Girls 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Tre. Edgewood 11:05.00 1
2 Eaton 11:15.12 1
3 Fenwick 11:29.45 1
4 Monroe 11:31.60 1
5 Mt. Healthy 11:51.92 1
6 Franklin 13:15.72 1
Boys 4x800 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Reading 9:02.12 1
2 Cin. Northwest 9:26.24 1
3 Carlisle 9:32.20 1
4 Mt. Healthy 9:47.11 1
5 Monroe 9:53.91 1
6 Eaton 10:08.65 1
7 Franklin 10:12.16 1
8 Mid. Madison 10:23.41 1
9 Fenwick 10:29.35 1
Girls 100 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cassidy Claxton 11 Tre. Edgewood 17.06 2
2 Lizzie Whisler 10 Monroe 17.72 2
3 Elise Hewitt 11 Eaton 18.34 2
4 Lilly Wehrley 12 Eaton 18.39 2
5 Aspen Clements 11 Monroe 18.71 1
6 Esther Ross 10 Day. Christian 18.73 2
7 Kelijahna Sanders 11 Mt. Healthy 18.91 2
8 Jhon Ba 9 Reading 19.17 1
9 Reghan Hall 11 Franklin 19.22 2
10 Taylor Ullrich 12 Day. Christian 19.36 2
11 Makayla Gaines 12 Mid. Christian 19.45 1
12 Terriona Minton 12 Mt. Healthy 19.58 1
13 Jordan Clemons 12 Reading 20.20 1
14 Jordan Hagans 9 Cin. Northwest 23.08 1
Boys 110 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Diego Yun 11 Cin. Northwest 16.05 2
2 Keonte Green 12 Mt. Healthy 16.81 2
3 Jacob Crowthers 11 Tre. Edgewood 16.85 2
4 Riley Payne 12 Tre. Edgewood 17.23 2
5 John Gay 12 Carlisle 17.29 2
6 John Short 11 Eaton 18.15 1
7 Jordan Perry 10 Mid. Madison 18.23 2
8 Lorenzo Vernon 12 Cin. Northwest 18.31 2
9 David Keenan 9 Day. Christian 19.87 1
10 Bryan Varela 10 Monroe 20.05 1
11 Jamel Trice 9 Mt. Healthy 20.19 1
12 Abram Bailey 10 Day. Christian 20.37 1
13 Russell Turner 9 Reading 21.56 1
Girls 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Dashayla Worlaw 9 Mt. Healthy 12.62 4
2 Meela Seaquist 10 Day. Christian 13.13 4
3 Anayah Thomas 11 Mt. Healthy 13.35 4
4 Amyah Thacker 12 Eaton 13.53 4
5 Camryn Bates 12 Eaton 13.85 4
6 Alena Seaquist 12 Day. Christian 14.04 4
7 Alexandra Young 9 Cin. Northwest 14.07 3
8 Lynette Weiss 10 Mid. Madison 14.36 4
9 Alyssa Nocero 12 Carlisle 14.40 4
10 Taylor Chow 9 Tre. Edgewood 14.45 3
11 Rheanda Bonsu 10 Monroe 14.50 3
12 Raven Moore 11 Cin. Northwest 14.69 3
13 Alayna Hesse 9 Monroe 14.72 3
14 Riley Hall 11 Franklin 14.86 3
15 Jasmine Friason 11 Reading 15.30 2
16 Arionna Maertz 9 Reading 15.32 3
17 Hayla Gadd 12 Franklin 15.39 3
18 Melanie Nauta 9 Carlisle 15.74 2
19 Macie Burgess 10 Mid. Madison 16.06 2
20 Rachel Fossum 10 Fenwick 16.69 2
21 Ashleigh Cathcart 10 Fenwick 17.26 1
22 Reina Haas 11 Royalmont Academy High School 17.69 2
23 Rachel Wolfenbarger 10 Mid. Christian 17.94 1
24 Catherine LLoyd 11 Royalmont Academy High School 19.49 1
Boys 100 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Malachi Snow 11 Cin. Northwest 10.98 4
2 Charles Williams 11 Cin. Northwest 11.53 4
3 Braden Sullivan 10 Tre. Edgewood 11.55 4
4 Konnor Loper 11 Monroe 11.56 4
