Elite Performances
845 performances met the MileSplit US Second Team standard.
HS Girls | Mark | Athlete | Team |
---|---|---|---|
100 Meter Hurdles Prelims | 13.86 w | Chantel Richardson | West Geauga |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.21 | Joscelyn Powell | Canal Winchester |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.25 | Marinice Bauman | Olentangy |
100 Meter Hurdles Finals | 14.34 | Chantel Richardson | West Geauga |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.38 w | Cheyanne Carter | Eastmoor Acad. |
100 Meter Hurdles Finals | 14.40 | Cheyanne Carter | Eastmoor Acad. |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.48 w | Haley Gregory | John Glenn |
100 Meter Hurdles Finals | 14.52 | Joscelyn Powell | Canal Winchester |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.59 w | Megan Gunther | LaBrae |
100 Meter Hurdles Finals | 14.68 | Sage Spotleson | Poland Seminary |
100 Meter Hurdles Finals | 14.79 | Megan Gunther | LaBrae |
100 Meter Hurdles Finals | 14.81 | Morgan Rice | Warren JFK |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.89 | Jamie Annis | Big Walnut |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.90 w | Mi'angel Daniels | Gah. Lincoln |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.94 w | Ashley Pryce | Stow-Munroe Falls |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.94 w | Sage Spotleson | Poland Seminary |
100 Meter Hurdles Finals | 14.96 | Carly Woodruff | West Holmes |
100 Meter Hurdles Finals | 14.97 | Marinice Bauman | Olentangy |
100 Meter Hurdles Finals | 14.98 | Peyton Lee | Napoleon |
100 Meter Hurdles Prelims | 14.99 w | Jordan Horning | Mason |
100 Meter Dash Prelims | 11.72 w | Diamond Gause | Reynoldsburg |
100 Meter Dash Prelims | 11.75 w | Autumn Heath | Lak. East |
100 Meter Dash Prelims | 11.85 w | Stephanie Ferrante | Chardon |
100 Meter Dash Prelims | 11.86 w | Michaela Butler | Liberty-Benton |
100 Meter Dash Finals | 11.90 | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
100 Meter Dash Prelims | 11.93 w | Jelvon Butler | Solon |
100 Meter Dash Finals | 11.98 | Diamond Gause | Reynoldsburg |
100 Meter Dash Prelims | 11.99 w | Karrington Winters | New Albany |
100 Meter Dash Prelims | 12.03 w | Daniella Johnson | Gah. Lincoln |
100 Meter Dash Finals | 12.03 | Michaela Butler | Liberty-Benton |
100 Meter Dash Prelims | 12.04 w | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
100 Meter Dash Prelims | 12.06 w | Dorresha Green | Sandusky |
100 Meter Dash Prelims | 12.12 w | Dianna Williams | Shroder |
100 Meter Dash Prelims | 12.14 w | Jocelynn Rogers | Lorain |
100 Meter Dash Finals | 12.17 | Jelvon Butler | Solon |
100 Meter Dash Prelims | 12.18 w | Hannah Luke | Mass. Perry |
100 Meter Dash Prelims | 12.21 w | Kelsey Luebbe | Centerville |
100 Meter Dash Prelims | 12.21 w | Autumn Young | CVCA |
100 Meter Dash Prelims | 12.23 w | Brianna Woods | Wayne |
100 Meter Dash Prelims | 12.24 w | Lashawnda Dobbs | Mt. Healthy |
1600 Meter Run Finals | 4:51.23 | Sydney Leiher | Beavercreek |
1600 Meter Run Finals | 4:54.28 | Therese Haiss | Solon |
1600 Meter Run Finals | 4:55.26 | Sarah Kanney | Coldwater |
1600 Meter Run Finals | 4:57.88 | Alexandra Markovich | Hawken |
1600 Meter Run Finals | 4:58.30 | Jacquelyn Crow | Lebanon |
1600 Meter Run Finals | 4:59.95 | Julia Rizk | Col. Academy |
1600 Meter Run Finals | 5:00.28 | Meghan Vogel | West Liberty-Salem |
1600 Meter Run Finals | 5:00.41 | Mary Kate Vaughn | Oakwood |
1600 Meter Run Finals | 5:02.09 | Melinda Renuart | Walsh Jesuit |
1600 Meter Run Finals | 5:03.53 | Claire Wiles | Olen. Liberty |
1600 Meter Run Finals | 5:04.40 | Courtney Clody | Perrysburg |
1600 Meter Run Finals | 5:04.53 | Tresa Hartzler | Rittman |
1600 Meter Run Finals | 5:04.80 | Sarah Berger | Wadsworth |
1600 Meter Run Finals | 5:04.85 | Haley Hess | Oregon Clay |
1600 Meter Run Finals | 5:04.87 | Lauren Paul | West Muskingum |
1600 Meter Run Finals | 5:05.19 | Allison Parks | United |
1600 Meter Run Finals | 5:05.21 | Lainey Studebaker | Centerville |
1600 Meter Run Finals | 5:05.28 | Marissa Rossetti | Akron SVSM |
1600 Meter Run Finals | 5:05.46 | Mackie Keller | Oakwood |
1600 Meter Run Finals | 5:06.05 | Michaela Foisy | Elyria Catholic |
1600 Meter Run Finals | 5:06.28 | Heather Sandvik | Wester. North |
1600 Meter Run Finals | 5:06.38 | Taylor Truesdell | Lan. Fair Chr. |
1600 Meter Run Finals | 5:06.90 | Emily Borchers | Russia |
1600 Meter Run Finals | 5:07.25 | Taylor Vernot | Wauseon |
1600 Meter Run Finals | 5:07.81 | Jennifer Muhlenkamp | Triway |
1600 Meter Run Finals | 5:08.22 | Mackenzie Butler | Licking Valley |
1600 Meter Run Finals | 5:11.30 | Rheanna Wilson | John Glenn |
1600 Meter Run Finals | 5:14.30 | Micaela DeGenero | Granville |
1600 Meter Run Finals | 5:14.90 | Josie Woosley | Watkins Memorial |
200 Meter Dash Prelims | 23.91 | Diamond Gause | Reynoldsburg |
200 Meter Dash Finals | 23.96 | Diamond Gause | Reynoldsburg |
200 Meter Dash Finals | 24.20 | Jelvon Butler | Solon |
200 Meter Dash Finals | 24.23 | Stephanie Ferrante | Chardon |
200 Meter Dash Prelims | 24.27 | Jelvon Butler | Solon |
200 Meter Dash Prelims | 24.44 | Autumn Heath | Lak. East |
200 Meter Dash Prelims | 24.47 | Stephanie Ferrante | Chardon |
200 Meter Dash Finals | 24.63 | Michaela Butler | Liberty-Benton |
200 Meter Dash Prelims | 24.67 | Naja Greer | Hartley |
200 Meter Dash Finals | 24.67 | Cheyanne Carter | Eastmoor Acad. |
200 Meter Dash Prelims | 24.68 w | Cheyanne Carter | Eastmoor Acad. |
200 Meter Dash Finals | 24.70 | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
200 Meter Dash Prelims | 24.82 w | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
200 Meter Dash Finals | 24.87 | Hannah Luke | Mass. Perry |
200 Meter Dash Prelims | 24.94 | Brianna Woods | Wayne |
200 Meter Dash Prelims | 24.97 | Samia Bell | Princeton |
200 Meter Dash Prelims | 24.98 w | Imani Davis | Akron SVSM |
200 Meter Dash Prelims | 24.99 | Hannah Luke | Mass. Perry |
200 Meter Dash Prelims | 25.00 | Sarah Benson | Van Buren |
300 Meter Hurdles Finals | 42.30 | Taylor McDonald | Nordonia |
300 Meter Hurdles Finals | 43.27 | Cassidy Mccullough | Han. River |
300 Meter Hurdles Prelims | 43.34 | Taylor McDonald | Nordonia |
300 Meter Hurdles Finals | 43.56 | Marinice Bauman | Olentangy |
300 Meter Hurdles Finals | 43.85 | Xasha Cohen | Withrow |
300 Meter Hurdles Finals | 44.12 | Carly Truckor | Evergreen |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.25 | Marinice Bauman | Olentangy |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.36 | Xasha Cohen | Withrow |
300 Meter Hurdles Finals | 44.36 | Sydney Stoll | Edon |
300 Meter Hurdles Finals | 44.42 | Janelle Noe | Syl. Northview |
