GMC MS XC Championships
10/7/19 Plains Middle School
Girls MS 2 Mile Run 7th Grade
Pl Name Year Team Time
1 Prodoehl Evelyn 7 Lakota West Junior 11:54.5
2 Bacher Taylor 7 Lakota East 12:23.7
3 Asher Brooke 7 Lakota East 12:53.9
4 Matlack Lauren 7 Lakota East 12:55.6
5 Kaszubski Kaitlin 7 Lakota West Junior 13:00.9
6 Hermann Brooke 7 Lakota West Junior 13:03.6
7 Upchurch Julia 7 Mason MS 13:06.9
8 Markich Nadia 7 Mason MS 13:08.7
9 Miracle Lucinda 7 Mason MS 13:10.3
10 Hageman Annabelle 7 Oak Hills MS 13:13.7
11 Newman Margaux 7 Sycamore MS 13:14.6
12 Greco Olivia 7 Mason MS 13:27.5
13 Nguyen Emme 7 Lakota East 13:29.8
14 Geiser Annabelle 7 Mason MS 13:30.6
15 Stephens Addison 7 Mason MS 13:32.8
16 Troutwine Eve 7 Oak Hills MS 13:40.2
17 McKee Mia 7 Oak Hills MS 13:47.4
18 Rieger Sarah 7 Lakota East 13:48.0
19 Saladi Anika 7 Mason MS 13:55.5
20 Spetz Cora 7 Lakota West Junior 13:55.7
21 Kassow BobbieJo 7 Oak Hills MS 14:20.8
22 Begley Kyla 7 Oak Hills MS 14:22.1
23 Matre Kyra 7 Oak Hills MS 14:25.7
24 Pereda Dani 7 Sycamore MS 14:36.5
25 Price Anna 7 Oak Hills MS 14:36.6
26 Knecht Zoey 7 Lakota West Junior 14:43.5
27 Brunk Alyssa 7 Lakota East 14:49.1
28 Kirk Anna 7 Lakota West Junior 14:54.6
29 Miller Annie 7 Sycamore MS 14:59.0
30 Gibson Ava 7 Lakota East 15:20.5
31 Aldridge Kara 7 Fairfield MS 15:20.5
32 Brite Elizabeth 7 Lakota West Junior 15:24.5
33 Greve Alaina 7 Sycamore MS 15:25.5
34 Stieger Ingrid 7 Sycamore MS 15:26.8
35 Zink Sara 7 Sycamore MS 15:32.5
36 Alexander Eva 7 Sycamore MS 16:11.6
37 Lankerd Jamie 7 White Oak MS 16:15.0
38 Watson Erica 7 White Oak MS 16:18.6
39 McGuire Natali 7 Colerain MS 16:33.1
40 Sawyer Bella 7 Middletown M 17:23.3
41 Huff Jenna 7 Hamilton Mid 17:27.5
42 Conly Gracin 7 White Oak MS 18:23.3
43 Dillon Sunny 7 Fairfield MS 18:53.5
44 Dillon Kayleigh 7 Fairfield MS 18:57.5
45 Scott Alysse 7 Fairfield MS 19:16.7
46 Wazyniak Madilyn 7 Fairfield MS 19:18.0
47 Ash Shamekia 7 Hamilton Mid 19:44.7
48 Doyle Mckayla 7 White Oak MS 20:26.0
GMC MS XC Championships
10/7/19 Plains Middle School
Girls 2 Mile Run 8th Grade
PL Name Year Team Time
1 Mcdonald Ady 8 Oak Hills MS 11:46.7
2 Hensley Eva 8 Oak Hills MS 12:10.7
3 Goldschmidt Sophi 8 Mason MS 12:35.7
4 Boyle Breanna 8 Middletown M 12:39.7
5 Wegener Anna 8 Sycamore MS 12:43.6
6 Schmeichel Anna 8 Mason MS 12:44.3
7 Esquivel Cami 8 Sycamore MS 12:44.8
8 Sparks Hannah 8 Mason MS 12:47.8
9 Wachter Louisa 8 Mason MS 12:50.1
10 Hicks Gracie 8 Mason MS 12:50.7
11 Rojo Dorado Isa 8 Mason MS 12:57.8
12 Witteride Emily 8 Lakota East 13:01.1
13 Libby Savannah 8 Mason MS 13:01.2
14 Ohhashi Amane 8 Lakota West Junior 13:33.6
15 Still Hailey 8 Lakota East 13:36.0
16 Carr Heidi 8 Lakota West Junior 13:39.7
