Girls 100m Hurdles
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Dominique Moore 12 Lima Senior 16.25 3 10
2 Jocelyn Huffman 11 Dunbar 16.76 3 8
3 Erin williams 10 Trotwood-Madison 17.46 3 6
4 Audrey Diller 11 Tecumseh 17.54 3 5
5 Taniqua Jones 12 Belmont 18.19 3 4
6 Ry'Ann Lewis 10 Dunbar 18.32 2 3
7 Ceira Goin 9 Tecumseh 18.34 2 2
8 Ashton Arnett 11 Graham Local 18.43 3 1
9 Riley Hunt 9 Greenville 18.63 2
10 Emma Klosterman 9 Greenville 19.03 (19.027) 2
10 Lexi Williams 9 Lima Senior 19.03 (19.027) 3
12 Andrea Monnin 9 Russia 19.61 2
13 Laurissa Poling 10 Russia 19.63 2
14 Valerie Smith 10 Graham Local 20.32 3
15 Kei'son Webb 10 Dunbar B 21.04 2
16 Dora Black 9 Stebbins 24.49 1
Boys 110m Hurdles
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Joshua Byars-Mason 11 Trotwood-Madison 14.73 2 10
2 Jalani Allen 11 Dunbar 14.86 2 8
3 Marcus Gillespie 9 Stebbins 15.49 1 6
4 Nigel Beal 11 Dunbar 15.92 2 5
5 Herbert Chongwain 12 Belmont 16.13 2 4
6 Ross Warren 12 Tecumseh 16.21 2 3
7 Cole Tebbe 12 Russia 16.30 1 2
8 Isaiah Winchester 10 Trotwood-Madison 16.88 2 1
9 Jordan Gibson 10 Stebbins 18.20 2
10 David Coles 10 Tecumseh 18.52 1
11 Curtis Noble 12 Graham Local 19.23 1
12 Logan Wead 11 Greenville 19.24 1
13 Timothy Hughes 9 Graham Local 19.25 1
14 Foster Cole 9 Greenville 22.01 2
Girls 100m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Suerethia Henderson 11 Lima Senior 12.35 4 10
2 Kamry Brown 12 Lima Senior 12.72 1 8
3 Toni Allen 12 Dunbar 12.77 4 6
4 Jocelyn Huffman 11 Dunbar 12.94 4 5
5 Jaci Rife 9 Tecumseh 13.09 3 4
6 Jasmine Hassell 11 Tecumseh 13.17 4 3
7 Myla Barnes 11 Trotwood-Madison 13.37 4 2
8 Taniqua Jones 12 Belmont 13.95 4 1
9 Kyah Vondenhuevel 9 Sidney B 14.06 1
10 Macaila howard 10 Trotwood-Madison 14.08 4
11 Kristine George 9 Stebbins 14.12 1
12 Addy Farley 11 New Knoxville 14.20 3
13 Emily Bohman 11 Russia 14.22 3
14 Lauren McFarland 9 Lehman Cath. 14.32 2
15 Isabel Elliot 11 Greenville 14.33 3
16 Olivia Moorman 9 Russia 14.36 (14.354) 3
17 Riley McIver 9 Lehman Cath. 14.36 (14.356) 2
18 Bailey Bach 11 Greenville 14.66 3
19 Juvaldi Mabidi 12 Belmont 14.75 4
20 Samantha Stinecker 10 New Knoxville 14.78 2
21 Carr Lindsey 9 Sidney 14.83 2
22 Alexis Pierce 10 Stebbins 15.07 2
23 Ladajha Houston 11 Dunbar B 15.13 3
24 Tynisha Robinson 12 Sidney 15.58 3
25 Macaylah Lyon 9 Graham Local 15.59 2
26 Emily Bennet 11 Sidney B 16.44 1
27 Rebecca Kaiser 9 Graham Local 17.77 2
Boys 100m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Keyshawn Jones 12 Dunbar 11.02 4 10
2 Herman Chongwain 10 Belmont 11.14 4 8
3 Jaden Walker 12 Lima Senior 11.16 4 6
4 Raveion Hargrove 11 Trotwood-Madison 11.30 4 5
5 Joshua Byars-Mason 11 Trotwood-Madison 11.42 4 4
6 Jalen Hudgins 9 Sidney 11.48 3 3
7 Isaiah Walker 10 Dunbar B 11.57 3 2
8 Justin Brown 12 Greenville 11.77 4 1