300 Meter Hurdles Finals | 44.42 | Jackie Siefring | Covington |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.43 | Janelle Noe | Syl. Northview |
300 Meter Hurdles Finals | 44.46 | Tiara Wiggins | Zanesville |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.56 | Ellie Wiedeman | Springboro |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.58 | Jackie Siefring | Covington |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.60 | Sara Moore | Steele |
300 Meter Hurdles Finals | 44.73 | Hannah Thomas | Valley View |
300 Meter Hurdles Finals | 44.76 | Tessa Brooks | Triway |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.77 | Jordan Horning | Mason |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.79 | Haley Gregory | John Glenn |
300 Meter Hurdles Prelims | 44.82 | Tiara Wiggins | Zanesville |
300 Meter Hurdles Finals | 44.93 | Ellie Wiedeman | Springboro |
300 Meter Hurdles Finals | 44.97 | Morgan Rice | Warren JFK |
300 Meter Hurdles Finals | 44.99 | Sara Moore | Steele |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.06 | Cassidy Mccullough | Han. River |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.29 | Carly Truckor | Evergreen |
300 Meter Hurdles Finals | 45.30 | Jenna Quillen | Keystone |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.31 | Tessa Brooks | Triway |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.34 | Abbie Lawson | Stow-Munroe Falls |
300 Meter Hurdles Finals | 45.41 | Jordan Horning | Mason |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.43 | Sydney Stoll | Edon |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.48 | Korrin Taylor | Canton McKinley |
300 Meter Hurdles Finals | 45.56 | Abbie Lawson | Stow-Munroe Falls |
300 Meter Hurdles Finals | 45.58 | Jessica Eby | Orrville |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.60 | Chasatea Brown | Wester. South |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.69 | Monica Mcdonough | Magnificat |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.74 | Mackenzie Rankin | Louisville |
300 Meter Hurdles Finals | 45.74 | Michaela Wenning | Celina |
300 Meter Hurdles Finals | 45.75 | Payton Julian | Streetsboro |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.86 | Jamie Annis | Big Walnut |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.90 | Hannah Thomas | Valley View |
300 Meter Hurdles Finals | 45.90 | Paige Ordway | Continental |
300 Meter Hurdles Prelims | 45.91 | Caitlin Lonabarger | Mil. Edison |
300 Meter Hurdles Prelims | 46.00 | Gabby Maslowski | Brunswick |
300 Meter Hurdles Prelims | 46.00 | Jessica Eby | Orrville |
300 Meter Hurdles Prelims | 46.07 | Paige Ordway | Continental |
300 Meter Hurdles Prelims | 46.13 | Suzanne Koziol | Burton Berkshire |
300 Meter Hurdles Finals | 46.29 | Ally Rohrer | Waterford |
300 Meter Hurdles Finals | 46.35 | Suzanne Koziol | Burton Berkshire |
300 Meter Hurdles Prelims | 46.38 | Michaela Wenning | Celina |
3200 Meter Run Finals | 10:14.91 | Annie Heffernan | Cin. St. Ursula Acad. |
3200 Meter Run Finals | 10:21.03 | Lauren Wood | Mason |
3200 Meter Run Finals | 10:41.25 | Samantha Siler | Sycamore |
3200 Meter Run Finals | 10:45.47 | Mary Kate Vaughn | Oakwood |
3200 Meter Run Finals | 10:49.50 | Maddie Britton | Bay Village Bay |
3200 Meter Run Finals | 10:51.68 | Delainey Phelps | Toledo Christian |
3200 Meter Run Finals | 10:53.59 | Allison Sinning | Tippecanoe |
3200 Meter Run Finals | 10:54.80 | Alexandra Markovich | Hawken |
3200 Meter Run Finals | 10:56.41 | Sarah Fowler | Fredericktown |
3200 Meter Run Finals | 10:58.58 | Hannah Campbell | Cal. River Valley |
3200 Meter Run Finals | 11:03.73 | Brittany Atkinson | Liberty Center |
3200 Meter Run Finals | 11:04.23 | Erin Gyurke | Oregon Clay |
3200 Meter Run Finals | 11:09.40 | Jessie Proehl | Zane Trace |
3200 Meter Run Finals | 11:09.73 | Ashley Murray | Cloverleaf |
3200 Meter Run Finals | 11:14.85 | Tara Tollett | Shadyside |
3200 Meter Run Finals | 11:15.33 | Cassie Vince | Steele |
3200 Meter Run Finals | 11:16.04 | Carly Shell | Covington |
3200 Meter Run Finals | 11:16.79 | Halle Markel | Gilmour Academy |
3200 Meter Run Finals | 11:17.31 | Victoria Laubacher | St. Thomas Aquinas |
3200 Meter Run Finals | 11:19.35 | Christina Seas | Coldwater |
400 Meter Dash Finals | 53.59 | Karrington Winters | New Albany |
400 Meter Dash Finals | 54.04 | Oksana Lawrence | Meadowdale |
400 Meter Dash Finals | 54.76 | Stephanie Ferrante | Chardon |
400 Meter Dash Finals | 55.19 | Emily Hooker | Green |
400 Meter Dash Finals | 55.39 | Aziah Green | Canton McKinley |
400 Meter Dash Prelims | 55.53 | Karrington Winters | New Albany |
400 Meter Dash Prelims | 55.59 | Stephanie Ferrante | Chardon |
400 Meter Dash Prelims | 55.63 | Oksana Lawrence | Meadowdale |
400 Meter Dash Finals | 55.75 | Sher Champe | Steele |
400 Meter Dash Finals | 55.77 | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
400 Meter Dash Prelims | 55.94 | Emily Hooker | Green |
400 Meter Dash Finals | 56.14 | Seneca Wyse | Wauseon |
400 Meter Dash Finals | 56.30 | Allison Duber | Olmsted Falls |
400 Meter Dash Prelims | 56.33 | Allison Duber | Olmsted Falls |
400 Meter Dash Prelims | 56.38 | Sher Champe | Steele |
400 Meter Dash Finals | 56.55 | Olivia Bechtel | Bay Village Bay |
400 Meter Dash Finals | 56.57 | Colleen Reynolds | Gibsonburg |
400 Meter Dash Prelims | 56.77 | Aziah Green | Canton McKinley |
400 Meter Dash Prelims | 56.78 | Asher Roberts | Lima Shawnee |
400 Meter Dash Finals | 56.88 | Rebekah Branham | Circleville |
400 Meter Dash Finals | 56.94 | Asher Roberts | Lima Shawnee |
400 Meter Dash Prelims | 56.98 | Aaliyah Barnes | Eastmoor Acad. |
400 Meter Dash Prelims | 56.99 | Olivia Bechtel | Bay Village Bay |
400 Meter Dash Finals | 57.05 | Sierra Wright | Loudonville |
400 Meter Dash Prelims | 57.19 | Seneca Wyse | Wauseon |
400 Meter Dash Finals | 57.30 | Aaliyah Patten | Fairborn |
400 Meter Dash Prelims | 57.51 | Sierra Wright | Loudonville |
400 Meter Dash Finals | 57.52 | Olivia Behymer | New Richmond |
400 Meter Dash Finals | 57.57 | Deanna Gesicki | Independence |
400 Meter Dash Prelims | 57.67 | Aaliyah Patten | Fairborn |
400 Meter Dash Prelims | 57.70 | Deanna Gesicki | Independence |
400 Meter Dash Prelims | 57.78 | Taylor Hill | Wor. Kilbourne |
400 Meter Dash Finals | 57.82 | Mary Carr | Day. Christian |
400 Meter Dash Prelims | 57.88 | Taylor Darks | Walnut Hills |
400 Meter Dash Prelims | 57.90 | Chelsea Laury | Akron SVSM |
400 Meter Dash Finals | 57.90 | Kacie Mulholland | Spencerville |
400 Meter Dash Prelims | 57.91 | Olivia Behymer | New Richmond |
400 Meter Dash Finals | 57.91 | Chelsea Laury | Akron SVSM |
4x100 Meter Relay Finals | 47.49 | Relay Team | Withrow |
4x100 Meter Relay Finals | 47.72 | Relay Team | Gah. Lincoln |