5 Emmanuel Besingi 9 Tre. Edgewood 11.82 4
6 Anthony Horton 12 Mt. Healthy 11.83 4
7 Noah Montgomery 9 Monroe 11.96 4
8 Ethan Hamm 9 Carlisle 12.13 3
9 Alex Million 12 Franklin 12.24 3
10 Matt Montgomery 12 Franklin 12.31 3
11 Jordan Downs 9 Eaton 12.35 2
12 Joey Huff 10 Mid. Madison 12.40 3
13 Wesley Taylor 12 Day. Christian 12.48 3
14 Aiden Wiggins 9 Day. Christian 12.50 3
15 Ashton Biser 10 Reading 12.52 2
16 Dillon Reed 10 Reading 12.53 2
17 Isaiah Daniels 12 Mt. Healthy 12.60 4
18 Evan Green 12 Mid. Christian 12.64 2
19 Charlie Roth 10 Eaton 12.65 2
20 Carson Cooper 9 Fenwick 12.84 3
21 Easton Ensor 9 Carlisle 13.35 1
22 Jon Stoner 9 Mid. Christian 13.56 1
23 Ben Spahr 9 Fenwick 13.79 1
24 Drake Blevins 10 Mid. Madison 14.56 1
Girls 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mt. Healthy 1:48.69 2
2 Day. Christian 1:52.50 2
3 Monroe 1:54.32 2
4 Eaton 1:55.15 2
5 Cin. Northwest 1:57.70 2
6 Mid. Madison 1:57.84 2
7 Reading 2:00.71 1
8 Royalmont Academy High School 2:01.42 1
9 Franklin 2:01.92 1
10 Tre. Edgewood 2:04.13 1
Boys 4x200 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cin. Northwest 1:31.95 2
2 Mt. Healthy 1:32.12 2
3 Eaton 1:35.67 2
4 Tre. Edgewood 1:36.28 2
5 Monroe 1:39.27 2
6 Reading 1:39.64 2
7 Day. Christian 1:40.86 2
8 Carlisle 1:41.40 1
9 Franklin 1:41.92 2
10 Royalmont Academy High School 1:42.50 1
11 Fenwick 1:44.50 1
12 Mid. Madison 1:45.50 1
Girls 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jessica Martinez 10 Tre. Edgewood 6:09.51 1
2 Abbi Fall 11 Tre. Edgewood 6:11.93 1
3 Kelsey Towle 10 Day. Christian 6:12.98 1
4 Emily Kuhlman 10 Fenwick 6:16.77 1
5 Anna Ross 11 Monroe 6:37.54 1
6 Hailey Hitte 9 Franklin 7:34.23 1
7 Chloe Glay 9 Monroe 7:47.25 1
Boys 1600 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jonny Powers 12 Reading 4:42.15 1
2 Stephen Bright 11 Tre. Edgewood 4:42.58 1
3 Sam Gutzwiller 11 Fenwick 4:49.82 1
4 Ethan Withers 12 Day. Christian 5:01.93 1
5 Micah Blake 11 Day. Christian 5:05.02 1
6 Cooper Wright 11 Mid. Madison 5:20.40 1
7 Isaac Brown 11 Monroe 5:21.86 1
8 Clayton Cotton 12 Carlisle 5:25.39 1
9 Max Broek 9 Royalmont Academy High School 5:25.42 1
10 Nick Laycox 10 Eaton 5:34.49 1
11 Jaxon Roth 11 Eaton 5:34.52 1
12 Austin Hitte 10 Franklin 5:42.36 1
13 Jeremiah Singleton 11 Mt. Healthy 5:44.77 1
14 Brice Klapper 10 Mid. Madison 5:52.18 1
15 Eli Alanis 9 Franklin 5:54.64 1
16 Luke Boyd 9 Fenwick 5:55.02 1
17 Andrew Forsthoefel 10 Royalmont Academy High School 5:55.86 1
18 Seti Stevenson 9 Mt. Healthy 6:05.99 1
19 Andrew Weinrich 11 Reading 7:19.94 1
Girls 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mt. Healthy 51.80 2
2 Day. Christian 52.89 2
3 Cin. Northwest 54.00 2
4 Eaton 54.37 2
5 Reading 56.85 2
6 Mid. Madison 57.42 2
7 Monroe 58.19 1
8 Franklin 59.14 1
9 Carlisle 1:02.93 1
