Fairborn Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.61 | Niya Anderson | 8th | Finals H4 | Complete | |
14.90 | Tj Jackson | 24th | Finals H2 | Complete | |
200 Meter Dash | |||||
29.23 | Niya Anderson | 13th | Finals H4 | Complete | |
31.45 | SB | Dayshyia Roberts | 23rd | Finals H4 | Complete |
400 Meter Dash | |||||
1:08.51 | SB | Jada Eskridge | 14th | Finals H3 | Complete |
1:16.47 | SB | Haley Miller | 28th | Finals H2 | Complete |
800 Meter Run | |||||
2:53.96 | SB | Kenzie Meleason | 18th | Finals H2 | Complete |
3200 Meter Run | |||||
13:22.77 | SB | Callie Howard | 7th | Finals H1 | Complete |
100 Meter Hurdles | |||||
21.28 | Kellsie Cleaves | 16th | Finals H2 | Complete | |
24.62 | Taylor Sexton | 22nd | Finals H2 | Complete | |
4x100 Meter Relay | |||||
59.50 | Relay Team | 14th | Finals H2 | Complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:54.88 | Relay Team | 3rd | Finals H1 | Complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:43.69 | Relay Team | 10th | Finals H2 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
12:33.22 | Relay Team | 12th | Finals H1 | Complete | |
High Jump | |||||
4-3 | Dayshyia Roberts | 15th | Finals H1 | Complete | |
4-3 | Mari Coleman | 22nd | Finals H1 | Complete | |
Long Jump | |||||
12-0.5 | Chavon Lewis | 22nd | Finals H1 | Complete | |
11-11 | Tj Jackson | 23rd | Finals H1 | Complete | |
Pole Vault | |||||
7-0 | SB | Haley Miller | 7th | Finals H1 | Complete |
Discus | |||||
94-4 | Sydney Coleman | 9th | Finals H2 | Complete | |
89-0 | Cal FLEMING | 13th | Finals H2 | Complete | |
Shot Put | |||||
28-8.75 | Sydney Coleman | 12th | Finals H2 | Complete | |
26-3 | Jayme Russell | 17th | Finals H1 | Complete | |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
11.88 | Jayden Kidd | 17th | Finals H3 | Complete | |
12.65 | Kaeden Stinson | 31st | Finals H3 | Complete | |
200 Meter Dash | |||||
24.33 | Jayden Kidd | 14th | Finals H3 | Complete | |
24.77 | Nathan Speakman | 18th | Finals H3 | Complete | |
400 Meter Dash | |||||
55.25 | SB | Michael Wardle | 10th | Finals H4 | Complete |
59.01 | Kenyan Carr | 20th | Finals H3 | Complete | |
800 Meter Run | |||||
2:25.33 | Dominic Buschelman | 22nd | Finals H1 | Complete | |
2:26.40 | Matthew Wardle | 23rd | Finals H1 | Complete | |
1600 Meter Run | |||||
5:00.72 | Matthew Wardle | 10th | Finals H1 | Complete | |
5:13.07 | Dominic Buschelman | 15th | Finals H2 | Complete | |
3200 Meter Run | |||||
10:54.03 | David Ostrowske | 10th | Finals H1 | Complete | |
12:46.76 | SB | Luke Kennehan | 25th | Finals H1 | Complete |
110 Meter Hurdles | |||||
17.49 | J.T. Smith | 5th | Finals H3 | Complete | |
19.56 | Jorden Rivers | 11th | Finals H1 | Complete | |
300 Meter Hurdles | |||||
45.40 | Peyton Harris | 6th | Finals H4 | Complete | |
47.32 | J.T. Smith | 10th | Finals H4 | Complete | |
4x100 Meter Relay | |||||
46.33 | Relay Team | 7th | Finals H3 | Complete | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:40.28 | Relay Team | 7th | Finals H3 | Complete | |
4x400 Meter Relay | |||||
3:45.59 | Relay Team | 5th | Finals H2 | Complete | |
4x800 Meter Relay | |||||
9:19.70 | Relay Team | 7th | Finals H1 | Complete | |
High Jump | |||||
5-10 | Michael Wardle | 2nd | Finals H1 | Complete | |
5-3 | SB | Sean Townsend | 13th | Finals H1 | Complete |
Long Jump | |||||
17-10.5 | Antwan Willis | 9th | Finals H1 | Complete | |
17-4 | Sean Townsend | 10th | Finals H1 | Complete | |
Pole Vault | |||||
8-0 | Jamar Reid | 11th | Finals H1 | Complete | |
8-0 | SB | Lance Dudgeon | 11th | Finals H1 | Complete |
Discus | |||||
75-5 | Kaleb Ward | 30th | Finals H1 | Complete | |
71-4 | SB | Noah Lowrie | 32nd | Finals H1 | Complete |
Shot Put | |||||
35-1 | Dimitri Wall | 22nd | Finals H2 | Complete | |
32-3.5 | SB | Keyshawn Carter | 27th | Finals H2 | Complete |