Athlete Entries


HS Boys 1600 Meter Run 80 entries

Athlete Seed Team
Cooper, Austin 4:27.79 Mason
Brumfield, Mathew 4:55.00h Summit Country Day
Vale, Eli 5:25.55 Rittman
Best, Dylan 6:00.73 Lordstown
Guinther, Spencer 5:16.81 Galion
Burczak, George 4:54.91 Granville
Baker, Peyton 4:45.37 Groveport-Madison
Hudson, Alex 4:39.72 Hilliard Davidson
Shults, Brock 5:40 Madeira
Karas, Iain 4:36.70 St. Charles
Longino II, Delbert 5:10.66 Brush
Whitney, Zach 5:00.00h
Friedman, Matthew 5:31.62 Beachwood
Steitz, John 4:44.00
Marcum, Cameron 5:05.75 Gahanna Lincoln
Wingate, Haki 6:06.28 East-Youngstown
Davis, Gabe 7:18.23
Mcadams, Max 5:00.00 Highland-Medina
Eddie, Ragusitu 5:20.00h Sylvania Southview
Hoying, Austin 5:23.17
O'connor, Ryan 4:31.61 Kings
Simonetti, Joe 5:10.00 St. Thomas Aquinas
Coss, Brandon 5:34.85 St. Clairsville
Flecker, Ryan 5:15.00h Kings
Whiteside, Brady 5:45.00h
Montgomery, Mitchell 4:35.00h
Yocum, Brant 4:56.76 Olentangy Orange
Sacco, TJ 6:01.23 St. Clairsville
Craft, Nathan 4:57.92 Lancaster
Burkhart, Caden 5:15.00 Hilliard Bradley
Thress, Orion 4:37.72 Lancaster
Hoying, Emmitt 5:17.00h
Lewis, Zach 4:57.00
Perez, Luke 4:57.00h
LaMacchia, Sean 4:58.00h Summit Country Day
Collier, Paul 4:42.46 Heath
Gearhart, Ethan 6:53.93 Lordstown
Burczak, Jack 4:33.64 Granville
Jones, Ian 5:40.00 West Holmes
Pappas, Daniel 4:52.20 Granville
Gallo, Xavier 4:41.89 Hilliard Davidson
Hunt, Trevor 5:15 Madeira
Cornelius, Seth 4:54.00 Rittman
Peyrebrune, Henry 5:40.17 Benedictine
Liddell, Tyrie 5:01.95 Brush
Young, Eli 5:09.00h Gales Track Club
Amer, Ryan 5:15.00h Gahanna Lincoln
Kulesza, Brayden 6:23.00h
Nolette, Phil 5:10.00h
Miller, Garrett 4:53.33 Licking Heights
Raynor, Jeff 5:12.16 Brush
Puhl, Nick 5:01.99
Manning, Vince 4:24.16 Highland-Medina
Chajmovic, Roni 5:33.55 Beachwood
Hughes-hemsoth, Connor 5:00.85 Gahanna Lincoln
Zuckett, Alex 4:40.00h
Mcpherson, Isaac 5:03.88 Highland-Medina
Houk, Lucas 4:24.31 Wayne
Weems, Steven 4:55.00h Maple Heights
Strassell, Will 5:20.00h Kings
Akers, Evan 4:31.00h
DeSilva, Nick 4:59:00.
Moore, Cody 4:49.00 Olentangy Orange
Panas, Jason 5:12.90 St. Clairsville
Stroh, Brian 4:53
Kenish, Alex 4:26.00 Olentangy Orange
Amshoff, Aiden 4:47.54 Mason Track Club
Cordle, Caleb 4:41.56 Lancaster
Ransburgh, Bryan 5:37.09 CP Athletics
Srsic, Duncan 5:08.00 Thomas Worthington
Holt, Sam 4:32.51
Hill, Caleb 6:30.98 Hilliard Bradley
Yoder, Nathan 5:41.23 Tuscarawas Valley
Kurapati, Balaji 4:49.80 Hilliard Darby
Zigler, Caden 5:34.55 West Holmes
Killion, Braedon 4:39.08 Mason
Lakhia, Evan 4:59.00h Summit Country Day
Leach, Logan 4:45.51 Rittman
Foehl, Xavier 4:35.00 Heath
Reid, Peyton 5:48.21 Lordstown
Back to Top

HS Boys 200 Meter Dash 89 entries

Athlete Seed Team
Campbell, Gavin 27.31 Fairfield-Leesburg
Perkins, Casey 23.11 Mason Track Club
Boles, Damario 24.46 Massillon Washington
Howell, Jared 23.69 John Glenn
Padilla, Chris 27.00h CP Athletics
Robinson, Darren 23.62
Momburg, Matthew 24.20 Olentangy Orange
Boeres, Austin 25.11 Mason Track Club
Nguyen, Andrew 25.87 St. Clairsville
Schmelzer, Ty 22.79 Lancaster
Jones, BraZiano 23.70h Massillon Washington
Caulton, Anthony 23.42 Chaney
Boughman, Travett 24.94 West Holmes
Lilly, Paul 25.36 Thomas Worthington
Diller, Doug 24.22 Olentangy Orange
Bennett, Zeke 23.81 Hilliard Bradley
Rathburn, Eli 25.00h Lancaster
Steward, Jason 24.85 Bishop Hartley
Evans, Davion 24.98 Glenville
Braun, Justin 22.59 Thomas Worthington
Howard, Ian 24.92 Hilliard Bradley
Stateman, Janiek 23.96 Canton McKinley
Thomas, Cameron 23.83 Bishop Hartley
Widmer, Jake 23.95 Lake-Uniontown
Bordner Bosley, Jared 24.00h Lordstown
Chatman, Will 23.85 Licking Heights
Rivera, Nicholas 23.18 St. Charles
Dobbins, Aaron 23.53 Ponitz
Wright, Josh 22.61 Mason
Hunt, Tye 22.05 Lake-Uniontown
Dove, Owen 26.65 Lexington
Miller, Blaze 30.08 Lordstown
Cantwell, Trevor 24.75 Marysville
Lu, Michael 29.00 Madeira
Ward, Vahsa'an 23.63 Ponitz
Brown, Zarik 21.31 Wayne
Grossman, Joseph 25.37 Sylvania Southview
Strozier, Johnte 24.86 Brush
Burtin, Dana 23.20 Game Speed Performance Academy
Trent, LaCarr 21.40 Gahanna Lincoln
Baer, Justin 27.83 Sylvania Southview
Walls, Kevin 22.41 Westlake
Richardson, Jaylen 25.76 Brush
Jordan, La'twonn 23.62 East-Youngstown
Howard, Zach 26.25 Kings
Bennett, Lee 23.81 Gahanna Lincoln
Ford, Eli 26.00 Philo
Kellerstrass, Joe 28.00 Kings
Cramer, Robbie 25.45 Walsh Jesuit
McGill, Malachi 22.69 Hilliard Darby
Meister, Adam 23.68 CP Athletics
Sitarz, John 23.94 Walsh Jesuit
Wright, Jeremy 23.98 Mason Track Club
Steinbaugh, Brandon 25.44 Tuscarawas Valley
Jordan, Aaron 25.18 St. Clairsville
Broyles, Tyree 22.30 Massillon Washington
Swartzentruber, Cooper 23.60h
Herron, Marshall 23.88 Chaney
Kandel, Jonathan 24.68 West Holmes
Gargasz, Joe 23.85 Olentangy Orange
Benda, Mark 27.13 St. Clairsville
Hamilton, Mason 23.97 Lancaster
Bentley, Tristan 25.25 Glenville
Petrosky, Delshawn 23.70 Chaney
Prit, Sawyer 26.00 West Holmes
Jalloh, Alie 23.06 Thomas Worthington
Drovdlic, Matthew 23.07 Hilliard Bradley
Sanders, Ravon 23.30 Warrensville Heights
Barker, Reese 27.00 Bishop Hartley
Thurman, Bryce 24.15 Glenville
Wright, Amari 25.03 Licking Heights
Penn, Jaymon 22.21 Mason
Protsman, Seth 22.91 Lake-Uniontown
Green, Alex 23.69 Lexington
Jones, Jermaine 23.10h Lordstown
Castellanos, Jonathan 23.49 Madeira
Simpson, Kaleb 23.61 St. Charles
Ward, Ja'Sean 23.76 Ponitz
Bell, Aaron 21.89 Top End TC
De Jesus, Jose 24.66 Mason
Chongwain, Herman 22.13 Belmont
Fisk, Ben 29.00 Madeira
Sadeghzadeh, Keion 27.79 Sylvania Southview
Hakim, Denzel 24.75 Brush
Hudson, Ernest 23.30 East-Youngstown
Collier, Malachi 23.97 Game Speed Performance Academy
Drenski, Alex 21.40 Gahanna Lincoln
Hayes, Tobias 23.15 East-Youngstown
Mettey, Josh 25.89 Kings
Back to Top

HS Boys 3200 Meter Run 80 entries

Athlete Seed Team
Gray, Luca 11:30.00 Brush
Carney, Sean 10:02.39 Hilliard Darby
Shah, Adam 10:01.85 Walsh Jesuit
Hodson, Bennett 10:45.00 Fairfield-Leesburg
Dickerson, Preston 11:19.49 Kings
Sagrilla, RJ 10:20.00
Peyton, Sam 11:04.02 Mason Track Club
Pease, Noah 10:15.00 Hilliard Davidson
Carter, Caiden 10:46.45 West Holmes
Workman, Benjamin 11:30.00 Gahanna Lincoln
Barber, Calvin 11:00.00 Olentangy Orange
Whitlatch, Aidan 11:11.33 Gales Track Club
DeWine, Brian 10:10.00 Summit Country Day
Pethtel, Preston 11:11.29 Heath
Douglas, Dae'shawn 11:45.00 Chaney
Wolfe, Haeden 11:30.00 West Holmes
Osborne, Corbin 11:30.00 Shelby
Spaulding, Haydon 10:46.92 Hilliard Bradley
Schieber, Will 10:09.40 Granville
Garey, Justin 10:58.40 Lancaster
Decarlo, Carson 10:55.00
Miller, Garrett 10:30.89 Licking Heights
Schaefer, Carter 9:53.10
Morton, Lucas 10:59.00 Lexington
Karas, Owen 10:18.09 St. Charles
Silliman, Noah 10:03.73 Thomas Worthington
Kelly, Isaiah 9:44.56 Mason
Yoder, Gavin 11:20.00 Lake-Uniontown
Ison, Logan 9:58.43
Whitson, Dylan 9:50.00h Madeira
Thaler, Daivion 11:18.48 Ponitz
Nevels, Vernon 11:02.83 Maple Heights
Meyer, Johan 9:47.03 Mason
Iler, Justin 9:35.74 University School
Jackson, Aiden 10:46.13 Fisher Catholic
Smith, Josh 12:13.04 Brush
Mooney, James 12:30.00
Duffie, Brandtson 10:10.08 Fairfield-Leesburg
Fischer, Alex 11:20.00 Kings
Carr, Gavin 11:03.65 Walsh Jesuit
Davis, Ethan 10:40.82 Fairfield-Leesburg
Meyer, Johan 10:22.55 Mason Track Club
Buckley, Colin 10:01.00 Hilliard Davidson
Mehalic, Ryan 10:05.78 Gahanna Lincoln
Ethridge, Jake 10:20.33 Olentangy Orange
Nauman, Jack 11:20.00 Gales Track Club
Weaver, Elijah 10:10.00 Summit Country Day
Wall, Kenny 10:05.00 Mason Track Club
Hammond, Dylan 10:15.00 Heath
Harbaugh, Chase 10:06.89
Gilbert, Nate 10:01.47 Hilliard Davidson
Simmons, Jonathan 10:02.46 Chaney
Wagers, Cade 10:58.60 West Holmes
Day, James 12:00.00 Gahanna Lincoln
Swanger, Sam 10:45.00 Shelby
Benishek, Cole 10:31.21 Olentangy Orange
Alsko, Adam 11:50.00
Wagner, Andrew 10:15.00 Summit Country Day
Schneider, Eli 10:26.05 Hilliard Bradley
Lutz, Jack 10:15.00 Heath
Wentworth, Noah 10:45.00 Garaway
Fetty, Kobe 11:00.00 Lancaster
Tores, Alex 12:00.00
Bush, Connor 11:31.20 Granville
Finding, Avery 10:07.22 Highland-Medina
Johnson, Noah 11:01.40 Lancaster
Noah, Sgambellon 10:55.00 Lexington
Young, Trevor 10:23.51 St. Thomas Aquinas
O'Reilly, Liam 10:27.44 St. Charles
Mira, Andres 11:06.55 Thomas Worthington
Wierzbicki, Tyler 9:59.02 Lake-Uniontown
Jungeberg, Luke 11:11.88 Lexington
Kirby, Joseph 9:56.26 Madeira
Robinson Doggett, Garrett 11:52.28 Thomas Worthington
Smith, Trent 10:47.50 Fairfield Union
Champagne, Micah 10:04.34 Mason
Hennis, Steven 9:46.52 Chippewa
Bee, Vincent 11:23.09 Fisher Catholic
Sharp, Noah 12:40.00 Fisher Catholic
Raynor, Jordan 11:30.00 Brush
Back to Top