17 Burns Lauren 8 Princeton MS 13:54.4
18 Napier Shanthi 8 Lakota West Junior 13:55.9
19 Roberts Jill 8 Middletown M 13:58.6
20 Brown Meredith 8 Lakota East 14:02.6
21 Carmen Iris 8 Sycamore MS 14:08.9
22 Coster Madison 8 Oak Hills MS 14:10.8
23 Asbury-thomas Hale 8 Fairfield MS 14:14.3
24 Tito Elena 8 Lakota West Junior 14:17.7
25 Awad Cerine 8 Lakota East 14:24.6
26 McDonald Josie 8 Oak Hills MS 14:27.6
27 Butts Avery 8 Lakota East 14:46.2
28 Maynus Lydia 8 Colerain MS 14:46.8
29 Ciotola Ally 8 Sycamore MS 14:51.6
30 Thomas Kaitlin 8 Fairfield MS 14:51.6
31 Haarmeyer Ashley 8 Oak Hills MS 14:55.7
32 Slagle Maddie 8 Princeton MS 15:00.7
33 Whitaker Taylor 8 Fairfield MS 15:08.6
34 Johnson Riley 8 Sycamore MS 15:14.9
35 Williams Riley 8 Oak Hills MS 15:17.2
36 Swagler Audrey 8 Oak Hills MS 15:19.6
37 Risner Grace 8 Lakota West Junior 15:23.8
38 Harsh Kelsey 8 Fairfield MS 15:26.6
39 Messer Elianna 7 Princeton MS 15:44.5
40 Coughlin Rowan 8 Lakota West Junior 15:44.8
41 Nattamai Anika 8 Sycamore MS 15:46.8
42 Nikkolette Logan 8 Hamilton Mid 15:52.0
43 Head Justine 8 Princeton MS 15:58.0
44 Gaskins Meredith 7 Fairfield MS 16:05.9
45 Kmet Mia 8 Sycamore MS 16:10.7
46 Woeller Gretchen 8 Lakota East 16:58.7
47 Belyea Maggie 8 Lakota East 17:04.9
48 Dean Madison 8 Fairfield MS 17:20.7
49 Scott Alivia 8 Fairfield MS 17:24.2
50 Purkiser Abby 8 Hamilton Mid 17:28.9
51 Paxton Aoife 8 Princeton MS 17:34.8
52 Hornsby Kailynn 8 Hamilton Mid 17:38.1
53 Lynn Kaylee 8 White Oak MS 17:38.8
54 Schoenlein Elaina 8 Fairfield MS 18:08.6
55 Geckler Sammi 8 Hamilton Mid 19:08.7
56 Miller Janeesa 8 White Oak MS 20:04.7
57 Thomassen Jodee 8 Hamilton Mid 25:10.2
58 Gallezzo Charlie 8 Hamilton Mid 26:50.2
GMC MS XC Championships
10/7/2019Plains Middle School
Girls 2 Mile Run Open
Pl Name Year Team Time
1 Dobrowski Cassidy 8 Mason MS 13:03.7
2 Nair Sharanya 8 Mason MS 13:05.3
3 Clark Mallory 8 Mason MS 13:18.3
4 Clark Madeline 8 Mason MS 13:21.1
5 Slife Abby 8 Mason MS 13:26.2
6 Laub Olivia 7 Mason MS 13:39.9
7 Auriana Lauren 8 Mason MS 13:41.7
8 Johnson Greta 7 Mason MS 13:42.4
9 Wang Xin 8 Mason MS 13:44.1
10 Miller Zoey 8 Mason MS 14:10.5
11 Mecum Mallory 7 Mason MS 14:12.6
12 McGinnis Kiara 7 Oak Hills MS 14:34.9
13 Compson Julia 7 Mason MS 14:41.4
14 Webb Karina 8 Mason MS 14:45.3
15 Marshall Alyson 7 Mason MS 14:46.3
16 Schmeichel Lily 7 Mason MS 14:46.5
17 Bachman Bethany 7 Oak Hills MS 14:52.2
18 Hicks Hailey 7 Mason MS 14:54.0
19 Edwards Elle 7 Mason MS 14:54.9
20 Shandilya Shrija 8 Mason MS 15:11.0
21 Kaur Naina 8 Mason MS 15:14.9
22 Geiger Tess 7 Sycamore MS 15:17.5
23 Wolper Libby 7 Sycamore MS 15:26.4
24 Droege Allison 7 Mason MS 15:27.0
