Reed. Eastern Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
15.14 | Jenna Chadwell | 7th | Finals H2 | Complete Results | |
15.43 | Kylie Tolliver | 10th | Finals H2 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
30.87 | Morgain Little | 8th | Finals H3 | Complete Results | |
31.48 | Rylee Haggy | 11th | Finals H3 | Complete Results | |
400 Meter Dash | |||||
1:05.32 | Jessica Cook | 2nd | Finals H3 | Complete Results | |
1:10.06 | Jenna Chadwell | 4th | Finals H3 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:44.40 | Ally Durst | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
2:46.86 | Jessica Cook | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
5:58.49 | Ally Durst | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
6:18.90 | Whitney Durst | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
13:56.40 | SB | Rhiannon Morris | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
14:29.16 | Kaitlyn Hawk | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
100 Meter Hurdles | |||||
18.75 | Katlin Fick | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
20.51 | Morgain Little | 4th | Finals H2 | Complete Results | |
300 Meter Hurdles | |||||
1:01.44 | Kassie Casto | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
1:02.33 | Ashton Guthrie | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
56.26 | Relay Team | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:00.30 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:50.93 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
11:18.28 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
High Jump | |||||
4-2 | Kassie Casto | 5th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
13-0.75 | Katlin Fick | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
11-11 | Morgain Little | 10th | Finals H1 | Complete Results | |
Pole Vault | |||||
7-0 | Katlin Fick | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
Discus | |||||
108-10 | Layna Catlett | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
76-10 | Mckenzie Long | 8th | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
30-6 | Layna Catlett | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
27-2.5 | Avary Mugrage | 9th | Finals H1 | Complete Results | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.53 | Noah Browning | 4th | Finals H4 | Complete Results | |
12.95 | Blake Newland | 7th | Finals H4 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
26.22 | SB | Blake Newland | 12th | Finals H4 | Complete Results |
28.03 | Blaise Facemyer | 21st | Finals H2 | Complete Results | |
800 Meter Run | |||||
2:07.67 | SB | Noah Browning | 1st | Finals H1 | Complete Results |
2:30.36 | SB | Michael Letson | 11th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:29.72 | Matt Clingenpeel | 7th | Finals H1 | Complete Results | |
4x100 Meter Relay | |||||
50.27 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:47.92 | Relay Team | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
Long Jump | |||||
16-5.75 | SB | Blake Newland | 10th | Finals H1 | Complete Results |
Discus | |||||
123-4 | Tyler Davis | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
105-10 | Mason Dishong | 3rd | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
41-1 | Tyler Davis | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
33-9.75 | Mason Dishong | 12th | Finals H1 | Complete Results |