High School Boys Division 5KM Run
=====================================================================
Pl Athlete Gr Team Time
=====================================================================
1 Solomon McDow 11 Bexley 17:25.3
2 Holden Gohs 10 Bexley 17:36.1
3 John Laing 12 Bexley 17:59.7
4 Dylan Horn 10 Bexley 18:22.2
5 Abdirizak Sheik 12 Mifflin 18:44.0
6 Kamulete Kamulete Omari 9 Mifflin 18:46.0
7 TJ Emhuff 12 Westland 18:47.4
8 Maitland Neff 12 Whetstone 18:47.8
9 Gadisa Abubaker 11 Mifflin 18:54.1
10 Daniel Chluda 11 Bexley 19:09.8
11 Nate Jacobs 9 Westland 19:16.1
12 Damian Earley 11 Whetstone 19:24.0
13 John Davies 11 Bexley 19:26.4
14 Athanasius Young 11 Bexley 19:27.1
15 Andrew DeLaCruz 12 Bexley 19:29.1
16 Otis Galvan 10 Whetstone 19:30.1
17 Andrew Ackerman 12 Westland 19:34.8
18 Joshua Conroy 11 Whetstone 19:55.6
19 Benjamin Montgomery 10 Bexley 19:55.9
20 Greg Beard 11 Centerburg 19:57.1
21 Malcom Thomas 10 Mifflin 20:00.5
22 Tristan Henson 10 Grove City 20:02.4
23 Chase Netting 11 Centerburg 20:03.0
24 Alex Riegel 11 Centerburg 20:07.0
25 Brenden Cassell 12 Hamilton Township 20:07.9
26 Christopher (CJ) Sother 11 Grove City 20:09.1
27 Ethan Jackson 10 Centerburg 20:15.0
28 Nathan Dickhof 11 Centerburg 20:17.0
29 Preston Davis 12 Eastmoor Academy 20:20.7
30 Abdimalik Abdi 9 Westland 20:34.3
31 Caleb Martin 9 Hamilton Township 20:36.5
32 Abdillahi Abdikadir 10 Westland 20:39.7
33 Amiro Aliyi 10 Mifflin 20:44.0
34 Callan Kajdasz 12 Grove City 20:47.7
35 David Haynes 9 Bexley 20:53.9
36 Cody Law 12 Bishop Watterson 20:59.5
37 Joseph Montis 12 Grove City 21:00.7
38 Collyn DePriest 10 Grove City 21:16.7
39 David David ngabo 12 Mifflin 21:18.1
40 Talan Emrick 11 Grove City 21:19.3
41 Dante DeAtley Ellyson 9 Bexley 21:32.3
42 Nathan Hamilton 12 Grove City 21:33.3
43 Ethan Miller 10 Bishop Watterson 21:36.2
44 Evan Fusner 12 Grove City 21:38.6
45 Spencer Nekervis 11 Whetstone 21:40.0
46 Connor Jardine 9 Hamilton Township 21:40.7
47 Nick Mobley 9 Grove City 21:44.2
48 Mitchell Cohen 11 Bexley 21:44.4
49 Jake Peacock 9 Bexley 21:56.4
50 Noah Loudner 9 Centennial 21:58.5
51 Max Haunn 10 Bishop Watterson 22:01.0
52 Connor Swackhammer 10 Bishop Watterson 22:03.8
53 Tyler Boso 12 Grove City 22:04.9
54 Wilson Klingelhofer 9 Bexley 22:07.0
55 Ben Beale 11 Oakstone Academy 22:11.6
56 Aaron Ligator 12 Bexley 22:12.7
57 Campbell Johnson 11 Oakstone Academy 22:23.5
58 Elijah Day 10 Oakstone Academy 22:26.4
59 Xavieer Cunningham 10 Mifflin 22:29.8
60 Andrew Dickhof 9 Centerburg 22:32.9
61 Koen Sauer 11 Bishop Watterson 22:41.3
62 A.J. Brown 9 Bishop Watterson 22:42.5
63 Malik Willoughby, III 9 Eastmoor Academy 22:48.7
64 Michael Tobias 10 Bishop Watterson 22:51.8
65 Noah Gregg 9 Bishop Watterson 22:55.8
66 Darien Turner 11 Columbus South 23:06.6
67 Oliver Brannon 11 Bexley 23:07.1
68 Ian Williams 9 Bishop Watterson 23:17.0
69 Oliver Griffith 12 Centerburg 23:18.4