9 Josiah Hudgins 10 Sidney 11.82 3
10 Jonathon Tomaro 12 Tecumseh 11.85 3
11 Terence Elliott 10 Stebbins 12.02 3
12 Marquez Gibson 9 Lima Senior 12.11 4
13 Eric Pulfer 10 Sidney B 12.14 3
14 Alvarro Barrera 11 Lehman Cath 12.17 3
15 Marcus Wood 9 Greenville 12.19 2
16 KeyonTay Mock 11 Belmont B 12.43 3
17 Brandon Martin 10 Stebbins 12.48 2
18 Mark Hughes 10 Graham Local 12.52 (12.511) 2
19 Christoph Balk 10 New Knoxville 12.52 (12.518) 2
20 Jarvie Plotner 9 Sidney B 12.82 2
21 Lee Magoto 10 Russia 12.85 2
22 Thomas Poppe 9 New Knoxville 12.97 2
23 Benden Gallegher 12 Graham Local 13.10 1
24 Matt Siefring 11 Russia 13.21 2
25 Michael Allenbaugh 9 Lehman Cath 14.15 1
26 Cole Bentley 12 Tecumseh 14.24 1
Girls 1600m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Brooke Hoffman 12 Tecumseh 5:45.65 1 10
2 Anna Fiessinger 10 Russia 5:45.98 1 8
3 Claire Meyer 10 Russia 5:49.40 1 6
4 Mariana Kellner 9 Sidney 6:03.09 1 5
5 Brooke Perriera 12 Greenville 6:07.65 1 4
6 Hayley Maher 11 Greenville 6:13.51 1 3
7 Elizabeth Rodriguez 12 Tecumseh 7:12.76 1 2
8 Ja'Myah Taylor 10 Lima Senior 8:03.22 1 1
9 Allysa Hart 11 Stebbins 8:29.49 1
Boys 1600m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Marquis Evans 12 Dunbar 4:46.33 1 10
2 Derrick Corley 10 Dunbar B 4:56.27 1 8
3 Garrett Gemmaka 10 Tecumseh 4:58.27 1 6
4 Kevin Jones 12 Dunbar 4:58.74 1 5
5 Ian Crotty 12 Stebbins 5:03.26 1 4
6 Ian Bonifas 9 Sidney B 5:04.33 1 3
7 Ian Bowman 12 Sidney 5:08.53 1 2
8 Caleb Browder 10 Greenville 5:08.78 1 1
9 Titus Hogan 12 Trotwood-Madison 5:10.34 1
10 KYIUS SIMPSON 10 Lima Senior 5:11.25 1
11 Gavin George 10 Russia 5:11.56 1
12 Eli Straman 10 Sidney 5:16.43 1
13 Kyle Merritt 11 Trotwood-Madison 5:16.51 1
14 Cory Clair 11 Lima Senior 5:17.98 1
15 Chris Goettemoeller 9 Lehman Cath 5:19.03 1
16 Andrew DeLoye 9 Russia 5:23.63 1
17 Tyler Callicoat 10 Graham Local 5:30.60 1
18 Jeffery Davis-Rowe 10 Belmont 5:31.57 1
19 Matt Karns 9 Greenville 5:31.72 1
20 Aidan Shanahan 10 Tecumseh 5:33.44 1
21 Ian Haaf 9 Stebbins 5:41.99 1
22 Preston Knasel 11 Sidney B 5:51.21 1
23 Layne Brayton 10 Graham Local 6:08.74 1
24 Dylan Keonig 9 New Knoxville 6:10.16 1
25 Nathan Quigley 9 New Knoxville 7:07.53 1
Girls 400m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Suerethia Henderson 11 Lima Senior 1:01.48 4 10
2 Jaci Rife 9 Tecumseh 1:02.14 3 8
3 Alanna O'Leary 11 Lehman Cath 1:02.84 4 6
4 Jelisa Austin 12 Lima Senior 1:03.27 4 5
5 Naja Long 11 Dunbar 1:04.99 4 4
6 Riley McIver 9 Lehman Cath 1:06.65 1 3
7 Shae Goubeaux 12 Russia 1:06.86 4 2
8 Jessica York 9 Russia 1:06.94 4 1
9 Hannah Marquette 12 Tecumseh 1:07.26 4
10 Emma Jennings 11 Greenville 1:08.73 3
11 Nicole Ellis 11 Stebbins 1:09.32 3
12 Margret Brazil 9 Dunbar B 1:09.93 2
13 Brooke Ohnmeiss 10 Graham Local 1:10.23 3
14 Ajanae Waters 11 Trotwood-Madison 1:10.42 3
15 Lauren Dull 10 Greenville 1:11.51 2