HS Boys 400 Meter Dash 89 entries

Athlete Seed Team
Kenish, Alex 51.80 Olentangy Orange
Tomblin, Eric 58.00h Tuscarawas Valley
Williams, Xavier 55.23 St. Clairsville
Mohler, Clayton 59.19 Lancaster
Foster, Jalen 52.3 Glenville
Herron, Marquise 54.36 Chaney
Boughman, Travett 53.60 West Holmes
Schroder, Theory 51.50 Thomas Worthington
Lindy, Aidan 59.50h Summit Country Day
Kupfner, Gabe 1:00.00h Rittman
Bennett, Zeke 50.69 Hilliard Bradley
Keller, Chance 55.08 Heath
Fox, Colbey 50.27 Galion
Scurlock, Patrick 52.33 Bishop Hartley
Bullock, George 54.5 Glenville
Givens, Tahzmere 50.0 Groveport-Madison
Nusser, Jacob 52.78 Mason
Tabler, Lyndal 59.00 Canton McKinley
Pritchard, William 58.38 Granville
Brooks, Marcus 55.50h Lake-Uniontown
Jones, Jermaine 54.10 Lordstown
Castellanos, Jonathan 54.25 Madeira
Blubaugh, Will 55.36 St. Charles
Scales, Joseph 59.09 Ponitz
Stover, Ethan 51.79 Mason
Timmons, Colvin 59.97 Granville
Currier, Connor 58.80h Lexington
Ranker, Jacob 53.41 Marysville
Fisk, Ben 1:06 Madeira
Bell, Aaron 49.83 Top End TC
Garcia, Cameron 56.59 Sylvania Southview
Austin, Taron 54.28 Brush
Steele, Vincent 1:48.00h East-Youngstown
Bradley Jr., Derrick 50.31 Gahanna Lincoln
Harris, Levester 1:49.00h East-Youngstown
Perkins, Casey 53.11 Mason Track Club
Dombroski, Declan 52.14 St. Clairsville
Sebrell, Alec 1:05.88 Massillon Washington
Holland, My'Kel 52.96 Chaney
McGill, Malachi 49.59 Hilliard Darby
Padilla, Chris 56.00 CP Athletics
Kyles, Ramier 58.53 Massillon Washington
Jones, John'Tae 59.00 Chaney
Ballantyne, Keegan 53.36 Thomas Worthington
Robinson, Darren 53.64
Gargasz, Joe 53.27 Olentangy Orange
Shisler, Daniel 56.60h Summit Country Day
Slyh, Kevin 1:02.00 Hilliard Bradley
Dyer, Doran 52.33 Heath
Lebbie, Styron 58.52 Lancaster
Steward, Juston 53.74 Bishop Hartley
Evans, Daesean 52.71 Glenville
Lees, Aaron 57.50 Thomas Worthington
Watford, Zach 55.23 Summit Country Day
Miller, Bryant 1:05.00 Rittman
Howard, Ian 56.00 Hilliard Bradley
Hunter, Tevon 51.88 Canton McKinley
Moyers, Jimmy 59.00 Lordstown
Chilton, Brandon 1:06.75 Bishop Hartley
Wolfe, Carson 55.10h Lake-Uniontown
Davis, Kahari 50.0 Groveport-Madison
Dobbins, Aaron 50.73 Ponitz
Porter, Akari 48.40 Mason
Ruffin, Caleb 56.73 Canton McKinley
Kreger, Jacob 53.63 Granville
Stanley, Conner 57.70h Lake-Uniontown
Pigman, Griffin 1:00.00h Lexington
Bosley, Jared 56.96 Lordstown
Marinelli, Nicholas 56.94 Marysville
Lu, Michael 1:06 Madeira
Deshetler, Cameron 55.13 St. Charles
Campbell, Lanceroy 1:01.16 Ponitz
Dawson, Zach 1:05.00 Fairless
Tanner, Jordy 59.76 Marysville
Hammer, Brendan 54.26 Sylvania Southview
Smith, Josh 1:00.00 Brush
Brown, Zarik 49.19 Wayne
Wilson, Kelly 50.31 Gahanna Lincoln
Hollar, Eric 52.00h Sylvania Southview
Richardson, Jaylen 54.72 Brush
Hines, Maurice 1:50.00h East-Youngstown
Hill, Jayden 50.31 Gahanna Lincoln
Cottrell, Ryan 1:00.82 Massillon Washington
Meister, Adam 52.46 CP Athletics
Duffie, Brandtson 50.98 Fairfield-Leesburg
Enders, Ian 53.49 Olentangy Orange
Boeres, Austin 54.44 Mason Track Club
Steinbaugh, Brandon 54.90h Tuscarawas Valley
Nguyen, Andrew 54.99 St. Clairsville
Back to Top

HS Boys 4x100 Meter Relay 20 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 45.10h Benedictine
Relay Team A 50.23 St. Clairsville
Relay Team C 49.82 Benedictine
Relay Team B 52.00 Thomas Worthington
Relay Team B 46.00h Canton McKinley
Relay Team A 46.78 Maple Heights
Relay Team B 50.10h Lake-Uniontown
Relay Team B 47.00 Gahanna Lincoln
Relay Team C 48.18 Gahanna Lincoln
Relay Team A 43.80h Massillon Washington
Relay Team B 47.92 Benedictine
Relay Team A 50.59 Thomas Worthington
Relay Team A 44.50h Canton McKinley
Relay Team A 48.69 Licking Heights
Relay Team A 47.10h Lake-Uniontown
Relay Team A 50.00 Lordstown
Relay Team A 47.55 Marysville
Relay Team A 0.49 Ponitz
Relay Team A 50.63 Norwayne
Relay Team A 45.00 Gahanna Lincoln
Back to Top

HS Boys 4x200 Meter Relay 43 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:38.17 Beachwood
Relay Team A 1:42.09 Licking Heights
Relay Team A 1:31.13 Maple Heights
Relay Team A 1:32.64 Lancaster
Relay Team A 1:34.00h Olentangy Orange
Relay Team A 1:33.95 Hudson
Relay Team A 1:34.62 Thomas Worthington
Relay Team A 1:33.87 Chaney
Relay Team A 1:32.25 Wadsworth
Relay Team A 1:29.56 Glenville
Relay Team B 1:34.17 Mason
Relay Team B 1:45.00 Heath
Relay Team A 1:38.00h Canton McKinley
Relay Team A 1:37.73 Padua Franciscan
Relay Team B 1:35.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 1:41.58 Lordstown
Relay Team A 1:35.98 Bishop Hartley
Relay Team A 1:32.54 Benedictine
Relay Team A 1:42.16 Philo
Relay Team A 1:38.05 Galion
Relay Team C 1:36.84 Benedictine
Relay Team A 1:45.63 Marysville
Relay Team A 1:35.50h Warrensville Heights
Relay Team A 1:39.00 East-Youngstown
Relay Team A 1:40.49 Fairless
Relay Team A 1:44.23 St. Clairsville
Relay Team B 1:39.78 Lancaster
Relay Team B 1:40.25 Thomas Worthington
Relay Team A 1:31.54h Massillon Washington
Relay Team B 1:46.00h Chaney
Relay Team A 1:29.55 Mason
Relay Team A 1:39.76 Norwayne
Relay Team A 1:36.00 Heath
Relay Team A 1:30.00 Gahanna Lincoln
Relay Team B 1:39.83 Glenville
Relay Team A 1:35.63 Walsh Jesuit
Relay Team B 1:35.00 Brush
Relay Team B 1:40.00h Canton McKinley
Relay Team A 1:44.00h Summit Country Day
Relay Team C 1:40.00 Gahanna Lincoln
Relay Team B 1:42.07 Bishop Hartley
Relay Team B 1:36.84 Benedictine
Relay Team A 1:34.54h St. Charles
Back to Top

HS Boys 4x400 Meter Relay 39 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 3:39.58 Kings
Relay Team A 3:28.00 Gahanna Lincoln
Relay Team C 3:38.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 3:55.00h Gales Track Club
Relay Team A 3:50.00h Summit Country Day
Relay Team B 3:48.00h Heath
Relay Team A 3:36.00h Groveport-Madison
Relay Team A 3:39.00h Chaney
Relay Team A 3:35.30h Warrensville Heights
Relay Team B 3:42.00h Lancaster
Relay Team A 3:25.16 Glenville
Relay Team B 3:40.26 Benedictine
Relay Team A 4:00.00h Fairless
Relay Team B 3:59.00 Bishop Hartley
Relay Team A 3:40.00h St. Charles
Relay Team B 3:47.13 Thomas Worthington
Relay Team A 3:28.88 Mason
Relay Team A 3:56.75 Lordstown
Relay Team A 3:40.00h Madeira
Relay Team A 3:31.00h Ponitz
Relay Team B 4:02.00h Maple Heights
Relay Team A 3:35.00h Kings
Relay Team B 3:38.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 3:35.00 Heath
Relay Team A 3:36.15 Lancaster
Relay Team A 3:50.23 St. Clairsville
Relay Team A 3:33.19 Benedictine
Relay Team A 3:39.00 Granville
Relay Team A 3:43.25 Beachwood
Relay Team A 3:41.38 Bishop Hartley
Relay Team B 3:38.79 Glenville
Relay Team C 3:33.19 Benedictine
Relay Team A 3:48.70 Thomas Worthington
Relay Team A 3:48.21 Maple Heights
Relay Team B 3:36.45 Mason
Relay Team B 3:45.11 Ponitz
Relay Team C 4:05.00h Maple Heights
Relay Team A 3:40.00h Sylvania Southview
Relay Team A 3:39.00 Brush
Back to Top