4x100 Meter Relay Finals | 47.87 | Relay Team | Xenia |
4x100 Meter Relay Finals | 47.95 | Relay Team | Walnut Hills |
4x100 Meter Relay Finals | 47.98 | Relay Team | Pick. Central |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.17 | Relay Team | Solon |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.36 | Relay Team | Withrow |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.38 | Relay Team | Eastmoor Acad. |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.50 | Relay Team | Pick. Central |
4x200 Meter Relay Finals | 1:40.74 | Relay Team | Beaumont |
4x200 Meter Relay Finals | 1:41.40 | Relay Team | Steele |
4x200 Meter Relay Finals | 1:41.46 | Relay Team | Gah. Lincoln |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:41.88 | Relay Team | Withrow |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:41.90 | Relay Team | Beaumont |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:41.93 | Relay Team | Gah. Lincoln |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:41.98 | Relay Team | Pick. Central |
4x400 Meter Relay Finals | 3:48.59 | Relay Team | Mass. Perry |
4x400 Meter Relay Finals | 3:51.67 | Relay Team | Troy |
4x400 Meter Relay Finals | 3:51.78 | Relay Team | Meadowdale |
4x400 Meter Relay Finals | 3:52.52 | Relay Team | Sycamore |
4x400 Meter Relay Finals | 3:52.94 | Relay Team | Steele |
4x400 Meter Relay Finals | 3:53.84 | Relay Team | Solon |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:53.93 | Relay Team | Troy |
4x400 Meter Relay Finals | 3:54.16 | Relay Team | Stivers |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:54.65 | Relay Team | Mass. Perry |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:54.91 | Relay Team | Sycamore |
4x800 Meter Relay Finals | 9:11.06 | Relay Team | Mason |
4x800 Meter Relay Finals | 9:16.64 | Relay Team | Perrysburg |
4x800 Meter Relay Finals | 9:18.92 | Relay Team | Oakwood |
4x800 Meter Relay Finals | 9:20.10 | Relay Team | McAuley High School |
4x800 Meter Relay Finals | 9:21.35 | Relay Team | Wadsworth |
4x800 Meter Relay Finals | 9:23.07 | Relay Team | Hil. Davidson |
4x800 Meter Relay Finals | 9:23.99 | Relay Team | Ursuline Academy |
4x800 Meter Relay Finals | 9:24.62 | Relay Team | Wester. North |
4x800 Meter Relay Finals | 9:25.17 | Relay Team | Akron SVSM |
4x800 Meter Relay Finals | 9:25.22 | Relay Team | CVCA |
4x800 Meter Relay Finals | 9:26.95 | Relay Team | Cin. St. Ursula Acad. |
4x800 Meter Relay Finals | 9:27.11 | Relay Team | Hoover |
4x800 Meter Relay Finals | 9:27.12 | Relay Team | Medina |
4x800 Meter Relay Finals | 9:27.61 | Relay Team | Geneva |
4x800 Meter Relay Finals | 9:27.90 | Relay Team | Solon |
4x800 Meter Relay Finals | 9:29.71 | Relay Team | Gah. Lincoln |
4x800 Meter Relay Finals | 9:33.30 | Relay Team | Coldwater |
4x800 Meter Relay Finals | 9:35.17 | Relay Team | Bay Village Bay |
4x800 Meter Relay Finals | 9:35.18 | Relay Team | Kettering Archbishop Alter |
4x800 Meter Relay Finals | 9:35.32 | Relay Team | Crestwood |
4x800 Meter Relay Finals | 9:35.38 | Relay Team | Chagrin Falls |
4x800 Meter Relay Finals | 9:36.12 | Relay Team | Russia |
4x800 Meter Relay Finals | 9:36.54 | Relay Team | Olen. Liberty |
4x800 Meter Relay Finals | 9:39.78 | Relay Team | Col. Academy |
4x800 Meter Relay Finals | 9:39.91 | Relay Team | West Holmes |
4x800 Meter Relay Finals | 9:41.09 | Relay Team | Liberty Center |
4x800 Meter Relay Finals | 9:41.13 | Relay Team | United |
4x800 Meter Relay Finals | 9:41.24 | Relay Team | Minster |
4x800 Meter Relay Finals | 9:42.86 | Relay Team | Gilmour Academy |
4x800 Meter Relay Finals | 9:44.10 | Relay Team | Cal. River Valley |
4x800 Meter Relay Finals | 9:44.59 | Relay Team | Lakewood |
800 Meter Run Finals | 2:10.13 | Lauren Hoover | Hil. Davidson |
800 Meter Run Finals | 2:11.20 | Rachel Kotchman | Brecksville |
800 Meter Run Finals | 2:11.80 | Michelle McKinney | Eaton |
800 Meter Run Finals | 2:11.90 | Rachel Weber | Dub. Coffman |
800 Meter Run Finals | 2:11.97 | Samantha Murray | Defiance |
800 Meter Run Finals | 2:12.64 | Kaitlyn Willette | Dub. Jerome |
800 Meter Run Finals | 2:12.74 | Jacquelyn Crow | Lebanon |
800 Meter Run Finals | 2:12.75 | Sarah Kanney | Coldwater |
800 Meter Run Finals | 2:12.77 | Mackie Keller | Oakwood |
800 Meter Run Finals | 2:13.38 | Erika Rector | Green |
800 Meter Run Finals | 2:13.54 | Madison Connelly | Magnificat |
800 Meter Run Finals | 2:13.70 | Emily Wyrick | Perrysburg |
800 Meter Run Finals | 2:14.67 | Julia Mendiola | Akron SVSM |
800 Meter Run Finals | 2:14.96 | Mckenzie Pfeifer | McAuley High School |
800 Meter Run Finals | 2:15.02 | Olivia Smith | Calvert |
800 Meter Run Finals | 2:15.16 | Andra Lehotay | Sandy Valley |
800 Meter Run Finals | 2:15.23 | Meg Westerheide | Ft. Loramie |
800 Meter Run Finals | 2:15.35 | Alexis Anton | Gilmour Academy |
800 Meter Run Finals | 2:15.68 | Therese Haiss | Solon |
800 Meter Run Finals | 2:15.97 | Kaele Lightfoot | Minerva |
800 Meter Run Finals | 2:16.05 | Jaimie Adams | Padua Franciscan |
800 Meter Run Finals | 2:16.10 | Molly Pusateri | St. Thomas Aquinas |
800 Meter Run Finals | 2:16.35 | Olivia Gaus | Mason |
800 Meter Run Finals | 2:17.29 | Tara Snipes | Covington |
800 Meter Run Finals | 2:17.96 | Carly Gose | Genoa Area |
800 Meter Run Finals | 2:18.13 | Taylor Cropper | Hoover |
800 Meter Run Finals | 2:18.21 | Melissa Koziol | Burton Berkshire |
800 Meter Run Finals | 2:18.25 | Hannah Roebke | Cory-Rawson |
800 Meter Run Finals | 2:18.34 | Elissa Ellerbrock | Ottawa-Glandorf |
800 Meter Run Finals | 2:18.80 | Maddy Sury | Waterford |
800 Meter Run Finals | 2:19.04 | Kassidy Garrow | Archbold |
800 Meter Run Finals | 2:19.07 | Anna Souzis | Madison Christian |
800 Meter Run Finals | 2:19.56 | Emma Harris | Col. S. Girls |
800 Meter Run Finals | 2:19.76 | Alexis Szivan | Steele |
800 Meter Run Finals | 2:20.00 | Meghan Vogel | West Liberty-Salem |
Discus Finals | 123-0 | Joanna Hallisy | Lake Cath. |
Discus Finals | 123-6 | Giovanna Silvestri | Boardman |
Discus Finals | 123-8 | Arlesha Cospy | Trotwood-Madison |
Discus Finals | 124-2 | Addie Dunlap | Columbiana |
Discus Finals | 124-11 | Ciera Trybend | Salem |
Discus Finals | 126-7 | Maddie Fischer | Minerva |
Discus Finals | 127-7 | Megan Pendleton | Woodmore |
Discus Finals | 128-4 | Tory Ross | McDonald |
Discus Finals | 128-8 | Liz Streaker | Liberty-Benton |
Discus Finals | 128-9 | Kendra Zbinovec | Chardon NDCL |
Discus Finals | 130-2 | Dajsha Avery | Wayne |
Discus Finals | 133-9 | Sade Olatoye | Dub. Coffman |
Discus Finals | 134-5 | Alex Devincentis | Liberty-Benton |
Discus Finals | 134-7 | Mariah Mansperger | Ashland |
Discus Finals | 135-9 | Olivia Cummings | Fairlawn |
Discus Finals | 136-6 | Kate Deaton | National Trail |
Discus Finals | 136-8 | Brianna Jumper | Wayne |