16 Asha Ibrahim 10 Belmont 1:13.90 3
17 Payten Drewery 10 Graham Local 1:13.92 2
18 Calyn Releford 9 Trotwood-Madison 1:15.03 3
19 Kyra Fife 10 Stebbins 1:15.60 2
20 Kara Frantom 11 Sidney 1:17.70 2
21 Nyela Cochran 9 Belmont 1:21.69 2
22 Savannah Garber 9 Sidney B 1:26.94 1
23 Karlie Lee 11 Sidney 1:32.82 2
24 Marissa Lyme 9 Sidney B 1:34.87 1
Boys 400m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Jaden Walker 12 Lima Senior 52.88 4 10
2 Caleal Bryant 10 Trotwood-Madison 54.56 3 8
3 Kyler Pleasant 10 Sidney 54.58 3 6
4 Durron Harris 10 Dunbar 55.62 4 5
5 Jarrad Crist 11 Greenville 55.68 3 4
6 Shane Gray 10 Tecumseh 56.45 3 3
7 Jack Moorman 12 Russia 56.52 2 2
8 Ah'mon Phillips 10 Dunbar B 56.79 4 1
9 Daniel Wardley 11 Graham Local 56.91 4
10 Dodge Sucharda 12 Greenville 57.72 3
11 Markell Stephens-Peppers 11 Trotwood-Madison 58.87 1
12 Matt Flora 10 Graham Local 59.47 2
13 Tyler Thornsberry 9 Sidney 59.90 1
14 Brendan O'Leary 9 Lehman Cath 1:00.05 2
15 Christoph Balk 10 New Knoxville 1:00.47 3
16 John Henry Frantz 12 Lehman Cath 1:01.74 2
17 Jaren Dittman 9 Stebbins 1:02.45 2
18 Trent Lehman 9 New Knoxville 1:03.33 3
19 Ciential Vaughn 9 Dunbar B 1:03.47 3
20 Dawson Luthman 9 Russia 1:03.54 2
21 Shapiy Sagiev 9 Stebbins B 1:04.23 1
22 Andy Lee 12 Sidney 1:07.78 2
Girls 300m Hurdles
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Jocelyn Huffman 11 Dunbar 48.82 3 10
2 Audrey Diller 11 Tecumseh 49.57 3 8
3 Taniqua Jones 12 Belmont 50.13 3 6
4 Erin williams 10 Trotwood-Madison 51.91 3 5
5 Lexi Williams 9 Lima Senior 53.21 3 4
6 Itayia Harris 11 Lima Senior 54.87 3 3
7 Alexus Booker 9 Russia 56.23 2 2
8 Ry'Ann Lewis 10 Dunbar 57.05 2 1
9 Sydney Oda 12 Greenville 57.19 3
10 Ceira Goin 9 Tecumseh 57.61 2
11 Payton Brandenburg 11 Greenville 57.81 2
12 Katie Heuing 10 Russia 58.49 2
13 Kyah Vondenhuevel 9 Sidney 1:00.33 1
14 Kei'son Webb 10 Dunbar B 1:05.26 2
15 Hailey Todd 9 Stebbins 1:08.53 1
Boys 300m Hurdles
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Joshua Byars-Mason 11 Trotwood-Madison 39.60 3 10
2 Zamir Youngblood 10 Dunbar 42.41 3 8
3 Ross Warren 12 Tecumseh 42.58 3 6
4 Nigel Beal 11 Dunbar 43.42 3 5
5 Dalton Walls 12 Greenville 44.12 3 4
6 Daylon Duverglas 12 Trotwood-Madison 44.27 3 3
7 Herbert Chongwain 12 Belmont 44.49 3 2
8 George Bugg 11 Graham Local 45.44 2 1
9 Drew Poling 12 Russia 45.80 1
10 David Coles 10 Tecumseh 46.05 2
11 Andrew Biddle 9 Sidney 48.53 1
12 Thomas Poppe 9 New Knoxville 49.42 2
13 Cody Vandergrift 12 Stebbins 49.95 2
14 Curtis Noble 12 Graham Local 50.20 1
15 Jason Siefring 9 Russia 52.84 2
16 Ryan Dunham 9 Sidney 53.51 2
17 Jesse Bevard 10 Stebbins 54.45 2
Girls 800m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Grace York 12 Russia 2:30.50 1 10
2 My'Love Taylor 11 Dunbar 2:36.11 1 8
3 Kylee Mastin 9 Tecumseh 2:37.57 1 6