HS Boys 4x800 Meter Relay 35 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 9:03.70 Benedictine
Relay Team A 9:30.00h Brush
Relay Team A 8:07.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 9:15.00h Fairless
Relay Team A 8:20.00h Kings
Relay Team B 9:50.00h Maple Heights
Relay Team A 8:40.00h Lancaster
Relay Team A 8:50.00h Chaney
Relay Team A 9:00.00 CP Athletics
Relay Team B 9:27.32 Thomas Worthington
Relay Team A 9:35.00h Summit Country Day
Relay Team A 8:27.85 Granville
Relay Team A 8:45.12 Glenville
Relay Team A 9.20 Massillon Washington
Relay Team A 8:08.00h Mason
Relay Team A 9:30.97 Padua Franciscan
Relay Team B 9:55.05 Rittman
Relay Team A 8:18.84 Madeira
Relay Team A 9:00.00h Willard
Relay Team A 9:00.00h Ponitz
Relay Team A 8:35.00h Canton McKinley
Relay Team A 9:45.00h Marysville
Relay Team A 10:05.55 Beachwood
Relay Team A 9:32.74 Keystone
Relay Team A 8:20.00h Sylvania Southview
Relay Team A 8:53.74 Maple Heights
Relay Team B 9:15.00h Kings
Relay Team A 8:24.00 Wadsworth
Relay Team B 9:10.00h Lancaster
Relay Team A 8:35.00 Thomas Worthington
Relay Team A 10:07.23 Lexington
Relay Team A 9:40.01 Walsh Jesuit
Relay Team B 9:30.00h Summit Country Day
Relay Team A 9:15.05 Rittman
Relay Team B 8:27.85 Granville
Back to Top

HS Boys 60 Meter Dash 87 entries

Athlete Seed Team
Benison, Damiere 7.69 Canton McKinley
Artino, Jacob 8.49 Cuyahoga Heights
Hill, Jayden 7.23 Gahanna Lincoln
Woods, Tyler 8.00 Bishop Hartley
Widmer, Jake 7.59 Lake-Uniontown
Swartzentruber, Cooper 7.30h
Simpson, Kaleb 7.20 St. Charles
Strickland, Cameron 8.04 Marysville
Grossman, Joseph 7.90 Sylvania Southview
Ray, Cameron 7.32 Warrensville Heights
Murphy, Tyler 7.58 Beachwood
Hunt, Tye 7.17 Lake-Uniontown
Chatman, Will 7.40 Licking Heights
Jordan, La'twonn 7.20 East-Youngstown
Fragnoli, Eli 7.30 Highland-Medina
Baer, Justin 8.09 Sylvania Southview
Torres, Tommy 7.45 Olentangy Orange
Dombroski, Declan 9.07 St. Clairsville
Hamilton, Mason 7.70 Lancaster
Chongwain, Herman 7.06 Belmont
Whyde, Justin 8.11 Thomas Worthington
Diller, Doug 7.62 Olentangy Orange
Burtin, Dana 7.17 Game Speed Performance Academy
Caulton, Anthony 7.32 Chaney
Cole, Wilson 8.02 Thomas Worthington
Harvey, Clay 7.60h Norwayne
Veley, Brock 7.06 Highland Marengo
Dove, Owen 8.29 Lexington
Drovdlic, Matthew 7.35 Hilliard Bradley
Wright, Jeremy 7.57 Mason Track Club
Pritchard, William 7.63 Granville
Whatley, Dashaun 7.0 Glenville
Broyles, Tyree 7.12 Massillon Washington
Cramer, Robbie 7.78 Walsh Jesuit
Wright, Josh 7.19 Mason
Butkiewicz, Cole 7.86 Padua Franciscan
Allen, Nicholas 9.86 Lordstown
Ward, Ja'Sean 7.37 Ponitz
Dillworth, Terrell 7.50 Canton McKinley
Barker, Evan 7.64 Galion
Johnson, TJ 7.62 Bishop Hartley
Howell, Jared 7.46 John Glenn
Ward, Vahsa'an 7.51 Ponitz
Strozier, Johnte 7.55 Brush
Fowler, Troy 7.60 Bishop Hartley
Rivera, Nicholas 7.29 St. Charles
Nzekwe, Uchenna 7.60 Benedictine
Ray, Christian 7.55 Brush
Bennett, Lee 7.12 Gahanna Lincoln
Kessler, Anthony 7.77 Marysville
Gordon, Elijah 7.15 Warrensville Heights
Caputo, Roman 7.55 Beachwood
Protsman, Seth 7.38 Lake-Uniontown
Evans, Mekhi 7.85 Licking Heights
Yarngo, Isaiah 7.42 St. Charles
Steele, Vincent 7.75 East-Youngstown
Sadeghzadeh, Keion 8.36 Sylvania Southview
Arnold, Ramelle 7.45 Warrensville Heights
Goettler, Maxfield 7.56 Highland-Medina
Washington, Giovanni 7.10h East-Youngstown
Kenney, Sam 8.00 Kings
Lewis, Darius 6.95 Top End TC
Jordan, Aaron 9.10h St. Clairsville
Schmelzer, Ty 7.15 Lancaster
Momburg, Matthew 7.61 Olentangy Orange
Dagan, Ian 9.90h St. Clairsville
Perrault, Daniel 7.91 Lancaster
Kipre, Sony 7.65 Thomas Worthington
Green, Alex 7.51 Lexington
Boles, Damario 7.32 Massillon Washington
Petrosky, Delshawn 7.44 Chaney
Roberson, Rashim 7.62 Padua Franciscan
Howard, Ian 7.41 Hilliard Bradley
Gearhart, Ethan 10.20 Lordstown
Timmons, Colvin 7.60h Granville
Pitts, Nazir 7.43 Glenville
Adams, Daymiere 7.67 Massillon Washington
De Jesus, Jose 7.77 Mason
Walker, Jordan 7.63 Padua Franciscan
Best, Dylan 9.39 Lordstown
Wilson, Trey 7.89 Philo
Fox, Colbey 7.28 Galion
Scales, Joseph 7.49 Ponitz
Franks, Andre 7.45 Brush
Burns, Makai 7.77 Canton McKinley
Curry, Mondra 7.52 Gahanna Lincoln
Williams, Jacob 8.35 Galion
Back to Top

HS Boys 60 Meter Hurdles 49 entries

Athlete Seed Team
Angel, Blake 9.06 Marysville
Sanders, Ravon 8.55 Warrensville Heights
Hayes, Tobias 8.77 East-Youngstown
Fragnoli, Eli 8.36 Highland-Medina
Mettey, Josh 9.50h Kings
Vilt, Nick 8.74 Crestwood
Grant, Nate 9.96 Maple Heights
Mellema, David 9.05 St. Clairsville
Woltz, Payton 10.26 Lancaster
Aldredge, Grahm 8.73 Game Speed Performance Academy
Wilson, Xavier 9.11 Lexington
Blake, Marcellus 8.97 Massillon Washington
Campbell, Lanceroy 11.74 Ponitz
Austin, Taron 8.99 Brush
Butler, Huntyr 9.36 Heath
Reinhard, Davis 8.92 Canton McKinley
Wilson, Kelly 8.20 Gahanna Lincoln
Scurlock, Patrick 8.64 Bishop Hartley
Garretson, Hunter 9.55 Newcomerstown
Pearson, La'ren 9.80h Brush
Mugrage, JJ 9.90 Gahanna Lincoln
Efebera, Justin 8.67 St. Charles
Rodgers, Andre 9.81 Benedictine
Mullinax, Evan 9.20h Lake-Uniontown
Herbert, Doug 9.00h
Mutchler, Alex 9.21 Colonel Crawford
Goettler, Maxfield 8.68 Highland-Medina
Ward, Lonnell 8.67
Howard, Zach 9.50h Kings
Wilson, Trae'vaughn 9.70 Maple Heights
Devese, Miles 9.49 Olentangy Orange
Sims, Donavan 8.73 Belmont
Collier, Malachi 8.82 Game Speed Performance Academy
Penland, Grayson 10.28 Granville
Passarelli, Lucca 8.69
Capehart, Luke 9.50 CP Athletics
French, Nick 8.83 Mason
Kelly, Colin 10.66 Heath
Garretson, Dylan 9.79 Newcomerstown
Macon, Duane 11.08 Ponitz
Harris, Octavian 9.72 Brush
Imbody, Michael 10.26 Heath
Ruffin, Colin 10.27 Canton McKinley
Kirk, Blaiden 10.19 Gahanna Lincoln
Pazaropoulos, Luke 10.33 Bishop Hartley
Meiert, Jack 10.00h John Glenn
Rosser, Charles 8.93 Benedictine
Ranker, Jacob 8.54 Marysville
Lee, Jerome 9.50h Warrensville Heights
Back to Top

HS Boys 800 Meter Run 81 entries

Athlete Seed Team
Horton, Wesley 2:06.28 Thomas Worthington
Hill, Caleb 2:57.57 Hilliard Bradley
Foehl, Xavier 2:00.00 Heath
Howard, Jaduan 2:05.80 Ponitz
James, Braxton 2:04.00 Colonel Crawford
Killion, Braedon 2:08.30 Mason
Mendez, Juan 2:07.06 Canton McKinley
Best, Dylan 2:41.14 Lordstown
Smart, Max 2:01.74 Pickerington Central
DeGenero, Rafi 2:00 Granville
Messer, Mitchell 1:58.85 Hilliard Davidson
Cunningham, Ben 2:03 Madeira
Ndizeye, Anatoli 2:17.04 Ponitz
Roach, Donald 2:42.11 Warrensville Heights
Devaney, Eddie 2:38.87 Lexington
Irving, Nicholas 2:24.81 Marysville
Barrett, Brandon 2:16.83 Licking Heights
Johnson, Isaiah 2:13.46 Brush
Perryman, Gregory 2:06.65 Beachwood
Meredith, Alex 2:21.02 Gahanna Lincoln
Longino II, Delbert 2:20.40 Brush
Hines, Maurice 2:15.09 East-Youngstown
Zuckett, Alex 2:10.00h
Paulus, Zach 2:30.00 Highland-Medina
Houk, Lucas 1:56.03 Wayne
Coates, Evan 2:38.47 Gahanna Lincoln
Deroussel, Alex 2:04.65 Winter Running
Justus, Zack 2:00.75 Kings
Schroff, Andrew 1:58.06 Olentangy Orange
Stevens, Chris 2:15.90 Lexington
Johnson, Perry 2:05.90h Mason Track Club
Sacco, TJ 2:45.23 St. Clairsville
Johnson, Jamil 2:05.76 Chaney
Monroe, Nash 2:15.00h Sandy Valley
Rutledge, Ben 2:21.23 CP Athletics
Sagun, Jason 3:10.88 Walsh Jesuit
Wood, Clayton 2:08.81 Thomas Worthington
Campbell, Gavin 2:22.43 Fairfield-Leesburg
Yocum, Brant 2:15.95 Olentangy Orange
Slyh, Kevin 2:22.13 Hilliard Bradley
Tomblin, Eric 2:21.25 Tuscarawas Valley
Bunting, Jaxon 2:08.00h Lancaster
Larkins, Joe 2:27.41 Glenville
Ward, Drew 2:01.56 Lancaster
Williamson, Isaac 2:28.37 Glenville
Kandel, Jonathan 2:00.37 West Holmes
Lawrence, Blake 2:10.03 John Glenn
Troy, Jack 1:58.87 Mason
Tillett, Darien 2:15.43 Cuyahoga Heights
Reid, Peyton 2:41.84 Lordstown
Guinther, Spencer 2:18.14 Galion
Burczak, Jack 2:05.26 Granville
Soler, Rafael 2:03.86 Groveport-Madison
Lynch, Thomas 2:06.00 Hilliard Davidson
Whitson, Dylan 2:02.45 Madeira
Wright, Jonathan 2:22.70 Ponitz
Cooper, Austin 2:11.19 Mason
Christian, Dylan 2:06.64 Granville
Arredondo, Diego 1:58.65 Madeira
Encarnacion, Ethan 2:15.75 St. Charles
Liddell, Tyrie 2:22.84 Brush
Hudson, Ernest 2:15.00h East-Youngstown
Shovlin, Caleb 2:05.55 Gahanna Lincoln
Wingate, Haki 2:50.00h East-Youngstown
Regala, Noah 2:18.00h Winter Running
Kaplan, Michael 2:09.01 Game Speed Performance Academy
Krynock, Jacob 2:04.55 Kings
Panas, Jason 2:32.56 St. Clairsville
Justus, Alex 1:54.86 Kings
Whipple, Johaun 2:11.80 Chaney
Lewton, Michael 2:14.25 Sandy Valley
Moore, Cody 2:19.28 Olentangy Orange
Miller, Reece 2:26.75 Lexington
DeRousssel, Alex 2:03.00 Mason Track Club
Ellison, Nathaniel 2:30.23 St. Clairsville
Anderson, Justin 2:06.95 Lancaster
Davis, John 2:10.09 Glenville
McConahy, Isaiah 2:28 Chaney
Tucci, Alex 2:16.02 Walsh Jesuit
Jha, Zubin 2:06.00 Thomas Worthington
Burkhart, Caden 2:08.24 Hilliard Bradley
Back to Top