25 Minogue Ava 8 Mason MS 15:27.5
26 Thomas Averie 7 Oak Hills MS 15:28.4
27 Waldon Julena 7 Mason MS 15:35.2
28 Blank Sienna 7 Mason MS 15:37.0
29 Koul Riya 8 Mason MS 15:37.9
30 Herrmann Ava 7 Mason MS 15:37.9
31 Tanghal Elena 7 Mason MS 15:38.7
32 Wachter Fiona 7 Mason MS 15:40.3
33 Cannava Izzy 7 Mason MS 15:41.1
34 Hockensmith Bella 7 Mason MS 15:41.8
35 Andre Mikaila 8 Mason MS 15:41.9
36 Hempal Shagun 8 Mason MS 15:42.0
37 Lefler Abigail 7 Lakota West Junior 15:45.5
38 Huelskamp Mia 7 Lakota East 15:48.8
39 Guth Meredith 7 Lakota West Junior 15:49.7
40 Borgemenke Anna 7 Mason MS 15:50.9
41 Duritsch Nora 7 Lakota East 15:54.8
42 Herzig Julia 7 Lakota West Junior 15:55.5
43 Tang Kelly 7 Sycamore MS 15:58.7
44 Milar Teagan 7 Sycamore MS 15:58.9
45 Orlando Eliza 7 Mason MS 15:59.9
46 Gustin Iyla 7 Lakota West Junior 16:10.9
47 Kobalka Allison 7 Mason MS 16:14.9
48 Okura Yui 7 Sycamore MS 16:17.4
49 Nocito Lilly 7 Sycamore MS 16:21.6
50 Masters Anna 8 Mason MS 16:26.1
51 Shannon Olivia 7 Lakota West Junior 16:29.9
52 Paroz Natalie 7 Sycamore MS 16:30.1
53 O'Brien Emily 8 Sycamore MS
54 Shillington Azale 7 Sycamore MS 16:33.0
55 Moreland Kaleigha 7 Mason MS 16:34.1
56 Mckay Molly 7 Mason MS 16:34.7
57 Wallace Rebecca 7 Sycamore MS 16:35.2
58 Abernathy Grace 8 Mason MS 16:36.9
59 Kimmel Mia 7 Mason MS 16:38.0
60 Requejo Malia 7 Mason MS 16:40.1
61 Baldwin Emily 8 Sycamore MS 16:41.6
62 Ross Carlie 7 Sycamore MS 16:43.9
63 Gunda Neethi 7 Mason MS 16:44.5
64 Saevecke Emma 7 Mason MS 16:47.2
65 Fox Catherine 7 Mason MS 16:47.7
66 Kilburn Bella 7 Sycamore MS 16:50.4
67 Clark Grace 7 Lakota East 16:52.1
68 Hartman Emma 8 Oak Hills MS 16:53.2
69 Hill Mira 8 Mason MS 16:54.4
70 Fowler Zoe 7 Mason MS 16:54.4
71 Mix Audray 8 Mason MS 16:55.7
72 Hollowell Emily 7 Lakota West Junior 16:56.3
73 Zhang Tanya 7 Mason MS 17:01.0
74 Romak Anna 7 Lakota West Junior 17:01.4
75 Valathappan Sri 8 Mason MS 17:03.8
76 Zupan Brianna 7 Oak Hills MS 17:09.3
77 Dawas Sanaa 7 Mason MS 17:10.4
78 Bishop Caitlyn 8 Mason MS 17:20.0
79 Singh Simarpreet 8 Mason MS 17:20.3
80 West Brenna 7 Lakota West Junior 17:24.4
81 Blessing Addie 7 Lakota East 17:24.9
82 Green Mallory 8 Princeton MS 17:27.1
83 Volmer Kiahna 8 Sycamore MS 17:28.6
84 Sellers Brynn 7 Lakota East 17:28.8
85 Baker Emily 7 Lakota East 17:33.0
86 Neblett Calliegha 7 Sycamore MS 17:35.5
87 Sheard Abby 7 Sycamore MS 17:36.4
88 Jensen Claire 8 Sycamore MS 17:37.3
89 Apking Nina 8 Sycamore MS 17:39.4
90 Brewer Tricia 8 Mason MS 17:43.5
91 Nordin Audrey 8 Sycamore MS 17:56.1
92 Mendoza Ximena 8 Lakota West Junior 18:01.0
93 Good Bryee 8 Princeton MS 18:08.3
94 Kerby Ella 7 Mason MS 18:09.5
95 Roy Alaina 8 Princeton MS 18:10.2
