12 1500m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	DRAKE ALBRIGHT	5:31.32
2	Feet On Fire	JONAH HARPER	5:31.42
3	Feet On Fire	ANGELO PARRINO	5:43.06
4	Capital City Striders, Inc	TYRONE HAIRSTON	5:58.09
5	Feet On Fire	KAYDEN BLACK	8:29.73


F 13 1500m run
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	BROOKE BROWN	5:35.13
2	Capital City Striders, Inc	ELICIA THOMAS	6:12.21
3	Columbus Panthers	RACHEL FORNEY	6:34.90

M 13 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MICHAEL DELPRETE	4:38.54
2	Dayton Wolverine Track Club	TRENT WELLS	4:49.45
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	ISAAC WILLIAMSON	5:15.16
4	Feet On Fire	JACKSON HARPER	5:52.97


F 14 1500m run
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	BAYLEE ADKINS	5:42.16
2	lincoln heights track club	KENIYA DEXTER	5:52.93

M 14 1500m run
place	team	name	mark
1	Toledo Elite Track	CALEB CORREIA	4:46.74
2	Feet On Fire	DEANDRE HALL	4:55.24
3	Capitol City Comets	AARON REYNOLDS	5:02.36
4	Columbus Panthers	TREY HARKINS	5:03.45
5	Bond Hill Flyers Track Club	COLTON JOHNSON	5:21.59
6	513 Elite Track Club	ROSHAN DAHALE	5:22.78


F 15-16 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	SHERIDAN TASSY	5:34.33

M 15-16 1500m run
place	team	name	mark
1	Unattached	QUINTIN THOMAS	4:48.32
2	Capitol City Comets	BRICE LEVECK	4:49.64
3	Atp Elite	JORDY CHAVARRIA	4:53.73
4	Unattached	EDOUARD TASSY	5:06.70
5	Dayton Wolverine Track Club	BROCK WALLACE	5:12.34
6	Unattached	DONAVAN O'BRIEN	5:12.48
7	Capital City Striders, Inc	EVAN JARRETT	5:29.86


F 17-18 1500m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	CHAUNTRESS LIKE	5:17.08

M 17-18 1500m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	WILLIAM DIXON	4:44.69
2	Dayton Wolverine Track Club	QUINTON JORDAN	5:27.29

M 17-18 2000m steeplechase
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NA'SHAWN COLLINS	6:36.94
2	Cleveland Express Track Club (	ARTHUR PULPHUS	8:11.35


F 13 3000m run
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	ELICIA THOMAS	13:38.37
2	Columbus Panthers	RACHEL FORNEY	14:19.71

M 13 3000m run
place	team	name	mark
1	Unattached	MICHAEL DELPRETE	10:01.16
2	Feet On Fire	JACKSON HARPER	13:02.98


M 14 3000m run
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	DEANDRE HALL	10:45.33
2	Columbus Panthers	TREY HARKINS	11:10.01


F 15-16 3000m run
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ABIGAIL BENDIS	12:53.43

M 15-16 3000m run
place	team	name	mark
1	Atp Elite	JORDY CHAVARRIA	10:53.41


F 17-18 3000m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	CHAUNTRESS LIKE	11:49.72

M 17-18 3000m run
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	WILLIAM DIXON	10:17.32
2	Unattached	HUNTER YODER	10:23.42


F 9 1500m walk
place	team	name	mark
1	Bond Hill Flyers Track Club	NATALIE LASSITER	11:33.36
2	West Akron Track	XYIA WEST	17:07.17


F 11 1500m walk
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	TYLA SULLIVAN	11:28.33


M 12 1500m walk
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	GREGORY PERRYMAN	10:10.45


F 8 & UNDER long jump
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	JANAE CAIN	8-11.25
2	Bedford Sprint Masters	AMIYAH HARDIMON	8-10.50
3	Bedford Sprint Masters	LEAH GRIMES	8-04.75
4	513 Elite Track Club	AYBREONN DAVENPORT	7-09.00
4	Btwc Lake Effect	TAMARIA KNIGHT	7-09.00
6	West Akron Track	JERA SALTERS	7-05.50
7	West Akron Track	NIA BRANDON	6-00.00
8	Ohio Rockets TC	MAKAYLA PACE	5-08.00
9	513 Elite Track Club	JADEN BRUNER	5-02.50

M 8 & UNDER long jump
place	team	name	mark
1	Dayton gems elite	JAMIER BROWN	11-08.00
2	Unattached	JETT JERWERS	10-11.00
3	Maple Heights Stallions Youth	KINDAL BROWN	9-10.00
4	Unattached	SHARARD VAUGHN3	9-06.00
5	Ginas thunderbirds track team	CADEN LOPEZ	8-11.00
6	Btwc Lake Effect	TONIO DAVIS	8-09.00
7	Bedford Sprint Masters	XAVIER STEELE	8-08.00
8	Lima Striders	JEFFREY WILLIAMS III	8-02.00
9	Blessed To Run	TRE'ZHON FOWLER	8-00.50
10	Bedford Sprint Masters	KINGSTON BOYD	8-00.00
11	Dayton gems elite	GABE POTTS	7-09.00
12	Atp Elite	DAVION HOWARD	7-08.00
13	West Akron Track	JERAMIE SALTERS	6-09.00
14	Lake Erie Speed	JAVON WELLS	5-04.50


F 9 long jump
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	MYA RIGGINS	11-10.75
2	Lima Striders	TAYMA JMIAI	10-03.00
3	lincoln heights track club	JAZIAH JONES	10-00.00
4	Feet On Fire	MADISON SANDS	9-09.50
5	Moe-Hills	ALEDRIANA DUETT	9-09.00
6	lincoln heights track club	KAMIAH JONES	9-04.00
7	Unattached	JORDAN HUMMRICH	9-01.50
8	Feet On Fire	CELENA BOYKINS	8-11.75
9	Dayton Wolverine Track Club	FARAH ROGERS	8-10.00
10	Blessed To Run	SANEYAH SAAVEDRA	8-08.75
11	Atp Elite	ANIYA HALL	8-08.50
12	Bedford Sprint Masters	TRINITY POLLARD	7-07.75