Discus Finals | 136-11 | Jai'lyn Mosley | McDonald |
Discus Finals | 137-8 | Emma Ryan | Warren |
Discus Finals | 138-0 | Alexis Gray | Solon |
Discus Finals | 139-3 | Taylor Baker | Paint Valley |
Discus Finals | 141-1 | Nicole Breeden | Oregon Clay |
Discus Finals | 142-9 | Jenae Linville | Lake Center Chr. |
Discus Finals | 144-7 | Becca Leppelmeier | McComb |
Discus Finals | 148-4 | Kaylee Antill | Tri-Valley |
Discus Finals | 161-7 | Katelyn Daniels | Olen. Orange |
High Jump Finals | 5-4 | Julie Worley | Hoover |
High Jump Finals | 5-4 | Natalie Uy | Fairmont |
High Jump Finals | 5-4 | Molly Balcer | Hil. Davidson |
High Jump Finals | 5-4 | Cassie Martin | Strongsville |
High Jump Finals | 5-4 | Christine Bohan | Avon Lake |
High Jump Finals | 5-4 | Taylor Smith | Canal Winchester |
High Jump Finals | 5-4 | Samantha Monachino | Twinsburg |
High Jump Finals | 5-4 | Christine Canning | Indian Hill |
High Jump Finals | 5-4 | Gina Kramer | Marion Local |
High Jump Finals | 5-5 | Michaela Wenning | Celina |
High Jump Finals | 5-5 | Lexis Davis | Lima Perry |
High Jump Finals | 5-6 | Erin Kasper | Steele |
High Jump Finals | 5-7 | Loretta Blaut | Seton |
Long Jump Finals | 17-6 | Jaylyn Vance | Uniont. Lake |
Long Jump Finals | 17-6.25 | Bekah Carr | Celina |
Long Jump Finals | 17-6.75 | Carolyn Webster | Fredericktown |
Long Jump Finals | 17-9 | Raven Porter | Cle. Heights |
Long Jump Finals | 18-1 | Timia Easley | Col. International |
Long Jump Finals | 18-2 | Ja'la Henderson | Meadowdale |
Long Jump Finals | 18-3 | Korrin Taylor | Canton McKinley |
Long Jump Finals | 19-8.75 | Olivia Small | Big Walnut |
Long Jump Finals | 19-8.75 | Chantel Richardson | West Geauga |
Pole Vault Finals | 10-6 | Maria Horrigan | Bowling Green |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kaitlyn Barber | Whitmer |
Pole Vault Finals | 10-6 | Alexa Haushalter | Bellefontaine |
Pole Vault Finals | 10-6 | Bekah Carr | Celina |
Pole Vault Finals | 10-6 | Torie Allgire | Ottawa-Glandorf |
Pole Vault Finals | 10-6 | Terrill Webb | Kenton |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kelly Heitkamp | St. Marys Memorial |
Pole Vault Finals | 10-6 | Kayla Cool | Perry |
Pole Vault Finals | 10-9 | Callie Ruffener | Wynford |
Pole Vault Finals | 11-0 | Raelyn Gardner | Warren |
Pole Vault Finals | 11-0 | Jade Hawkins | Tri-Valley |
Pole Vault Finals | 11-0 | Jenny Nelson | Mason |
Pole Vault Finals | 11-0 | Gretchen Rosch | Canal Winchester |
Pole Vault Finals | 11-0 | Jenna D'errico | Medina |
Pole Vault Finals | 11-3 | Tessa Brooks | Triway |
Pole Vault Finals | 11-6 | Christine Bohan | Avon Lake |
Pole Vault Finals | 11-6 | Roxy Dunn | Garaway |
Pole Vault Finals | 11-6 | Olivia Hemmelgarn | Marion Local |
Pole Vault Finals | 11-9 | Dana Shoff | Pick. Central |
Pole Vault Finals | 11-9 | Nicole Rozsa | Cuy. Falls |
Pole Vault Finals | 11-9 | Sydney Kay | Centerville |
Pole Vault Finals | 11-9 | Willow Thompson | Arlington |
Pole Vault Finals | 11-9 | Samantha Shook | Ansonia |
Pole Vault Finals | 11-9 | Shelby Rizor | Mount Gilead |
Pole Vault Finals | 12-0 | Nicole Waibel | Cuy. Falls |
Pole Vault Finals | 12-0 | Emma Kroger | Valley View |
Pole Vault Finals | 12-3 | Natalie Uy | Fairmont |
Pole Vault Finals | 12-5.25 | Allyson Simmons | Fairless |
Pole Vault Finals | 13-0.25 | Morgan Estes | Green |
Shot Put Finals | 37-0.5 | Tradaiza Merchant | Austintown-Fitch |
Shot Put Finals | 37-0.75 | Taylor Baker | Paint Valley |
Shot Put Finals | 37-1 | Julie Gavorski | Madison |
Shot Put Finals | 37-6.5 | Megan Nolan | Bucyrus |
Shot Put Finals | 37-11.75 | Kimmy Barnhill | Ontario |
Shot Put Finals | 38-1.25 | Kris Pfister | Northmor |
Shot Put Finals | 38-2.25 | Arionna Darling | Whetstone |
Shot Put Finals | 38-5 | Alexis Dowdy | Van Wert |
Shot Put Finals | 38-6.25 | Dajsha Avery | Wayne |
Shot Put Finals | 38-8 | Chelsea Carpenter | Walnut Hills |
Shot Put Finals | 38-8.5 | Leah Dunivan | Miami East |
Shot Put Finals | 39-0.5 | Jenae Linville | Lake Center Chr. |
Shot Put Finals | 39-2 | Megan Fogt | Anna |
Shot Put Finals | 39-2.25 | Cari Pallini | Medina |
Shot Put Finals | 39-2.5 | Ashley Reynolds | Indian Valley |
Shot Put Finals | 39-10.5 | Ciera Trybend | Salem |
Shot Put Finals | 40-2 | Alaya Hayes | Whitmer |
Shot Put Finals | 40-2 | Karissa Swihart | Garaway |
Shot Put Finals | 40-3.5 | Kia Tyler | Waynedale |
Shot Put Finals | 40-4.5 | Lauren Stacey | Western Brown |
Shot Put Finals | 40-4.75 | Jordan Porter | Chesapeake |
Shot Put Finals | 40-8.25 | Holly Aversch | Leipsic |
Shot Put Finals | 41-0.25 | Jenni Rossi | Fenwick |
Shot Put Finals | 41-2.25 | Ashton Daniel | Seneca East |
Shot Put Finals | 41-2.75 | Kendra Zbinovec | Chardon NDCL |
Shot Put Finals | 41-4 | Gabby Figueroa | Austintown-Fitch |
Shot Put Finals | 41-4.25 | Dawn Freeland | Rootstown |
Shot Put Finals | 41-10.75 | Brenda Johnson | Bellefontaine |
Shot Put Finals | 42-0.5 | Layna Snyder | West Holmes |
Shot Put Finals | 42-2.25 | Joanna Hallisy | Lake Cath. |
Shot Put Finals | 42-4.5 | Alexis Gray | Solon |
Shot Put Finals | 42-6.5 | Christine Bohan | Avon Lake |
Shot Put Finals | 42-8 | Abby Grinnell | Sher. Fairview |
Shot Put Finals | 44-9.75 | Annette Echikunwoke | Pick. North |
Shot Put Finals | 44-10 | Sade Olatoye | Dub. Coffman |
Shot Put Finals | 45-7.75 | Becca Leppelmeier | McComb |
Shot Put Finals | 45-8.5 | Olivia Cummings | Fairlawn |
Shot Put Finals | 45-9.5 | Edith Svonavec | Gar. Garfield |
Shot Put Finals | 46-1.5 | Alyssa Robinson | St. Clairsville |
Shot Put Finals | 51-2 | Katelyn Daniels | Olen. Orange |
HS Boys | Mark | Athlete | Team |
100 Meter Dash Prelims | 10.41 w | Riak Reese | Gah. Lincoln |
100 Meter Dash Prelims | 10.54 | Shaun Crawford | St. Edward |
100 Meter Dash Prelims | 10.58 | Khoury Crenshaw | Solon |
100 Meter Dash Prelims | 10.59 w | Anthony Young | St. Edward |
100 Meter Dash Prelims | 10.63 w | Phillipie Motley | Hil. Davidson |
100 Meter Dash Prelims | 10.66 | Lamar Hargrove | No. College Hill |
100 Meter Dash Prelims | 10.67 w | Malcolm Johnson | Syl. Southview |
100 Meter Dash Finals | 10.68 | Riak Reese | Gah. Lincoln |
100 Meter Dash Prelims | 10.74 w | Shelton Gibson | Cle. Heights |
100 Meter Dash Prelims | 10.74 | DeVohn Jackson | Cin. Northwest |
100 Meter Dash Finals | 10.75 | Khoury Crenshaw | Solon |
100 Meter Dash Prelims | 10.76 w | Dekan Ekpo | Beavercreek |
100 Meter Dash Prelims | 10.77 w | David Hatchett | Wester. Central |
100 Meter Dash Prelims | 10.77 | James Freeman | Toledo C.C. |
100 Meter Dash Prelims | 10.77 | Parris Campbell | Akron SVSM |
100 Meter Dash Prelims | 10.78 w | Charles Ronan | Turpin |
110 Meter Hurdles Prelims | 13.88 w | Steele Wasik | St. Edward |
110 Meter Hurdles Prelims | 13.90 | Desmond Palmer | Pick. North |