4 Grace Coakley 11 Greenville 2:39.79 1 5
5 Brooke Hoffman 12 Tecumseh 2:40.64 1 4
6 Roxie Conn 11 Graham Local 2:43.22 1 3
7 Anna Fiessinger 10 Russia 2:43.51 1 2
8 Madison Katuramu 12 Lima Senior 2:43.81 1 1
9 Tierea Cotten 12 Lima Senior 2:48.00 1
10 Mikayla Miller 9 Greenville 2:49.92 1
11 Taylor White 12 Graham Local 2:57.88 1
12 Jacklyn Leffel 9 New Knoxville 3:01.75 1
13 Juleann Scates 10 Dunbar B 3:01.84 1
14 Karleigh Kessler 12 Stebbins 3:03.41 1
15 Amari Clark 9 Dunbar B 3:07.07 1
16 Madison Cook 12 Stebbins 3:07.94 1
17 Aleah Curry 12 Trotwood-Madison 3:10.24 1
18 torriona Roberston 12 Trotwood-Madison 3:13.43 1
19 Saiches Oglesby 10 Belmont 3:59.76 1
Boys 800m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Marquis Evans 12 Dunbar 2:03.95 1 10
2 Kevin Jones 12 Dunbar 2:10.21 1 8
3 Trent Studebaker 12 Tecumseh 2:11.04 1 6
4 Titus Hogan 12 Trotwood-Madison 2:12.88 1 5
5 Tydus Chustz 12 Lima Senior 2:14.38 1 4
6 Jarrad Crist 11 Greenville 2:20.21 1 3
7 Cory Clair 11 Lima Senior 2:20.99 1 2
8 Bruce Sargent 10 Dunbar B 2:21.50 1 1
9 Tylar Bailey 9 Graham Local 2:22.70 1
10 Amari White 10 Dunbar B 2:23.96 1
11 Josh Spaugy 11 Sidney 2:24.16 1
12 Matthew McDonald 9 Lehman Cath 2:24.52 1
13 Gavin George 10 Russia 2:28.19 1
14 Jeffery Davis-Rowe 10 Belmont 2:30.61 1
15 Alex Seger 9 Russia 2:31.23 1
16 Ryan Wyatt 10 Trotwood-Madison 2:31.50 1
17 Edward Morrison 10 Sidney B 2:35.32 1
18 Levi Emerick 12 Greenville 2:37.69 1
19 Nevin Hurst 11 Graham Local 2:39.86 1
20 Aaron Edens 12 Stebbins 2:43.95 1
21 Dylan Keonig 9 New Knoxville 2:44.74 1
22 Alex Vanderhorst 9 Lehman Cath 2:51.73 1
23 Andy Lee 12 Sidney B 3:03.12 1
24 Ali Suleymanov Stebbins 3:08.66 1
25 Chris McCoy 9 Tecumseh 3:08.69 1
Girls 200m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Suerethia Henderson 11 Lima Senior 25.87 4 10
2 Toni Allen 12 Dunbar 26.24 4 8
3 Kamry Brown 12 Lima Senior 26.66 1 6
4 Alanna O'Leary 11 Lehman Cath 27.64 4 5
5 Rickera McCluskey 9 Dunbar B 27.71 2 4
6 Devinnai Myers 12 Trotwood-Madison 27.94 4 3
7 Damari Starks 10 Trotwood-Madison 28.96 4 2
8 Carly Carafa 11 Graham Local 29.30 4 1
9 Kristine George 9 Stebbins 29.32 1
10 Emily Bohman 11 Russia 29.56 3
11 Hannah Marquette 12 Tecumseh 29.71 3
12 Lauren McFarland 9 Lehman Cath 30.33 1
13 Kiya Dennis 10 Tecumseh 30.40 3
14 Kara Frantom 11 Sidney 30.90 2
15 Bryanna Bransford 12 Stebbins 30.96 2
16 Olivia Moorman 9 Russia 31.00 3
17 Taylor Gonzalez 10 New Knoxville 31.62 3
18 Carr Lindsey 9 Sidney 32.14 2
19 Abigail Cattell 9 Greenville 32.34 1
20 Casey Bryant 11 Sidney B 33.10 2
21 Rachel Kaiser 11 Graham Local 34.00 3
Boys 200m Dash
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Jalen Shaw 12 Trotwood-Madison 23.01 1 10
2 Jaden Walker 12 Lima Senior 23.04 4 8
3 Herman Chongwain 10 Belmont 23.25 4 6
4 Jalen Hudgins 9 Sidney 23.48 3 5