M 9 long jump
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	JAEDEN RICKETTS	13-04.50
2	Ginas thunderbirds track team	MAXIMILLIAN JOHNSON	12-06.50
3	Atp Elite	JAMEIR GAMBLE	12-03.00
4	Feet On Fire	CORWYN COLLIER, JR.	11-11.00
5	Ginas thunderbirds track team	BRYCE LOPEZ	11-07.50
6	N.E.O. All Star Track Club	ISAIAH MATHEWS	11-07.00
7	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN CAIN JR	11-03.50
8	Maple Heights Stallions Youth	ERIQUE ROBERTSON JR	10-11.00
9	Blessed To Run	JAYDEN GOINGS	10-04.00
9	Btwc Lake Effect	ZAHIR KNIGHT	10-04.00
11	Dayton gems elite	KELEEN BROWN	9-02.00


F 10 long jump
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	SAVANNAH HAMEED	12-00.25
2	lincoln heights track club	SANAI THOMAS	11-11.25
3	Ohio Rockets TC	LILLIAN HURD	11-08.50
4	Unattached	MARISSA HOLMAN	11-05.50
5	Lima Striders	LAURYN AUCHMUTY	11-03.25
6	Atp Elite	ALEXYS STERLING	11-00.75
7	N.E.O. All Star Track Club	AALIYAH BANKS	11-00.00
8	Blessed To Run	ABBY HOSTETTLER	10-03.75
9	West Akron Track	MALAYA YOUNG	10-02.50
10	Atp Elite	LEILANI MCNEILL	9-06.50
10	Toledo Elite Track	MIANGEL DANIEL	9-06.50
12	Sparrow Track Club	MALAYA WINFIELD	8-08.00
13	Unattached	BROOKLYN VAUGHN	8-01.50
14	Bedford Sprint Masters	LIA STEWART	8-01.00
15	Lake Erie Speed	RHANYA FULLERTON	7-07.00
16	Bedford Sprint Masters	BRIANNA ROBINSON	7-06.50

M 10 long jump
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	JAIDEN GROSE	14-08.00
2	Bedford Sprint Masters	BRAYDEN GREEN	13-03.50
3	Ginas thunderbirds track team	MIKELL DORN	13-01.50
4	Feet On Fire	TYRONE JACKSON	11-10.00
5	Lima Striders	JALEN GLADEN	11-07.25
6	Atp Elite	BRAYLON CHESTER	11-03.50
6	Cleveland Express Track Club (	DYLAN JOHNSON	11-03.50
8	Maple Heights Stallions Youth	MYLES RUSSELL	10-06.50
9	Cleveland Mustangs Track & Fie	DAE'MARI EVANS	9-06.00
10	Unattached	JOHN WRIGHT	8-10.00
11	Unattached	MICHAEL PICCIRILLO	8-01.00


F 11 long jump
place	team	name	mark
1	Ginas thunderbirds track team	DAVIERA RICHARDSON	13-02.50
1	Ohio Rockets TC	TERESA CHRISTIAN	13-02.50
3	Unattached	CIARA SMITH	12-05.00
4	Dayton gems elite	KAYDEN PHILLIPS	10-10.00
5	Mansfield Urban Youth Athletic	DAVANNA PARKS	10-06.25
6	Blessed To Run	DAGEANA YOUNG	9-08.00
7	Maple Heights Stallions Youth	ADRIELLE WHITE	8-03.75

M 11 long jump
place	team	name	mark
1	Lima Striders	ZION JACKSON	14-09.50
2	Lima Striders	AVION MILES	14-08.00
3	Blessed To Run	KEONTEZ BRADLEY	13-03.50
4	513 Elite Track Club	RAYMOND RICHARD	12-03.50
5	Moe-Hills	EMANUEL HARRIS	12-03.00
6	Maple Heights Stallions Youth	AARON SCALES	12-00.00
7	Bedford Sprint Masters	REGGIE COATS	11-09.50
8	Blessed To Run	MAURICE JONES	11-07.50
9	Bedford Sprint Masters	NASIR MADISON	11-07.00
9	Blessed To Run	AARON THORNTON	11-07.00
11	Blessed To Run	JA'ONTAY SANKEY O'BRYANT	11-06.50
12	Cleveland Mustangs Track & Fie	BRIAN SULLIVAN	10-09.50
13	Lima Striders	G'ANTRE DAVIS	7-09.50
14	West Akron Track	ELIJAH CAIN	7-05.00
15	Bedford Sprint Masters	TRENT THOMAS	9.50


F 12 long jump
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	SYDNEE DONEGAN	13-10.00
2	N.E.O. All Star Track Club	CIERRA BANKS	13-00.25
3	Blessed To Run	TE'LEINAH GROSE	13-00.00
4	Cleveland Heights Tigers Youth	ANA WILLIAMS	11-03.00
5	Feet On Fire	NINA JAJCANIN	11-00.50
6	Lima Striders	LAILA CALHOUN	10-11.25
7	Clearfork Youth Track and Fiel	JESSICA FARNSWORTH	10-03.00
8	Feet On Fire	JAYDA BACCHUS	9-05.50
9	Lima Striders	LEIAHNNI SMITH	8-09.50
10	Mansfield Urban Youth Athletic	DOMINCK HAIRSTON	7-04.25

M 12 long jump
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	MALACHI COLLIER	16-04.00
2	Btwc Lake Effect	MASON HUNTER	15-01.00
3	Ohio Heat	DEMETRIUS HARMON	14-06.50
4	Bedford Sprint Masters	RODNEY WASHINGTON JR	13-10.50
5	Bedford Sprint Masters	OMARI SANDERS	13-07.00
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	BYRON DAVIS	13-05.00
7	Cleveland Express Track Club (	GIOVAUGHNI LACY	12-11.00
8	Bedford Sprint Masters	AYDEN BANKSTON	12-03.00
9	lincoln heights track club	TAIDGH MILES	11-11.00
10	Moe-Hills	CONNOR SADLER	11-02.00
11	Cleveland Heights Tigers Youth	RONDALE REID	10-11.00
11	Feet On Fire	DARIUS COLLIER	10-11.00


F 13 long jump
place	team	name	mark
1	Mansfield Urban Youth Athletic	KASSANDRA STINE	14-03.50
2	Detroit Pal Elite	KENNEDY JOHNSON	13-11.00
3	Atp Elite	KHALI PETRIK	12-10.00
3	Cleveland Heights Tigers Youth	DENNAISHA WILLIAMS	12-10.00
5	Feet On Fire	TANIA POWELL	11-07.00
6	Redbaron track club	LOGAN WALLACE	8-11.75
7	Mansfield Urban Youth Athletic	JANESSA HAIRSTON	7-06.75
8	Unattached	SHARIYA VAUGHN	6-08.75