10 Tre. Edgewood 1:04.85 1
Boys 4x100 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mt. Healthy 45.74 2
2 Tre. Edgewood 45.88 2
3 Eaton 46.17 2
4 Cin. Northwest 46.39 2
5 Reading 47.29 2
6 Monroe 47.75 2
7 Franklin 48.50 1
8 Day. Christian 48.76 1
9 Mid. Madison 49.88 1
10 Fenwick 51.96 1
Girls 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ella Norris 12 Mt. Healthy 1:05.24 2
2 Katie Welker 10 Day. Christian 1:06.30 3
3 Sophie Poindexter 12 Day. Christian 1:06.89 3
4 Danielle Tebbe 11 Fenwick 1:07.49 3
5 Emma Truster 12 Mid. Madison 1:07.76 3
6 Bella Pfeiffer 9 Tre. Edgewood 1:08.49 3
7 Baylie Sprandel 9 Carlisle 1:09.41 2
8 Delaney Gale 12 Mid. Christian 1:09.88 2
9 Addy Berry 10 Franklin 1:12.22 1
10 Alayna Hesse 9 Monroe 1:13.61 2
11 Alenah McGuire 9 Mid. Madison 1:14.95 2
12 McKenzie Proctor 9 Eaton 1:15.03 1
13 Julionnya Mccall 9 Franklin 1:15.39 2
14 Peytience King 9 Mt. Healthy 1:16.46 2
15 Joselynn Nerderman 10 Eaton 1:18.59 1
16 Aliston Hertel 9 Carlisle 1:22.86 1
17 Brooklynne Voegele 11 Reading 1:23.22 2
Boys 400 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Jacob Martin 10 Mt. Healthy 52.97 3
2 Connor Cooper 10 Tre. Edgewood 53.40 3
3 Chris Barrow 11 Cin. Northwest 54.35 3
4 Brayden Reece 9 Monroe 54.38 2
5 Noah Calvin 11 Cin. Northwest 55.07 3
6 Julian Bemmes 12 Reading 55.18 2
7 Robert Duckworth 11 Monroe 55.59 2
8 Will Henschen 11 Mt. Healthy 55.76 3
9 Bryce Brown 11 Carlisle 55.85 2
10 Jaydon Bemmes 12 Reading 55.89 3
11 Shaefer Janeck 10 Fenwick 56.34 2
12 Brayden Fitzwater 10 Tre. Edgewood 56.39 2
13 Ethan Withers 12 Day. Christian 57.76 3
14 Will Guzman -- Eaton 58.10 2
15 Evan Green 12 Mid. Christian 58.40 1
16 Dylan Pitstick 11 Fenwick 1:01.04 2
17 Angel Wooten 9 Franklin 1:01.40 1
18 Dominic Isaacs 12 Eaton 1:01.53 1
19 Mikey Findlay 11 Mid. Madison 1:05.14 1
20 Carson Geisler 11 Franklin 1:06.00 1
21 Jon Stoner 9 Mid. Christian 1:06.61 1
22 Gabe Ginn 10 Mid. Madison 1:08.63 1
Girls 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Lizzie Whisler 10 Monroe 50.14 2
2 Kate Cooper 9 Tre. Edgewood 50.84 2
3 Cassidy Claxton 11 Tre. Edgewood 51.20 2
4 Elise Hewitt 11 Eaton 52.38 2
5 Addie Ogburn 11 Day. Christian 52.70 1
6 Lilly Wehrley 12 Eaton 54.01 2
7 Esther Ross 10 Day. Christian 54.59 2
8 Terriona Minton 12 Mt. Healthy 55.55 1
9 Jordan Clemons 12 Reading 58.80 1
10 Makayla Gaines 12 Mid. Christian 58.83 1
11 Jordan Hagans 9 Cin. Northwest 59.98 1
12 Jasmine Friason 11 Reading 1:00.54 1
13 Lynette Weiss 10 Mid. Madison 1:28.74 2
Boys 300 meter Hurdles
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Malachi Snow 11 Cin. Northwest 41.30 3
2 Jacob Crowthers 11 Tre. Edgewood 41.68 3
3 John Gay 12 Carlisle 43.32 3
4 Jalen Martin 12 Cin. Northwest 44.77 3
5 Jordan Perry 10 Mid. Madison 45.07 1
6 David Keenan 9 Day. Christian 46.39 2
