Middle School Girls Division 3200m Run
PL Name Time Pace Team
1 1 Annabelle Snyder 11:44.0 5:52 Rittman
2 2 Eilash Widmer 12:04.6 6:02 Crest Norwayne
3 3 Adyson Fosen 12:19.7 6:10 Rittman
4 4 Selah Amos 12:59.2 6:30 Rittman
5 5 Claire Hepner 13:11.6 6:36 Open Door Christ
6 6 Maryn Erdman 13:15.0 6:38 Smith Green
7 7 Macy Collins 13:31.2 6:46 Columbia
8 8 Brianna Couture 13:47.3 6:54 Open Door Christ
9 9 Allison Powers 13:52.6 6:56 Open Door Christ
10 10 Sarah Pettigrew 14:07.5 7:04 Columbia
11 Ophelia Calhoun 14:10.1 7:05 Oberlin
12 11 Trista Sprowls 14:10.7 7:05 Orrville
13 Taylor Owen 14:30.7 7:15 Black River
14 12 Sophie Fada 14:32.9 7:16 Shef Brookside
15 13 Victoria Price 14:47.4 7:24 Rittman
16 14 Lily Shmois 14:52.6 7:26 Lake Ridge Acad
17 15 Lainie Hassenzahl 14:58.6 7:29 Crest Norwayne
18 16 Mirage Warner 15:01.8 7:31 Rittman
19 17 Gabbie Pierre 15:02.2 7:31 Open Door Christ
20 18 Alayna Boone 15:02.8 7:31 Open Door Christ
21 19 Carrie Graham 15:12.1 7:36 Crest Norwayne
22 20 Lily Adkins 15:12.7 7:36 Crest Norwayne
23 21 Hannah Thomas 15:18.6 7:39 Open Door Christ
24 Ayla Pryor 15:21.2 7:41 Jer Hillsdale
25 22 Lucy Cerjan 15:26.5 7:43 Crest Norwayne
26 23 Ava Nunez 15:37.6 7:49 Shef Brookside
27 24 Elsa Henico 15:50.4 7:55 Smith Green
28 25 Reese Hykes 15:53.1 7:57 Lake Ridge Acad
29 26 Carolyne Macovitz 15:54.7 7:57 Shef Brookside
30 Ava Workinger 15:55.9 7:58 Black River
31 27 Abagail Thomas, 6 16:00.2 8:00 Open Door Christ
32 28 Brianna Baughman 16:13.4 8:07 Smith Green
33 29 Maddie Carter 16:17.3 8:09 Orrville
34 30 Maya Rickett 16:19.3 8:10 Crest Norwayne
35 31 Ava Windhurst 16:19.4 8:10 Smith Green
36 32 Kathryn Krueger 16:23.3 8:12 Lake Ridge Acad
37 33 Audrey Albaugh 16:23.4 8:12 Shef Brookside
38 34 Chavalah Baltzly 16:25.0 8:12 Rittman
39 35 Kate Mazzarese 16:41.2 8:21 Crest Norwayne
40 Libby Ferguson 16:43.0 8:21 Crest Norwayne
41 36 Hallie Trager 16:48.8 8:24 Shef Brookside
42 37 Ella Kelovsky 16:52.6 8:26 Shef Brookside
43 38 Ava Botticher 16:53.4 8:27 Columbia
44 39 Claire Bodo 17:01.9 8:31 Columbia
45 Molly Caldwell-Kepner 17:21.9 8:41 Oberlin
46 Madelyn Kohler 17:26.1 8:43 Well McCormick
47 40 Lauren Traul 17:33.3 8:47 Lake Ridge Acad
48 41 Cora Fink 17:35.2 8:48 Rittman
49 42 Bella Svoboda 17:38.5 8:49 Lake Ridge Acad
50 43 Nirwa Makadia, 6 17:59.2 9:00 Lake Ridge Acad
51 44 Kinsley Martin 18:30.1 9:15 Orrville
52 45 Grace Tilton 18:45.6 9:23 Smith Green
53 46 Abby Severe 19:13.4 9:37 Orrville
54 47 Madison Hilty 19:13.4 9:37 Orrville
55 Korra Soto 19:14.7 9:37 Clearview
56 Maycie Avery 19:28.8 9:44 Rittman
57 Karleigh Goble 19:30.8 9:45 Black River
58 48 Branwen Cowling 19:35.8 9:48 Shef Brookside
59 Alexis Rollins 19:36.8 9:48 Shef Brookside
60 Kiersten Reinhardt 19:58.6 9:59 Rittman
61 Hannah Moore 21:40.9 10:50 Clearview
62 49 Gabby Shie 22:00.1 11:00 Columbia
63 Evelyn Krupp, 5 22:52.7 11:26 Lorain Prep Acad
64 Hannah Hoelk 22:53.9 11:27 Black River
65 Kassie Pincura 23:35.8 11:48 Clearview
66 Amelia Hildreth, 5 24:25.3 12:13 Lorain Prep Acad
67 Jaslene Downs 24:39.4 12:20 Lorain Prep Acad
68 Aleeyah Adigun, 5 24:40.8 12:20 Lorain Prep Acad
69 50 Ariel Klimchuk 25:01.5 12:31 Columbia