M 13 long jump
place	team	name	mark
1	Lake Erie Speed	ANDRE RODGERS	18-08.50
2	Ohio Rockets TC	MARQUISE SCOTT	17-05.50
3	513 Elite Track Club	SAM VESSEL	16-06.50
4	lincoln heights track club	THOMAS BOYD	16-05.25
5	Lima Striders	DA'REALYST CLARK	16-04.00
6	Lima Striders	DONGAL CALHOUN JR.	16-02.25
7	Capitol City Comets	KYZION FREEMAN	15-11.50
8	Atp Elite	J'VEON GAMBLE	14-10.00
9	Cleveland Express Track Club (	RALPH HERKLEY	14-02.25
10	Ohio Rockets TC	ISAIAH PRESSLEY	13-06.25


F 14 long jump
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ASHLEY PERRYMAN	15-07.25
2	Bedford Sprint Masters	ADA NGOZI	14-09.75
3	West Akron Track	KAMRYN SHADIE	14-07.25
4	Springfield Track Club	CAMRYN RAKESTRAW	13-10.25
5	lincoln heights track club	KAYLA WOMACK	13-09.25
6	Unattached	JADEN THOMAS	13-08.50
7	Ohio Rockets TC	SKY HARRIS	13-02.25
8	Atp Elite	ANIAH CORNER	13-00.00
9	Ohio Rockets TC	DAIMYA BUTLER	12-05.25
10	Bedford Sprint Masters	MICHAL MCFALL	11-10.25
11	Feet On Fire	ALAYIA COLLIER	11-05.50
12	Atp Elite	ZOE BROWN	11-01.25
13	Maple Heights Stallions Youth	MAKALIA MILLER	10-08.50

M 14 long jump
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ANGELO GROSE	19-03.25
2	Columbus Panthers	RICKEY HYATT	19-01.00
3	Lima Striders	G'ANGELO DAVIS	16-08.50
4	West Akron Track	KYLER RICE	16-03.00
5	Lake Erie Speed	TRE'VON MATHEWS	16-00.00


F 15-16 long jump
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ALAYA GROSE	16-04.75
2	West Akron Track	DREW OLIVER	15-02.25
3	Unattached	AMY URBAN	14-04.50
4	Cleveland Express Track Club (	KAELA RUFFIN	13-10.50
5	Bedford Sprint Masters	CHEYENNE HARDIMON	13-08.50
6	Blessed To Run	TOR'REIAN BROWN	13-01.50

M 15-16 long jump
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	DELMARIO HAIRSTON	21-00.50
2	Unattached	JORIAN JONES	19-00.00
3	Btwc Lake Effect	JAELEN CARSON	18-11.00
4	Capitol City Comets	HEZEKIAH FREEMAN	18-10.50
5	Mansfield Urban Youth Athletic	SAMMIE BETHEA	18-04.00
6	Mansfield Urban Youth Athletic	THOMAS ISOM	17-01.50
7	Bedford Sprint Masters	DAMION NEAL	16-07.00
8	Unattached	QUINTIN THOMAS	15-07.50
9	Lake Erie Speed	KACEY WALKER	10-05.50


F 17-18 long jump
place	team	name	mark
1	513 Elite Track Club	BRIANNA RICHARD	17-00.50
2	Atp Elite	DASIA STEWART	13-01.00
3	Mansfield Urban Youth Athletic	NAEEHAM GRAHAM	12-01.00

M 17-18 long jump
place	team	name	mark
1	Mansfield Urban Youth Athletic	JOSEPH ELLIS	22-01.00
2	Atp Elite	ISAIAH LADSON	21-06.50
3	Steel Valley Nitro Track Club	JAKARI LUMSDEN	19-08.50
4	Dayton Wolverine Track Club	SOLOMON DELEON	19-06.00
5	Cleveland Express Track Club (	CHARLES CALHOUN	19-01.00
6	Dayton Wolverine Track Club	JUSTIN ALLEN	18-07.00
7	Unattached	MATTHEW RIEKENS	17-07.50


M 13 triple jump
place	team	name	mark
1	513 Elite Track Club	SAM VESSEL	31-02.50


F 15-16 triple jump
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	KENNEDY COKER	34-04.00


M 17-18 triple jump
place	team	name	mark
1	Dayton Wolverine Track Club	SOLOMON DELEON	37-08.00
2	Cleveland Express Track Club (	KAMERON WILLIS	32-09.50


F 11 discus throw
place	team	name	mark
1	Steel Valley Nitro Track Club	AHLEEAH ABDULLAH	61-01
2	Dayton Wolverine Track Club	ZION WALKER	34-01

M 11 discus throw
place	team	name	mark
1	Steel Valley Nitro Track Club	DANIEL WILLIAMS	48-10
2	Bedford Sprint Masters	KEVIN STEELE JR	43-09


F 12 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	SOPHIA FAZZINI	76-03
2	Mad River Valley Track Club	ASHLEIGH DESKINS	50-00
3	Blessed To Run	LAPRINA YOUNG	44-07
4	Bedford Sprint Masters	TALIA SCOTT	43-11
5	Dayton Wolverine Track Club	RAYANNA ACKLEY	40-07
6	West Akron Track	JAELAH RIGBY	32-11

M 12 discus throw
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	STEVEN DAUGHTERY	72-04
2	Blessed To Run	AVEON GROSE	63-11
3	Steel Valley Nitro Track Club	TERRANCE GREEN	49-05
4	Maple Heights Stallions Youth	OSCAR WILBURN	49-03
5	Dayton Wolverine Track Club	FRED ROGERS	45-09


F 13 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	AMYA LIVINGSTON	84-09
2	Cleveland Express Track Club (	RACHEL GOUGH	70-00
3	Capital City Striders, Inc	COLLEEN O'LEARY	65-10
4	Bedford Sprint Masters	KRISTEN SKILLERN	61-11
5	Cleveland Express Track Club (	DAYNA WASSON	56-05
6	Redbaron track club	AMIRA BAILEY	55-04
7	Cleveland Express Track Club (	VICTORIA WHEELER	49-07
8	Lima Striders	VICTORIA HOYLE	47-02
9	Dayton Wolverine Track Club	DANEASIA PARKS	45-10