110 Meter Hurdles Finals | 14.03 | Desmond Palmer | Pick. North |
110 Meter Hurdles Finals | 14.06 | Steele Wasik | St. Edward |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.23 | Chad Zallow | Warren JFK |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.31 | Asad Maiden | Mason |
110 Meter Hurdles Finals | 14.31 | Jerard Wilson | Stivers |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.32 | Paedyn Gomes | West Geauga |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.34 | Richard Floyd | Strongsville |
110 Meter Hurdles Finals | 14.35 | Chad Zallow | Warren JFK |
110 Meter Hurdles Finals | 14.40 | Asad Maiden | Mason |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.40 w | Shyhiem Pace | Col. Independence |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.41 w | Jerard Wilson | Stivers |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.49 w | Sam Ortz | Austintown-Fitch |
110 Meter Hurdles Finals | 14.49 | Keith Martin | Colonel Crawford |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.50 | Alexious Sherman | Bloom-Carroll |
110 Meter Hurdles Finals | 14.50 | Errik Snell | Cambridge |
110 Meter Hurdles Finals | 14.52 | Matt Rowland | Bellevue |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.53 | Alex Frye | New Albany |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.53 w | Rameses Owens | Shaker Hts. |
110 Meter Hurdles Finals | 14.53 | Paedyn Gomes | West Geauga |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.56 | Matt Rowland | Bellevue |
110 Meter Hurdles Finals | 14.57 | John Lint | Col. Academy |
110 Meter Hurdles Finals | 14.60 | Brandon Poncsak | Bryan |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.61 | Alphonso Hughes | Meadowdale |
110 Meter Hurdles Finals | 14.61 | Zach Nye | Patrick Henry |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.62 w | Brandon Poncsak | Bryan |
110 Meter Hurdles Finals | 14.63 | Kevin Moore | Seneca East |
110 Meter Hurdles Finals | 14.65 | Alexious Sherman | Bloom-Carroll |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.66 | Errik Snell | Cambridge |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.68 w | Dj Hickman | Northmont |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.68 | John Lint | Col. Academy |
110 Meter Hurdles Finals | 14.69 | Sam Ortz | Austintown-Fitch |
110 Meter Hurdles Prelims | 14.70 w | Dominic Lombardi | Watterson |
1600 Meter Run Finals | 4:08.21 | Jacob Dumford | Wester. North |
1600 Meter Run Finals | 4:09.45 | Michael Hall | St. Xavier |
1600 Meter Run Finals | 4:10.86 | Kevin Blank | Solon |
1600 Meter Run Finals | 4:11.30 | Garrett Crichlow | Twinsburg |
1600 Meter Run Finals | 4:11.72 | Clayton MURPHY | Tri-Village |
1600 Meter Run Finals | 4:11.83 | Cory Glines | St. Thomas Aquinas |
1600 Meter Run Finals | 4:12.94 | Dan Zupan | Berea-Midpark |
1600 Meter Run Finals | 4:13.02 | Patrick Kunkel | McDonald |
1600 Meter Run Finals | 4:13.19 | Kyle Mau | Hudson |
1600 Meter Run Finals | 4:13.29 | Lou Styles | Berea-Midpark |
1600 Meter Run Finals | 4:13.41 | Tyler Otterstedt | Granville |
1600 Meter Run Finals | 4:14.00 | Samuel Prakel | Versailles |
1600 Meter Run Finals | 4:15.29 | Jared Fleming | Van Wert |
1600 Meter Run Finals | 4:15.32 | Mick Iacofano | Akron SVSM |
1600 Meter Run Finals | 4:15.71 | Michael Vitucci | St. Xavier |
1600 Meter Run Finals | 4:15.95 | Kyle Lach | Tol. St. Francis |
1600 Meter Run Finals | 4:16.90 | Nicholas Chatel | Wester. North |
1600 Meter Run Finals | 4:18.02 | Owen Norley | Kenston |
1600 Meter Run Finals | 4:18.14 | Zach Van Gundy | Olen. Liberty |
1600 Meter Run Finals | 4:19.04 | Ryan Adams | CVCA |
1600 Meter Run Finals | 4:19.92 | Zach Hoffman | Moeller |
1600 Meter Run Finals | 4:20.18 | Ben Rath | Defiance |
1600 Meter Run Finals | 4:20.45 | Logan Kettlewell | Garaway |
1600 Meter Run Finals | 4:20.93 | Josh Steible | Centerville |
1600 Meter Run Finals | 4:20.95 | Tyler Greenwood | Spr. Shawnee |
1600 Meter Run Finals | 4:20.95 | Dominic Slonkosky | Minster |
1600 Meter Run Finals | 4:21.02 | Quintin Reiser | Wauseon |
1600 Meter Run Finals | 4:21.03 | Raine Wireman | Fairland |
1600 Meter Run Finals | 4:21.54 | Jason Willman | Seneca East |
1600 Meter Run Finals | 4:21.84 | Luke Wagner | St. Ignatius |
1600 Meter Run Finals | 4:22.42 | Lorne Strausbaugh | Elmwood |
1600 Meter Run Finals | 4:24.11 | Dominic Facciolla | Col. Academy |
200 Meter Dash Prelims | 21.13 | Riak Reese | Gah. Lincoln |
200 Meter Dash Prelims | 21.33 | Casey Lenfest | Granville |
200 Meter Dash Prelims | 21.45 | Anthony Young | St. Edward |
200 Meter Dash Prelims | 21.47 | Shaun Crawford | St. Edward |
200 Meter Dash Finals | 21.53 | Riak Reese | Gah. Lincoln |
200 Meter Dash Prelims | 21.69 | Will Carter | Orange |
200 Meter Dash Prelims | 21.70 | Malcolm Johnson | Syl. Southview |
200 Meter Dash Prelims | 21.80 | Jeff Richardson | Canton McKinley |
200 Meter Dash Finals | 21.81 | Anthony Young | St. Edward |
200 Meter Dash Prelims | 21.81 w | Curtis Boyd | Dunbar |
200 Meter Dash Finals | 21.82 | Will Carter | Orange |
200 Meter Dash Finals | 21.83 | Casey Lenfest | Granville |
200 Meter Dash Prelims | 21.90 | Josh Blanton | Northmont |
200 Meter Dash Finals | 21.92 | Jeff Richardson | Canton McKinley |
200 Meter Dash Prelims | 21.92 w | Taron Slone | Ready |
200 Meter Dash Prelims | 21.93 | Shelton Gibson | Cle. Heights |
200 Meter Dash Prelims | 21.93 | Jaylon Brown | St. Clairsville |
200 Meter Dash Prelims | 21.93 | Daniel Yoder | W.S. Northwestern |
200 Meter Dash Finals | 21.95 | Shaun Crawford | St. Edward |
200 Meter Dash Finals | 21.97 | Curtis Boyd | Dunbar |
300 Meter Hurdles Finals | 36.31 | Desmond Palmer | Pick. North |
300 Meter Hurdles Finals | 36.87 | Chad Zallow | Warren JFK |
300 Meter Hurdles Prelims | 36.91 | Desmond Palmer | Pick. North |
300 Meter Hurdles Finals | 36.91 | Steele Wasik | St. Edward |
300 Meter Hurdles Finals | 37.15 | John Lint | Col. Academy |
300 Meter Hurdles Prelims | 37.51 | Steele Wasik | St. Edward |
300 Meter Hurdles Finals | 37.86 | Tyler Gittins | Col. Academy |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.09 | Chad Zallow | Warren JFK |
300 Meter Hurdles Finals | 38.13 | Dominic Lombardi | Watterson |
300 Meter Hurdles Finals | 38.16 | Evan Carroscia | CVCA |
300 Meter Hurdles Finals | 38.24 | Jamiel Trimble | Cin. Northwest |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.25 | Jamiel Trimble | Cin. Northwest |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.37 | Dominic Lombardi | Watterson |
300 Meter Hurdles Finals | 38.47 | Frank Douglas | Mad. Comprehensive |
300 Meter Hurdles Finals | 38.48 | Cody Lenfest | Granville |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.52 | Cody Lenfest | Granville |
