Fremont Ross Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
14.53 | Aerianna Whittaker | 19th | Prelims H1 | Complete Results | |
15.38 | Victoria Miller | 23rd | Prelims H2 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
27.48 | Jazzele Lindsey | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
27.59 | Jazzele Lindsey | 5th | Prelims H1 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:06.60 | SB | Mikeaya Mclaurin | 13th | Finals H2 | Complete Results |
1:11.27 | Jena Reynolds | 22nd | Finals H1 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:32.76 | Mckela Elder | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:47.95 | Mckela Elder | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
18.01 | Janna Sutton | 6th | Prelims H1 | Complete Results | |
18.49 | Janna Sutton | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
22.05 | Claire Elder | 20th | Prelims H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
52.60 | Alexis Prenzlin | 7th | Finals H3 | Complete Results | |
58.35 | Janna Sutton | 16th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
52.21 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:48.64 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:17.75 | Relay Team | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-10 | Olivia Derodes | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4-8 | Sarah Watson | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
14-2.25 | Alexis Prenzlin | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
14-0.75 | Mikeaya Mclaurin | 14th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
11-6 | Annemarie Moses | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
107-3 | Matallynn Overmyer | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
82-2 | Marissa Overmyer | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
34-10.5 | Matallynn Overmyer | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
30-4.5 | Emma Jahns | 11th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.88 | SB | Lamonte Chapman | 22nd | Prelims H3 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
22.62 | Jaylen Spencer | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
23.21 | Jaylen Spencer | 1st | Prelims H2 | Complete Results | |
24.92 | Ivan Starkweather | 12th | Prelims H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
50.28 | Jaylen Spencer | 1st | Finals H3 | Complete Results | |
53.08 | Jared Fox | 6th | Finals H3 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:02.97 | Matt Kuyken | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:49.21 | Ethan McClory | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:31.34 | Ethan McClory | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
10:41.41 | SB | Owen Starkwether | 6th | Finals H1 | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
16.65 | Devyn Jagodzinski | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
17.06 | Devyn Jagodzinski | 6th | Prelims H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
43.34 | Devyn Jagodzinski | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:29.11 | Relay Team | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:38.35 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
5-8 | Hayden Lehman | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
18-8 | Nate Willis | 12th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
11-6 | Keaton Jordan | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
10-0 | Isaac Smith | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
133-2 | Nate Mayle | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
126-1 | Jason Burling | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
49-6.25 | Jacob Schott | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
46-4.75 | Alijah Fuller | 3rd | Finals H1 | Complete Results |