M 13 discus throw
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	EMIR HEMPHILL	125-09
2	Steel Valley Nitro Track Club	JAMEIRE ROBINSON	100-00
3	Bedford Sprint Masters	WILLIAM JORDAN	72-10
4	Cleveland Express Track Club (	ELLIS HICKS	71-01
5	Cleveland Express Track Club (	KENNY GRAYS	69-06
6	West Akron Track	TERRANCE BAILEY	63-06
7	Dayton Wolverine Track Club	LA'SANN STINSON	55-03
8	Lake Erie Speed	DAVION CARSON	53-05


F 14 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	KIRSTEN CLAY	106-02
2	Unattached	LUCINDA MCCULLOUGH	91-05
3	Unattached	MIYAH MARTIN	81-03
4	Cleveland Express Track Club (	GABRIELLE WHEELER	80-05
5	Cleveland Express Track Club (	OLIVIA WILLIAMS	72-03
6	Bedford Sprint Masters	LIAIJA CORNELIUS	50-11

M 14 discus throw
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	TY'LHEIR GROSE	129-11
2	West Akron Track	JAYLON BURTON	119-05
3	Bedford Sprint Masters	ODIS FLORENCE	103-07
4	Lima Striders	MARLIN CANNON	90-06
5	Cleveland Express Track Club (	LANGSTON GAINES-SMITH	87-10
6	Bedford Sprint Masters	RAYSHAWN WESLEY	84-08
7	Bond Hill Flyers Track Club	COLTON JOHNSON	77-04


F 15-16 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	VICTORIA RAMAGE	106-03
2	Unattached	BROOKE BRADFORD	93-08
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	UNIQUE CUNNINGHAM	78-10
4	Unattached	JOSIE OSCAR	74-06
5	Cleveland Express Track Club (	KATELYN PERRYMAN	72-05
6	Unattached	SHANNON BINNS	70-01
7	Lima Striders	TA'NA'SHEIOUS WALTON	65-08
8	Cleveland Express Track Club (	LORA STEWART	50-08

M 15-16 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	AUSTIN CLAY	132-07
2	Toledo Elite Track	ZACHARY GEDERT	123-04
3	Steel Valley Nitro Track Club	NATHANIEL ARMSTRONG IV	113-03
4	Steel Valley Nitro Track Club	CHRISTIAN ARMSTRONG	96-11
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	DONTRELL NOWLING	96-04
6	Mansfield Urban Youth Athletic	GERALD GALLOWAY	84-05
7	Unattached	SETH SEEBAUGH	82-05
8	Bedford Sprint Masters	JUSTIN SCOTT JR	81-09
9	Mansfield Urban Youth Athletic	JOHN SCHLITT	73-07
10	Bedford Sprint Masters	ISAAC BIZZELL	72-05
11	Bedford Sprint Masters	CAMERON DEBRUCE	70-09
12	Cleveland Express Track Club (	DARAIUS HARRISON	62-00


F 17-18 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	SADA WRIGHT	130-07
2	Steel Valley Nitro Track Club	MIKAYLA JORDAN	98-07
3	Cleveland Express Track Club (	ALAIAS BERTRAND	54-10

M 17-18 discus throw
place	team	name	mark
1	Unattached	JAMES STOUT	160-10
2	Moe-Hills	KOLAN LIVINGSTON	143-03
3	Unattached	EVAN MAGILL	138-03
4	Stidham Throws	NATE STIDHAM	133-07
5	Capital City Striders, Inc	RAMONE GARNETT JR	99-06
6	Cleveland Express Track Club (	ARTHUR PULPHUS	78-04
7	Ohio Rockets TC	TERRYCK PRESSLEY	67-07


F 8 & UNDER turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Cleveland Mustangs Track & Fie	KENYA BLYTHEWOOD	30-00
2	Cleveland Heights Tigers Youth	NA'KYIA FORD	20-00
3	Bedford Sprint Masters	ZION DUCKWORTH	16-08
4	Blessed To Run	AZARIA HUGUELY	16-01
5	Bond Hill Flyers Track Club	RAYNE SUMMERS	15-03
6	Bedford Sprint Masters	SELENA WESLEY	11-04

M 8 & UNDER turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	JOSHUA COATS	50-09
2	West Akron Track	JAEDEN DANCY	45-09
3	West Akron Track	JERAMIE SALTERS	34-10
4	Dayton gems elite	KEYON COLEMAN	31-01
5	Dayton Wolverine Track Club	MAURION HARRISON	22-03


F 9 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bond Hill Flyers Track Club	NATALIE LASSITER	48-05
2	Unattached	ILIANA GRAVES	42-06
3	Bedford Sprint Masters	MCKENZIE NEAL	42-06
4	Bedford Sprint Masters	KENNEDY BOYD	27-04
5	Cleveland Heights Tigers Youth	KELSEY CRENSHAW	26-09
6	Blessed To Run	JUSTICE HABEEB-ULLAH	25-10
7	Cleveland Express Track Club (	LYDIA MANUEL	24-06
8	West Akron Track	XYIA WEST	24-00
9	Blessed To Run	AILEENA YOUNG	24-00
10	Unattached	JAZLEN SIMPSON	23-05
11	Bedford Sprint Masters	TRINITY POLLARD	22-03
12	Capital City Striders, Inc	MARISKA THOMAS	19-05

M 9 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	MEKHI MADISON	49-11
2	Dayton Wolverine Track Club	JEREMIAH BAKER	45-09
3	Dayton gems elite	KELEEN BROWN	39-02
4	Dayton Wolverine Track Club	MATTHEW HARRISON IV	36-01
5	lincoln heights track club	CHASE CRITTENDEN	31-05
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	DARREYON WILLIAMS	29-09
7	Dayton Wolverine Track Club	JONATHAN WARREN	28-11
8	Dayton Wolverine Track Club	CARTER DUNFORD	28-00
9	Dayton Wolverine Track Club	DWAYNE COKER JR	24-06


F 10 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	NIA BOOKER	79-06
2	Bedford Sprint Masters	SAVANNAH HAMEED	62-05
3	Blessed To Run	ALISHA HILL	40-07
4	Blessed To Run	ALLISON ROLL	32-05
5	Unattached	MYANA GREEN	25-05