96 Bogan Malea 7 Mason MS 18:17.5
97 Marshall Audrey 7 Oak Hills MS 18:30.6
98 Goodall Lara 8 Princeton MS 18:32.5
99 Ratliff Kylee 7 Lakota West Junior 18:32.9
100 Liu Aimee 8 Mason MS 18:37.3
101 Dahman Laila 7 Mason MS 18:50.0
102 Oliff Sarina 7 Sycamore MS 18:52.5
103 Connors Mari 7 Sycamore MS 19:00.0
104 Powell Emma 7 Sycamore MS 19:00.3
105 Yahya Nadeen 7 Mason MS 19:22.4
106 Kim Sarah 7 Mason MS 19:27.9
107 Hekking Elizabeth 8 Mason MS 19:29.1
108 Hagaman Ella 7 Lakota West Junior 19:45.7
109 Yeager Ambrea 7 Lakota East 20:13.4
110 Askin Haley 8 Mason MS 20:20.1
111 Hamann Piper 7 Mason MS 20:23.8
112 Kirk Anna 7 Lakota West Junior 20:37.2
113 Corcoran Maddy 7 Mason MS 21:06.5
114 Gallo Rachel 7 Sycamore MS 21:08.4
115 Bibby Brittany 7 Lakota East 21:15.2
116 Peters Mackenzie 7 Lakota East 21:28.6
117 Nazarov Isabella 7 Sycamore MS 21:31.9
118 Allan Madelyn 8 Lakota East 21:32.3
119 Mcgehee Isabella 8 Mason MS 22:24.5
120 Wafula Fiona 8 Oak Hills MS 22:36.3
121 Wagner Hattie 8 Lakota East 23:00.9
122 Ashford Jasmyn 8 Lakota East 23:15.3
123 Sharma Somya 7 Mason MS 23:37.8
124 Saleh Noor 7 Mason MS 23:44.1
125 Jindal Ria 8 Mason MS 26:38.2
GMC MS XC Championships 10/7/2019Plains Middle School
Boys 2 Mile Run Open
Pl Name Year Team Time
1 Gorski Brian 8 Mason MS 11:40.5
2 Carlin Alexander 8 Mason MS 11:46.4
3 Bogan Baron 8 Mason MS 12:10.4
4 Cooper Henry 8 Mason MS 12:13.7
5 Follmer Alexander 8 Mason MS 12:20.6
6 Waldon Sam 8 Mason MS 12:22.7
7 Johnson Will 8 Mason MS 12:23.8
8 Habli Omar 8 Mason MS 12:29.6
9 Mcmillen Mitchell 8 Mason MS 12:32.4
10 Christy Kameron 8 Mason MS 12:33.4
11 Liao Brandon 7 Mason MS 12:38.4
12 Maney Max 8 Mason MS 12:40.8
13 Naylor Jonathan 7 Mason MS 12:44.0
14 Schachleiter Leo 7 Mason MS 12:46.4
15 Musgrove Finley 8 Lakota West Junior 12:47.5
16 Clipson Will 7 Mason MS 12:48.3
17 Lee Jack 8 Mason MS 12:53.3
18 Christensen Owen 8 Mason MS 12:53.4
19 Waechter Matt 8 Mason MS 12:58.5
20 Jaber Yosef 8 Mason MS 12:59.3
21 Riley Quinn 7 Mason MS 13:00.5
22 Millard Chris 7 Mason MS 13:04.9
23 Burgess Raleigh 8 Sycamore MS 13:05.8
24 Lampe Adam 8 Mason MS 13:06.5
25 Korth Matthew 8 Mason MS 13:07.9
26 Pfeiffer Cameron 8 Lakota West Junior 13:09.5
27 Olson Christian 8 Lakota West Junior 13:10.4
28 Smith Brady 8 Mason MS 13:15.7
29 Parkins Evan 7 Mason MS 13:16.7
30 Evans Jacob 8 Mason MS 13:17.7
31 Bilo Michael 8 Mason MS 13:18.4
32 Khan Rayan 7 Mason MS 13:18.4
33 Koo Joshua 8 Sycamore MS 13:20.7
34 Niehaus Derek 8 Lakota East 13:23.7
35 Wheeler Caleb 7 Lakota East 13:26.8
36 Reddy Aryan 7 Mason MS 13:29.7
37 Barntsen Grant 8 Mason MS 13:31.0
38 Little Andrew 8 Mason MS 13:31.6
39 Moore Braxton 7 Mason MS 13:33.0
40 Gibbs Blake 7 Lakota East 13:37.7