5 Isaiah Walker 10 Dunbar 23.97 4 4
6 William McDaniel 11 Trotwood-Madison 24.01 3 3
7 Justin Brown 12 Greenville 24.05 4 2
8 Durron Harris 10 Dunbar B 24.17 4 1
9 Dawson Martin 11 Belmont 24.35 4
10 Isaiah Bowser 11 Sidney 24.41 3
11 Marquez Gibson 9 Lima Senior 24.68 3
12 Jonathon Tomaro 12 Tecumseh 24.85 3
13 Eric Pulfer 10 Sidney B 25.20 3
14 Terence Elliott 10 Stebbins 25.26 2
15 Christoph Balk 10 New Knoxville 25.47 3
16 Jordan Turner 9 Dunbar B 25.51 4
17 Mathew Boltin 10 Greenville 25.87 2
18 Travis Frost 9 Graham Local 25.98 2
19 George Bugg 11 Graham Local 26.16 2
20 Brandon Martin 10 Stebbins 26.49 1
21 Matt Siefring 11 Russia 27.23 2
22 Abubakar Camara 12 Sidney 27.94 1
23 Dylan Steinke 9 New Knoxville 28.09 2
24 Michael Allenbaugh 9 Lehman Cath 28.86 2
25 Cole Bentley 12 Tecumseh 29.75 1
Girls 3200m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Claire Meyer 10 Russia 12:43.68 1 10
2 Gena Diller 9 Tecumseh 13:07.91 1 8
3 Mariana Kellner 9 Sidney 13:08.29 1 6
4 Natalie Allen 11 Tecumseh 13:35.26 1 5
5 Becky Pinchot 11 Russia 14:33.55 1 4
6 Kelsie Ruble 10 Greenville 14:46.05 1 3
7 Rachel Unger 10 Greenville 15:13.76 1 2
8 Grace Ragan 11 Stebbins 17:49.00 1 1
Boys 3200m Run
Results
Place Name YR Team Mark Heat Pts
1 Gavin Bockrath 10 Sidney 10:29.27 1 10
2 Derrick Corley 10 Dunbar 10:57.79 1 8
3 Zack Bell 11 Russia 11:08.68 1 6
4 Ian Crotty 12 Stebbins 11:16.20 1 5
5 KAMAROUS WILLIAMS 10 Lima Senior 11:30.35 1 4
6 Kyle Merritt 11 Trotwood-Madison 11:32.36 1 3
7 Seth Unger 11 Greenville 11:39.83 1 2
8 Andrew Kocher 11 Greenville 11:39.98 1 1
9 Luke Gilles 12 Tecumseh 11:40.23 1
10 Isaiah Winhoven 12 Lehman Cath 11:48.73 1
11 Darian Black 10 Dunbar 12:26.05 1
12 Tylar Bailey 9 Graham Local 12:34.65 1
13 Marquez Craft 11 Dunbar B 12:34.78 1
14 Ian Haaf 9 Stebbins 12:35.34 1
15 Evan Henry 11 Graham Local 12:52.77 1
16 Will Magoto 9 Russia 12:58.46 1
17 Matt Brown 12 Tecumseh 13:38.21 1
18 Nathan Quigley 9 New Knoxville 15:07.46 1
Girls High Jump
Results
PL Name Yr Team Mark 4-00.00 4-02.00 4-04.00 4-06.00 4-08.00 4-10.00 5-00.00
1 Jasmine Hassell 11 Tecumseh 4-10.00 ft 1.47
1 10
P 2 Emma Klosterman 9 Greenville 4-08.00 ft 1.42
1 8
XO 3 Kaitlyn Trace 12 Graham Local 4-08.00 ft 1.42
1 6
XXO 4 Payton Brandenburg 11 Greenville 4-06.00 ft 1.37
1 4.50
O 4 Jacklyn Leffel 9 New Knoxville 4-06.00 ft 1.37
1 4.50
O 6 Jessica York 9 Russia 4-04.00 ft 1.32
1 3
7 Rachel York 12 Russia 4-04.00 ft 1.32
1 2
XXO 8 Ally Spangler 11 Sidney 4-02.00 ft 1.27
1 1
9 Hailley Kendall 10 Graham Local 4-00.00 ft 1.21
1
9 Karlie Lee 11 Sidney 4-00.00 ft 1.21
1
9 Madison Leiser 10 Tecumseh 4-00.00 ft 1.21
1
Boys High Jump
Results
PL Name Yr Team Mark 5-00.00 5-02.00 5-04.00 5-06.00 5-08.00 5-10.00 6-00.00 6-02.00
1 Drew Poling 12 Russia 6-00.00 ft 1.82
1 10
PPP
PPP
PPP
O 2 Markell Stephens-Peppers 11 Trotwood-Madison 5-10.00 ft 1.77
