Middle School Boys Division 3200m Run
Place Name Grade Team Time
1 Carter Pohlman 8 Upper Sandusky MS 11:08.90
2 Elliot Weston 8 Ridgedale 11:46.40
3 Isaac Stirm 8 Colonel Crawford 11:48.10
4 Jeremiah Roberson 8 Buckeye Central 11:50.60
5 Liam Hershberger 8 Ontario 11:51.60
6 Treysen Eibling 8 Hardin Northern 11:53.70
7 Drew Leightey 8 Upper Sandusky MS 11:59.10
8 Evan Keller 8 Colonel Crawford 12:10.40
9 Blaise Metzger 8 Buckeye Central 12:24.70
10 Josh Craig -- Upper Sandusky MS 12:31.20
11 Franklin Arnold 8 Upper Sandusky MS 12:31.40
12 Brent Richards 8 Upper Sandusky MS 12:43.70
13 Grady Loverich 7 Upper Sandusky MS 12:54.60
14 Micah Spears 7 Bucyrus 13:06.60
15 Alex Simmering 7 Ontario 13:08.40
16 Hagger Adams 8 River Valley MS 13:16.11
17 Owen Hunt 8 Ontario 13:19.00
18 Jackson Buttil 7 Ontario 13:24.70
19 Lincoln Jovani 8 Ontario 13:33.10
20 Gio noascona 7 Hardin Northern 13:36.21
21 Conner Robinson 7 Cardington 13:37.10
22 Jacob McNichols 8 Cardington 13:50.80
23 Lucas Bradwell 8 Bucyrus 13:54.20
24 Weston Smith 7 Plymouth 13:56.10
25 Grayden Bohach 8 Colonel Crawford 13:58.30
26 Jaxon Ongalibang 8 Cardington 14:00.20
27 Cohen Rammelsberg 8 Cardington 14:02.70
28 Wyatt Barrett 8 Upper Sandusky MS 14:25.10
29 Kyle Pope 7 Wynford MS 14:28.70
30 Levi Walter 7 Ontario 14:45.80
31 Tyler Helwig 8 Columbia 14:46.80
32 Aiden McKenzie 7 Cardington 14:48.30
33 Ashton Bacon 8 Upper Sandusky MS 15:03.30
34 Nick Voorheis 8 Upper Sandusky MS 15:16.11
35 Liam Hicks 7 Lucas MS 15:18.20
36 Evan Anderson 8 Ridgedale 15:19.00
37 Khasen Bowser 8 Bucyrus 15:23.20
38 Carter Jester 7 Plymouth 15:24.10
39 Micah Burke 8 Bucyrus 15:26.20
40 Evan Camper 8 Hardin Northern 15:29.30
41 Nash Inglis -- Upper Sandusky MS 15:42.90
42 Gabe Trachsel 8 Hardin Northern 16:04.70
43 Trevor Furr 8 Plymouth 16:11.80
44 Logan Sesco 7 Ontario 16:18.20
45 Ethan Camper 8 Hardin Northern 16:21.80
46 Evan Niese 7 Buckeye Central 16:30.90
47 Arison Gottfried 8 Pleasant 16:34.40
48 Bryce Dewees 7 Ontario 16:37.90
49 Levi Foley 7 Plymouth 16:42.80
50 Mason Boyd 7 Ontario 16:50.30
51 Bennett Assenheimer 8 Wynford MS 16:52.40
52 Parker Metzger 7 Ontario 17:02.00
53 Parker Laymon 7 Ontario 17:13.80
54 Bryce Parson Colonel Crawford 17:21.50
55 Mason Antos 8 Columbia 17:25.80
56 Joel Kilgore 7 Lucas MS 17:28.60
57 Leland Kopert-Smith 8 Lucas MS 19:05.90
58 Connor Myers 7 Ontario 20:06.60
59 Keegan Rutledge 11 Buckeye Central 21:50.80
60 Hayden Young 7 Colonel Crawford 22:46.00
61 David Butterman 8 Lucas MS 27:20.00