7 Kalel Murray 12 Mt. Healthy 47.04 2
8 Abram Bailey 10 Day. Christian 47.44 2
9 Trent Banner 11 Monroe 47.54 2
10 Ryan Van Erden 12 Fenwick 48.41 1
11 Bryan Varela 10 Monroe 48.86 2
12 Keonte Green 12 Mt. Healthy 51.02 2
13 Russell Turner 9 Reading 51.45 1
Girls 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Stephanie Rose 9 Fenwick 2:42.26 1
2 Kelsey Towle 10 Day. Christian 2:42.73 1
3 Emily Haynes 9 Eaton 2:44.23 1
4 Autumn Daley 9 Reading 2:48.20 1
5 Madelyn Brown 9 Tre. Edgewood 2:48.37 1
6 Kaylee Landis 9 Reading 2:52.57 1
7 Hannah Hatfield 9 Monroe 2:53.62 1
8 Isabella Baker 9 Franklin 2:56.32 1
9 Anna Borgemenke 9 Fenwick 2:56.95 1
10 Lexi Pope 10 Tre. Edgewood 3:00.62 1
11 Tahlia Daniels 9 Mt. Healthy 3:01.22 1
12 Emily Webb 10 Mid. Madison 3:04.75 1
13 Kendall Bowen 11 Monroe 3:04.88 1
14 Isabella Knipper 12 Franklin 3:32.66 1
15 Katherine Dougherty 11 Eaton 3:35.69 1
16 Lauren Zimmers 9 Mid. Madison 3:37.42 1
Boys 800 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Stephen Bright 11 Tre. Edgewood 2:11.09 1
2 Jonny Powers 12 Reading 2:11.12 1
3 Landon Schaefer 9 Reading 2:15.76 1
4 Kason Barry 12 Cin. Northwest 2:17.32 1
5 Tanner Davis 9 Eaton 2:18.32 1
6 Derek Sprandel 12 Carlisle 2:18.48 1
7 Micah Blake 11 Day. Christian 2:19.69 1
8 Cooper Wright 11 Mid. Madison 2:21.10 1
9 Justin Oliver 11 Day. Christian 2:23.10 1
10 Izaki Wampeti 9 Cin. Northwest 2:27.78 1
11 Terry Minton 10 Mt. Healthy 2:27.90 1
12 Braden Morris 12 Carlisle 2:28.63 1
13 Paul Smith 11 Franklin 2:29.32 1
14 Caden Griffith 11 Monroe 2:30.38 1
15 Trent Lewis 9 Franklin 2:32.77 1
16 Elijah Thacker 9 Eaton 2:33.23 1
17 Jacob Wells 9 Fenwick 2:35.04 1
18 Carlo Averion 10 Fenwick 2:38.39 1
19 thomas vaughn 12 Mt. Healthy 2:39.98 1
20 Andrew Parker 12 Mid. Madison 2:55.30 1
Girls 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Dashayla Worlaw 9 Mt. Healthy 25.70 3
2 Adrielle Rhodus 11 Tre. Edgewood 25.98 3
3 Meela Seaquist 10 Day. Christian 27.29 3
4 Amyah Thacker 12 Eaton 27.76 3
5 Emma Truster 12 Mid. Madison 28.66 3
6 Lydia Herb 10 Tre. Edgewood 29.11 3
7 Alexandra Young 9 Cin. Northwest 29.17 2
8 Sidney Clements 9 Day. Christian 29.31 2
9 Jada Parnell 11 Cin. Northwest 29.36 2
10 Alenah McGuire 9 Mid. Madison 29.40 2
11 Camryn Bates 12 Eaton 29.50 3
12 Anayah Thomas 11 Mt. Healthy 29.67 3
13 Delaney Gale 12 Mid. Christian 29.76 2
14 Baylie Sprandel 9 Carlisle 30.99 1
15 Reghan Hall 11 Franklin 31.10 1
16 Serafina Terry 9 Reading 31.19 2
17 Rheanda Bonsu 10 Monroe 31.40 2
18 Arionna Maertz 9 Reading 32.22 1
19 Hayla Gadd 12 Franklin 32.63 1
20 Rachel Fossum 10 Fenwick 35.92 1
21 Ashleigh Cathcart 10 Fenwick 37.06 1
22 Reina Haas 11 Royalmont Academy High School 37.58 1
23 Catherine LLoyd 11 Royalmont Academy High School 42.61 1
Boys 200 meter Dash
