Girls |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
13.43 |
|
Jayme Hottinger
|
12th |
Prelims
H3
|
OHSAA Division 1 District 2
|
14.91 |
|
Kya Green
|
28th |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
200 Meter Dash |
27.00 |
|
Jayme Hottinger
|
7th |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
28.08 |
|
Jayme Hottinger
|
6th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
31.82 |
|
Kya Green
|
26th |
Prelims
H3
|
OHSAA Division 1 District 2
|
400 Meter Dash |
1:01.86 |
|
Jayme Hottinger
|
10th |
Prelims
H3
|
OHSAA Division 1 District 2
|
1:07.47 |
SB |
Hallie Meadows
|
19th |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
800 Meter Run |
2:56.38 |
|
Madi Cartnal
|
25th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
2:58.06 |
SB |
Katie Wilkins
|
27th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
1600 Meter Run |
6:34.95 |
SB |
Julia Wysocki
|
25th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
6:40.90 |
|
Caylie Shafer
|
26th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
100 Meter Hurdles |
16.20 |
|
Emilee Becker
|
8th |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
16.76 |
|
Emilee Becker
|
8th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
17.18 |
|
Kallie Habeb
|
13th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
300 Meter Hurdles |
47.08 |
SB |
Kallie Habeb
|
6th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
47.11 |
|
Kallie Habeb
|
5th |
Prelims
H3
|
OHSAA Division 1 District 2
|
49.24 |
|
Emilee Becker
|
10th |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x100 Meter Relay |
59.29 |
|
Relay Team
|
15th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x200 Meter Relay |
1:54.51 |
|
Relay Team
|
13th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x400 Meter Relay |
4:34.03 |
SB |
Relay Team
|
12th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x800 Meter Relay |
11:30.16 |
SB |
Relay Team
|
10th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
High Jump |
4-6 |
|
Amelia Neumeyer
|
13th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Long Jump |
14-7.75 |
|
Caitlynne Ray
|
13th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
12-6 |
|
Alizi Simpson
|
24th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Pole Vault |
8-0 |
|
Caitlynne Ray
|
8th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Discus |
94-3 |
|
Katie Donaker
|
7th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
80-10 |
|
Terriya Duling
|
21st |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Shot Put |
30-11.25 |
|
Katie Donaker
|
13th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
29-10.25 |
|
Terriya Duling
|
19th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Boys |
|
Athlete
|
Place |
Section |
Results |
100 Meter Dash |
11.79 |
SB |
Davian Williams
|
21st |
Prelims
H5
|
OHSAA Division 1 District 2
|
11.82 |
w SB |
Ethan Sturm
|
23rd |
Prelims
H4
|
OHSAA Division 1 District 2
|
200 Meter Dash |
22.98 |
|
Bobby Crenshaw
|
12th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
24.75 |
|
Davian Williams
|
25th |
Prelims
H5
|
OHSAA Division 1 District 2
|
400 Meter Dash |
49.66 |
|
Bobby Crenshaw
|
3rd |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
50.23 |
|
Bobby Crenshaw
|
2nd |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
52.67 |
SB |
DeJuan Shackleford
|
12th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
800 Meter Run |
2:19.87 |
|
Luke Davisson
|
24th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
2:19.99 |
|
Monte Street
|
25th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
1600 Meter Run |
4:41.13 |
|
Monte Street
|
8th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4:53.40 |
|
Zach Gayheart
|
11th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4:57.89 |
|
Monte Street
|
15th |
Prelims
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4:59.04 |
|
Zach Gayheart
|
8th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
3200 Meter Run |
11:00.56 |
|
Bruce Davisson
|
13th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
11:16.88 |
|
Andrew Saladino
|
20th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
300 Meter Hurdles |
49.63 |
|
Aevian Ricketts
|
27th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x100 Meter Relay |
47.03 |
|
Relay Team
|
14th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x200 Meter Relay |
1:38.54 |
|
Relay Team
|
14th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x400 Meter Relay |
3:32.85 |
SB |
Relay Team
|
7th |
Prelims
H2
|
OHSAA Division 1 District 2
|
3:35.81 |
|
Relay Team
|
8th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
4x800 Meter Relay |
8:56.57 |
|
Relay Team
|
11th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Long Jump |
19-3.25 |
|
Ethan Sturm
|
12th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Pole Vault |
10-6 |
|
Aevian Ricketts
|
11th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Discus |
137-6 |
|
Samuel Madden
|
5th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
117-7 |
|
John Wieber
|
12th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
Shot Put |
47-10.5 |
SB |
Samuel Madden
|
8th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|
39-3 |
|
John Wieber
|
17th |
Finals
H1
|
OHSAA Division 1 District 2
|