Boys 110 Meter Hurdles
Place Name Team Time
1 Donevin Hench Ayersville 19.34
2 Alex Sigler Ayersville 19.66
3 Ty Horstman Ottoville 19.78
4 Will Sprunger Pandora-Gilboa 19.85
Boys 100 Meter Dash
Place Name Team Time
1 Colton Knippen Ottoville 12.87
2 Collin Hammond Continental 13.41
3 Deacon Bishop Continental 13.42
4 Calden Jackson Ayersville 13.50
5 Kaleb Metzger Ottoville 14.00
6 Grady Gerding Pandora-Gilboa 14.09
7 Hudson Maag Ft Jennings 14.59
8 Graham Schlachter Ayersville 14.78
9 Hayden Andrews Ft Jennings 14.81
9 Evan Strickler Continental 14.81
11 Grant Siefer Continental 14.90
12 Kevin Stechschulte Ft Jennings 14.91
13 Gavin Schwab Pandora-Gilboa 15.11
14 Kamdyn Heck Ayersville 16.00
15 Lexton Clark Ayersville 16.43
16 Carter Hitchcock Pandora-Gilboa 16.72
17 Owen Bellman Ottoville 17.75
18 Brody Heitmeyer Ottoville 17.84
19 Aiden Wannemacher Ottoville 18.37
Boys 1600 Meter Run
Place Name Team Time
1 Sam Brown Ayersville 5:44.58
2 Liam Druckemiller Ottoville 5:45.46
3 Samuel Amstutz Pandora-Gilboa 5:55.37
4 Dylan Shook Ayersville 6:06.96
5 Logan Lehman Pandora-Gilboa 6:36.91
6 Caleb Kreiling Pandora-Gilboa 6:39.62
7 Levi Miller Ayersville 7:16.93
Boys 400 Meter Dash
Place Name Team Time
1 Grant Clementz Continental 58.18
2 Grady Kempf Pandora-Gilboa 1:03.80
3 Hudson Maag Ft Jennings 1:05.92
4 Dylan Tressler Ayersville 1:06.92
5 Carter Sprow Ayersville 1:07.90
6 Kevin Stechschulte Ft Jennings 1:09.61
7 Riley Kemper Ottoville 1:10.46
8 Ty Meyer Pandora-Gilboa 1:13.96
9 Aiden Wannemacher Ottoville 1:29.91
Boys 200 Meter Hurdles
Place Name Team Time
1 Alex Sigler Ayersville 30.68
2 Levi Caryer Ayersville 31.09
3 Caleb Mansfield Ottoville 31.21
4 Will Sprunger Pandora-Gilboa 33.96
5 Bryce Hoersten Ottoville 37.55
Boys 800 Meter Run
Place Name Team Time
1 Riley Kemper Ottoville 2:34.88
2 Sam Brown Ayersville 2:35.09
3 Logan Siwa Ayersville 2:38.00
4 Grant Clementz Continental 2:43.50
5 Allan Ricker Ottoville 2:44.25
6 Logan Lehman Pandora-Gilboa 2:45.09
7 Samuel Amstutz Pandora-Gilboa 3:04.52
8 Caleb Kreiling Pandora-Gilboa 3:16.18
9 Levi Miller Ayersville 3:26.44
Boys 200 Meter Dash
Place Name Team Time
1 Breydon Ferguson Pandora-Gilboa 25.59
2 Kobe Brown Ayersville 26.43
3 Logan Koester Ottoville 26.77
4 Deacon Bishop Continental 27.81
5 Kenner Forney Pandora-Gilboa 28.09
6 Kaleb Metzger Ottoville 29.24
7 Evan Strickler Continental 30.22
8 Grant Siefer Continental 31.84
9 Hayden Andrews Ft Jennings 32.40
10 Lexton Clark Ayersville 34.49
11 Ethan Klinger Ayersville 38.34
Boys Pole Vault
Place Name Team Mark
1 Levi Caryer Ayersville 8-00.00
2 Paxton Verhoff Pandora-Gilboa 7-06.00
3 Kenner Forney Pandora-Gilboa 7-00.00
4 Dylan Tressler Ayersville 6-00.00
Boys Long Jump
Place Name Team Mark
1 Breydon Ferguson Pandora-Gilboa 15-04.75