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Malachi Snow 11 Cin. Northwest 22.63 3
2 Jacob Martin 10 Mt. Healthy 23.14 3
3 Braden Sullivan 10 Tre. Edgewood 24.02 3
4 Aiden Williams 12 Eaton 24.07 2
5 Brady Cooper 12 Eaton 24.22 3
6 Jaylen Barry 10 Tre. Edgewood 24.38 3
7 Konnor Loper 11 Monroe 24.42 3
8 Ethan Hamm 9 Carlisle 24.49 2
9 Eli Manley 10 Day. Christian 24.82 2
10 Matt Montgomery 12 Franklin 24.92 1
11 Jordan Feld 12 Reading 25.08 2
12 Bryce Brown 11 Carlisle 25.14 2
13 DJ Brown 11 Fenwick 25.26 3
14 Kalel Murray 12 Mt. Healthy 25.47 3
15 Aiden Wiggins 9 Day. Christian 25.55 2
16 Joey Huff 10 Mid. Madison 25.71 1
17 Evan Green 12 Mid. Christian 25.78 1
18 Lorenzo Vernon 12 Cin. Northwest 25.89 2
19 Branden Barker 9 Reading 26.15 1
20 Jon Stoner 9 Mid. Christian 27.97 1
21 Phillip Huff 9 Franklin 28.50 1
22 Drake Blevins 10 Mid. Madison 29.81 1
23 Noah Montgomery 9 Monroe 32.15 2
Girls 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Ashlynn Williams 11 Tre. Edgewood 12:49.21 1
2 Morgan Blair 9 Fenwick 13:00.44 1
3 Jessica Martinez 10 Tre. Edgewood 13:27.70 1
4 Emily Kuhlman 10 Fenwick 14:14.67 1
5 Rachel Riegel 9 Monroe 14:59.90 1
6 Alivia Peters-fryer 11 Franklin 15:12.06 1
Boys 3200 meter Run
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sam Gutzwiller 11 Fenwick 10:39.88 1
2 Connor Green 9 Franklin 11:01.91 1
3 Thomas Crossman 11 Fenwick 11:25.92 1
4 Isaac Brown 11 Monroe 11:30.87 1
5 Cooper Cole 11 Franklin 12:26.72 1
6 Yuri Bair 9 Tre. Edgewood 12:27.03 1
7 David Escobedo-Arreola 9 Reading 14:49.55 1
Girls 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Day. Christian 4:30.16 1
2 Monroe 4:35.18 1
3 Mt. Healthy 4:48.61 1
4 Reading 4:50.21 1
5 Royalmont Academy High School 4:51.04 1
6 Eaton 4:54.15 1
7 Franklin 5:46.88 1
Boys 4x400 Meter Relay
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cin. Northwest 3:41.05 2
2 Reading 3:45.92 2
3 Royalmont Academy High School 3:54.78 1
4 Fenwick 3:56.66 2
5 Eaton 3:59.28 1
6 Day. Christian 4:02.84 2
7 Monroe 4:11.28 2
8 Franklin 4:11.37 2
9 Mid. Madison 4:23.80 1
Girls Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Natalie Garner 9 Franklin 30-1.25 1
2 Riley Russell 9 Tre. Edgewood 28-11.50 1
3 Caroline Meehan 12 Carlisle 28-2.50 1
4 Sophie Aldridge 10 Franklin 28-1 1
5 Carly Holbert 12 Reading 27-7.50 1
6 Alena Seaquist 12 Day. Christian 27-3.25 1
7 Keirstyn Schmidt 10 Eaton 26-1 1
8 Naomi Campbell 11 Mt. Healthy 25-9 1
9 Yamiyah Craver 10 Day. Christian 25-8 1
10 Therese Bell 12 Fenwick 25-5.50 1
11 Monica Hatfield 12 Monroe 24-2 1
12 Kylie Bernier -- Eaton 23-5.50 1
13 Jade Rahe 11 Mt. Healthy 23-2.50 1
14 Melina Santo 12 Carlisle 22-11 1
15 Rachel Wolfenbarger 10 Mid. Christian 21-11 1
16 Olivia Blake 10 Mid. Madison 21-10 1
17 Mackenzie Schoelwer 10 Fenwick 21-1.50 1
18 Sophia Sallee 9 Monroe 20-3 1
19 Shelby McFerron 11 Reading 20-0.50 1
