Cle. VASJ Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.84 | Voni Jones | 12th | Prelims H4 | Complete Results | |
14.77 | SB | Tia Hopkins | 17th | Prelims H2 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
26.41 | SB | Shaundrea Harris | 3rd | Prelims H3 | Complete Results |
27.87 | Mikeya Cook-howard | 7th | Prelims H4 | Complete Results | |
28.65 | Mikeya Cook-howard | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:16.86 | Brandi Bates | 13th | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:46.18 | Julie Le-quay | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
2:55.58 | Alandia Strong | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
7:08.60 | Olivia Linsky | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
54.50 | Ashanti Turner | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
1:01.82 | Lora Stewart | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
57.55 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:49.03 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:32.77 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
12-2 | SB | Brianna Hall | 14th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
64-2 | De'brea Scott | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
25-4.75 | SB | De'brea Scott | 9th | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.85 | Alex Williams | 7th | Prelims H2 | Complete Results | |
11.94 | Alex Williams | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
12.41 | King Seyou | 20th | Prelims H4 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
23.81 | Gaston Dowdley Jr | 8th | Prelims H3 | Complete Results | |
24.10 | Gaston Dowdley Jr | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
53.18 | Nate Dean | 3rd | Finals H4 | Complete Results | |
1:07.19 | SB | Robbie Guzzo | 20th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:28.77 | Dylan Barnett | 9th | Finals H2 | Complete Results | |
2:37.35 | SB | Matthew Fronczek | 12th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:51.08 | SB | Phillip Davis | 15th | Finals H1 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
47.44 | Relay Team | 6th | Finals H2 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:36.46 | Relay Team | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:09.46 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
16-10 | Aaron Martin | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
114-4 | Dontrell Nowling | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
107-11 | Adam Stauffer | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
36-10 | Adam Stauffer | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
32-9.25 | Chance Wells | 13th | Finals H1 | Complete Results |