Brecksville Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
55 Meter Dash | |||||
9.73 | SB | Ann Matthew | 12th | Finals H1 | Complete Results |
9.77 | SB | Neela Polly | 13th | Finals H2 | Complete Results |
10.30 | SB | Liz Choma | 14th | Finals H1 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
31.07 | SB | Alivia Tamer | 4th | Finals H2 | Complete Results |
32.27 | SB | Janja Dordevic | 7th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:10.92 | Maddie Shaheen | 2nd | Finals H2 | Complete Results | |
1:12.16 | SB | Ashley Patel | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
1:22.52 | SB | Ava Bauer | 6th | Finals H1 | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
6:09.22 | Anna Mehendale | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
7:24.80 | Chloe Feeney | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x200 Meter Relay | |||||
2:08.19 | Relay Team | 4th | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:55.43 | SB | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
55 Meter Dash | |||||
7.17 | Christian Mitchell | 3rd | Finals H2 | Complete Results | |
7.50 | Ronny Wilson | 5th | Finals H2 | Complete Results | |
200 Meter Dash | |||||
25.61 | Logan Johnson | 1st | Finals H2 | Complete Results | |
27.56 | SB | Pete Redinger | 6th | Finals H1 | Complete Results |
28.14 | SB | Josh Ackerman | 9th | Finals H1 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
57.98 | SB | Michael Palmer | 2nd | Finals H3 | Complete Results |
59.76 | SB | Egan Beach | 4th | Finals H2 | Complete Results |
1:04.19 | SB | Michael Schrader | 9th | Finals H1 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:27.26 | SB | Miko Novakovic | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
2:34.29 | SB | Dima Moissis | 4th | Finals H1 | Complete Results |
2:38.32 | SB | Jaehyuk Yu | 5th | Finals H1 | Complete Results |
2:46.54 | Monte Morrow | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
1600 Meter Run | |||||
4:51.04 | SB | Wade Speeth | 1st | Finals H1 | Complete Results |
5:10.81 | SB | Josh Bohurjak | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
5:12.21 | SB | Adam Jones | 4th | Finals H1 | Complete Results |
5:30.29 | Tim Wilczewski | 6th | Finals H1 | Complete Results | |
3200 Meter Run | |||||
10:49.21 | John Mcsweeney | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
11:08.31 | SB | Tommy Redinger | 2nd | Finals H1 | Complete Results |
11:16.29 | SB | Ethan Meilander | 3rd | Finals H1 | Complete Results |
12:04.52 | SB | George Lui | 4th | Finals H1 | Complete Results |
4x200 Meter Relay | |||||
1:44.97 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:54.77 | Relay Team | 2nd | Finals H1 | Complete Results | |
4x800 Meter Relay | |||||
8:57.39 | Relay Team | 1st | Finals H1 | Complete Results | |
Shot Put | |||||
43-0 | SB | David Drinko | 2nd | Finals H3 | Complete Results |