41 Miller Daniel 8 Oak Hills MS 13:42.5
42 Mclaughlin Ian 7 Hamilton Mid 13:42.6
43 Pagadakatu Shasha 8 Mason MS 13:43.8
44 Kroger Alex 8 Oak Hills MS 13:44.6
45 Lowe Jackson 8 Oak Hills MS 13:47.7
46 Konda Srikar 8 Sycamore MS 13:48.6
47 Kreitzer Liam 7 Mason MS 13:49.8
48 Phillips Carter 7 Mason MS 13:50.3
49 Roberts Declan 7 Lakota East 13:51.3
50 Florence Austin 7 Mason MS 13:51.7
51 Connors Nolan 7 Mason MS 13:52.8
52 Vijayakumar Suriy 7 Mason MS 13:57.5
53 Luers Camden 7 Lakota East 13:58.7
54 Elefson Max 7 Mason MS 13:59.8
55 Gasson Andrew 8 Mason MS 13:59.9
56 Busam Jared 8 Lakota West Junior 14:00.5
57 Kalaiyarasan Sara 8 Mason MS 14:02.5
58 Kuhlman Braidan 8 Mason MS 14:02.6
59 Levine Colby 8 Mason MS 14:03.6
60 Wilson Jacob 7 Oak Hills MS 14:06.6
61 Folarin Iyanulolu 8 Mason MS 14:06.9
62 Pearce Benjamin 8 Mason MS 14:08.4
63 Beck Jordan 8 Mason MS 14:12.6
64 Cronk Ethan 8 Lakota West Junior 14:15.2
65 Whitney Owen 8 Sycamore MS 14:17.4
66 Lutz Ethan 7 Lakota West Junior 14:18.2
67 Thamann Jack 7 Lakota East 14:18.4
68 Fabian Owen 8 Lakota East 14:18.4
69 Obermeyer Logan 7 Lakota West Junior 14:18.5
70 Howard Garrett 8 Mason MS 14:19.4
71 Blatt Sam 8 Sycamore MS 14:21.5
72 Jelil Adam 7 Hamilton Mid 14:21.6
73 Henebry Garrett 8 Oak Hills MS 14:21.7
74 Oliverio Luke 8 Colerain MS 14:22.5
75 Guo Sean 8 Mason MS 14:22.7
76 Benson Joe 8 Colerain MS 14:23.7
77 Ahoujja Andrew 8 Lakota East 14:25.4
78 Muglia Jeremy 8 Mason MS 14:26.5
79 Loyal Connor 7 Lakota West Junior 14:26.5
80 Alexander Eli 8 Sycamore MS 14:30.1
81 Rao Shreyas 8 Mason MS 14:33.6
82 Morneau Ben 7 Mason MS 14:34.5
83 Smith Elliot 8 Mason MS 14:34.7
84 Guyler Jackson 8 Lakota West Junior 14:38.8
85 Hoelscher Matthew 7 Lakota East 14:40.5
86 Allen Tyler 8 Hamilton Mid 14:43.4
87 Rodencal Brody 7 Mason MS 14:43.8
88 Salek Noah 8 Lakota East 14:45.5
89 Scalfaro Blaze 7 Mason MS 14:48.1
90 Chamberlin Jaden 7 Sycamore MS 14:48.8
91 Finch Jordan 7 Lakota West Junior 14:49.9
92 Hamad Benjamin 7 Lakota East 14:50.4
93 Dull Jackson 7 Lakota East 14:52.4
94 Weaver Alex 7 Mason MS 14:54.5
95 Sackenheim Jacob 7 Lakota West Junior 14:56.7
96 Bruce Kyle 8 Mason MS 14:57.6
97 Makarenko Max 7 Mason MS 14:58.6
98 Lade Daniel 7 Oak Hills MS 14:58.7
99 Peyton Joe 8 Mason MS 15:01.4
100 Flanagan Brady 7 Lakota West Junior 15:01.4
101 Werner Brennan 8 Oak Hills MS 15:02.5
102 Sakemiller Connor 8 Sycamore MS 15:03.6
103 Dully Christian 8 Hamilton Mid 15:08.4
104 Jennings Eli 8 Sycamore MS 15:08.6
105 Paeltz Camden 7 Mason MS 15:10.4
106 Williams Caleb 8 Lakota West Junior 15:11.7
107 Kofler Jeremy 7 Sycamore MS 15:13.4
108 Elan Parker 7 Lakota East 15:13.6
109 Wang Raymond 8 Lakota West Junior 15:13.8