300 Meter Hurdles Finals | 38.57 | Asad Maiden | Mason |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.62 | Asad Maiden | Mason |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.73 | Devin Snowden | Eastwood |
300 Meter Hurdles Finals | 38.76 | Hezekiah Moore | Hartley |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.81 | Grant Mlack | Chardon |
300 Meter Hurdles Finals | 38.82 | Dionte Carey | Start |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.82 | Hezekiah Moore | Hartley |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.88 | John Lint | Col. Academy |
300 Meter Hurdles Prelims | 38.96 | Frank Douglas | Mad. Comprehensive |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.14 | Evan Carroscia | CVCA |
300 Meter Hurdles Finals | 39.17 | Grant Mlack | Chardon |
300 Meter Hurdles Finals | 39.18 | Shyhiem Pace | Col. Independence |
300 Meter Hurdles Finals | 39.23 | Hayden Dillon | Fairbanks |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.24 | Jacob Anderson | Barnesville |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.31 | Riley Fillman | United |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.32 | Malcolm Harris | Orange |
300 Meter Hurdles Finals | 39.34 | Vinnie Minosky | Padua Franciscan |
300 Meter Hurdles Finals | 39.35 | Troy Cron | Covington |
300 Meter Hurdles Finals | 39.37 | Malcolm Harris | Orange |
300 Meter Hurdles Finals | 39.43 | Devin Snowden | Eastwood |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.44 | Dionte Carey | Start |
300 Meter Hurdles Finals | 39.48 | Lenell Shelby III | Ontario |
300 Meter Hurdles Prelims | 39.48 | Tyler Gittins | Col. Academy |
3200 Meter Run Finals | 8:56.61 | Sam Wharton | Tippecanoe |
3200 Meter Run Finals | 9:00.43 | Nick Elswick | Chardon |
3200 Meter Run Finals | 9:05.66 | Mark Hadley | Boardman |
3200 Meter Run Finals | 9:11.07 | Kent Ford | Wester. North |
3200 Meter Run Finals | 9:12.01 | Kyle Polman | Independence |
3200 Meter Run Finals | 9:15.77 | Tom Clark | Mason |
3200 Meter Run Finals | 9:17.02 | Mitchell Leitch | Dub. Jerome |
3200 Meter Run Finals | 9:18.77 | Nick Grismer | Mason |
3200 Meter Run Finals | 9:19.16 | Andrew Johnston | Olen. Liberty |
3200 Meter Run Finals | 9:20.91 | Matt Rice | Lak. East |
3200 Meter Run Finals | 9:22.41 | Jack Miller | St. Ignatius |
3200 Meter Run Finals | 9:24.37 | Bobby Johnson | McDonald |
3200 Meter Run Finals | 9:24.50 | Tim Nichols | South Range |
3200 Meter Run Finals | 9:27.13 | Jake Mandel | Dub. Jerome |
3200 Meter Run Finals | 9:29.15 | Cory Glines | St. Thomas Aquinas |
3200 Meter Run Finals | 9:29.21 | Abel Flores | Defiance |
3200 Meter Run Finals | 9:29.74 | Michael Tymoski | Spr. Shawnee |
3200 Meter Run Finals | 9:29.78 | Kyle Bussard | Valley View |
3200 Meter Run Finals | 9:29.84 | Jake Graham | Columbus Grove |
3200 Meter Run Finals | 9:32.85 | Jason Willman | Seneca East |
3200 Meter Run Finals | 9:33.86 | Mason Moore | Sum. Co. Day |
3200 Meter Run Finals | 9:34.08 | Matt Bromley | Sheridan |
3200 Meter Run Finals | 9:34.38 | Mick Iacofano | Akron SVSM |
3200 Meter Run Finals | 9:35.68 | Jonathan Albaugh | New London |
3200 Meter Run Finals | 9:36.02 | Drake Lohnes | West Branch |
3200 Meter Run Finals | 9:36.25 | David St. John | Tol. St. Francis |
3200 Meter Run Finals | 9:37.48 | Cully Gordon | West Holmes |
3200 Meter Run Finals | 9:38.69 | Ryan Gallagher | Buckeye |
400 Meter Dash Finals | 47.08 | Tyler Brown | Findlay |
400 Meter Dash Finals | 47.15 | Antwon Smith | Cle. JFK |
400 Meter Dash Finals | 47.93 | Matt Tobin | Sher. Fairview |
400 Meter Dash Finals | 48.05 | Jacques Riggs | Glenville |
400 Meter Dash Finals | 48.22 | Vayante Copeland | Thurgood Marshall |
400 Meter Dash Finals | 48.25 | Miles Baldwin | Cin. Northwest |
400 Meter Dash Finals | 48.28 | Nick Gray | Pick. North |
400 Meter Dash Prelims | 48.38 | Tyler Brown | Findlay |
400 Meter Dash Finals | 48.68 | Bryant Switzer | Lexington |
400 Meter Dash Finals | 48.68 | Andrew O'leary | South Range |
400 Meter Dash Prelims | 48.70 | Antwon Smith | Cle. JFK |
400 Meter Dash Finals | 48.76 | Jernard Pinckney | Syl. Southview |
400 Meter Dash Finals | 48.86 | Sherman Kortze | CVCA |
400 Meter Dash Prelims | 48.87 | Miles Baldwin | Cin. Northwest |
400 Meter Dash Prelims | 48.99 | Matt Tobin | Sher. Fairview |
400 Meter Dash Finals | 49.05 | Halen Witcher | Princeton |
400 Meter Dash Prelims | 49.13 | Jacques Riggs | Glenville |
400 Meter Dash Finals | 49.13 | Elijah Coleman | Orrville |
400 Meter Dash Finals | 49.13 | Richard Johnson | Harvest Preparatory |
400 Meter Dash Finals | 49.21 | Justin Stewart | Lehman Cath. |
400 Meter Dash Prelims | 49.28 | Jernard Pinckney | Syl. Southview |
400 Meter Dash Prelims | 49.31 | Justin Stewart | Lehman Cath. |
400 Meter Dash Prelims | 49.34 | Bryant Switzer | Lexington |
400 Meter Dash Finals | 49.35 | Malik Briggs | Eastmoor Acad. |
400 Meter Dash Prelims | 49.42 | Elijah Coleman | Orrville |
4x100 Meter Relay Finals | 41.28 | Relay Team | Cin. Northwest |
4x100 Meter Relay Finals | 41.85 | Relay Team | Trotwood-Madison |
4x100 Meter Relay Finals | 41.98 | Relay Team | Gah. Lincoln |
4x100 Meter Relay Finals | 42.08 | Relay Team | New Albany |
4x100 Meter Relay Prelims | 42.20 | Relay Team | Cin. Northwest |
4x100 Meter Relay Finals | 42.21 | Relay Team | Cle. Heights |
4x100 Meter Relay Finals | 42.22 | Relay Team | Austintown-Fitch |
4x200 Meter Relay Finals | 1:26.14 | Relay Team | Pick. North |
4x200 Meter Relay Finals | 1:26.44 | Relay Team | Mason |
4x200 Meter Relay Finals | 1:26.87 | Relay Team | Akron SVSM |
4x200 Meter Relay Finals | 1:27.14 | Relay Team | Wayne |
4x200 Meter Relay Finals | 1:27.15 | Relay Team | Austintown-Fitch |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:27.68 | Relay Team | Austintown-Fitch |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:27.70 | Relay Team | Akron SVSM |
4x200 Meter Relay Finals | 1:27.85 | Relay Team | Syl. Southview |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:27.92 | Relay Team | Mason |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.03 | Relay Team | No. College Hill |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.04 | Relay Team | Lima C.C. |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.07 | Relay Team | Syl. Southview |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.33 | Relay Team | Granville |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.38 | Relay Team | Pick. North |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.42 | Relay Team | Wooster |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.43 | Relay Team | Mooney |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.45 | Relay Team | Wester. Central |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.52 | Relay Team | Wayne |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.65 | Relay Team | Mooney |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.66 | Relay Team | Thurgood Marshall |
