No. Ridgeville Results
Girls | Athlete | Place | Section | Results | |
---|---|---|---|---|---|
100 Meter Dash | |||||
13.29 | SB | Brittany Schneider | 12th | Prelims H2 | Complete Results |
200 Meter Dash | |||||
28.42 | SB | Isabella Mercurio | 18th | Prelims H3 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
1:00.81 | SB | Rachel Beckett | 4th | Prelims H2 | Complete Results |
1:01.14 | SB | Rachel Beckett | 5th | Finals | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:27.50 | SB | Becca Lamb | 11th | Finals | Complete Results |
2:28.17 | SB | Becca Lamb | 6th | Prelims | Complete Results |
2:41.93 | SB | Tessa Comnick | 24th | Prelims | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
5:49.16 | SB | Morgan Rogers | 15th | Finals | Complete Results |
6:10.42 | SB | Taylor Lowry | 22nd | Finals | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
12:44.03 | SB | Caitlyn Tipple | 18th | Finals | Complete Results |
13:58.92 | SB | Kelsey Sikon | 29th | Finals | Complete Results |
100 Meter Hurdles | |||||
18.86 | SB | Alicia Senart | 26th | Prelims H3 | Complete Results |
20.82 | SB | Melanie Smith | 34th | Prelims H1 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
49.19 | SB | Kemi Osundina | 11th | Prelims H4 | Complete Results |
50.63 | SB | Brianna Balduff | 16th | Prelims H2 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
52.31 | SB | Relay Team | 7th | Prelims H2 | |
52.88 | SB | Relay Team | 6th | Finals | |
4x200 Meter Relay | |||||
1:48.25 | SB | Relay Team | 1st | Prelims H1 | |
1:48.61 | SB | Relay Team | 4th | Finals | |
4x400 Meter Relay | |||||
4:12.59 | SB | Relay Team | 7th | Prelims H2 | |
4:13.07 | SB | Relay Team | 8th | Finals | |
Discus | |||||
85-0 | SB | Annalyse Frederi | 23rd | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
28-11.25 | SB | Annalyse Frederi | 17th | Finals | Complete Results |
Boys | Athlete | Place | Section | Results | |
100 Meter Dash | |||||
12.11 | SB | Christian Watkins | 26th | Prelims H4 | Complete Results |
400 Meter Dash | |||||
54.54 | SB | Michael Stumpf | 16th | Prelims H1 | Complete Results |
56.13 | SB | Brandon Rodrigue | 26th | Prelims H4 | Complete Results |
800 Meter Run | |||||
2:08.85 | SB | Rob Michael | 23rd | Prelims | Complete Results |
2:10.58 | SB | Dave Mytnick | 28th | Prelims | Complete Results |
1600 Meter Run | |||||
4:55.42 | SB | Don Henderson | 22nd | Prelims | Complete Results |
4:59.86 | SB | Joe Yost | 25th | Prelims | Complete Results |
3200 Meter Run | |||||
10:40.86 | SB | Don Henderson | 19th | Finals | Complete Results |
11:30.02 | SB | Aaron Kella | 30th | Finals | Complete Results |
110 Meter Hurdles | |||||
17.46 | SB | Aaron Pycraft | 20th | Prelims H4 | Complete Results |
18.48 | SB | Zach Wiles | 28th | Prelims H3 | Complete Results |
300 Meter Hurdles | |||||
44.63 | SB | Cody Smith | 20th | Prelims H3 | Complete Results |
4x100 Meter Relay | |||||
45.95 | SB | Relay Team | 13th | Prelims H1 | |
High Jump | |||||
5-8 | SB | Josh Hudson | 14th | Finals | Complete Results |
Long Jump | |||||
19-1 | SB | Charles Elias | 26th | Finals | Complete Results |
17-6.25 | SB | Brandon Rodrigue | 31st | Finals | Complete Results |
Pole Vault | |||||
12-0 | SB | Charles Elias | 6th | Finals | Complete Results |
Discus | |||||
145-11 | SB | John Flesher | 4th | Finals | Complete Results |
135-2 | SB | Alex Gillock | 10th | Finals | Complete Results |
Shot Put | |||||
47-10 | SB | John Flesher | 5th | Finals | Complete Results |
44-3 | SB | Alex Gillock | 11th | Finals | Complete Results |