110 James Andrew 7 Mason MS 15:14.6
111 Brown Connor 8 Lakota East 15:16.5
112 Harrison Neil 8 Mason MS 15:18.6
113 Pitcher Andrew 7 Mason MS 15:21.5
114 Bittlinger Dylan 8 Lakota West Junior 15:22.0
115 Boerger Jack 7 Colerain MS 15:22.4
116 Pursley Tristan 7 Lakota East 15:22.5
117 Gavini Parthav 7 Mason MS 15:24.5
118 Huggins Luke 7 Lakota East 15:24.5
119 Shultz Jeff 8 Lakota West Junior 15:25.7
120 Bhosale Aditya 8 Mason MS 15:29.7
121 Guo Ryan 8 Mason MS 15:30.5
122 Schapman Andrew 7 Mason MS 15:31.6
123 Pitcher Jeffery 7 Mason MS 15:31.8
124 Taunque Sunitvir 8 Lakota West Junior 15:33.6
125 Smith Dominick 8 Lakota East 15:34.9
126 Hoffmaster Colton 7 Mason MS 15:34.9
127 Wissman Luke 7 Lakota West Junior 15:34.9
128 Silver Jack 7 Sycamore MS 15:35.5
129 Komiensky Andrew 7 Lakota West Junior 15:36.6
130 Gwin Connor 7 Lakota East 15:37.4
131 Gunda Akhil 8 Mason MS 15:37.5
132 Kopah Brian 7 Colerain MS 15:39.4
133 Lumb Xander 8 Sycamore MS 15:40.5
134 Wiegand Grant 7 Lakota East 15:41.6
135 Vivek Mithul 7 Mason MS 15:44.6
136 Amshoff Gavin 8 Mason MS 15:44.9
137 Anderson Jamar 7 Mason MS 15:46.5
138 Adamidis Constant 7 Lakota West Junior 15:48.5
139 Spangenberg Logan 7 Hamilton Mid 15:49.5
140 Rangel Diego 7 Hamilton Mid 15:50.4
141 Bondalapati Saath 8 Mason MS 15:55.4
142 Stump Mason 7 Mason MS 16:00.5
143 Edelen Connor 8 Colerain MS 16:05.0
144 Ito Sean 8 Mason MS 16:07.8
145 Martin Alec 7 Lakota East 16:10.5
146 Hutchison Spencer 7 Lakota West Junior 16:12.5
147 Prodoehl Royce 7 Lakota West Junior 16:16.1
148 Meyer Tanner 7 Lakota East 16:17.8
149 Chan Julian 7 Sycamore MS 16:18.4
150 Boger Lucas 7 Lakota West Junior 16:21.4
151 Gunda Nikhil 7 Mason MS 16:27.4
152 Brown Joshua 7 Sycamore MS 16:28.6
153 Ordyna David 7 Sycamore MS 16:31.4
154 Bringle Sam 7 Sycamore MS 16:34.9
155 Gueye Mauhamed 7 Lakota East 16:38.4
156 Neller Brady 8 Oak Hills MS 16:38.6
157 Page Maximilian 8 Lakota East 16:40.6
158 Kao Michael 7 Mason MS 16:43.3
159 Soni Anay 8 Mason MS 16:54.7
160 Newman Steven 8 Sycamore MS 16:54.9
161 Hartz Asher 7 Sycamore MS 17:00.5
162 Earnshaw Luke 8 Fairfield MS 17:02.8
163 Burghardt Andy 7 Sycamore MS 17:09.6
164 Harbaugh Kaleb 8 Lakota East 17:11.5
165 Pelfrey Leeland 7 Mason MS 17:12.0
166 Gavin Finnley 7 Hamilton Mid 17:13.5
167 Leisure Easton 7 Lakota East 17:14.6
168 Ross-triplet Riley 5 Hamilton Mid 17:15.4
169 Riva Wil 7 Mason MS 17:19.5
170 Martin Owen 7 Lakota East 17:19.6
171 Levenson Benjamin 7 Lakota West Junior 17:20.6
172 Hall Trevor 7 Lakota East 17:26.4
173 Dabas Goutham 7 Mason MS 17:27.3
174 Chacon Paco 8 Sycamore MS 17:27.5
175 Pressman Sam 7 Sycamore MS 17:36.5
176 Ante Austin 7 Lakota East 17:41.4