4x200 Meter Relay Finals | 1:28.85 | Relay Team | Warren JFK |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:28.99 | Relay Team | Thurgood Marshall |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.08 | Relay Team | Wooster |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.12 | Relay Team | Hil. Davidson |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.14 | Relay Team | Norwayne |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.15 | Relay Team | Wester. Central |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.28 | Relay Team | Granville |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.59 | Relay Team | Dunbar |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.68 | Relay Team | Hil. Davidson |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.71 | Relay Team | Lima C.C. |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.81 | Relay Team | Minster |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.83 | Relay Team | Centerville |
4x200 Meter Relay Prelims | 1:29.86 | Relay Team | Norwayne |
4x200 Meter Relay Finals | 1:29.94 | Relay Team | Eastmoor Acad. |
4x400 Meter Relay Finals | 3:14.73 | Relay Team | Pick. North |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:15.34 | Relay Team | Pick. North |
4x400 Meter Relay Finals | 3:16.19 | Relay Team | Mason |
4x400 Meter Relay Finals | 3:17.09 | Relay Team | Granville |
4x400 Meter Relay Finals | 3:17.42 | Relay Team | Glenville |
4x400 Meter Relay Finals | 3:18.12 | Relay Team | Hil. Davidson |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:18.46 | Relay Team | Mason |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:19.09 | Relay Team | Granville |
4x400 Meter Relay Finals | 3:19.55 | Relay Team | Thurgood Marshall |
4x400 Meter Relay Finals | 3:19.66 | Relay Team | Col. Academy |
4x400 Meter Relay Finals | 3:19.72 | Relay Team | CVCA |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:19.74 | Relay Team | Glenville |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.09 | Relay Team | Minster |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:20.16 | Relay Team | Syl. Southview |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.21 | Relay Team | Versailles |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.36 | Relay Team | Covington |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.51 | Relay Team | St. Edward |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.63 | Relay Team | Syl. Southview |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.80 | Relay Team | Mentor |
4x400 Meter Relay Finals | 3:20.91 | Relay Team | Olentangy |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:20.93 | Relay Team | Thurgood Marshall |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:20.99 | Relay Team | Olentangy |
4x400 Meter Relay Finals | 3:21.63 | Relay Team | Eastwood |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.26 | Relay Team | St. Edward |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.28 | Relay Team | Hil. Davidson |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.37 | Relay Team | Eastwood |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.43 | Relay Team | Mentor |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.58 | Relay Team | Miamisburg |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.64 | Relay Team | Elida |
4x400 Meter Relay Finals | 3:22.67 | Relay Team | Norwayne |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.68 | Relay Team | Col. Academy |
4x400 Meter Relay Prelims | 3:22.75 | Relay Team | Versailles |
4x800 Meter Relay Finals | 7:42.47 | Relay Team | Wester. North |
4x800 Meter Relay Finals | 7:45.96 | Relay Team | Mason |
4x800 Meter Relay Finals | 7:48.88 | Relay Team | CVCA |
4x800 Meter Relay Finals | 7:49.07 | Relay Team | St. Xavier |
4x800 Meter Relay Finals | 7:49.98 | Relay Team | Mil. Edison |
4x800 Meter Relay Finals | 7:50.62 | Relay Team | Solon |
4x800 Meter Relay Finals | 7:52.21 | Relay Team | Versailles |
4x800 Meter Relay Finals | 7:52.57 | Relay Team | Tippecanoe |
4x800 Meter Relay Finals | 7:53.34 | Relay Team | Centerville |
4x800 Meter Relay Finals | 7:54.57 | Relay Team | Van Wert |
4x800 Meter Relay Finals | 7:54.74 | Relay Team | Spr. Shawnee |
4x800 Meter Relay Finals | 7:56.23 | Relay Team | Steele |
4x800 Meter Relay Finals | 7:57.09 | Relay Team | Akron SVSM |
4x800 Meter Relay Finals | 7:57.28 | Relay Team | Marysville |
4x800 Meter Relay Finals | 7:58.25 | Relay Team | Gilmour Academy |
4x800 Meter Relay Finals | 7:58.62 | Relay Team | Twinsburg |
4x800 Meter Relay Finals | 7:59.09 | Relay Team | Col. Academy |
4x800 Meter Relay Finals | 7:59.19 | Relay Team | Hudson |
4x800 Meter Relay Finals | 7:59.45 | Relay Team | Newark |
4x800 Meter Relay Finals | 8:00.20 | Relay Team | Mas. Jackson |
4x800 Meter Relay Finals | 8:01.47 | Relay Team | Medina |
4x800 Meter Relay Finals | 8:01.48 | Relay Team | Dunbar |
4x800 Meter Relay Finals | 8:01.73 | Relay Team | Bay Village Bay |
4x800 Meter Relay Finals | 8:01.74 | Relay Team | Minster |
4x800 Meter Relay Finals | 8:01.85 | Relay Team | Perkins |
4x800 Meter Relay Finals | 8:02.00 | Relay Team | Maplewood |
4x800 Meter Relay Finals | 8:03.03 | Relay Team | Tol. St. Francis |
4x800 Meter Relay Finals | 8:04.63 | Relay Team | Norwalk |
4x800 Meter Relay Finals | 8:06.88 | Relay Team | Dub. Jerome |
4x800 Meter Relay Finals | 8:09.23 | Relay Team | Defiance |
800 Meter Run Finals | 1:51.58 | Anthony Johnson | Newark |
800 Meter Run Finals | 1:52.32 | Samuel Prakel | Versailles |
800 Meter Run Finals | 1:52.49 | Dominik Seitzer | Reynoldsburg |
800 Meter Run Finals | 1:52.85 | Jacob Dumford | Wester. North |
800 Meter Run Finals | 1:53.12 | Stephen Sparks | Lancaster |
800 Meter Run Finals | 1:53.42 | Grant Koch | Tippecanoe |
800 Meter Run Finals | 1:53.68 | Brian Mcgovern | Tallmadge |
800 Meter Run Finals | 1:53.74 | Wes Haney | Spring. ECA |
800 Meter Run Finals | 1:54.11 | Jarrod Hart | Hillsboro |
800 Meter Run Finals | 1:54.22 | Wyatt Hartman | Maplewood |
800 Meter Run Finals | 1:54.32 | Caleb Mellon | Mayfield |
800 Meter Run Finals | 1:54.32 | Sean Batt | Cin. Anderson |
800 Meter Run Finals | 1:54.42 | Dan Zupan | Berea-Midpark |
800 Meter Run Finals | 1:54.64 | Ryan Clay | Rossford |
800 Meter Run Finals | 1:54.95 | Alexander Clapacs | Gilmour Academy |
800 Meter Run Finals | 1:55.09 | Tim Hoodlebrink | Eastwood |
800 Meter Run Finals | 1:55.56 | Drake Walker | St. Clairsville |
800 Meter Run Finals | 1:55.56 | Patrick Kunkel | McDonald |
800 Meter Run Finals | 1:55.71 | Drexler Mccolly | Pleasant |