HS Boys High Jump 34 entries

Athlete Seed Team
Reynolds, Malachi 6-0 Hilliard Darby
Rosa, Anthony 5-8 Walsh Jesuit
Ward, Lonnell 5-10
Juergens, Austin 5-10 Olmsted Falls
Kellerstrass, Joe 5-7 Kings
Klug, Charlie 5-0 Walsh Jesuit
Camarena, De Jesus 5-6 Mason Track Club
Kaylor, Dylan 6-2 Gahanna Lincoln
LaMacchia, Sean 5-0 Summit Country Day
Stern, Gabe 5-0 Beachwood
Penote, John 5-0 Summit Country Day
Wright, Riley 6-0 Lancaster
Snyder, Michael 6-4 Hawken
Justice, Jaysen 5-4 Lancaster
Passarelli, Lucca 6-6
Wilson, Xavier 5-8 Lexington
Lewis, Jamir 5-10 Thomas Worthington
Walls, Dillon 5-8 Lake-Uniontown
Zhang, Chris 5-8 Mason
Toliver, Solomon 6-0 Hilliard Darby
Meiert, Jack 5-6 John Glenn
Howard, Zach 5-9 Kings
Gates, Shawn 5-10
Sitarz, John 5-2 Walsh Jesuit
Cory, Wyatt 5-10 Miami Trace
Jyurovat, Carter 6-0 Crestwood
Shisler, Daniel 5-0 Summit Country Day
Simmons, Landon 4-10 Lancaster
Quinlan, Liam 5-6 St. Charles
Brooks, Marcus 5-4 Lake-Uniontown
Walls, Kevin 6-0 Westlake
Harris, Spencer 6-0 Fairland
Mullins, Keegan 6-2 Mason
Schimpf, Josh 6-0 Mason
Back to Top

HS Boys Long Jump 72 entries

Athlete Seed Team
Mullins, Keegan 18-5 Mason
Schimpf, Josh 19-9.5 Mason
Lawrence, Blake 17-0 John Glenn
Padilla, Chris 18-1 CP Athletics
Blake, Marcellus 17-9 Massillon Washington
McGill, Malachi 20-0 Hilliard Darby
Liggett, Dylan 19-8.25
Jones, BraZiano 17-8.5 Massillon Washington
Devese, Miles 18-1 Olentangy Orange
Butler, Huntyr 18-0 Heath
Sanders, Ravon 19-6 Warrensville Heights
Bentley, Tristan 20-7.5 Glenville
Stone, Gio'Vaughnta 16-0 Chaney
Blackwell, Kevin 19-1 Gahanna Lincoln
Rodgers, Andre 16-10.17 Benedictine
Mellor, Jericho 19-3.5 Canton McKinley
Johnson, Kenny 15-4.5 Bishop Hartley
Jackson, Franklin 18-2.2 Glenville
Marinelli, Nicholas 18-4 Marysville
Wagner, Jayzon 19-8.5 Belmont
Johnson, Quincy 16-10.11 Benedictine
Strickland, Cameron 16-9.5 Marysville
Andrew, Clayton 19-10.5 Norwayne
Wright, Riley 18-11.5 Lancaster
Baer, Justin 16-7.25 Sylvania Southview
Hart, Jasean 18-5 Ponitz
Jalloh, Alie 18-0 Thomas Worthington
Harris, Levester 17-5 East-Youngstown
Hunt, Tye 21-8.5 Lake-Uniontown
Walls, Dillon 18-5 Lake-Uniontown
Zhang, Chris 19-5.25 Mason
Franks, Andre 23-1.5 Brush
Capehart, Luke 19-6 CP Athletics
Bonsu, Brandon 18-6 Pickerington Central
Vent, Zach 19-8 Hilliard Darby
Juergens, Austin 17-8 Olmsted Falls
Adams, Daymiere 17-10.75 Massillon Washington
Burnett, Keimare 20-6 Groveport-Madison
Rathburn, Eli 16-8 Gales Track Club
Camarena, De Jesus 18-5 Mason Track Club
Johnson, Jamarian 18-5 Warrensville Heights
Caulton, Anthony 19-5 Chaney
Prit, Sawyer 16-0 West Holmes
Morris, Cameron 19-5 Gahanna Lincoln
Henkel, Caleb 20-2 Shelby
Diller, Doug 18-4.5 Olentangy Orange
Costain, Tyler 18-6 Fairless
Reinhard, Davis 19-1.5 Canton McKinley
Mayfield, Christian 21-3.25 Beachwood
Johnson, TJ 18-11 Bishop Hartley
Williams, Malcolm 16-2.8 Glenville
Herron, Marquan 18-11.5 Chaney
Wright, Amari 18-2.5 Licking Heights
Stuckey, Desmond 16-0 Gahanna Lincoln
Washington, Rodney 16-10.25 Benedictine
Watford, Zach 16-3 Summit Country Day
Pazaropoulos, Luke 16-7 Bishop Hartley
Paisley, Jack 18-2 Lordstown
Angel, Blake 18-5 Marysville
Sims, Donavan 19-4 Belmont
Skelley, Jaden 18-0
Hamilton, Mason 19-3 Lancaster
Graham, Nic 17-7.5 Norwayne
Comminey, Mykal 20-8.75 Ponitz
Seymour, Dillon 18-0 Thomas Worthington
Mohler, Clayton 16-10 Lancaster
Widmer, Jake 19-8.25 Lake-Uniontown
Fluker, Cole 19-5.75 University School
Williams, Gavin 15-4 Ponitz
Braun, Justin 18-7.5 Thomas Worthington
Wegas, Adam 17-2 Padua Franciscan
Stottsberry, Carson 19-6 Philo
Back to Top

HS Boys Pole Vault 37 entries

Athlete Seed Team
Srsic, Luka 13-1 Thomas Worthington
Rohr, Declan 13-3
Wolff, Kyel 15-0 Cuyahoga Heights
Ruppe, Nicholas 12-8 Olentangy Liberty
Marshall, Brandt 12-3 Cory-Rawson
Gross, Griffin 8-0 Cuyahoga Heights
Cory, Wyatt 13-0 Miami Trace
Bowers, Victor 10-6 St. Clairsville
Adams, David 13-0 Indian Valley
Myers, Emmett 11-6 West Holmes
Petersen, Jonathan 14-0 Olentangy Orange
Alexander, Gavin 12-6 Fairless
Sifferlin, Blake 9-4 St. Vincent-St. Mary
Atlas, Jacob 14-5 Wadsworth
Kovatch, Jax 13-0 Fairfield Union
Skelley, Jaden 11-0
Stokey, Max 12-6
Wilson, Xavier 11-6 Lexington
Bryant, Cooper 9-4.25 Chippewa
Burwell, Reese 14-6 Lancaster
Garretson, Hunter 15-6 Newcomerstown
Bendick, Luke 15-6 Olentangy Liberty
Mutchler, Alex 13-0 Colonel Crawford
Klamert, Jack 8-0 Cuyahoga Heights
McKee, Carson 10-0 Olentangy Liberty
Rohr, Gavin 13-9
Whitmer, Dakota 11-0 Indian Valley
White, Kyle 10-6 Mount Gilead
Marchand, Brant 11-1 Fairless
Reinhard, Davis 13-0 Canton McKinley
Zollinger, Anthony 13-6 Wadsworth
Foxx, Jagger 11-7
Pinkelman, Butch 11-6 Lexington
Praisler, Alec 13-0
Rhoads, Jimmy 14-4 Liberty Union
Hawthorne, Dale 12-0 Shadyside
Garretson, Dylan 14-6 Newcomerstown
Back to Top