177 Karuppar Lorenzo 7 Lakota East 17:45.8
178 Scribner Braden 7 Lakota East 17:50.4
179 Thibeau Nicholas 7 Lakota West Junior 18:08.6
180 Moore Josh 7 Mason MS 18:12.7
181 Pati Sachet 8 Mason MS 18:22.4
182 George Joshua 7 Lakota West Junior 18:36.8
183 Palmer Donald 7 Mason MS 18:39.5
184 Tadiparthi Rishiv 8 Sycamore MS 18:40.5
185 Allan Joshua 7 Lakota East 18:41.7
186 Bingcang James 8 Sycamore MS 18:53.7
187 Harbaugh Kaden 8 Lakota East 18:56.4
188 Saravanan Sarvesh 8 Mason MS 18:58.9
189 Koodou Kitaphat 8 Lakota East 19:10.1
190 Wallace Caden 8 Lakota East 19:12.4
191 Alcorn Logan 8 Hamilton Mid 19:15.4
192 Burra Krishna 7 Mason MS 19:20.2
193 Vanapalli Vikram 7 Mason MS 19:20.5
194 Mathur Rishi 7 Sycamore MS 19:22.4
195 Singh Avneet 7 Mason MS 19:26.5
196 Atwood Andrew 7 Lakota West Junior 19:35.9
197 Wolter Brett 7 Sycamore MS 19:36.6
198 Harmon Clay 8 Fairfield MS 19:57.8
199 Challa Manvick 7 Mason MS 19:58.4
200 Sheldon Ethan 8 Lakota East 19:58.5
201 Latif Abdulla 7 Mason MS 20:23.6
202 Sharma Parv 8 Mason MS 20:31.7
203 Stone Aiden 7 Hamilton Mid 20:32.0
204 Sawyers Ayden 7 Hamilton Mid 21:07.4
205 Singh Arshdeep 8 Lakota West Junior 21:15.4
206 Myers William 7 Sycamore MS 21:23.5
207 Elias Alex 7 Sycamore MS 21:34.4
208 Thangavelu Akhil 7 Mason MS 23:08.5
209 Fout Dylan 7 Colerain MS 23:13.7
210 Birru Yajath 7 Sycamore MS 26:26.3
211 Chambers Elias 7 Lakota West Junior 26:32.8
Boys MS 2 Mile Run 7th Grade
Pl Name Year Team Time
1 Myers Gavin 7 Lakota East 11:47.6
2 Reynolds Grayson 7 Lakota East 11:48.6
3 Greco Max 7 Mason MS 11:51.8
4 Liao Brian 7 Mason MS 12:03.5
5 Barry Gavin 7 Mason MS 12:04.6
6 Buckalew Will 7 Mason MS 12:04.8
7 Albers Finn 7 Mason MS 12:19.6
8 Hartsock Soren 7 Mason MS 12:32.7
9 Mang Carter 7 Lakota West Junior 12:36.6
10 Anderson Jacob 7 Mason MS 12:41.7
11 Aponte Evan 7 Lakota East 12:45.8
12 Hoffman Adam 7 Lakota East 12:46.2
13 Willis Larkin 7 Lakota East 12:48.7
14 Hudak Logan 7 Lakota East 12:54.6
15 Boord Diego 7 Sycamore MS 12:57.0
16 Zehring Andrew 7 Lakota West Junior 13:15.7
17 Wright Chandler 7 Lakota West Junior 13:15.8
18 Shaffer Cole 7 Lakota West Junior 13:16.7
19 Kohler Logan 7 Lakota East 13:17.5
20 Pitman Brady 7 Lakota West Junior 13:18.6
21 DeGraaf Elliot 7 Oak Hills MS 13:20.7
22 Merten Grady 7 Lakota West Junior 13:20.7
23 Adamson Derek 8 Lakota West Junior 13:24.8
24 Thomas Geronimo 7 Middletown M 13:29.7
25 Rinehart Jack 7 Sycamore MS 13:36.8
26 Dew Eric 7 Oak Hills MS 13:41.6
27 Giordano Dominic 7 Oak Hills MS 13:52.5
28 Rodriguez Alex 7 Fairfield MS 13:53.8
29 Zhang David 7 Sycamore MS 13:59.5
30 Richards David 7 Oak Hills MS 14:06.7
31 Carmody Grant 7 Sycamore MS 14:08.8
32 McGrath Declan 7 Princeton MS 14:09.9