20 Mary Barlage 10 Mid. Madison 15-0 1
Boys Shot Put
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Clayton Kiracofe 12 Eaton 50-8 1
2 Gabe Puckett 12 Eaton 48-7.50 1
3 Kenyon Smith 12 Cin. Northwest 45-0 1
4 Alex Couch 12 Carlisle 40-11 1
5 Nazareth Badjo 10 Mt. Healthy 39-6 1
6 Gabe Maxwell 12 Monroe 35-5 1
6 Cy Thompson 11 Mid. Madison 35-5 1
8 Max Boon 10 Fenwick 34-1.50 1
8 Ryan Brensike 12 Fenwick 34-1.50 1
10 Andrew Sharp 11 Monroe 33-7.50 1
11 John Pottinger 12 Carlisle 32-7.50 1
12 Chris Powers 10 Reading 31-7 1
13 Kaleb Sherrer 11 Mt. Healthy 29-0 1
14 Billy Allmon 10 Mid. Madison 28-9 1
15 Max Patrick 11 Franklin 28-6.50 1
16 Alexander Metz 10 Tre. Edgewood 25-0 1
Girls Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Sophie Aldridge 10 Franklin 105-4 1
2 Alena Seaquist 12 Day. Christian 103-3 1
3 Caroline Meehan 12 Carlisle 93-3 1
4 Naomi Campbell 11 Mt. Healthy 83-1.50 1
5 Abby Yetter 9 Carlisle 77-6.50 1
6 Mackenzie Schoelwer 10 Fenwick 76-7 1
7 Morgan White 10 Eaton 75-8 1
8 Olivia Blake 10 Mid. Madison 73-2.50 1
9 Peytience King 9 Mt. Healthy 67-5.50 1
10 Carly Holbert 12 Reading 66-10 1
11 Riley Russell 9 Tre. Edgewood 63-0 1
12 Therese Bell 12 Fenwick 60-1.50 1
13 Andrea Richards 11 Franklin 56-8 1
14 Yamiyah Craver 10 Day. Christian 55-5 1
14 Rachel Wolfenbarger 10 Mid. Christian 55-5 1
16 Monica Hatfield 12 Monroe 54-2 1
17 Shelby McFerron 11 Reading 50-11 1
17 Hope Muncy 10 Monroe 50-11 1
19 Keirstyn Schmidt 10 Eaton 50-10 1
20 Mary Barlage 10 Mid. Madison 38-6 1
Boys Discus Throw
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Cody Deposter 12 Eaton 137-4 1
2 Mathew Michael 12 Eaton 129-3 1
3 Alex Couch 12 Carlisle 126-4 1
4 Keonte Green 12 Mt. Healthy 116-5 1
5 Kenyon Smith 12 Cin. Northwest 106-10 1
6 Max Boon 10 Fenwick 105-11 1
7 Chris Powers 10 Reading 103-6 1
8 Gabe Maxwell 12 Monroe 100-3 1
9 Ryan Brensike 12 Fenwick 89-9.50 1
10 Trey Newsome 10 Franklin 85-10 1
11 Lucian Marczuk 10 Carlisle 83-3 1
12 Kaleb Sherrer 11 Mt. Healthy 81-9.50 1
13 Cy Thompson 11 Mid. Madison 80-9.50 1
14 Andrew Sharp 11 Monroe 78-1 1
15 Hudson Schierloh 9 Reading 75-11 1
16 Aedyn Cotter 10 Mid. Christian 74-1 1
17 Colby Baumgartner 11 Mid. Madison 69-5.50 1
18 Alexander Metz 10 Tre. Edgewood 62-9 1
19 Max Patrick 11 Franklin 50-4.50 1
Girls Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 D'Asyia Cotton 9 Cin. Northwest 15-8.25 1
2 Vanessa Temple 12 Monroe 15-5.75 1
3 Tiahnah Hamilton 12 Mt. Healthy 14-11 1
4 Danielle Tebbe 11 Fenwick 14-5.25 1
5 Sidney Clements 9 Day. Christian 13-7.50 1
6 Addie Lloyd 11 Franklin 13-4.50 1
7 Jenna Marcum 9 Monroe 13-3.75 1
8 Taylor Chow 9 Tre. Edgewood 13-3.50 1
9 Lauren Kinney 9 Tre. Edgewood 13-2.50 1
10 Jacey McQueen 9 Eaton 13-2.25 1
11 Branay Johnson 11 Mt. Healthy 12-11.75 1