70 Chemar Archie 9 Eastmoor Academy 23:24.1
71 Mason Pyle 9 Oakstone Academy 23:34.8
72 Brian Holloway 12 Whitehall-Yearling 23:39.5
73 Owen Parsons 11 Bexley 23:44.4
74 David Tartal 9 Bexley 23:48.9
75 Okokon Ita 11 Whitehall-Yearling 23:55.9
76 Keyren Rodriquez 12 Briggs 24:06.3
77 Mohamed Ali 10 Mifflin 24:21.1
78 Sakariye Mohamud 12 Mifflin 24:25.4
79 Brian Boansi 12 Northland 24:28.1
80 Carter Sebert 11 Bexley 24:31.4
81 Ethan Winer 12 Bexley 24:32.6
82 Wiley Smith 10 Centennial 24:33.5
83 Caden Spencer 9 Hamilton Township 24:38.8
84 Jaja Willoughby 9 Eastmoor Academy 24:38.8
85 Andrew Vascura 12 Whetstone 24:40.4
86 Kai Leach 10 Bexley 24:41.8
87 Rowan Crilly 10 Bexley 24:49.1
88 Dominic Loucks 11 Bexley 24:50.4
89 Yao Ennin-Sampson 10 Bexley 24:51.7
90 Samuel Prier 9 Bishop Watterson 24:58.5
91 Jacob Musgrave 10 Centerburg 25:09.7
92 Theodore Petrescu 10 Bexley 25:27.1
93 Michael Martin 10 Franklin Heights 25:30.6
94 Omar Aguayo 9 Westland 25:37.3
95 Ben Badertscher 9 Bishop Watterson 25:38.3
96 Samuel Otu-danquah 12 Northland 25:44.7
97 Max Cash 9 Westland 25:45.8
98 Jasean Lathon 12 Northland 25:52.8
99 Harrison McCutcheon 9 Bexley 26:21.8
100 Brendon Rodriguez 10 Grove City 26:26.6
101 Mark Tartal 9 Bexley 26:35.3
102 Devin Vassar 9 Eastmoor Academy 26:41.9
103 Dyson Bibins 12 Africentric Early Colle 26:44.6
104 Josiah Griffin 9 Centennial 27:00.9
105 Eberhim Tunkara 11 Northland 27:11.7
106 Listowell Boakye 12 Northland 27:17.3
107 Brandon Eaken 12 Briggs 27:17.6
108 Thomas Schaller 10 Centerburg 27:43.4
109 David Levy 11 Bexley 27:57.3
110 Benjamin Bellany 9 Mifflin 28:09.2
111 Keion Stevens-Ford 11 Briggs 28:47.6
112 Jakob McDowell 11 Hamilton Township 28:55.5
113 Lamar Gaston 11 Africentric Early Colle 29:17.4
114 Rohaun Harris-hardy 9 Africentric Early Colle 29:23.9
115 Zeke Gibson 11 Grove City 29:34.2
116 Mohammand Mohammand 10 Horizon Science Academy 29:41.9
117 Sai Patel 10 Whitehall-Yearling 30:21.6
118 Sean Rogers 12 Oakstone Academy 30:24.4
119 Lane Normandin 11 Grove City 30:58.8
120 Caleb Glass 9 Eastmoor Academy 31:23.6
121 Kymani Beaufort 9 Mifflin 31:43.7
122 Stephen Mock 11 Briggs 32:03.1
123 Caden Gadijigo 10 Northland 33:12.9
124 Said Nurahmed 12 Whitehall-Yearling 33:22.9
125 Musa Ligogo 10 Northland 34:44.4
126 Rexford Asante 11 Horizon Science Academy 36:33.7
127 Mohamed Abdulle 12 Northland 36:35.4
128 Noel Nombo 11 Horizon Science Academy 40:18.6
129 Hamza Abdil 11 Horizon Science Academy 40:19.0
130 Christian Battle 9 Whitehall-Yearling 45:55.0
High School Boys Division Team Scores
===========================================================================
Pl Team Points
===========================================================================
1 Bexley 20
2 Mifflin 70
3 Whetstone 92
4 Westland 92
5 Centerburg 112
6 Grove City 145
7 Bishop Watterson 206
8 Hamilton Township 221
9 Eastmoor Academy 258
10 Oakstone Academy 261
11 Northland 321
12 Whitehall-Yearling 333