2 Calden Jackson Ayersville 15-03.75
3 Grady Kempf Pandora-Gilboa 15-01.50
4 Kobe Brown Ayersville 15-01.00
5 Deacon Bishop Continental 15-00.50
6 Hudson Maag Ft Jennings 14-09.25
7 Carter Sprow Ayersville 13-07.50
8 Kaleb Metzger Ottoville 13-06.50
9 Logan Koester Ottoville 13-05.00
10 Kevin Stechschulte Ft Jennings 13-00.00
11 Braylen Yunker Ayersville 12-07.75
12 Lexton Clark Ayersville 12-04.50
13 Grant Siefer Continental 12-03.50
14 Bryce Hoersten Ottoville 12-02.75
15 Hayden Andrews Ft Jennings 11-07.00
16 Logan Siwa Ayersville 10-00.50
17 Wyatt Price Ayersville 10-00.00
18 Noah Becker Ottoville 8-07.00
19 Brody Heitmeyer Ottoville 8-04.25
Boys Discus Throw
Place Name Team Mark
1 Caleb Doty Pandora-Gilboa 117-11
2 Ben Meuleman Ayersville 93-03
3 Gavin Lee Pandora-Gilboa 88-06
4 Rylan Aube Ayersville 82-11
5 Cody Landin Ottoville 81-09
6 Brendan Helms Ottoville 79-06
7 Louis Zimmerman Ayersville 74-01
8 Andrew Englehart Ayersville 73-09
9 Chevy Wolfe Pandora-Gilboa 73-08
10 Cody Calvelage Ottoville 72-01
11 Tucker Clementz Continental 67-07
12 Isaiah Bowers Ayersville 67-01
13 Cade Hilvers Ottoville 66-04
14 Collin Kimmet Ayersville 65-09
15 Owen Bellman Ottoville 56-05
16 Luke Sellers Ottoville 53-03
17 Austin Schnipke Ottoville 41-05
Boys Shot Put
Place Name Team Mark
1 Colton Knippen Ottoville 45-00.00
2 Caleb Doty Pandora-Gilboa 35-02.00
3 Ben Meuleman Ayersville 34-04.00
4 Cade Hilvers Ottoville 33-03.00
5 Cody Calvelage Ottoville 31-00.00
6 Cody Landin Ottoville 30-10.50
7 Gavin Lee Pandora-Gilboa 30-03.00
8 Andrew Englehart Ayersville 27-06.00
9 Rylan Aube Ayersville 26-11.00
10 Isaiah Bowers Ayersville 26-10.00
11 Tucker Clementz Continental 25-05.00
12 Chevy Wolfe Pandora-Gilboa 25-00.00
13 Collin Kimmet Ayersville 23-07.00
14 Luke Sellers Ottoville 23-05.00
15 Owen Bellman Ottoville 22-09.00
16 Brendan Helms Ottoville 22-07.00
17 Austin Schnipke Ottoville 19-07.50
Boys High Jump
Place Name Team Mark
1 Evan Strickler Continental 4-10.00
2 Sam Brown Ayersville J4-10.00
3 Evan Wolfrum Ayersville 4-06.00
4 Caleb Mansfield Ottoville 4-04.00
5 Ty Horstman Ottoville 4-02.00
5 Dylan Shook Ayersville 4-02.00
Boys 4x800 Meter Relay
Place Team Time
1 Ayersville A 11:01.56
2 Pandora-Gilboaoa A 11:16.22
Boys 4x200 Meter Relay
Place Team Time
1 Pandora-Gilboaoa A 1:49.47
2 Ayersville A 2:02.75
3 Ottoville A 2:15.34
Boys 4x100 Meter Relay
Place Team Time
1 Ottoville A 53.00
2 Ayersville A 53.21
3 Pandora-Gilboaoa A 1:00.96
4 Ayersville B 1:05.21
5 Ottoville B 1:17.02
Boys 4x400 Meter Relay
Place Team Time
1 Pandora-Gilboaoa A 4:35.08
2 Ayersville A 4:55.04
3 Ottoville A 5:03.54
Boys - Team Rankings
Place Team Points
1 Ayersville 99.5
2 Pandora-Gilboaoa 64
3 Ottoville 51.5
4 Continental 31
5 Ayersville 28
6 Pandora-Gilboaoa 26
7 Ottoville 16
8 Ft. Jennings 4