1 8
XO 3 Diamante Fisher 12 Lima Senior 5-06.00 ft 1.67
1 5.50
O 3 Ja'don Reucker-Furlow 11 Belmont B 5-06.00 ft 1.67
1 5.50
O 5 Isaiah Gable 12 Greenville 5-06.00 ft 1.67
1 4
XO 6 Keaton Upshaw 11 Lima Senior 5-06.00 ft 1.67
1 3
XXO 7 Jordan York 10 Russia 5-06.00 ft 1.67
1 2
XO 8 Nigel Beal 11 Dunbar 5-04.00 ft 1.62
1 0.50
PPP
PPP 8 George Bugg 11 Graham Local 5-04.00 ft 1.62
1 0.50
10 Foster Cole 9 Greenville 5-04.00 ft 1.62
1
10 Tyler Thornsberry 9 Sidney B 5-04.00 ft 1.62
1
O 12 Joseph Scates 11 Dunbar 5-04.00 ft 1.62
1
PPP
PPP 13 Zack Nabil 12 Tecumseh 5-02.00 ft 1.57
1
14 Haydon Lingrell 9 Graham Local 5-00.00 ft 1.52
1
14 Josiah Hudgins 10 Sidney 5-00.00 ft 1.52
1
Girls Long Jump
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Jasmine Hassell 11 Tecumseh 14-10.00 ft 4.52
2 10
2 Lauren McFarland 9 Lehman Cath. 14-07.00 ft 4.44
1 8
3 Damari Starks 10 Trotwood-Madison 14-04.50 ft 4.38
2 6
4 Briana Wright 11 Lima Senior 13-11.50 ft 4.25
2 5
5 Devinnai Myers 12 Trotwood-Madison 13-11.00 ft 4.24
2 4
6 Payton Brandenburg 11 Greenville 13-05.00 ft 4.08
2 3
7 Kiya Dennis 10 Tecumseh 12-11.50 ft 3.94
2 2
8 Bailey Bach 11 Greenville 12-10.50 ft 3.92
2 1
9 Tori Crabtree 11 Graham Local 12-07.00 ft 3.83
2
10 Addy Farley 11 New Knoxville 12-06.00 ft 3.81
2
11 Katie Heuing 10 Russia 12-01.00 ft 3.68
2
12 Nadia Ritter 9 Graham Local 12-00.25 ft 3.66
1
13 Samantha Stinecker 10 New Knoxville 11-08.00 ft 3.55
2
14 Dora Black 9 Stebbins 11-06.00 ft 3.50
1
15 Zai'Kaijah Ware 9 Lima Senior 10-08.50 ft 3.26
1
16 Emma Delaet 10 Russia 9-11.00 ft 3.02
2
17 Marissa Lyme 9 Sidney B 9-08.00 ft 2.94
1
18 Casey Bryant 11 Sidney 9-05.00 ft 2.87
1
19 Hailey Todd 9 Stebbins 8-05.50 ft 2.57
1
20 Savannah Garber 9 Sidney B 7-08.00 ft 2.33
1
Boys Long Jump
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Keyshawn Jones 12 Dunbar 21-11.00 ft 6.68
2 10
2 Dawson Martin 11 Belmont B 20-07.00 ft 6.27
2 8
3 Jalen Hudgins 9 Sidney 20-02.00 ft 6.14
1 6
4 Chad Curl 9 Lima Senior 20-00.50 ft 6.10
2 5
5 Herbert Chongwain 12 Belmont 19-08.00 ft 5.99
2 4
6 Zamir Youngblood 10 Dunbar 19-02.50 ft 5.85
1 3
7 Marcus Gillespie 9 Stebbins 19-00.00 ft 5.79
1 2
8 Daylon Duverglas 12 Trotwood-Madison 18-10.50 ft 5.75
2 1
9 Marcus Wood 9 Greenville 18-09.00 ft 5.71
2
10 Foster Cole 9 Greenville 18-04.00 ft 5.58
2
11 Tyler Powell 11 Graham Local 17-11.00 ft 5.46
1
12 Rache' Amos 10 Trotwood-Madison 17-08.00 ft 5.38
2
13 Christian Proby 11 Lima Senior 17-04.00 ft 5.28
2
14 Kelton Stockton 11 Sidney 17-04.00 ft 5.28
1
15 Jordan Gibson 10 Stebbins 17-01.00 ft 5.20
2
16 Zack Nabil 12 Tecumseh 16-10.50 ft 5.14
1
17 Ayden Schreiber 10 Tecumseh 16-06.00 ft 5.02
2
18 Eric Pulfer 10 Sidney B 15-06.50 ft 4.73
1
19 Brady Oder 10 Graham Local 15-02.00 ft 4.62
1
20 Dawson Luthman 9 Russia 15-01.00 ft 4.59
1