M 10 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	West Akron Track	MICHAEL LEWIS	57-03
2	Cleveland Express Track Club (	TANELLE ROSE	54-02
3	Capital City Striders, Inc	DAVID HEGELE	45-03
4	West Akron Track	TREMAINE BAILEY	40-09
5	Cleveland Express Track Club (	DYLAN JOHNSON	38-05
6	Dayton Wolverine Track Club	CHASE DUNFORD	35-11
7	Bedford Sprint Masters	SEAN WASHINGTON	33-08
8	Lake Erie Speed	MICAH BROUSSARD	30-00


F 11 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	MAKAYLA BORDERS	54-07
2	Steel Valley Nitro Track Club	AHLEEAH ABDULLAH	45-07
3	West Akron Track	KRISTIAN STRONG	43-06
4	Bedford Sprint Masters	KAMRYN BOYD	42-06
5	Dayton gems elite	KAYDEN PHILLIPS	37-07
6	Columbus Panthers	MADDISON TYREE	33-10.50
7	West Akron Track	NEVA FULLER	30-06
8	Cleveland Express Track Club (	BREANA POLLARD	24-11
9	Cleveland Express Track Club (	TYLA SULLIVAN	22-11

M 11 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	REGGIE COATS	67-01
2	West Akron Track	OBED WEST	58-10
3	Steel Valley Nitro Track Club	DANIEL WILLIAMS	55-06
4	Cleveland Express Track Club (	JEREMY BATTLE	47-09
5	Blessed To Run	JAVONTE HABEEB-ULLAH	41-05
6	Bedford Sprint Masters	KEVIN STEELE JR	39-09
7	Dayton gems elite	DEANTE MATTISON	34-09
8	Blessed To Run	ANDERSON ROLL	32-08


F 12 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	MAHAISIA DUCKWORTH	55-06
2	Bedford Sprint Masters	SYDNEE DONEGAN	48-07
3	Bedford Sprint Masters	TALIA SCOTT	46-07
4	Blessed To Run	LAPRINA YOUNG	34-09
5	Bedford Sprint Masters	DE'AIZHA IDOM	32-03

M 12 turbo-javelin
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	GREGORY PERRYMAN	85-10
2	Moe-Hills	CONNOR SADLER	70-06
3	Columbus Panthers	MATTHEW WHISNER	64-05
4	Columbus Panthers	DRAKE ALBRIGHT	51-07
5	Cleveland Express Track Club (	DYLAN SHARP	41-03
6	Steel Valley Nitro Track Club	TERRANCE GREEN	41-01


F 13 javelin throw
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	COLLEEN O'LEARY	55-05
2	Bedford Sprint Masters	KRISTEN SKILLERN	45-10
3	Cleveland Express Track Club (	RACHEL GOUGH	42-03
4	Cleveland Express Track Club (	DAYNA WASSON	40-00
5	Redbaron track club	AMIRA BAILEY	29-08
6	Redbaron track club	LOGAN WALLACE	26-02

M 13 javelin throw
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	EMIR HEMPHILL	68-00
2	Bedford Sprint Masters	WILLIAM JORDAN	61-05


F 14 javelin throw
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	RANDI SANDERS	46-05
2	Feet On Fire	SABLE LANDINGHAM	40-00
3	Bedford Sprint Masters	LIAIJA CORNELIUS	34-06
4	Cleveland Express Track Club (	OLIVIA WILLIAMS	33-10

M 14 javelin throw
place	team	name	mark
1	Bond Hill Flyers Track Club	COLTON JOHNSON	100-06
2	Bedford Sprint Masters	JOSHUA FOUCHE	99-06
3	Bedford Sprint Masters	ODIS FLORENCE	99-03
4	Blessed To Run	TY'LHEIR GROSE	79-05
5	Bedford Sprint Masters	RAYSHAWN WESLEY	67-00


F 15-16 javelin throw
place	team	name	mark
1	Unattached	CHLOE CAHILL	87-00
2	Unattached	BROOKE BRADFORD	70-11
3	Cleveland Express Track Club (	ABBY GOUGH	59-05
4	Mansfield Urban Youth Athletic	ALYSSE WADE	56-11
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	UNIQUE CUNNINGHAM	54-08
6	Bedford Sprint Masters	CHEYENNE HARDIMON	52-10
7	Lake Erie Speed	AAKILAH CARLISLE	44-01

M 15-16 javelin throw
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	ARMON DAVIS	102-06
2	Bedford Sprint Masters	DAMION NEAL	89-09
3	Bedford Sprint Masters	JUSTIN SCOTT JR	88-00
4	Bedford Sprint Masters	ISAAC BIZZELL	87-02
5	Cleveland Mustangs Track & Fie	DONTRELL NOWLING	85-05
6	Bedford Sprint Masters	CAMERON DEBRUCE	82-10


M 17-18 javelin throw
place	team	name	mark
1	Stidham Throws	NATE STIDHAM	119-02
2	Unattached	MATTHEW RIEKENS	109-07.50


F 8 & UNDER shot put
place	team	name	mark
1	Cleveland Heights Tigers Youth	NA'KYIA FORD	15-00.50
2	Capital City Striders, Inc	L REIAH WINROW	13-03.00
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	KENYA BLYTHEWOOD	12-02.50
4	Bond Hill Flyers Track Club	RAYNE SUMMERS	11-06.50
5	Dayton Wolverine Track Club	JEREE DALCE	8-08.50
6	West Akron Track	NIA BRANDON	7-06.00

M 8 & UNDER shot put
place	team	name	mark
1	Warren Striders Track Club	ELLIS DANIELS	16-10.50
2	Dayton gems elite	KEYON COLEMAN	15-01.50
3	West Akron Track	JAEDEN DANCY	14-01.25
4	Bedford Sprint Masters	JOSHUA COATS	11-07.25
5	Blessed To Run	SORIANO SAAVEDRA	11-03.00
6	Capitol City Comets	JACE DAWSON	11-02.50
7	Feet On Fire	SAMUEL SHAHID	9-07.00