HS Boys Shot Put 73 entries

Athlete Seed Team
Wickham, Logan 42-9.25 Philo
Higgs, Robert 33-0.75 East-Youngstown
Golden, Dalton 54-11 Lancaster
Pinion, Owen 39-3 Lake-Uniontown
Wright, Jonathan 32-3 Ponitz
Houdek, Devin 38-3.5 Thomas Worthington
Giulivo, William 35-2.5 Padua Franciscan
Gullate, Dwayne 29-11 Brush
Ackerman, Ben 38-0 Tuscarawas Valley
Laroche, Cole 50-0
Johnson, Nick 35-5 Lake-Uniontown
Glasgow, Ethan 25-5 Thomas Worthington
Scheibe, Kody 46-10.5 Rittman
Martello, Michael 45-0.25 Pickerington Central
Peters, Seth 43-10.75 Cardinal
Matter, Tyler 51-0.5
Kaising, Evan 35-0 CP Athletics
Squires, Devin 35-0 Kings
McGill, Malachi 38-0 Hilliard Darby
Crombie, Ryan 33-9 Walsh Jesuit
Roush, Bryce 38-1 Gales Track Club
Awale, Yasir 30-2 Hilliard Bradley
Hilaman, Parker 40-10.75 Granville
Cottle, My'Twan 32-9 Chaney
Barby, Brock 30-0 West Holmes
Hershberger, Prest 37-1 Fairless
Warden, Mathew 35-7 Summit Country Day
Hatem, Cortez 49-8.25 Heath
Reinhard, Davis 38-9.5 Canton McKinley
Howell, Jace 32-4 Ontario
McCrey, Maxwell 49-10 Glenville
Miller, Blaze 33-9.5 Lordstown
West, Anthony 34-5 Chaney
Wirtz, Justin 51-2 Avon Lake
Black, Brandon 37-5 Benedictine
Hoxha, Zajdi 29-10.25 Gahanna Lincoln
Holcomb, Quinn 36-7 Norwayne
Maddox, Barrik 44-8.75 Lancaster
Szafarski, Zach 48-11.25 Padua Franciscan
Frazier, Omar 25-0 East-Youngstown
Nebergall, Adam 39-1 Lancaster
Caruso, Joey 33-6 Lake-Uniontown
Szafarski, Zach 48-11.25
Kipre, Sony 45-6 Thomas Worthington
Rogers, Cameron 41-9.5 Padua Franciscan
Atkinson, Noah 48-0 Galion
Zehetner, Jacob 32-4.5 Rittman
Soltis, Mike 41-0 Cardinal
Kenney, Sam 28-5 Kings
Burkhart, Chris 46-0.25 Hilliard Darby
Oziomek, Michael 37-5 Walsh Jesuit
Link, Josh 29-3 St. Clairsville
Verderico, Carter 29-11.5 Walsh Jesuit
Borgan, Nathan 36-4 Gales Track Club
Metzler, David 43-8 Hilliard Bradley
Coxon, Joe 52-1.5 Edgewood-Ashtabula
Graham, Lane 47-4 West Holmes
Weekley, Austin 53-2.25 Heath
Zimmerman, Ben 40-6 Ontario
Jenkins, Jimmy 52-11 Glenville
Saunders, Asuan 30-7 Chaney
Fair, Levi 37-11 Benedictine
Casperd, Hayden 30-9.5 Fairless
McGrath, Declan 24-0 Summit Country Day
Marinacci, Caden 41-10 Heath
Davis, Torrance 49-9 Glenville
Allen, Nicholas 22-7 Lordstown
Sanchez-Baccus, A'che 53-8 Gahanna Lincoln
Pietrzycki, Nick 35-6 Benedictine
Williams, Kam 39-9 Gahanna Lincoln
Morlock, Colby 39-8 Norwayne
Zimmerman, Henry 46-4.75
Henderson, Turhan 39-3.75 East-Youngstown
Back to Top

HS Boys Triple Jump 19 entries

Athlete Seed Team
Comminey, Mykal 42-2.75 Ponitz
Wegas, Adam 33-0 Padua Franciscan
Schimpf, Josh 36-10 Mason
Imbody, Michael 35-0 Heath
Mayfield, Christian 35-5 Beachwood
Kaylor, Dylan 35-11 Gahanna Lincoln
Blackwell, Kevin 38-5.5 Gahanna Lincoln
Salzgeber, Ryan 38-11.5 Wadsworth
Angel, Blake 37-9 Marysville
Thaler, Daivion 35-2.75 Ponitz
Seymour, Dillon 37-0 Thomas Worthington
Zhang, Chris 42-3.75 Mason
Capehart, Luke 30-0 CP Athletics
De Jesus, Jose 36-10 Mason
Kelly, Colin 32-4.5 Heath
Devese, Miles 35-11.5 Olentangy Orange
Curry, Mondra 42-4.75 Gahanna Lincoln
Marinelli, Nicholas 35-0 Marysville
Alic, Noah 34-1.25 Wadsworth
Back to Top

HS Boys Weight Throw 32 entries

Athlete Seed Team
Sanchez-Baccus, A'che 48-7 Gahanna Lincoln
Holcomb, Quinn 43-11 Norwayne
Zimmerman, Henry 65-8
Williams, Kam 36-4 Gahanna Lincoln
Maddox, Barrik 44-7 Lancaster
Szafarski, Zach 42-3
Szafarski, Zach 42-3 Padua Franciscan
Atkinson, Noah 50-11 Galion
Nebergall, Adam 43-2 Lancaster
Rogers, Cameron 38-8 Padua Franciscan
Peters, Seth 31-7 Cardinal
Squires, Devin 42-2 Kings
Roush, Bryce 38-7 Gales Track Club
Weekley, Austin 50-0.5 Heath
Miller, Blaze 38-9 Lordstown
Fair, Levi 36-9 Benedictine
Scott, Aidan 29-6 Heath
Hoxha, Zajdi 43-2 Gahanna Lincoln
Morlock, Colby 41-0 Norwayne
Wickham, Logan 39-11 Philo
Golden, Dalton 51-5 Lancaster
Giulivo, William 36-11.5 Padua Franciscan
Martello, Michael 45-8 Pickerington Central
Soltis, Mike 33-9 Cardinal
Kenney, Sam 44-10 Kings
Janowicz, Brock 51-7 Canton Central Catholic
Burkhart, Chris 69-5 Hilliard Darby
Borgan, Nathan 39-10 Gales Track Club
Hilaman, Parker 56-10 Granville
Wirtz, Justin 54-6 Avon Lake
Hatem, Cortez 53-10 Heath
Allen, Nicholas 14-8 Lordstown
Back to Top

HS Girls 1600 Meter Run 68 entries

Athlete Seed Team
Martinez, Madison 4:57.24 Gahanna Lincoln
Wilk, Jessica 5:47.30 Lordstown
Miller, Maddie 5:36.50 Medina
Conley, Jayce 5:40.00h Hilliard Unattached C
Slee, Madison 6:17.70 Heath
Morrica, Grace 5:58.97 Gahanna Lincoln
Neiswanger, Makayla 6:47.45 Lordstown
Suttman, Valerie 5:31.10 Medina
Heimlich, Makenna 5:17.00 Shelby
Hocker, Ellie 6:20.00h Lexington
Beck, Emma 5:44.43 Madeira Distance Project
Greenhall, Makenna 7:07.31 Canton McKinley
Dininger, Natalie 5:48.00 Lexington
Wallis, Tae'Lyn 6:31.19 Lancaster
Rojas, Isabel 6:43.60 Summit Country Day
Craft, Sarah 5:37.67 Lancaster
Rose, Regina 5:33.56 Granville
Maurer, Grace 5:30.00 Ontario
Zezuto, Madeline 6:23.01 CP Athletics
Kilroy, Grace 4:59.36 Centerville
Mullins, Elizabeth 7:01.89 Rittman
Doughman, Sara 5:52.00h Kings
Eichorn, Leanne 5:55.61 Marysville
Danuloff, Paige 6:20.00h Ontario
Napoleon, Carina 5:00.80 Thomas Worthington
Evonek, Allyson 6:20.00h St. Clairsville
Smith, Morgan 6:12.63 Kings
Michalak, Kayla 5:57.39 Marysville
Berrios, Anika 5:40.00h Lake-Uniontown
Lewis, Sophie 5:07.00h Hilliard Davidson
Crain, Helana 6:50.00h St. Clairsville
Ries, Riley 5:25.00h Hilliard Unattached
Delahanty, Sierra 5:50.00h Lake-Uniontown
Stull, Lindsay 5:07.00h Hilliard Davidson
Marcelo, Isabella 6:04.64 Olentangy Orange
Spencer, Haleigh 5:40.00h Hilliard Unattached
Torres, Melanie 5:36.63 Groveport-Madison
Dickson, Riley 5:41.09 Gahanna Lincoln
Ferguson, Peyton 7:10.00h Lordstown
Razavi, Julia 5:45.19 Medina
Smith, Justine 5:29.00h Hilliard Unattached C
Champion, DaYanne 5:50.00 Bison Track Ohio
Deane, Kelsey 7:23.41 Shelby
Harley, Caitlin 6:15.00h Crestline
Halfhill, Joanna 5:04.66 Lexington
Headly, Jessie 8:15.00 Summit Country Day
Dowdell, Lillian 5:31.89
Horner, Jessica 7:54.66 Canton McKinley
Ward, Meagan 5:18.49 Lancaster
Zink, Reilly 5:04.38 Granville
Hill, Brianna 6:01 Rittman
Golomb, Avery 5:40.00 Granville
Maurer, Ellie 5:30.00 Ontario
Miller, Lydia 5:09.60 Thomas Worthington
Wamsley, Teagan 9:08.77 Rittman
Garter, Brooke 5:15.71 Kings
Hardy, Leah 6:10.12 Marysville
Nickels, Airyona 6:02.00 Galion
Cowen, Erin 5:47.28 Hilliard Darby
Guerra, Michelina 5:55.00h Thomas Worthington
Baker, Shay 6:35.00h St. Clairsville
Isaacson, Emily 6:12.98 Beachwood
Bauer, Alex 5:14.81 Lake-Uniontown
Tighe, Ellie 5:07.00h Hilliard Davidson
Hoersten, Sophia 5:14.00h Hilliard Unattached
Dorn, Reilly 6:32.50
Sawdon, Stella 7:15.00h Sylvania Southview
Takahashi, Koharu 5:40.00h Hilliard Unattached B
Back to Top

HS Girls 200 Meter Dash 85 entries

Athlete Seed Team
Jenkins, Keasia 26.70 Set The Pace TC
Twaddell, Sophie 28.11 Granville
Branigan, Kennedy 26.42 Ponitz
Elias, Vivian 31.00 Belmont
Demmel, Kyla 29.50 Canton McKinley
Hubbard, Morgan 31.88 Kings
Ford, Brianna 28.05
Wright, Shay 34.89 Thomas Worthington
Reyes , Liseth 31.00
McCoy, Brittany 29.30h St. Clairsville
Ingraham Dwyer, Janelle 31.98 Bishop Hartley
Slabaugh, Jenna 30.25 CP Athletics
Powell, Tumba 28.45 Brush
Baker, Lizzi 31.01 Fairfield Union
Rioch, Jenna 27.50 Marysville
Bartoney, Rita 33.73 Bishop Hartley
Louis, Lexy 27.62 John Glenn
Bowers, Jahniya 24.46 East-Youngstown
Knous, Caylin 27.09 Tuscarawas Valley
Griffin, Ashaunti 25.40 Beachwood
Shidel, Abby 29.73 Lake-Uniontown
Frye, Noel 30.00 Olentangy Orange
Trent, M'kya 29.36 Gahanna Lincoln
Romain, Amanda 29.71 Lordstown
Matlock, Kyndia 25.23 East-Youngstown
Griffith, Mikayla 30.07 Fairfield-Leesburg
Schneider, Sarah 30.69 Lordstown
Keylor, Emily 31.00 Philo
Hunter, Jemeila 25.52 Pickerington North
Parks-Morris, Anasia 26.10h Thomas Worthington
Neiger, Hannah 28.40 Medina
Woods, Antonia 27.55 Groveport-Madison
Robinson, Nia 25.42
Maurer, Naomi 29.55 Lexington
Thompson, Lizzy 31.16 Lancaster
Bowers, Jahniya 25.00h Set The Pace TC
Campbell, Makayla 29.19 Belmont
Skinner, J'za 27.11 Canton McKinley
Asha, Ibrahim 32.51 Belmont
Smith, Lydia 35.50h Licking Heights
Mceaddy, Andrea 28.93 Canton McKinley
Montgomery, Rachael 29.50h Summit Country Day
Streckfuss, Emma 29.28 Kings
Smith, Alaina 28.75 Granville
Starks, Erin 26.44 Ponitz
Baire, Emily 26.30 St. Clairsville
Keegan, Ally 32.50h Kings
Miller, Tiffany 28.00 Brush
Brak, Haven 28.90h St. Clairsville
Haughn, Grace 31.61 Marysville
Barringer, Karli 30.37 Bishop Hartley
White, Laila 28.47 Brush
Marquess, Madelyn 28.55 Lake-Uniontown
Clifford, Hannah 27.35 John Glenn
Frye, Grace 25.22 Olentangy Orange
Cunningham, Cyncere 25.84
Hooks, Taylor 25.88
Barker, Greta 27.01 Crooksville
Rutledge, Shaina 25.40 Gahanna Lincoln
Dixon, Iyana 28.57 East-Youngstown
Willis, Kennedy 29.61 Tuscarawas Valley
Myers, Kerrigan 26.61 Galion
Perryman, Ashley 25.78 Beachwood
Sanders, Jamie 28.50 Lake-Uniontown
Musgrove, Ava 26.37 Olentangy Orange
Duffie, Ailean 30.14 Fairfield-Leesburg
Stafford, Ayannah 26.44 Gahanna Lincoln
Ensign, Lexie 28.79 Lordstown
Dellaserra, Zoe 26.74
Martindale, Aryawna 30.00 Philo
Pierce, Celeste 25.72 Pickerington North
Teeters, Paige 31.12 Fairfield-Leesburg
Pankow, Allie 28.20 Medina
Bates, Mayson 27.90 Pickerington North
Martin, Kaylin 27.81 West Holmes
Bethea, Lacee 28.50 Lexington
Bird, Sidney 32.00h Lancaster
Jablonski, Mia 30.13 Thomas Worthington
Merrell, Charnae 24.97 Sylvania Southview
Gunnell, Atanna 26.63 Groveport-Madison
Slee, Makayla 29.40 Heath
Thomas, Sarah 30.19 Lexington
Johnson, Madison 30.92 Lancaster
Matlock, Kyndia 25.90h Set The Pace TC
Smith, Autumn 26.79 Ponitz
Back to Top