800 Meter Run Finals | 1:55.79 | Kevin White | Wooster |
800 Meter Run Finals | 1:55.88 | Abiel Kiflu | Whitehall-Yearling |
800 Meter Run Finals | 1:55.96 | Mitchell Tuckerman | Col. Academy |
800 Meter Run Finals | 1:56.10 | Mike Kardos | Steele |
800 Meter Run Finals | 1:56.21 | Tyrone White | Orrville |
800 Meter Run Finals | 1:56.23 | Kane Dixon | Piketon |
800 Meter Run Finals | 1:56.66 | Clayton MURPHY | Tri-Village |
800 Meter Run Finals | 1:56.82 | Jacob Rindler | St. Henry |
800 Meter Run Finals | 1:57.44 | Paul Lovell | Stow-Munroe Falls |
800 Meter Run Finals | 1:57.49 | Andrew Hurst | Tipp City Bethel |
800 Meter Run Finals | 1:57.55 | Jack Fisher | St. Paul |
800 Meter Run Finals | 1:57.67 | Zach Baumgard | Bay Village Bay |
Discus Finals | 151-9 | Jon Kenney | South Range |
Discus Finals | 151-11 | Cole Cummings | Fairlawn |
Discus Finals | 153-1 | Tyler Anthony | Hil. Davidson |
Discus Finals | 153-4 | Christian Smith | McDonald |
Discus Finals | 154-2 | Walt Petzel | Zane Trace |
Discus Finals | 154-4 | Lucas Shumate | Spencerville |
Discus Finals | 154-10 | Ryan Spicer | Anna |
Discus Finals | 155-0 | Ellery Lassiter | Walnut Hills |
Discus Finals | 156-10 | Steve Pop | Maplewood |
Discus Finals | 157-5 | Colton Roberts | Willard |
Discus Finals | 157-8 | Dylan Dyke | Waverly |
Discus Finals | 158-9 | Alex Pressley | Maysville |
Discus Finals | 159-4 | Logan Hull | Ak. Manchester |
Discus Finals | 161-0 | Matt Monroe | Crestwood |
Discus Finals | 163-10 | Cory Harmon | Deer Park |
Discus Finals | 164-8 | Jared Ballenger | Fremont Ross |
Discus Finals | 164-11 | Chris Daniels | Canton McKinley |
Discus Finals | 167-8 | Quinn Levering | Cal. River Valley |
Discus Finals | 168-11 | Aaron Mawhirter | Perkins |
Discus Finals | 169-5 | Noah Castle | Wauseon |
Discus Finals | 169-9 | Dakota Vogt | Columbus Grove |
Discus Finals | 170-1 | Eli Burdette | Ontario |
Discus Finals | 170-5 | Nick Seme | Wadsworth |
Discus Finals | 171-1 | Trevor Detillion | Unioto |
Discus Finals | 173-1 | David Paliscak | Rootstown |
Discus Finals | 174-6 | Kyle Trout | Lancaster |
Discus Finals | 175-0 | Kevin Kavalec | St. Ignatius |
Discus Finals | 175-9 | Bryce Burnside | Findlay |
Discus Finals | 176-2 | Collin Prouty | Tri-Valley |
Discus Finals | 179-11 | Anthony Wilks | Marlington |
Discus Finals | 181-11 | Lovell Peterson | Wayne |
Discus Finals | 184-4 | Billy Price | Austintown-Fitch |
Discus Finals | 196-6 | Aaron Zedella | St. Edward |
Discus Finals | 203-2 | Anthony Shivers | Salem |
High Jump Finals | 6-6 | Josh Fridley | Logan |
High Jump Finals | 6-6 | John Harris | Pick. North |
High Jump Finals | 6-6 | Eddie Daugherty | Mentor |
High Jump Finals | 6-6 | Jeffrey Ondo | Midview |
High Jump Finals | 6-6 | Mark Stair | Triway |
High Jump Finals | 6-6 | Trey Everett | Fairlawn |
High Jump Finals | 6-6 | Derek Steffan | Leipsic |
High Jump Finals | 6-6 | John Lint | Col. Academy |
High Jump Finals | 6-7 | Jordan Latimer | Wayne |
High Jump Finals | 6-7 | Arnaldo Morales | Struthers |
High Jump Finals | 6-8 | Jalin Marshall | Middletown |
High Jump Finals | 6-8 | Alex Frye | New Albany |
High Jump Finals | 6-8 | Zach Wukotich | Salem |
High Jump Finals | 6-10 | Joe Mankovecky | Watterson |
High Jump Finals | 6-10.25 | Tyler Brown | Findlay |
Long Jump Finals | 22-6.75 | Mykale Rogers | Lima C.C. |
Long Jump Finals | 22-9.5 | Jalin Marshall | Middletown |
Long Jump Finals | 22-10.5 | Cody Lenfest | Granville |
Long Jump Finals | 23-0.25 | Jernard Pinckney | Syl. Southview |
Long Jump Finals | 23-0.5 | Antwon Smith | Cle. JFK |
Long Jump Finals | 23-1.75 | Tyler Brown | Findlay |
Long Jump Finals | 23-4 | Will Carter | Orange |
Long Jump Finals | 23-4.75 | Jordan Latimer | Wayne |
Pole Vault Finals | 14-0 | Kyle Hutchinson | Medina |
Pole Vault Finals | 14-0 | John Spilker | Solon |
Pole Vault Finals | 14-0 | Matt LUDWIG | Lake Cath. |
Pole Vault Finals | 14-0 | Zak Kruer | Miamisburg |
Pole Vault Finals | 14-0 | Joe Ratterman | Elder |
Pole Vault Finals | 14-0 | Mason Majoy | Huron |
Pole Vault Finals | 14-0 | Michael Eaton | St. Clairsville |
Pole Vault Finals | 14-6 | Branson Repasy | Berea-Midpark |
Pole Vault Finals | 14-6 | Nick Holley | Whitmer |
Pole Vault Finals | 14-6 | Bryan Justice | Licking Hts. |
Pole Vault Finals | 14-6 | Trey Adkison | Cin. CHCA |
Pole Vault Finals | 14-6 | Logan Studer | Norwayne |
Pole Vault Finals | 14-6 | Alan Sarver | Eaton |
Pole Vault Finals | 14-6 | Tyler Fraker | Delta |
Pole Vault Finals | 14-6 | Grant Hay | West Holmes |
Pole Vault Finals | 14-6 | Jacob Sprague | CVCA |
Pole Vault Finals | 14-9 | Kyle Peterson | Solon |
Pole Vault Finals | 14-9 | Dalton Tuttle | Cal. River Valley |
Pole Vault Finals | 15-0 | Nathan Fleischer | Troy |
Pole Vault Finals | 15-0 | Eric Fox | Cambridge |
Pole Vault Finals | 15-0 | Zach Gregg | Seneca East |
Pole Vault Finals | 15-3 | Collin Grothaus | Columbus Grove |
Pole Vault Finals | 15-9 | Charles Moushey | Wester. Central |
Pole Vault Finals | 15-9 | Matt Rowland | Bellevue |
Pole Vault Finals | 16-0 | Aaron Owens | Berea-Midpark |
Shot Put Finals | 51-6.75 | Wes Martin | Milton-Union |
Shot Put Finals | 52-4 | Trevor Schroeder | Columbus Grove |
Shot Put Finals | 52-11.25 | Elijah Talk | Philo |
Shot Put Finals | 53-2.5 | Eli Burdette | Ontario |
Shot Put Finals | 53-8.75 | Todd Lewis | Sycamore |
Shot Put Finals | 53-11.25 | Robert Landers | Wayne |
Shot Put Finals | 53-11.75 | Sean Mcgee | Martins Ferry |
Shot Put Finals | 54-2.5 | Anthony Shivers | Salem |
Shot Put Finals | 54-4.5 | Lovell Peterson | Wayne |
Shot Put Finals | 54-5.5 | Zack Smelcer | Liberty-Benton |
Shot Put Finals | 54-7.25 | Jake Kramer | Coldwater |
Shot Put Finals | 55-1.75 | Dylan Wiesman | Colerain |
Shot Put Finals | 55-2.5 | Trevor Mustard | WCH Washington |
Shot Put Finals | 55-3.5 | Mike Hierholzer | Medina |
Shot Put Finals | 55-6.25 | Cody Smith | Port Clinton |
Shot Put Finals | 55-9 | Kyle Trout | Lancaster |
Shot Put Finals | 56-2.25 | Jacob Carrizales | Patrick Henry |
Shot Put Finals | 57-3.25 | Chris Daniels | Canton McKinley |
Shot Put Finals | 57-6.5 | David Cline | Zanesville Bishop Rosecrans |
Shot Put Finals | 57-8 | Jess Adamson | Georgetown |
Shot Put Finals | 57-8.5 | Max Seipel | Avon Lake |
Shot Put Finals | 59-1.25 | Quinn Levering | Cal. River Valley |
Shot Put Finals | 59-5.25 | John Maurins | Mentor |
Shot Put Finals | 59-5.25 | Billy Price | Austintown-Fitch |
Shot Put Finals | 59-5.25 | Aaron Mawhirter | Perkins |
Shot Put Finals | 59-11.75 | Nick Demaline | Liberty Center |
Shot Put Finals | 60-0 | Kevin Kavalec | St. Ignatius |
Shot Put Finals | 61-4.5 | Aaron Zedella | St. Edward |
Shot Put Finals | 62-5 | Dylan Dyke | Waverly |
Shot Put Finals | 62-5.25 | David Paliscak | Rootstown |