F 9 shot put
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	MCKENZIE NEAL	22-10.50
2	Bond Hill Flyers Track Club	NATALIE LASSITER	18-09.50
3	West Akron Track	XYIA WEST	15-07.00
4	Bedford Sprint Masters	KENNEDY BOYD	14-08.25
5	Capital City Striders, Inc	SHANNON WINROW	13-00.75
6	Cleveland Heights Tigers Youth	KELSEY CRENSHAW	12-04.75
7	Blessed To Run	AILEENA YOUNG	11-05.50
7	Cleveland Express Track Club (	LYDIA MANUEL	11-05.50
9	Capital City Striders, Inc	MARISKA THOMAS	9-08.50
10	Blessed To Run	JUSTICE HABEEB-ULLAH	9-03.00

M 9 shot put
place	team	name	mark
1	Moe-Hills	CHRISTIAN HARRIS	22-10.25
2	Ohio Rockets TC	CAMERON COOLEY	20-07.50
3	Dayton Wolverine Track Club	JEREMIAH BAKER	20-05.50
4	lincoln heights track club	CHASE CRITTENDEN	19-05.50
5	Blessed To Run	CHRISTOPHER JONES JR	14-02.75
6	Cleveland Mustangs Track & Fie	KEYONTAY CORBIN	13-00.00
7	Cleveland Mustangs Track & Fie	DARREYON WILLIAMS	12-09.50


F 10 shot put
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	SAVANNAH HAMEED	24-04.50
2	Ohio Rockets TC	TYLAIYA WARNOCK	20-06.00
3	West Akron Track	MALAYA YOUNG	17-05.50
4	Atp Elite	LEILANI MCNEILL	16-02.00
5	Bedford Sprint Masters	BRIANNA ROBINSON	15-07.50
6	Blessed To Run	ALISHA HILL	14-07.75
7	Blessed To Run	ALLISON ROLL	14-00.25

M 10 shot put
place	team	name	mark
1	Moe-Hills	SETH SAVAGE	23-09.00
2	West Akron Track	MICHAEL LEWIS	20-05.50
3	Bedford Sprint Masters	SEAN WASHINGTON	19-10.50
4	West Akron Track	TREMAINE BAILEY	17-08.50
5	N.E.O. All Star Track Club	NEHEMIAH BROWN	17-08.00
6	Lake Erie Speed	MICAH BROUSSARD	16-06.50
7	Unattached	MICHAEL PICCIRILLO	13-08.00


F 11 shot put
place	team	name	mark
1	Steel Valley Nitro Track Club	AHLEEAH ABDULLAH	25-10.00
2	Bedford Sprint Masters	MAKAYLA BORDERS	21-04.75
3	Columbus Panthers	MADDISON TYREE	20-07.00
4	Dayton Wolverine Track Club	JUSTICE SMITH	20-06.50
5	Bedford Sprint Masters	KAMRYN BOYD	16-10.50
6	Dayton Wolverine Track Club	ZION WALKER	16-00.50

M 11 shot put
place	team	name	mark
1	Steel Valley Nitro Track Club	DANIEL WILLIAMS	28-02.50
2	Lima Striders	G'ANTRE DAVIS	23-00.50
3	Ohio Rockets TC	KEVIN HENRY	22-10.50
4	Blessed To Run	JAVONTE HABEEB-ULLAH	21-11.00
5	Ohio Rockets TC	ASHER HAYLES	21-07.00
6	Bedford Sprint Masters	KEVIN STEELE JR	20-11.00
7	West Akron Track	OBED WEST	20-10.00
8	513 Elite Track Club	MILES BOOLTON	19-09.00
9	Lake Erie Speed	KRISTIAN WALKER	16-07.00


F 12 shot put
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	JORDAN SALETT	33-01.00
2	Ohio Rockets TC	AMARI SCOTT	32-01.00
3	Bedford Sprint Masters	TALIA SCOTT	26-00.00
4	Blessed To Run	LAPRINA YOUNG	23-07.00
5	Dayton Wolverine Track Club	RAYANNA ACKLEY	22-00.00
6	West Akron Track	DAMYA BARKER	21-04.00
7	Mad River Valley Track Club	ASHLEIGH DESKINS	21-01.50
8	West Akron Track	ZANIYAH MILLER	18-04.00
9	Ohio Rockets TC	LYNA HURD	18-02.00
10	West Akron Track	JAELAH RIGBY	16-00.25

M 12 shot put
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	DANTE' FLANIGAN	37-10.00
2	Ohio Rockets TC	COLEMAN PACE	31-06.00
3	Blessed To Run	AVEON GROSE	30-01.50
4	Feet On Fire	QUINCY HAYNES	28-10.50
5	Ohio Rockets TC	MALIK RAY	28-00.00
6	Cleveland Express Track Club (	STEVEN DAUGHTERY	25-08.00
7	lincoln heights track club	TAIDGH MILES	24-01.75
8	Columbus Panthers	MATTHEW WHISNER	23-06.00
9	Steel Valley Nitro Track Club	TERRANCE GREEN	23-05.50
10	Feet On Fire	DARIUS COLLIER	23-01.75
11	Maple Heights Stallions Youth	OSCAR WILBURN	22-07.50
12	Dayton Wolverine Track Club	FRED ROGERS	21-07.00


F 13 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	AMYA LIVINGSTON	29-05.75
2	Cleveland Express Track Club (	RACHEL GOUGH	28-08.00
3	Capital City Striders, Inc	COLLEEN O'LEARY	28-01.25
4	Cleveland Express Track Club (	VICTORIA WHEELER	27-02.00
5	Detroit Pal Elite	KENNEDY JOHNSON	26-03.75
6	Bedford Sprint Masters	KRISTEN SKILLERN	25-02.75
7	Cleveland Express Track Club (	DAYNA WASSON	25-00.00
8	Mansfield Urban Youth Athletic	JANESSA HAIRSTON	21-10.50
9	Redbaron track club	AMIRA BAILEY	17-08.50

M 13 shot put
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	EMIR HEMPHILL	38-04.50
2	Steel Valley Nitro Track Club	JAMEIRE ROBINSON	32-05.50
3	Feet On Fire	TOMMY DUNN	28-02.50
4	Bedford Sprint Masters	WILLIAM JORDAN	26-07.00
5	Lake Erie Speed	DAVION CARSON	25-02.75
6	West Akron Track	TERRANCE BAILEY	24-05.00
7	Dayton Wolverine Track Club	LA'SANN STINSON	20-02.50