HS Girls 3200 Meter Run 33 entries

Athlete Seed Team
Kenne, Kaylie 11:05.00 Highland-Medina
Sprankle, Gracie 11:00.00 Olentangy Liberty
Pumneo, Ella 11:33.48 Fairless
Salaani, Yasmine 15:00.00 Hilliard Unattached C
Razavi, Jenna 11:45.50 Medina
Hamilton, Halle 11:26.95 Lexington
Edwards, Malauri 11:42.39 Lancaster
Davis, Mackenzie 11:34.72 Fairfield Union
Santos, Daniella 11:26.04 Hilliard Darby
Edwards, Morgan 12:53.56 Thomas Worthington
Boyden, Natalie 12:24.87 Fisher Catholic
Baldaro, Ishana 14:04.70 Thomas Worthington
Eben, Gaby 12:45.00 Hilliard Davidson
Schroff, Abby 11:45.00 Olentangy Orange
Fee, Rylee 12:15.00 Vinton County
Dubasik, Chloe 13:40.00 Cardinal
Myers, Sammy 13:00.00 Indian Valley
Padar, Kaylee 13:30 Heath
Byram, Katie 12:28.43 Padua Franciscan
Wilk, Jessica 12:10.30 Lordstown
Keller, Juliette 11:12.02 Medina
Weaver, Carina 11:34.36 Lexington
Edge, Ravyn 11:51.84
Chamberlin, Katie 13:00.00 Summit Country Day
Johnson, Elise 11:23.21 Lancaster
Kilroy, Grace 11:16.74 Centerville
Barta, Kate 11:00.00 Kings
Witt, Jacquelyn 11:49.09 Marysville
Fledderjohann, Ella 14:00.55 Thomas Worthington
Davison, Abigail 13:45
Hoersten, Ava 12:30.00 Hilliard Davidson
Hazel, Corinne 12:00.00 Olentangy Orange
Young, Teja 13:20.00 Mapleton
Back to Top

HS Girls 400 Meter Dash 79 entries

Athlete Seed Team
Thacker, Emily 1:12 Fairless
Opfer, Emily 01:00
Smoot, Natalie 1:09.50 Lancaster
Dean, Julia 1:20.84 Summit Country Day
Abernathy, Ryanne 1:04.49
Lewandowski, Ellie 1:04.48 Granville
Smith, Autumn 1:02.72 Ponitz
Elias, Vivian 1:18.00 Belmont
Schmidt, Sarah 1:03.00h Norwayne
Jamerson, Justyce 1:06.15 Canton McKinley
Rojas, Isabel 1:15.00h Summit Country Day
Hanlon, Ella 1:04.97 Kings
Sever, Claire 1:05.00h Thomas Worthington
Collins, Faith 1:08.34 Rittman
Hothem, Macie 1:17.97 St. Clairsville
Kroell, Kaitlyn 1:10.88 Kings
Jacobs, Carly 1:02.89 Garaway
Badger, Meghan 1:09.00
Donaldson, Lindsay 1:09.44 CP Athletics
Bell, Sha'nyah 1:16.99 Brush
Burke, Skyler 1:07.53 Mason
Gibson, Pyper 1:14.00h Rittman
Brak, Haven 1:12.80h St. Clairsville
Barringer, Karli 1:07.38 Bishop Hartley
Clifford, Hannah 1:07.00h John Glenn
White, Laila 1:02.00 Brush
Schmidt, Hannah 1:05.00
Kinsey, Ashley 1:11.95 Tuscarawas Valley
Cotta, Amelie 1:02.51 Beachwood
Marquess, Madelyn 1:05.20 Lake-Uniontown
Frank, Andrea 1:09.37 Sandy Valley
Marcelo, Isabella 1:13.00h Olentangy Orange
Thigpen, Alexis 56.55 Gahanna Lincoln
Mahone, Khallada 1:10.64 East-Youngstown
Chilton, Amryne 1:02.21 Gahanna Lincoln
Minor, Mackenzie 1:28.62 Lordstown
Dubasik, Chloe 1:16.52 Cardinal
Norwood, Lauren 1:04.19 Pickerington North
Rutkowski, Karalyn 1:15.25 Cardinal
Young, Madison 1:05.52 Groveport-Madison
Adolph, Sophia 1:06.10h
Paige, Jadyn 1:11.92 Heath
Maurer, Naomi 1:03.20 Lexington
Boyden, Sophia 1:11.25 Lancaster
Smith, Kate 1:02.36 Lancaster
Champion, DaYanne 1:03.38 Bison Track Ohio
Amuri, Esperence 1:16.82 Belmont
Sullivan, Grace 1:05.00h Norwayne
Petrik, Khali 1:04.80 Canton McKinley
Bill, Samara 1:18.00h Summit Country Day
Lilly, Addison 1:08.00 Granville
Branigan, Kennedy 1:04.96 Ponitz
Napoleon, Gia 58.10h Thomas Worthington
Maxwell, Bridget 1:04.10 Norwayne
West, Telia 1:12.44 Canton McKinley
Gorley, Gwyn 59.01 Kings
Temple, Sloane 1:09.00h Thomas Worthington
McWilliams, Sumer 1:10.06 CP Athletics
Snyder, Makenzie 1:03.94 Mason
Baker, Lizzi 1:07.58 Fairfield Union
Schuster, Victoria 1:14.59 Rittman
Biancarelli, Chloe 1:12.98 St. Clairsville
Rioch, Jenna 59.50 Marysville
Ingraham Dwyer, Janelle 1:15.98 Bishop Hartley
Slabaugh, Jenna 1:10.00h CP Athletics
Miller, Tiffany 1:17.59 Brush
Radcliffe, Macie 1:05.40 Mason
Bartoney, Rita 1:16.06 Bishop Hartley
Howell, Rachel 1:15.00h John Glenn
Dixon, Iyana 1:11.48 East-Youngstown
Willis, Kennedy 1:13.94 Tuscarawas Valley
Plummer, Brianna 1:03.49 Gahanna Lincoln
Mcneill, Ady 1:35.29 Lordstown
Allen, DeShante 1:02.01 East-Youngstown
Smith, Katie 1:02.11 Medina
Soltis, Lauren 1:15.85 Cardinal
Okpalaoka, Amara 1:08.34 Pickerington North
Robinson, Nia 55.74
Moore, Kylee 1:12.00h Fairless
Back to Top

HS Girls 4x100 Meter Relay 11 entries

Athlete Seed Team
Relay Team B 1:02.30 Thomas Worthington
Relay Team A 55.00h Canton McKinley
Relay Team A 51.56 Gahanna Lincoln
Relay Team C 57.56 Gahanna Lincoln
Relay Team A 58.32 St. Clairsville
Relay Team A 56.78 Maple Heights
Relay Team A 56.10h Thomas Worthington
Relay Team A 53.00 Lexington
Relay Team A 56.29 Belmont
Relay Team B 54.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 54.00h Mapleton
Back to Top

HS Girls 4x200 Meter Relay 35 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 1:54.98 Padua Franciscan
Relay Team A 1:59.00h Northwest-Canal Fulton
Relay Team A 1:48.50 Olentangy Orange
Relay Team B 1:55.81 Thomas Worthington
Relay Team A 1:56.00h Lancaster
Relay Team A 1:47.14 Pickerington North
Relay Team A 2:00.58 Lexington
Relay Team A 1:57.80h Kings
Relay Team B 1:55.00h Canton McKinley
Relay Team A 1:55.00h Summit Country Day
Relay Team A 1:49.88 Groveport-Madison
Relay Team A 1:55.01 Belmont
Relay Team A 1:50.00h Brush
Relay Team A 1:59.24 Rittman
Relay Team A 1:54.11 Granville
Relay Team B 1:54.00h Gahanna Lincoln
Relay Team A 2:03.00h Mapleton
Relay Team B 1:55.00h Mason
Relay Team A 1:51.99 Norwayne
Relay Team A 1:50.10h Thomas Worthington
Relay Team A 2:00.00h East-Youngstown
Relay Team A 1:59.00h Tuscarawas Valley
Relay Team A 1:48.92 Beachwood
Relay Team A 1:50.00 Medina
Relay Team B 2:03.00h Lexington
Relay Team A 1:50.00h Canton McKinley
Relay Team A 2:00.00 Heath
Relay Team B 1:55.00h Brush
Relay Team A 1:46.41 Gahanna Lincoln
Relay Team A 1:58.00h St. Clairsville
Relay Team B 2:10.00h Rittman
Relay Team A 1:49.00h Mason
Relay Team C 1:57.77 Gahanna Lincoln
Relay Team A 2:00.21 Maple Heights
Relay Team A 2:00.68 Bishop Hartley
Back to Top

HS Girls 4x400 Meter Relay 21 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 4:10.08 Gahanna Lincoln
Relay Team A 4:31.52 Maple Heights
Relay Team A 4:22.00h Fairfield Union
Relay Team B 5:40.81 Lordstown
Relay Team B 4:14.00h Thomas Worthington
Relay Team A 4:20.24 Beachwood
Relay Team A 4:09.20 Medina
Relay Team A 4:25.00h Hilliard Davidson
Relay Team B 4:23.45 Kings
Relay Team A 4:50.00 Heath
Relay Team A 4:30.00h Brush
Relay Team B 4:23.00 Gahanna Lincoln
Relay Team B 4:40.00h Maple Heights
Relay Team A 4:46.70h Lordstown
Relay Team A 4:02.00h Thomas Worthington
Relay Team A 4:00.00h Kings
Relay Team B 4:04.00h Hilliard Davidson
Relay Team A 4:35.00h Summit Country Day
Relay Team A 4:19.00 Groveport-Madison
Relay Team A 4:15.00 Belmont
Relay Team B 5:00.00h Brush
Back to Top