12 Evie Lloyd 10 Day. Christian 12-3.75 1
13 Erica Nerderman 10 Eaton 12-3 1
14 Dakota Frantz 9 Carlisle 11-11.25 1
15 Matilda Growcock 9 Mid. Madison 11-2.50 1
16 Heather Pare 9 Reading 9-11 1
Boys Long Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Josh Martin 12 Eaton 20-3.75 1
2 Mason Barker 10 Tre. Edgewood 19-6.25 1
3 Braden Sullivan 10 Tre. Edgewood 19-4 1
4 Izaki Wampeti 9 Cin. Northwest 18-11.50 1
5 Blake Jamison 12 Monroe 18-9 1
6 Chris Barrow 11 Cin. Northwest 18-9 1
7 Robert Duckworth 11 Monroe 18-4.25 1
8 Jaydon Bemmes 12 Reading 18-4 1
9 Isaac Elam 10 Franklin 17-9.25 1
10 Neiamiah Reid 12 Mt. Healthy 17-1.50 1
11 Cruz Allison 10 Carlisle 16-11.75 1
12 Keonte Green 12 Mt. Healthy 16-10.50 1
13 Abram Bailey 10 Day. Christian 16-5 1
13 Hunter Covey 11 Franklin 16-5 1
15 Branden Barker 9 Reading 16-4 1
16 Will Tidwell 11 Fenwick 15-7 1
17 Carlo Averion 10 Fenwick 14-10.50 1
18 Gabe Ginn 10 Mid. Madison 12-10 1
19 Mikey Findlay 11 Mid. Madison 11-1.25 1
Girls High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Taylor Ullrich 12 Day. Christian 5-4 1
2 D'Asyia Cotton 9 Cin. Northwest 5-2 1
3 Sophie Poindexter 12 Day. Christian 5-0 1
4 Adrielle Rhodus 11 Tre. Edgewood 4-10 1
5 Paityn Corthell 10 Monroe 4-6 1
6 Mia Palacios 10 Monroe 4-3 1
7 Kerra Brewster 9 Mt. Healthy 4-3 1
8 Shiprah Taylor 11 Mt. Healthy 4-3 1
9 Heather Pare 9 Reading 4-0 1
9 Addy Berry 10 Franklin 4-0 1
9 Hayla Gadd 12 Franklin 4-0 1
Boys High Jump
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Josh Martin 12 Eaton 6-0 1
2 Lorenzo Vernon 12 Cin. Northwest 5-8 1
2 Jonathan Ricketts 11 Carlisle 5-8 1
4 DJ Brown 11 Fenwick 5-8 1
5 Julian Bemmes 12 Reading 5-8 1
6 Aiden Williams 12 Eaton 5-6 1
7 Jaylen Barry 10 Tre. Edgewood 5-3 1
8 Isaac Elam 10 Franklin 5-3 1
9 Chris Barrow 11 Cin. Northwest 5-0 1
9 Jacob Crowthers 11 Tre. Edgewood 5-0 1
9 Keonte Green 12 Mt. Healthy 5-0 1
9 Anthony Horton 12 Mt. Healthy 5-0 1
9 David Keenan 9 Day. Christian 5-0 1
Girls Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Vanessa Temple 12 Monroe 8-6 1
2 Maddie Haynes 12 Eaton 8-6 1
3 Camille Lafferty 11 Franklin 8-6 1
4 Sarah Janeck 12 Fenwick 8-0 1
5 Maria Koss 11 Franklin 7-6 1
6 Therese Bell 12 Fenwick 7-0 1
7 Myah McCloud -- Eaton 6-6 1
Boys Pole Vault
Finals
=========================================================================================================
NAME YR TEAM MARK H# WIND
=======================================================================================================
1 Mason Barker 10 Tre. Edgewood 12-0 1
2 Gabe White 9 Eaton 10-6 1
3 Logan Littrell 11 Eaton 10-6 1
4 Ethan Adkins 12 Franklin 10-0 1
5 Nathan Briner 9 Franklin 8-0 1
5 Blake Jamison 12 Monroe 8-0 1
5 Max Vendely 12 Fenwick 8-0 1
8 Trent Charlton 10 Reading 7-0 1
8 Peyton Daly 10 Reading 7-0 1
10 Bryan Komarek 12 Fenwick 7-0 1