F 14 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	KIRSTEN CLAY	36-03.75
2	Unattached	LUCINDA MCCULLOUGH	32-05.75
3	Feet On Fire	SABLE LANDINGHAM	30-04.25
4	Cleveland Express Track Club (	GABRIELLE WHEELER	29-07.00
5	Cleveland Express Track Club (	OLIVIA WILLIAMS	28-07.00
6	Unattached	JADEN THOMAS	28-04.25
7	Unattached	MIYAH MARTIN	28-02.00
8	lincoln heights track club	KAYLA WOMACK	27-06.50
9	Ohio Rockets TC	DAIMYA BUTLER	26-01.50
10	Bedford Sprint Masters	LIAIJA CORNELIUS	22-01.00

M 14 shot put
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	TY'LHEIR GROSE	41-05.25
2	West Akron Track	JAYLON BURTON	40-00.75
3	Lima Striders	MARLIN CANNON	37-08.00
4	Ohio Rockets TC	MARCUS RAY II	32-08.00
5	Bedford Sprint Masters	RAYSHAWN WESLEY	31-00.50


F 15-16 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	VICTORIA RAMAGE	32-04.25
2	Unattached	JOSIE OSCAR	31-00.50
3	Cleveland Mustangs Track & Fie	UNIQUE CUNNINGHAM	29-01.75
4	Cleveland Express Track Club (	KATELYN PERRYMAN	28-11.50
5	Unattached	KAITLYN TENNANT	28-06.25
6	Unattached	SHANNON BINNS	28-00.00
7	Lima Striders	TA'NA'SHEIOUS WALTON	23-06.00
8	West Akron Track	ENGLAND KNIGHT	21-09.50
9	Lake Erie Speed	AAKILAH CARLISLE	20-00.75
10	Dayton Wolverine Track Club	TANIYA WALLACE	14-08.25

M 15-16 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	AUSTIN CLAY	45-06.50
2	Toledo Elite Track	ZACHARY GEDERT	38-03.50
3	Steel Valley Nitro Track Club	NATHANIEL ARMSTRONG IV	37-07.50
4	Feet On Fire	WILLIAM DUNN	36-01.25
5	Steel Valley Nitro Track Club	CHRISTIAN ARMSTRONG	32-02.75
6	Mansfield Urban Youth Athletic	GERALD GALLOWAY	31-08.50
7	Bedford Sprint Masters	JUSTIN SCOTT JR	30-08.25
8	Unattached	SETH SEEBAUGH	30-03.50
9	Cleveland Mustangs Track & Fie	DONTRELL NOWLING	29-10.00
10	Mansfield Urban Youth Athletic	JOHN SCHLITT	23-05.75


F 17-18 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	SADA WRIGHT	37-04.50
2	Cleveland Express Track Club (	ALAIAS BERTRAND	31-03.50
3	Steel Valley Nitro Track Club	MIKAYLA JORDAN	27-09.75

M 17-18 shot put
place	team	name	mark
1	Unattached	JAMES STOUT	58-11.00
2	Stidham Throws	NATE STIDHAM	42-10.00
3	Moe-Hills	KOLAN LIVINGSTON	42-00.50
4	Ohio Rockets TC	TERRYCK PRESSLEY	31-06.00


F 9 high jump
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	SHANNON WINROW	3-00.00


F 10 high jump
place	team	name	mark
1	Ohio Rockets TC	ALEXIANA WILLOUGHBY	3-06.00

M 10 high jump
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	ROMAN KELLUM	3-08.00
2	Blessed To Run	JAIDEN GROSE	3-06.00


F 11 high jump
place	team	name	mark
1	Atp Elite	CLEO MUELLER	4-06.00
2	Feet On Fire	DAVIA BRIGGS	3-06.00

M 11 high jump
place	team	name	mark
1	Atp Elite	JOHN HALL	4-06.00
2	Lima Striders	ZION JACKSON	4-04.00
3	Clearfork Youth Track and Fiel	HAYDEN BATESON	4-02.00
4	Bedford Sprint Masters	REGGIE COATS	3-04.00


F 12 high jump
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	SYDNEE DONEGAN	4-04.00
2	Bedford Sprint Masters	DE'AIZHA IDOM	3-04.00


F 13 high jump
place	team	name	mark
1	513 Elite Track Club	JASMINE KENNEDY	4-06.00
2	Mansfield Urban Youth Athletic	KASSANDRA STINE	4-06.00
3	Unattached	OLIVIA CRESS	4-04.00
4	Bond Hill Flyers Track Club	DOMINICA METZ	4-02.00
5	Capital City Striders, Inc	ELICIA THOMAS	4-02.00
6	N.E.O. All Star Track Club	BREANNA BANKS	4-02.00

M 13 high jump
place	team	name	mark
1	Atp Elite	J'VEON GAMBLE	4-06.00
2	513 Elite Track Club	AARON WALLACE	4-06.00
3	Bedford Sprint Masters	SAMIR GONZALEZ	4-06.00
4	Bedford Sprint Masters	DONTE ZEBBS	3-06.00


F 14 high jump
place	team	name	mark
1	Bedford Sprint Masters	ADA NGOZI	4-10.00
2	Springfield Track Club	CAMRYN RAKESTRAW	4-08.00
3	Cleveland Express Track Club (	INDIA PULPHUS	4-04.00
4	Mansfield Urban Youth Athletic	ZAHRA GRAHAM	4-02.00

M 14 high jump
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ANGELO GROSE	5-06.00


F 15-16 high jump
place	team	name	mark
1	Blessed To Run	ALAYA GROSE	4-06.00

M 15-16 high jump
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ISIAH DILLARD	6-02.00
2	Mansfield Urban Youth Athletic	SAMMIE BETHEA	6-00.00
3	Mansfield Urban Youth Athletic	KYREE DAVISON	4-10.00
4	Bedford Sprint Masters	TRAE'VAUGHN WILSON	4-04.00


F 17-18 high jump
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	LAUREL MILLER	5-06.00
2	Unattached	RACHEL WENZEL	5-02.00
3	Bedford Sprint Masters	ARIANA HARDIN	4-10.00

M 17-18 high jump
place	team	name	mark
1	Mansfield Urban Youth Athletic	JOSEPH ELLIS	6-06.00
2	Capital City Striders, Inc	LUKE NICHOLS	6-04.00
3	Steel Valley Nitro Track Club	JAKARI LUMSDEN	5-08.00