HS Girls 4x800 Meter Relay 20 entries

Athlete Seed Team
Relay Team A 10:50.00 Gahanna Lincoln
Relay Team A 11:42.14 Maple Heights
Relay Team B 10:50.00 Lancaster
Relay Team B 10:30.00 Thomas Worthington
Relay Team A 12:00.00 Sandy Valley
Relay Team A 10:19.56 Lexington
Relay Team A 10:55.00 Summit Country Day
Relay Team B 11:12.91 Kings
Relay Team A 11:35.28 Belmont
Relay Team A 10:18.00 Shelby
Relay Team A 10:30.00 Marysville
Relay Team A 10:00.00 Olentangy Orange
Relay Team A 11:44.12 CP Athletics
Relay Team A 11:53.30 Lordstown
Relay Team A 10:02.78 Lancaster
Relay Team A 9:50.00h Thomas Worthington
Relay Team A 10:46.40 Massillon-Perry
Relay Team A 9:47.71 Medina
Relay Team A 10:00.00 Kings
Relay Team A 11:30.00 Heath
Back to Top

HS Girls 60 Meter Dash 85 entries

Athlete Seed Team
Biancarelli, Chloe 9.80h St. Clairsville
Smith, Bailey 8.37 Bishop Hartley
Winn-Bey, Aniyah 8.90h Brush
Keys, Britani 8.56 Mason
Studer, Allison 8.28 Norwayne
Widmer, Sabrina 10.40 Rittman
Bartoney, Rita 9.71 Bishop Hartley
Rutledge, Shaina 7.91 Gahanna Lincoln
Bowers, Jahniya 7.55 East-Youngstown
Haughn, Grace 9.23 Marysville
Shidel, Abby 9.20h Lake-Uniontown
Howell, Rachel 9.21 John Glenn
Musgrove, Ava 8.00 Olentangy Orange
Romain, Amanda 8.86 Lordstown
Matlock, Kyndia 7.74 East-Youngstown
Knous, Caylin 8.54 Tuscarawas Valley
Oswald, Jalyn 8.44 Galion
Cunningham, Cyncere 7.88
Chapman, Ali 8.55 Edgewood-Ashtabula
Hooks, Taylor 7.78
Barker, Greta 8.26 Crooksville
Wilk, Jackie 9.80h Lordstown
Pierce, Celeste 7.92 Pickerington North
Henderson, Karah 8.14 Gilmour Academy
Naayers, Janaya 9.02 Lancaster
Parks-Morris, Anasia 8.07 Thomas Worthington
Dellaserra, Zoe 8.05
Pankow, Allie 8.55 Medina
Giefer, Clara 8.78 Lexington
Montgomery, Jayden 9.09 Ponitz
Wise, Haria 8.66 Canton McKinley
Matlock, Kyndia 7.71 Set The Pace TC
Mann, Abigail 8.48 Sylvania Southview
Montgomery, Rachael 8.95 Summit Country Day
Baire, Emily 8.03 St. Clairsville
Ranson, Hope 9.41 Kings
Thacker, Emily 10.31 Fairless
Randolph, Terri 9.54 Brush
Weiler, Gina 8.44 Rittman
Lilly, Addison 8.83 Granville
Smith, Lydia 9.00h Licking Heights
Powell, Tumba 8.70h Brush
Cervantes-Montes, Catherine 9.26 Rittman
Smith, Alaina 8.15 Granville
Morton, Regan 8.57 Mason
Ingraham Dwyer, Janelle 9.20 Bishop Hartley
Oyelese, Nimi 8.30 Mason
Thigpen, Alexis 7.98 Gahanna Lincoln
Marquess, Madelyn 8.63 Lake-Uniontown
Louis, Lexy 8.72 John Glenn
Fightmaster, Keely 8.23
Stafford, Ayannah 8.28 Gahanna Lincoln
Dixon, Iyana 8.44 East-Youngstown
Sanders, Jamie 8.50 Lake-Uniontown
Minor, Mackenzie 10.41 Lordstown
Myers, Kerrigan 8.16 Galion
Perryman, Ashley 7.99 Beachwood
Norwood, Lauren 8.49 Pickerington North
Manns, Morgan 8.50
Brown, Molly 9.21 Edgewood-Ashtabula
Wise, Braidyn 9.43 Lancaster
Griffith, Mikayla 10.50h Fairfield-Leesburg
Carter, Susie 9.05 Thomas Worthington
Hunter, Jemeila 7.82 Pickerington North
Frank, Andrea 8.80h Sandy Valley
Bethea, Lacee 8.49 Lexington
Sharp, Jayda 9.47 Lancaster
Wright, Shay 9.75 Thomas Worthington
Neiger, Hannah 8.65 Medina
Tarrant, Rajshanea 8.97 Ponitz
Skinner, J'za 8.43 Canton McKinley
Alexander, Lauren 8.78 Lexington
Bowers, Jahniya 7.53 Set The Pace TC
Starks, Erin 8.10 Ponitz
Smith, Shaquieera 8.78 Canton McKinley
Young, Sophia 8.64 Summit Country Day
Jenkins, Keasia 7.99 Set The Pace TC
Kroell, Ellie 8.96 Kings
Adkins, Emily 8.50
Elias, Vivian 9.47 Belmont
Hunter, Penny 8.47 Granville
Ruffener, Katie 8.61 Colonel Crawford
Harrell, Hailey 8.72 Summit Country Day
Wees, Lydia 9.20 St. Clairsville
Hubbard, Morgan 9.36 Kings
Back to Top

HS Girls 60 Meter Hurdles 59 entries

Athlete Seed Team
Young, Sophia 11.50h Summit Country Day
Wise, Annie 11.00 Kings
Shaw, Kadence 11.00 St. Clairsville
Bailey, Amira 11.90h Brush
Thomas, Alexia 10.05 Mason
Banfield, Hannah 12.00h Rittman
Martinez, Ava 11.50h Dalton
Breuer, Erin 10.10 Mason
Lindsay, Tamryn 9.77 Gahanna Lincoln
Marquess, Madelyn 10.27 Lake-Uniontown
Frye, Noel 10.33 Olentangy Orange
Singh, Raina 12.73 Gahanna Lincoln
Myers, Kerrigan 9.14 Galion
Crump, Cori 9.36
Duffie, Ailean 11.42 Fairfield-Leesburg
Bates, Mayson 9.55 Pickerington North
Hammonds, Gabrielle 9.39 Hilliard Darby
Bird, Sidney 11.45 Lancaster
Christensen, Emma 10.83 Thomas Worthington
Clardy, Sarah 10.20 Medina
Geib, Maiah 10.71 West Holmes
Pfizenmayer, Sarah 10.29 Lexington
Knight, Chloe 10.62 Lancaster
Love, Demeka 10.65 Ponitz
Daugherty, Keirsten 11.97 Heath
Mceaddy, Andrea 11.30 Canton McKinley
Messner, Katelyn 11.06 Granville
Starks, Erin 9.35 Ponitz
Ruffener, Katie 9.61 Colonel Crawford
Hothem, Macie 11.21 St. Clairsville
Clemente, Elizabeth 11.25 Padua Franciscan
Bailey, Jaelynn 10.99 Brush
McFall, Michal 9.74 Maple Heights
Hovest, Emily 12.00h Rittman
Smith, Bailey 10.14 Bishop Hartley
Dunn, Taylor Rae 10.79 Mason
Miller, Cambria 11.68 Fairfield Union
Welch, Maria 9.06
Collins, Faith 11.00h Rittman
Jacobs, Carly 9.41 Garaway
Clifford, Hannah 9.69 John Glenn
Blendick, Mackenzie 9.40 Olentangy Orange
Knetzer, Amelia 10.41 Dalton
Nelson, Camryn 9.86 Gahanna Lincoln
Allen, DeShante 9.27 East-Youngstown
Kinsey, Ashley 10.76 Tuscarawas Valley
Geib, Maiah 10.80
Romain, Amanda 9.70 Lordstown
Henderson, Karah 9.24 Gilmour Academy
Rispress, Stacia 9.84 Hilliard Darby
Davie, Taylor 1.00h
Lobel, Mia 9.99 New Albany
Thompson, Lizzy 10.39 Lancaster
Wright, Shay 11.00h Thomas Worthington
Hutchinson, Lorelei 11.28 Cardinal
Allen, Heaven 12.39 Ponitz
Rose, Aalaya 11.81 Canton McKinley
Opfer, Emily 10.68
Pruden, Delaney 11.98 Granville
Back to Top

HS Girls 800 Meter Run 63 entries

Athlete Seed Team
Cundiff, Alex 2:36.67 Shelby
Dininger, Natalie 2:35.00 Lexington
Krayzel, Katie 2:37.19 Padua Franciscan
Champion, DaYanne 2:35.00 Bison Track Ohio
Lanoy, Kailyn 2:40.00h Lancaster
Christian, Alyssa 2:19.82 Granville
Kapepula, E. Annie 2:46.52 Ponitz
Dowdell, Lillian 2:27.97
Edge, Ravyn 2:28.08
Messner, Katelyn 2:35.00 Granville
Gregg, Anna 2:28.00 Ontario
Banks, Tori 2:24.00h Thomas Worthington
Lanning, Mackenzie 2:20.00h Fairfield Union
Martin, Anya 2:33.44 Kings
Rioch, Jenna 2:27.91 Marysville
Roebke, Naya 2:43.89 Thomas Worthington
Baker, Shay 2:55.00h St. Clairsville
Nickels, Airyona 2:36.21 Galion
Derry, Abigail 2:51.97 John Glenn
Grant, Maliyan 3:09.37 Brush
Roth, Romi 2:40.55 Beachwood
Orsborn, Chloe 2:35.00h
Ott, Lindsay 2:25.45 Olentangy Orange
Mahone, Khallada 2:58.16 East-Youngstown
Adams, Morgan 2:45.00h Willard
Deas, Shynae 2:10.14 Gahanna Lincoln
Neiswanger, Makayla 3:10.00h Lordstown
Tenaglia, Ava 2:20.44 Medina
Rawski, Jordin 2:54.84 Sylvania Southview
Orban, Amanda 2:31.11 Highland-Medina
Heimlich, Maddie 2:24.56 Shelby
Bridges, Rory 2:51.06 Heath
Gerhardt, Tessa 2:23.06 Lexington
Byer, Erycka 2:39.75 Fairless
Hummel, Camryn 3:16.94 Shelby
Hunter, Karis 2:30.00 Lexington
Parrett, Grace 2:51.59 Lancaster
Abernathy, Ryanne 2:39.15
Cruze, Illiyana 3:22.35 Belmont
Thress, Gracie 2:51.35 Lancaster
Unkefer, Jenna 2:23.37 Granville
Culpepper, AriAnna 3:04.23 Ponitz
Cooper, Jennifer 2:16.29 Kings
Reuer, Ariah 2:30.00 Ontario
Moulton, Abby 2:38.00h Thomas Worthington
Thomas, Georgia 2:45.92 Fairfield Union
Evonek, Allyson 2:50.00h St. Clairsville
Garter, Ashlyn 2:28.95 Kings
Hardy, Leah 2:35.32 Marysville
Terry, Talisda 3:07.15 Brush
Crain, Helana 3:10.00h St. Clairsville
Maier, Heidi 2:24.73 Beachwood
Richards, Savanna 2:45.00h Lake-Uniontown
Guagenti, Allison 2:15.59 Olentangy Orange
Morrow, Emma 2:48.71 Cuyahoga Heights
Strong, LaAzia 2:52.68
Benecke, Paige 2:29 Olentangy Orange
Redmond, Ariana 2:23.22 Gahanna Lincoln
Ferguson, Peyton 3:20.00h Lordstown
Del Angel, Amy 2:55.00h Willard
Martinez, Madison 2:20.89 Gahanna Lincoln
Wilk, Jackie 3:25.00h Lordstown
Wolanin, Natalie 2:42.20 Medina
Back to Top