33 Hayden Cameron 7 Oak Hills MS 14:10.7
34 Baron Jacob 7 Sycamore MS 14:24.9
35 Kramer Brett 7 Sycamore MS 14:27.5
36 Taylor Sam 7 Oak Hills MS 14:33.7
37 Cox Gabe 7 Oak Hills MS 14:40.9
38 Garcia Sergio 7 Sycamore MS 15:00.6
39 Taphorn Max 7 White Oak MS 15:17.2
40 Martini Shad 7 White Oak MS 15:33.6
41 Sharpshair Jeffrey 7 Fairfield MS 15:47.6
42 Sandford Carter 7 Fairfield MS 16:02.6
43 Soppanish Noah 7 Middletown M 16:34.9
44 Chupka Nate 7 Middletown M 16:53.9
45 Sanders Kameron 7 Fairfield MS 16:56.6
46 Burns Zach 7 Princeton MS 17:07.8
47 Wyatt Duncan 7 White Oak MS 17:14.0
48 Kessler Mitchell 7 Princeton MS 17:15.7
49 Burgin Cole 7 White Oak MS 17:38.0
50 Smith Andrew 7 Middletown M 17:59.5
51 Manuel Brayden 7 Fairfield MS 18:08.8
Boys 2 Mile Run 8th Grade
Pl Name Year Team Time
1 Roe Brendan 8 Mason MS 10:52.3
2 Krause Alex 8 Lakota West Junior 10:53.8
3 Xu Jerry 8 Mason MS 11:17.8
4 Liao Max 8 Mason MS 11:21.7
5 Kluesener Benjamin 8 Lakota East 11:22.8
6 Schneider Ej 8 Oak Hills MS 11:23.8
7 Lewis William 8 Lakota East 11:24.8
8 Connors Niall 8 Mason MS 11:25.8
9 Mathes Athan 8 Mason MS 11:26.8
10 Romak Bryan 8 Lakota West Junior 11:27.7
11 Kelly Noah 8 Mason MS 11:31.7
12 Helmes Joe 8 Oak Hills MS 11:41.2
13 Taylor Cooper 8 Lakota West Junior 11:42.9
14 Kappen Noah 8 Mason MS 11:43.4
15 Eden Jeremy 8 Lakota West Junior 11:51.9
16 Hickey Brennen 8 Lakota East 11:53.8
17 Green Zach 8 Sycamore MS 11:58.4
18 Banks John 8 Lakota West Junior 12:00.7
19 Spetz Nathan 8 Lakota West Junior 12:06.9
20 Pishotti Miles 8 Sycamore MS 12:08.0
21 Willwerth Logan 8 Oak Hills MS 12:20.9
22 Rogers Ethan 8 Sycamore MS 12:26.8
23 Walz James 8 Oak Hills MS 12:35.1
24 White Morgan 8 Oak Hills MS 12:46.1
25 Kanya Matthew 8 Lakota East 12:51.7
26 Butts Locklear 8 Lakota East 12:53.6
27 Oehler Josh 8 Lakota West Junior 12:56.0
28 Gerth Austin 8 White Oak MS 12:59.3
29 Suh Jacob 8 Sycamore MS 13:06.0
30 Jensen Jacob 8 Sycamore MS 13:07.2
31 Moore Rayshawn 8 White Oak MS 13:12.7
32 Jose Asker Fredy 8 Sycamore MS 13:20.0
33 Murphy Trenton 8 Oak Hills MS 13:23.9
34 Zhu Jeffrey 8 Lakota East 13:25.7
35 Queenan Reilly 8 Sycamore MS 13:37.1
36 Hill Carson 8 Lakota East 13:44.9
37 Crawley Owen 8 Fairfield MS 14:03.7
38 Graham Nathan 8 Fairfield MS 14:18.2
39 Gerth Hunter 8 White Oak MS 14:44.1
40 Blake Jordan 8 Princeton MS 14:58.8
41 Thomas Nolan 8 Fairfield MS 15:14.0
42 Smith Ethan 8 Fairfield MS 15:39.8
43 Prince Jared 8 Fairfield MS 15:49.9
44 Godwin Cade 8 White Oak MS 16:30.6
45 Lane David 8 White Oak MS 16:31.9
46 Trinh Kevin 8 Princeton MS 16:35.0
47 Perez Pedro 8 Princeton MS 16:39.9
48 Howard Owen 8 Fairfield MS 16:57.8
49 Alvarez-benitez Al 8 Fairfield MS 18:15.0