21 Trent Lehman 9 New Knoxville 14-03.00 ft 4.34
2
22 Nick Rainey 11 Sidney B 13-10.00 ft 4.21
1
23 Thomas Poppe 9 New Knoxville 13-07.00 ft 4.14
1
24 Noah Magoto 10 Russia 13-03.00 ft 4.03
1
Girls Discus Throw
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Briana Wright 11 Lima Senior 106-00.00 32.30
1 10
2 Nikiyja Carter 11 Lima Senior 96-09.00 29.48
1 8
3 Kayla Tullis 12 Graham Local 92-01.00 28.06
2 6
4 Sierra Cress 11 Greenville 89-05.00 27.25
2 5
5 Emma Wiford 10 Sidney 89-02.00 27.17
2 4
6 Aurora Miller 12 Tecumseh 88-10.00 27.07
2 3
7 Samantha Johnson 12 Tecumseh 88-06.00 26.97
2 2
8 Madelyn Wiseman 10 Lehman Cath. 83-08.00 25.50
2 1
9 Jessica Colby 9 Russia 83-04.00 25.40
2
10 Kassidy York 12 Greenville 82-05.00 25.12
2
11 Molly Hamilton 12 Graham Local 79-06.00 24.23
2
12 Mackenzie Wenrick 9 Russia 79-05.00 24.20
1
13 Ayla Shropshire 11 Sidney 78-04.00 23.87
1
14 Kalyn Richardson 10 Stebbins 76-01.00 23.19
2
15 Myla Barnes 11 Trotwood-Madison 74-10.00 22.80
1
16 Katlynn Taulbee 11 Belmont 72-09.00 22.17
1
17 Shannon McCabe 12 New Knoxville 70-02.00 21.38
1
18 Samaria Brown 9 Dunbar 51-01.00 15.57
1
19 Grace Ogilvie-Sprigg 10 New Knoxville 48-04.00 14.73
1
20 Amaya Sands 10 Stebbins 47-10.00 14.57
1
Boys Discus Throw
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Drew Poling 12 Russia 134-02.00 40.89
1 10
2 Jay Clark 12 Sidney 119-06.00 36.42
2 8
3 James Williams 12 Trotwood-Madison 114-06.00 34.89
2 6
4 Addison Ernst 10 Greenville 112-10.00 34.39
2 5
5 Devan Rogers 11 Sidney 109-07.00 33.40
2 4
6 Levi Lavy 11 Russia 104-10.00 31.95
1 3
7 Jordon McClendon 10 Lima Senior 99-07.00 30.35
2 2
8 Javon Purk 12 Sidney B 99-05.00 30.30
2 1
9 Khrizdon VanHoose 11 Graham Local 97-00.00 29.56
1
10 Jacob Bradfield 12 Greenville 96-07.00 29.43
2
11 William Smith 12 Trotwood-Madison 94-11.00 28.93
2
12 Brenden Barger 11 Tecumseh 89-07.00 27.30
2
13 Ryan Moore 10 Lima Senior 89-02.00 27.17
2
14 Kamen Booker 11 Belmont B 86-02.00 26.26
1
15 David Bailey 10 Graham Local 84-02.00 25.65
1
16 William Henry 12 Sidney B 84-00.00 25.60
1
17 Chris Martin 12 Stebbins 76-01.00 23.19
1
18 Juan Briggs 11 Belmont B 75-08.00 23.06
1
19 Jacob Gutwein 12 Stebbins 74-06.00 22.70
1
20 Tarron North 9 Tecumseh 61-05.00 18.71
2
Girls Shot Put
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Ricquel Williams 11 Lima Senior 37-08.00 11.48
2 10
2 Sierra Cress 11 Greenville 35-09.00 10.89
2 8
3 Nikiyja Carter 11 Lima Senior 33-11.00 10.33
2 6
4 Caira Boykin 11 Trotwood-Madison 33-10.00 10.31
2 5
5 Myla Barnes 11 Trotwood-Madison 32-03.00 ft 9.82
2 4
6 Kayla Tullis 12 Graham Local 31-10.00 ft 9.70
2 3
7 Erin Scott 10 New Knoxville 30-09.00 ft 9.37
2 2
8 Kassidy York 12 Greenville 30-03.00 ft 9.22
1 1
9 Laurissa Poling 10 Russia 30-02.50 ft 9.20
2
10 Ayla Shropshire 11 Sidney 29-03.00 ft 8.91
2
11 Emma Wiford 10 Sidney 28-11.00 ft 8.81