HS Girls High Jump 36 entries

Athlete Seed Team
Kling, Chloe 4-8
Hutchinson, Lorelei 4-9 Cardinal
Angelo, Leah 5-4
Rakestraw, Kiera 5-0 Indian Valley
Allen, Megan 4-6 Indian Valley
Clemente, Elizabeth 5-2 Padua Franciscan
Hill, Sophia 4-8 Gahanna Lincoln
Asha, Ibrahim 4-2 Belmont
Jamerson, Justyce 5-0 Canton McKinley
Dunn, Bella 5-0 Mason
Ngozi, Ada 4-10 Solon
Geib, Maiah 4-6.1
Wilson, Julia 4-8 Avon Lake
Davie, Taylor 5-2
Hovest, Emily 5-0 Rittman
Maloon, Hailey 4-10 Tuscarawas Valley
May, Acacia 4-6 Cuyahoga Heights
Alexander, Maddie 5-3 Beachwood
Wees, Lydia 4-0 St. Clairsville
Castro, Alana 4-3 Cuyahoga Heights
Jablonski, Mia 4-2 Thomas Worthington
Williams, Eden 5-0
Scarboro, Makhya 4-2 Thomas Worthington
Opfer, Emily 4-10
Rutkowski, Karalyn 4-8 Cardinal
Rakestraw, Kitanna 5-0 Indian Valley
Lindsay, Tamryn 4-11 Gahanna Lincoln
Krayzel, Katie 4-10 Padua Franciscan
Porter, Ashley 4-6 Lancaster
Bennett, Sarah 4-6 John Glenn
Muller, Julie 4-0 Sandy Valley
Banfield, Hannah 4-6 Rittman
Rispress, Stacia 5-4.25 Hilliard Darby
Amari, Madeline 4-6 Cuyahoga Heights
Porter, Sydney 4-8 St. Clairsville
Carter, Susie 4-6 Thomas Worthington
Back to Top

HS Girls Long Jump 55 entries

Athlete Seed Team
Carrick, Jillian 13-6 Mapleton
Biancarelli, Chloe 12-8 St. Clairsville
Mann, Abigail 15-2.5 Sylvania Southview
Diggs-Hall, Allyicia 14-8 Thomas Worthington
Blendick, Mackenzie 16-5 Olentangy Orange
Jablonski, Mia 14-3.25 Thomas Worthington
Ensign, Lexie 14-10 Lordstown
Amoroso, Chloe 16-3 Padua Franciscan
Lee, Amanda 16-8 Gahanna Lincoln
Wilk, Jackie 11-5 Lordstown
Love, Demeka 15-5 Ponitz
Elias, Vivian 11-0 Belmont
Martinez, Ava 14-0 Dalton
Montgomery, Rachael 13-5 Summit Country Day
Culpepper, AriAnna 11-6 Ponitz
Talbaka, Hannah 12-5 Edgewood-Ashtabula
Smith, Shaquieera 15-9.75 Canton McKinley
Barker, Greta 15-5 Crooksville
Ingraham Dwyer, Janelle 12-0 Bishop Hartley
Knight, Chloe 15-5.5 Lancaster
Thomas, Georgia 13-0 Fairfield Union
Dellaserra, Zoe 15-7
Oswald, Jalyn 16-2 Galion
Bennett, Sarah 16-0.5 John Glenn
Lobel, Mia 16-8 New Albany
Streckfuss, Emma 13-3.75 Kings
Haughn, Grace 12-6 Marysville
Martin, Kaylin 16-5.5 West Holmes
Adkins, Emily 15-2
Perryman, Ashley 17-6 Beachwood
Okpalaoka, Amara 17-0.25 Pickerington North
Frye, Grace 16-2 Olentangy Orange
Bailey, Sabrina 13-6 Mapleton
Brak, Haven 12-6 St. Clairsville
Stephens, Jada 14-1.5 Thomas Worthington
McCane, Aaliyah 10-6.5 Gahanna Lincoln
Schneider, Sarah 15-9 Lordstown
Campbell, Makayla 12-8.25 Belmont
Stefka, Olivia 13-1.5 Padua Franciscan
Smith, Anonica 12-7 Gahanna Lincoln
Crider, Daviona 13-7 Ponitz
Petrik, Khali 14-11 Canton McKinley
Harrell, Hailey 15-8 Summit Country Day
Lemponen, Morgan 13-6 CP Athletics
Baughman, Allison 13-9 Crooksville
Miller, Cambria 12-5 Fairfield Union
Bartoney, Rita 11-11.75 Bishop Hartley
Wilson, Julia 14-6 Avon Lake
Maloon, Hailey 14-9.75 Tuscarawas Valley
Martindale, Aryawna 13-7.5 Philo
Myers, Kerrigan 14-0 Galion
Clifford, Hannah 14-0 John Glenn
Allen, DeShante 17-11.5 East-Youngstown
Griffin, Ashaunti 17-10 Beachwood
Baire, Emily 16-6 St. Clairsville
Back to Top

HS Girls Pole Vault 34 entries

Athlete Seed Team
Thompson, Emily 8-6 St. Clairsville
Slee, Makayla 7-6 Heath
Studer, Allison 10-0 Norwayne
Myers, Brynn 8-6 Indian Valley
Rine, Mackenzie 9-6 Maysville
Ward, Olivia 10-6
Mcadams, Kayla 10-1 Massillon-Perry
Fisher, Kendal 10-3 Massillon-Perry
Hunter, Cerdiwyn 10-0 Granville
Lemponen, Morgan 9-6 CP Athletics
Connolly, Rylie 8-0 Austintown Fitch
Hughes, Megan 7-6 Sandy Valley
Parrett, Grace 9-0 Lancaster
Coghill, Grace 11-9
Drayer, Abigail 10-9
Deericks, Halle 9-0
Byer, Erycka 9-0 Fairless
Ogg, Olivia 10-0 Lakewood-Hebron
Adams, Riley 9-0 Thomas Worthington
McDaniels, Ellie 10-6 Indian Valley
Talkington, Sophie 11-3
Kraft, Kendall 10-6 Wadsworth
Kovalchin, Jordan 9-7
Kovalchin, Jordan 9-7 Massillon-Perry
Skelly, Madison 10-0 Austintown Fitch
Buddenberg, Tru 9-7
Drayer, Abigail 11-6 West Geauga
Holloway, Brooke 10-1 Westerville South
Sheline, Katelynn 9-6 Lancaster
Moses, Lauren 9-6
Lax, Karlie 11-10 Orrville
Connor, Emily 11-6 Magnificat High School
Rockwood, Sophia 10-0 Lancaster
May, Acacia 9-7 Cuyahoga Heights
Back to Top

HS Girls Shot Put 43 entries

Athlete Seed Team
Hawkins, Dalana 25-6.75 East-Youngstown
Sark, Brienne 27-11 Lancaster
Stansbury, Faith 28-3 Mapleton
Klepper, Kaylee 36-8.5 Cardinal
Frye, Grace 38-5.5 Olentangy Orange
Greene, Maggie 23-5 Fairless
Zielinski, Zoie 28-2 St. Clairsville
Williams, Kamryn 20-0.25 Thomas Worthington
Maynard, Ali 28-5 Shelby
Byrnes, Sinessa 28-1 Heath
Grossniklaus, Libby 27-0.75 Norwayne
Ecker, Hanna 32-4 Heath
McNeill, Ayden 26-5.75 Lordstown
Bruner, Ashley 19-9 Padua Franciscan
Dean, Julia 18-0 Summit Country Day
Merchant, Desera 25-6 Ponitz
Headly, Jessie 22-4.5 Summit Country Day
Loverink, Rena 24-6 Rittman
Burrier, Bre 28-9.5 Tuscarawas Valley
Wilson, Kashmere 23-7.25 East-Youngstown
Weaver, Lilith 26-10.5 Lancaster
Newton, Samaria 30-10 Kings
Opfer, Emily 23-9
Horton, Marina 23-5 Lake-Uniontown
Nowak, Jaeda 30-0 St. Clairsville
Gilmore, Tiffany 26-8 Thomas Worthington
Lendon, Kenzie 38-7.5 Norwayne
Drumm, Lindsay 32-9.5 Heath
Drewek, Alexandra 30-9 Lordstown
Tucker, Hayleigh 26-0 Lexington
Garan, Morgan 22-2.5 Padua Franciscan
Stringer, Lacey 39-7 Gahanna Lincoln
Rice, Kileigh 26-10 Lordstown
Ngozi, Ada 27-2 Solon
Smith, Jael 30-0 Canton McKinley
Young, Sophia 29-1.75 Summit Country Day
Copeland, Imari 22-4 Ponitz
Todd, Tori 25-5.5 Kings
Leonard, Grace 29-7.25 Marysville
Walls, Taylor 34-11.75 Lake-Uniontown
Cline, Vada 23-4.75 East-Youngstown
Crowell, Carington 34-1.75 Lancaster
Payne, Kaiya 25-0 Kings
Back to Top

HS Girls Triple Jump 13 entries

Athlete Seed Team
Amoroso, Chloe 27-5 Padua Franciscan
Lee, Amanda 35-1 Gahanna Lincoln
Baughman, Allison 28-11 Crooksville
Duffie, Ailean 29-9 Fairfield-Leesburg
Cowen, Erin 30-0.5 Hilliard Darby
Bennett, Sarah 31-9.25 John Glenn
Alexander, Maddie 33-9 Beachwood
Okpalaoka, Amara 33-10 Pickerington North
Merrell, Charnae 33-0 Sylvania Southview
Frye, Noel 32-6 Olentangy Orange
Daugherty, Keirsten 28-8.75 Heath
Love, Demeka 32-4 Ponitz
Teeters, Paige 27-4 Fairfield-Leesburg
Back to Top

HS Girls Weight Throw 16 entries

Athlete Seed Team
Todd, Tori 38-1 Kings
Bowen, Taylynn 31-2 Lancaster
Payne, Kaiya 31-0 Kings
Helenthal, Madison 35-2 Norwayne
Ecker, Hanna 25-7 Heath
Stringer, Lacey 31-8 Gahanna Lincoln
Drewek, Alexandra 35-0 Lordstown
Chloe, Becker 28-1 Lancaster
Newton, Samaria 42-3 Kings
Frank, Makayla 36-6 Lancaster
Klepper, Kaylee 35-10 Cardinal
Frye, Noel 35-9 Olentangy Orange
Lendon, Kenzie 35-0 Norwayne
Drumm, Lindsay 33-4 Heath
Garan, Morgan 23-2 Padua Franciscan
Rice, Kileigh 25-5 Lordstown
Back to Top