F 14 pole vault
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	DIANNA GOODMAN	10-00.00

M 14 pole vault
place	team	name	mark
1	Bond Hill Flyers Track Club	COLTON JOHNSON	7-00.00


M 15-16 pole vault
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	STEVEN EATON	11-06.00


F 17-18 pole vault
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	SHANNON RILEY	10-00.00

M 17-18 pole vault
place	team	name	mark
1	Capital City Striders, Inc	JARETT LEMASTERS	12-06.00


F 9 triathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	JORDAN HUMMRICH	350
2	Bond Hill Flyers Track Club	NATALIE LASSITER	297

M 9 triathlon
place	team	name	mark
1	lincoln heights track club	DONIVAN STINSON	534
2	Atp Elite	JAMEIR GAMBLE	317
3	Bedford Sprint Masters	MEKHI MADISON	289


F 10 triathlon
place	team	name	mark
1	N.E.O. All Star Track Club	AALIYAH BANKS	957
2	Lima Striders	LAURYN AUCHMUTY	637

M 10 triathlon
place	team	name	mark
1	Lake Erie Speed	MICAH BROUSSARD	347


F 11 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	DAVIA BRIGGS	1149

M 11 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Lima Striders	ZION JACKSON	1772
2	Atp Elite	JOHN HALL	1746
3	Clearfork Youth Track and Fiel	HAYDEN BATESON	877


F 12 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Clearfork Youth Track and Fiel	JESSICA FARNSWORTH	1318

M 12 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Feet On Fire	MALACHI COLLIER	2183
2	Cleveland Express Track Club (	GIOVAUGHNI LACY	1358
3	Ohio Rockets TC	MICHAEL-STEVEN FRAZIER	1334


F 13 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Detroit Pal Elite	KENNEDY JOHNSON	1812

M 13 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Lima Striders	DA'REALYST CLARK	1771


F 14 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ASHAUNTI GRIFFIN	2415
2	Cleveland Express Track Club (	ASHLEY PERRYMAN	2183
3	Cleveland Express Track Club (	INDIA PULPHUS	2075

M 14 outdoor pentathlon
place	team	name	mark
1	Columbus Panthers	RICKEY HYATT	3107
2	Blessed To Run	ANGELO GROSE	2880
3	Bond Hill Flyers Track Club	COLTON JOHNSON	1499


F 15-16 heptathlon
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	ABBY GOUGH	2804


F 17-18 heptathlon
place	team	name	mark
1	Cleveland Express Track Club (	DAYVIONE WASSON-BRIGGS	3840
2	Capital City Striders, Inc	LAUREL MILLER	3761
3	Unattached	COREEN CROSBY	3672
4	Capital City Striders, Inc	LEXI CROMPTON	3593

M 17-18 decathlon
place	team	name	mark
1	Unattached	JACOB HAMILTON	4906
2	Unattached	MATTHEW RIEKENS	4430
3	Unattached	THOMAS BOBBITT	4281

F 8 & UNDER 4x100m relay
place	team	mark
1	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	1:06.09
2	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	1:06.77
3	LIMA STRIDERS   'A'	1:07.02
4	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	1:09.55
5	WEST AKRON TRACK   'A'	1:20.11

M 10 4x100m relay
place	team	mark
1	LINCOLN HEIGHTS TRACK CLUB   'A'	57.79
2	WEST AKRON TRACK   'A'	1:01.15
3	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	1:05.16

F 12 4x100m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	54.27
2	FEET ON FIRE   'A'	54.81

M 12 4x100m relay
place	team	mark
1	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	52.78
2	LAKE ERIE SPEED   'A'	54.43
3	BEDFORD SPRINT MASTERS   'B'	54.79
4	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	55.35
5	BLESSED TO RUN   'A'	57.14

F 14 4x100m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	51.34
2	LINCOLN HEIGHTS TRACK CLUB   'A'	52.49
3	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	52.68
4	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	53.04
5	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	54.15
6	WEST AKRON TRACK   'A'	54.44
7	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'B'	54.48
8	BEDFORD SPRINT MASTERS   'A'	58.03
9	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	58.37

M 14 4x100m relay
place	team	mark
1	LAKE ERIE SPEED   'A'	50.61

F 15-16 4x100m relay
place	team	mark
1	513 ELITE TRACK CLUB   'A'	48.64
2	BLESSED TO RUN   'A'	49.68
3	WEST AKRON TRACK   'A'	51.61
4	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'B'	54.04
5	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	54.77

M 15-16 4x100m relay
place	team	mark
1	LAKE ERIE SPEED   'A'	46.92

F 17-18 4x100m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	50.07
2	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	50.35

M 17-18 4x100m relay
place	team	mark
1	WEST AKRON TRACK   'A'	46.31

F 10 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	5:35.72

M 10 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	5:09.73
2	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	5:18.69
3	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	5:27.86

F 12 4x400m relay
place	team	mark
1	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	4:41.62
2	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	4:51.08
3	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	4:57.34
4	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	5:22.91

M 12 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	4:29.22
2	MAPLE HEIGHTS STALLIONS YOUTH   'A'	4:32.11
3	CLEVELAND HEIGHTS TIGERS YOUTH   'A'	4:45.99

F 14 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	4:19.81
2	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'B'	4:30.22
3	TOLEDO ELITE TRACK   'A'	4:33.00
4	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	4:38.36
5	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'C'	4:43.30

M 14 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	3:54.98
2	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	3:57.95
3	CLEVELAND MUSTANGS TRACK & FIE   'A'	4:11.35

F 15-16 4x400m relay
place	team	mark
1	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	4:02.69
2	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	4:22.12

M 15-16 4x400m relay
place	team	mark
1	BEDFORD SPRINT MASTERS   'A'	4:01.85

F 17-18 4x400m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	4:09.49
2	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	4:12.50

M 17-18 4x400m relay
place	team	mark
1	COLUMBUS PANTHERS   'A'	3:43.98

F 12 4x800m relay
place	team	mark
1	DAYTON WOLVERINE TRACK CLUB   'A'	12:01.38

F 14 4x800m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	11:36.63

F 15-16 4x800m relay
place	team	mark
1	CLEVELAND EXPRESS TRACK CLUB (   'A'	12:50.92