2
12 Mackenzie Wenrick 9 Russia 28-09.00 ft 8.76
2
13 Madelyn Wiseman 10 Lehman Cath. 27-11.00 ft 8.50
2
14 Molly Hamilton 12 Graham Local 27-10.00 ft 8.48
1
15 Samantha Johnson 12 Tecumseh 27-00.00 ft 8.22
1
16 Katlynn Taulbee 11 Belmont 25-00.00 ft 7.62
1
17 Samaria Brown 9 Dunbar 24-09.00 ft 7.54
1
18 Kalyn Richardson 10 Stebbins 21-04.00 ft 6.50
1
19 Jade North 12 Tecumseh 20-10.00 ft 6.35
1
20 Shannon McCabe 12 New Knoxville 17-11.00 ft 5.46
1
21 Amaya Sands 10 Stebbins 16-03.00 ft 4.95
1
Boys Shot Put
Results
PL Name Yr Team Mark
1 Devan Rogers 11 Sidney 47-05.50 14.46
2 10
2 Jacob Bradfield 12 Greenville 42-01.25 12.83
2 8
3 James Parker 11 Trotwood-Madison 40-07.75 12.38
2 6
4 Noah Drees 12 Russia 38-11.00 11.86
1 5
5 Jay Clark 12 Sidney 38-09.00 11.81
2 4
6 Michael York 10 Russia 38-04.00 11.68
1 3
7 Ryan Moore 10 Lima Senior 38-04.00 11.68
2 2
8 Jordon McClendon 10 Lima Senior 37-05.00 11.40
2 1
9 Anthony Straman 11 Sidney B 36-08.50 11.18
1
10 James Williams 12 Trotwood-Madison 36-06.25 11.13
2
11 Kyle Holt 12 Tecumseh 36-06.00 11.12
2
12 Javon Purk 12 Sidney B 36-00.50 10.98
1
13 Landin Brown 11 Greenville 35-08.25 10.87
2
14 Isaiah Trimble 12 Tecumseh 35-04.00 10.76
2
15 Jacob Gutwein 12 Stebbins 34-09.00 10.59
1
16 Tavion Thomas 11 Dunbar 34-03.00 10.43
1
17 Khrizdon VanHoose 11 Graham Local 33-10.00 10.31
1
18 Juan Briggs 11 Belmont 32-00.00 ft 9.75
1
19 Chris Martin 12 Stebbins 30-06.00 ft 9.29
2
20 Kamen Booker 11 Belmont B 30-04.00 ft 9.24
1
21 Isaac Baker 11 Graham Local 29-03.00 ft 8.91
1
22 Seth Arnold 11 Dunbar 27-11.00 ft 8.50
1
Girls Pole Vault
Results
PL Name Yr Team Mark 6-00.00 6-06.00 7-00.00 7-06.00 8-00.00 8-06.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 10-06.00 11-00.00
1 Meg Rehmert 12 Greenville 10-06.00 ft
2 Lexi Addington 12 Greenville 10-06.00 ft
3 Emily Bohman 11 Russia 10-06.00 ft
4 Briana Wright 11 Lima Senior 8-00.00 ft 2.43
1 5
5 Ashton Arnett 11 Graham Local 8-00.00 ft 2.43
5 Sarah Pinchot 9 Russia 8-00.00 ft 2.43
1 3.50
7 Sydney Maxwell 10 Tecumseh 7-00.00 ft 2.13
1 1.50
7 Kylee Mastin 9 Tecumseh 7-00.00 ft 2.13
1 1.50
9 Aubry Gale 11 Graham Local 7-00.00 ft 2.13
1
10 Meredith Martin 9 Sidney 6-06.00 ft 1.98
1
11 Mekaila Hart 11 Stebbins 6-06.00 ft 1.98
1
Boys Pole Vault
Results
PL Name Yr Team Mark 8-00.00 9-00.00 9-06.00 10-00.00 10-06.00 11-00.00 11-06.00 12-00.00 12-06.00 13-00.00 13-06.00 14-00.00 14-06.00
1 Ryan Trick 11 Greenville 14-00.00 ft 4.26
1 10
PPP
PPP
PPP
PPP
PPP
PPP
PPP
2 Cole Tebbe 12 Russia 12-00.00 ft 3.65
1 8
PPP
PPP
PPP
3 Matthew Hounshell 11 Greenville 11-00.00 ft 3.35
1 6
PPP
PPP
PPP
4 DJ Johnston 12 Tecumseh 10-06.00 ft 3.20
1 5
PPP
PPP
PPP
XO
5 Andrew DeLoye 9 Russia 9-06.00 ft 2.89
1 4
XXO
6 Andrew Mitchell 12 Sidney 9-06.00 ft 2.89
1 3
PPP
XXO
7 Curtis Noble 12 Graham Local 9-00.00 ft 2.74
1 2
XXX